Poďakovania

spolu 6840

 
vyhľadaj zdravotnícke zariadenie

30.09.2020 pridal/a Jaroslav Studený

oddelenie/zdravotník:

Oddelenie úrazovej chirurgie

 

Dobrý deň
Chcem sa veľmi pekne poďakovať úrazovej chirurgii - traumatológii za starostlivosť a profesionálny prístup pána primára MUDr. Zs. Góru a všetkých milích sestričiek a ostatnych zamestnancov oddelenia.

30.09.2020

oddelenie/zdravotník:

Neurologické oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Sestry boli skvelé.

30.09.2020

oddelenie/zdravotník:

Otorinolaryngologické oddelenie

 

Opakovane som bol hospitalizovaný na ORL oddelení v Skalici. Vždy som bol spokojný so starostlivosťou, ochotou a ústretovosťou zdravotníckeho personálu. Izby sú tu čisté, pekne zariadené. Jedno veľké ďakujem patrí celému ORL oddeleniu.

28.09.2020 pridal/a Zdenka Balážová

oddelenie/zdravotník:

MUDR. Magdin ml.

 

Chcem veľmi pekne poďakovať celému Ortopedicko-traumatologickému oddeleniu za úžasný prístup počas mojej hospitalizácie a operačného zákroku. O profesionálnom prístupe ani netreba hovoriť - bol bezchybný. Vyzdvihnúť chcem aj ľudskú stránku zdravotného personálu od prvého kontaktu v ambulancii počas vyšetrovania MUDr. Magdinom ml. a zdravotnou sestrou a následne celému personálu traumatologickej lôžkovej časti. Len kto to zažije na vlastnej koži, vie posúdiť akí sme bezmocní keď sa niečo stane a aké je dôležité že Vám má kto v tom momente pomôcť.
Ďakujem Vám z celého srdca a držím Vám palce vo vašej náročnej práci.
Osobitne chcem poďakovať MUDr. Magdinovi ml. aj za operačný zákrok a ľudský prístup.
Ďakujem

28.09.2020 pridal/a p. Blanárová

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Poďakovanie - MUDr. Vanda Ševčíková, kožná ambulancia
Chcem sa touto cestou poďakovať pani MUDr. Vande Ševčíkovej a diplomovanej sestre pani Janke Stavarovej za starostlivosť a odbornosť, ktorá mi je poskytovaná v ich kožnej ambulancii. Nedá mi vyzdvihnúť a poďakovať za spôsob objednávania pacientov - takže pacient nemusí stráviť a presedieť v ambulancii dlhý čas. Veľmi si vážim ľudský prístup pani doktorky a tiež pani sestričky, je vidno, že ich snahou je pacientom pomáhať - ďakujem za správne stanovanie diagnózy a za úspešný postup liečby môjho ochorenia.
Prajem im veľa zdravia a trpezlivosti do ďalšej práce a tiež kolektívu pracovníkov NsP veľa úspechov v práci.
S pozdravom Blanárová

28.09.2020 pridal/a p.Horvathova

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Milé poďakovanie od pani Horvathovej a jej dcérky Nelky pre naše ORL oddelenie
"Dobrý deň prajem.
Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať za úžasný prístup na ORL-JAS. Dcére tam vyberali mandle. Pre niekoho banálna záležitosť, ale pre dieťa je to neuveriteľný strach. Sestričky aj pani doktorky, dokonca aj pán anesteziológ to zvládli na 100 percent.
Veľmi milý kolektív. Ďakujeme za úžasnú pred aj pooperačnú starostlivosť
HORVATHOVA (NELKA)

28.09.2020 pridal/a Gabriela B

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Ďakujem celému gynekologickému, novorodeneckému, pôrodnickemu oddeleniu a oddeleniu "šestonedelie".
Profesionalitu doktorov a doktoriek, pôrodných asistentiek, sestričiek ako aj ostatných pracovníkov presahuje ich milý a ľudský prístup ku každej rodičke, pacientke.
Hlavne by som chcela vyzdvihnúť prácu sestričiek, ktoré od rána behajú z izby do izby a musia opakovať dookola každej rodičke to isté...ale robia to s úsmevom. Každý pôrod a operácia je tažká a bez odborníkov by sa to nedalo, preto mám obrovskú úctu voči doktorom. Ale starostlivosť po pôrode o novorodencov a mamičky je základným pilierom v ich novom živote. Preto ešte raz veľké ďakujem celemu oddeleniu. Rodiť jedine u Vás a pri Vás :)

26.09.2020 pridal/a Helena

oddelenie/zdravotník:

Pediatrické oddelenie

 

Ďakujem všetkým zamestnancom na pediatrickom oddelení za ich profesionálny a ľudský prístup, za ústretovosť, ochotu a milé slová pre malých pacientov.

25.09.2020 pridal/a Jana

 

Milý p.primár Mudr.Peter Skyba,PhD.
Zo ❤vám ďakujem za vašu starostlivosť,ústretovosť a ochotu pomôct pri liečbe.
Ste úžasný človek a empatický lekár. .

25.09.2020 pridal/a Dominika Novotná

oddelenie/zdravotník:

Janka Hromadová

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Dakujem sestricke za jej mily a ludsky pristup k pacientom...

25.09.2020 pridal/a Maduda Jaroslav

oddelenie/zdravotník:

Chirurgické oddelenie

 

Moravčíková Tatiana, ďakujem za starostlivosť ste super.

25.09.2020 pridal/a Hladík

oddelenie/zdravotník:

Chirurgické oddelenie

 

Vrelé poďakovanie sestre Nataške Turkovej za obetavú prácu počas nočnej služby.

25.09.2020 pridal/a Anonym

oddelenie/zdravotník:

Onkochirurgická ambulancia

 

ďakujem všetkým sestrám na chirurgickej ambulancii, dňa 2.7.2020.

25.09.2020 pridal/a Monika

oddelenie/zdravotník:

Urológia

 

Dobrý večer, 15.9.2020 sme boli s 3 ročným vnukom na detskej pohotovosti, odkiaľ nás poslali na urológiu. Chcem poďakovať za neskutočný prístup mladého doktora, ktorý mal práve službu na urológii a napriek tomu, že robil vnukovi nepríjemný zákrok bol stále milý a veľmi príjemný aj k malému. Veľká vďaka za takého doktora a jeho ľudsky prístup

25.09.2020 pridal/a Maria Anettová

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Ďakujem prof.Bencovi aj celému odd.chirurgie za starostlivosť,ľudský prístup počas mojej hospitalizácie.

25.09.2020 pridal/a Viera Jakubíková

oddelenie/zdravotník:

Všetci

 

Ďakujem veľmi pekne za vašu starostlivosť, ochotu pomôcť. Ďakujem za milé slová, príjemné prostredie. Ďakujem za svoj život. Každému jednému z vás. Od lekárov, sestričiek, až po upratovačky. Ste skvelí ľudia. Prajem všetkým veľa, veľa zdravíčka.

25.09.2020 pridal/a Marianna Bačiková

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Ďakujem celemu paliatívnemu oddeleniu za tych 7 rokov čo som mohla este prežit,dufam ze ich bude aspon raz tolko este. Všetkých Vas mám rada,ďakujem za trpezlivost,opateru,pomoc,pochopenie,za život..takisto oddelenie ambulantnej chemoterapie a chir.oddelenie za opateru po masektomii. Vlastne celemu NOU kedze za tych 7 rokov som uz bola aj na radioterapii,na viac oddeleniach. Bodaj by vsetky nemocnice na Slovensku mali taky pristup ku pacientovi ako v NOU.❤❤❤❤❤ĎAKUJEM

24.09.2020 pridal/a MUDr. Martina Mrázová

oddelenie/zdravotník:

Neurochirurgia

 

Ocitnúť sa na “druhej strane” - vymeniť pozíciu lekára za pozíciu pacienta, nie je veru jednoduché, my lekári častokrát svoje zdravotné problémy zľahčujeme, odsúvame, neriešime...Je to chyba, v prvom rade sme ľudia, a zdravie si musí chrániť každý jeden z nás.
Touto cestou by som sa chcela z celého srdca poďakovať kolektívu Neurochirurgického oddelenia FNsP v Žiline: skvelému operatérovi a človeku - p.primárovi, pánom doktorom pracujúcim pod jeho vedením, prislúchajúcemu ARO kolektívu pod vedením p.primára, všetkým sestričkám pod vedením vrchnej sestry, fyzioterapeutkám, sanitárkam, pani upratovačkám, jednoducho všetkým týmto milým ľuďom za ich vysoko profesionálny, odborný, ľudský prístup, ochotu pomôcť, milé slovo a každý úsmev počas mojej hospitalizácie.
Patrí Vám veľká vďaka a môj obdiv.

23.09.2020 pridal/a Ján

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica AGEL Košice-Šaca a.s.

 

Dakujem p.A.Gogovej sestričke na Poliklinike na Vstupnom areáli za príkladnú ústretovosť a ochotu vždy vyjsť v ústrety a nezištne pomôcť.

23.09.2020 pridal/a Jana Glasnáková

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Dobrý deň,
Touto cestou by som sa chcela veľmi pekne poďakovať a zároveň pochváliť všetky sestričky na oddelení rizikovej gravidity (kde som bola v mesiacoch júl a august hospitalizovaná) za ich starostlivosť a príjemné správanie k pacientkam. Veľká vďaka patrí aj MUDr. Polačekovej - skvelý prístup po odbornej aj ľudskej stránke. MUDr. Motykovej a asistentkam pri pôrode ďakujem tiež, z pôrodu si odnášam veľmi dobrú skúsenosť. V neposlednom rade patrí ďakujem aj ostatnému personálu (lekári, ošetrovatelia, sanitari, pani upratovačky...).
Všetci boli úžasní, milí, trpezliví, ochotní, empatickí,profesionálni... Gynekologicko-porodnicku kliniku môžem a budem len odporúčať.

Potešilo by ma, keby sa táto správa dostane k spomínanému personálu, ich prácu si naozaj vážim.

Ešte raz srdečne ďakujem a prajem veľa spokojných pacientiek.

S pozdravom

23.09.2020 pridal/a Soňa Braunova

oddelenie/zdravotník:

Všetci zdravotníci

 

Ďakujem neurologickemu oddeleniu za prístup,liečbu a milé sestry,kde má po ochrnutí,ako tak postavili na nohy,aj keď mám barlu a prejdem iba pár metrov,ale neskončila som na vozíčku,,srdečná vďaka p.primarovi Mihálik,má super oddelenie

22.09.2020 pridal/a Vitteková Jarmila

oddelenie/zdravotník:

Kožné oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Veľké ďakujem kožnému oddeleniu s úžasnou pani primárkou a jej tímom lekárov, vrchnou sestrou a sestričkami robili ste všetko,aby sa môj zdravotný stav zlepšil podporovali ste ma dodávali energiu a psychickú podporu ,odchádzala som od Vás s dobrým pocitom, že všetci pacienti sú u Vás v dobrých rukách. Veľa šťastia a zdravia všetkým prajem. Ďakujem.

22.09.2020

oddelenie/zdravotník:

Ortopedické oddelenie

 

Ďakujem Všetkým sestričkám a doktorom čo sa o mňa starali , keď som tam bol na operácii so zlomenou rukou.

22.09.2020 pridal/a Denisa Besedova

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Dobry vecer. Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať zdravotnikom na urgente. 11.9.2020 ma okolo piatej ráno priviezla sanitka do nemocnice a bola som tam okolo päť hodín. Keďže som sa cítila veľmi zle, tak mena personálu neviem, ale čo viem, že keď je človeku tak ťažko ako bolo vtedy mne, tak veľmi pomôže takýto milý prístup. DAKUJEM. A veľké dakujem patrí aj sanitarovi, ktorý ma vozil na vyšetrenia a ktorý dával na mna pozor. A veľké dakujem patrí aj zdravotníkom RZP, ktorí boli úžasní a veľmi milí. Aj medzi zdravotníkmi je veľa ľudí s dobrým ❤️.

22.09.2020 pridal/a Rudňansky Stanislav

 

Chcel by som sa poďakovať celému personálu URL kliniky a tiež lôžkovej časti URL na 11. poschodí UNLP Trieda SNP Košice, za profesionálny, ale hlavne ľudský prístup k pacientom. Pánovi Prof. MUDr. Nagy Vincent PhD. , MPH za operačný výkon a celému operačnému tímu (sestrám, anestéziológovi, doktorom). Taktiež by som chcel veľmi poďakovať za milý a priateľský, no profesionálny prístup sestričkám na lôžkovej časti URL oddelenia a doktorom, kde som strávil niekoľko dní. Napriek tomu, že je to ťažká práca, vždy mali pozitívny prístup k pacientom. Boli nápomocní v každej chvíli a povzbudzovali ma.
Veľmi krásne ďakujem a prajem veľa spokojných a vyliečených pacientov.

22.09.2020 pridal/a p. Paličková

oddelenie/zdravotník:

Naďa Helmeciová

 

Týmto vyjadrujem poďakovanie p. Nadi Helmeciovej za jej ústretovosť a ľudský prístup a obetavú starostlivosť pri našej mamke Helene Rusnákovej. Veľká vďaka Vám ako aj celému kolektívu ZSS Slnečného domu. Ďakujeme

22.09.2020 pridal/a p. Sirik

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Za milý úsmev v každej situácii. Za zhovorčivosť a podanie informácií. Za ústretový kontakt.

22.09.2020 pridal/a Lenka Kubová Romanová

oddelenie/zdravotník:

Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

 

Ďakujem zo srdca všetkým sestrám aj lekárom za ochotu, starostlivosť, cítila som sa tu veľmi dobre.

22.09.2020

 

Ďakujem za starostlivosť , pekné správanie na úseku A.

22.09.2020 pridal/a Róbert Mišech

oddelenie/zdravotník:

Neurologické oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Som vďačný za príkladnú starostlivosť všetkých lekárov, vysokú profesionalitu zdravotných sestier a obzvlášť za veľkú ľudskosť prejavenú zdravotnou sestrou Ľubkou. Všetkým Vám VEĽKÁ VĎAKA.

22.09.2020

oddelenie/zdravotník:

Kolínková Silvia

 

Ďakujem za ochotu a milé správanie.

21.09.2020 pridal/a Lívia Dancsaková

 

Veľmi pekne sa chcem poďakovať za úžasný prístup k detičkam pani zubarke A. Semivanovej a jej sestričke.

21.09.2020 pridal/a Dušan Kažmír

oddelenie/zdravotník:

Mgr. Katarína Gajdošová

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica Poprad, a.s.

 

Aj keď oneskorene, chcem týmto vyjadriť svoju vďaku sestre ortoped. odd. Mgr. Kataríne Gajdošovej. V čase mojej hospitalizácie mala službu na príjme. Moja vďaka patrí za neskutočnú dávku empatie a schopnosti vytvoriť príjemnú až priateľskú atmosféru medzi pacientmi čakajúcimi na zákrok. Výnimočný človek - výnimočná vlastnosť.

21.09.2020 pridal/a Ferdinand Tallósi

oddelenie/zdravotník:

MUDr. Mgr. Daniel Žingor, PhD.

 

Chcel by som sa poďakovať neurochirurgickému oddeleniu, každému doktorovi a zdavotníckemu personálu, ktorí boli prítomní pri mojej operácii chrbtice v driekovej časti (dňa 21.8.2020).
Úprimne a zo srdca ďakujem MUDr. Žingorovi za jeho odbornosť a predovšetkým za jeho ľudský prístup k mojej osobe.
Tallósi z Hurbanova

20.09.2020 pridal/a Mgr. Holubecka Alena

 

Rozmýšľala som, či napíšem. No ľudia, ktorí pracujú na neurologii v "Starej nemocnici" si zaslúžia veľkú pochvalu a poďakovanie za prístup k pacientom. Sú to milí a slušní ľudia s každodenným milým úsmevom. Pozdravujem celé 4.poschodie a želám veľa pracovných úspechov.

17.09.2020 pridal/a Juraj Pasovský

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Chcel by som sa poďakovať zamestnancom Ortopedicko - traumatologického oddelenia za príkladnú starostlivosť počas mojej hospitalizácie z dôvodu výmeny kolenného kĺbu.
Moje poďakovanie patrí aj MUDr. Ferenčíkovi a MUDr. Petrášovej z oddelenia OAIM.

17.09.2020 pridal/a p. Sieklik

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Chcel by som veľmi pekne poďakovať neurologickému oddeleniu, hlavne mladým sestričkám, ktoré boli vždy ochotné, milé, ohľaduplné a svoju robotu si naozaj robili zodpovedne a to ku každému jednému pacientovi!!!!
Taktiež by som chcel poďakovať lekárom, ktorí mi pomohli."

17.09.2020 pridal/a Gabriela Medlenová

oddelenie/zdravotník:

Kožné oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Ďakujem za starostlivosť a rýchle zistenie príčiny problému, s ktorým som prišla. Sú tu veľmi milé a ochotné lekárky, sestričky,...(celý personál na oddelení). Prajem veľa uzdravených pacientov a hlavne aj Vám veľa zdravia.

17.09.2020 pridal/a Pavel Zamec

oddelenie/zdravotník:

Kožné oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Už samé privítanie personálom nemocnice bolo príjemným prekvapením. Úžasná čistota, milé správanie sestričiek, úžasné masáže. Svrbenie prestalo. Cítim sa veľmi dobre. Prajem im veľa tak spokojných pacientov ako som ja. Ďakujem.

17.09.2020 pridal/a Viera Kováčová

oddelenie/zdravotník:

Kožné oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Ďakujem celému personálu za starostlivosť (lekárky, primárka, sestry, sanitárky). Starostlivosť bola na úrovni. Odchádzam spokojná a dúfam vyliečená. Vážim si Vašu prácu aj ako zdravotník. Ďakujem.

17.09.2020 pridal/a Ivana Dobšovičová

oddelenie/zdravotník:

Kožné oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Veľké ďakujem patrí sestričkám z kožného oddelenia za ich starostlivosť, ochotu, ľudskosť a ústretovosť. Takýchto ľudí si je treba vážiť. A hlavne by sa mali nadriadení zamyslieť nad počtom sestričiek na smene. Lebo 1 sestra na 18 pacientov je teda na zamyslenie. Tiež sú to len ľudia a nie stroje. Aj navzdory stresu z neprispôsobivých pacientov sú vždy ochotné pomôcť.

17.09.2020 pridal/a Miloš Fančovič

oddelenie/zdravotník:

Psychiatrické oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Chcel by som poďakovať za Vašu odbornú, láskavú starostlivosť. Cítil som sa vždy príjemne a bezpečne. Taktiež za Váš prístup.

17.09.2020 pridal/a Eva Gromanová

oddelenie/zdravotník:

Psychiatrické oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Ďakujem za príjemný, odborný prístup. Všetci ste láskaví a obetaví. Taktiež za pomoc, keď som ju najviac potrebovala.

17.09.2020 pridal/a Zuzana Miháliková

oddelenie/zdravotník:

Psychiatrické oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Ďakujem veľmi pekne za vašu vzornú starostlivosť, ktorú dávate všetkým pacientom. Boli ste nám vždy oporou v dobrom i v zlom. Ďakujem veľmi pekne.

17.09.2020 pridal/a Mária Porubská

oddelenie/zdravotník:

Mgr. Lucia Gabošová

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Ďakujem veľmi pekne za profesionálny a ľudský prístup pani psychologičky.

16.09.2020 pridal/a Hrabovcová Ivana

oddelenie/zdravotník:

Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

 

Ďakujem úplne všetkým sestričkám aj doktorom, skvelý prístup, starostlivosť, ochota, poradenstvo, trpezlivosť, nemám ani jedinú zlú skúsenosť, môžem len odporúčať, tak ako som aj ja čítala samé pochvaly, len tak ďalej. Ste skvelí všetci.

16.09.2020

oddelenie/zdravotník:

Chirurgické oddelenie

 

Ďakujem všetkým sestričkám chirurgie za perfektnú starostlivosť. Ďakujem.

16.09.2020 pridal/a Martina Nezvalová

oddelenie/zdravotník:

Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

 

Veľmi pekne ďakujem sestričkám z novorodeneckého oddelenia, ktoré majú na starosti detičky. Veľmi milý a ochotný prístup každej jednej, čo tu pracuje. Keďže som prvo-rodička, tak som mala milión otázok a ani jedna z nich ma neposlala preč bez odpovede. Vždy mi každá jedna z nich pomohla a poradila. Ešte raz im týmto chcem veľmi poďakovať.

16.09.2020 pridal/a Zuzana Škanderová

oddelenie/zdravotník:

Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

 

Celému kolektívu počnúc doktormi až po upratovačky veľké ďakujem za ich ľudský prístup, trpezlivosť, ochotu, úsmev na tvári, pomoc a podporu!!!

16.09.2020 pridal/a Erika Vlková

oddelenie/zdravotník:

Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

 

Veľmi pekne ďakujeme všetkým sestričkám i doktorom za milý prístup, starostlivosť a rady. Už som tu druhý raz a zase veľmi spokojná, takže keby náhodou, určite si vyberiem rodiť v Skalici i tretí krát. Veľké ďakujem všetkým.