Poďakovania

spolu 8309

 
vyhľadaj zdravotnícke zariadenie

26.07.2021 pridal/a Magdaléna Remšíková

oddelenie/zdravotník:

gabriela tvrdá

 

ďakujem za pomoc a ústretovosť pri hospitalizácii rodiča

24.07.2021 pridal/a Mikuláš Pura

mesto/obec:

Prievidza

 

Ďakujeme veľmi pekne za bezproblémový priebeh, podmienenený 100% profesionálnym a 100% usmievavým personálom od vchodových dverí až východ. Veľká vďaka!

24.07.2021 pridal/a Anna Opatovska

mesto/obec:

Trenčín

 

Ďakujem všetkým milým a usmiatym ľuďom, ktorí sa podieľali na očkovaní na Výstavisku v Trenčíne. Obidva razy perfektná organizácia a skvelý prístup. Ďakujem!

24.07.2021 pridal/a Grznár Rastislav

mesto/obec:

Prievidza

 

Ďakujem týmto všetkým zainteresovaným za vynikajúcu organizáciu očkovania, bol som tu v Prievidzi ako aj v Trenčíne. Žiadne čakanie, dostatok paralelných stanovíšť, vhodný výber objektu, aj parkovanie možné, všetko na 1. RG

22.07.2021 pridal/a Radka Síčová

oddelenie/zdravotník:

Gabriela Tvrdá

 

Veľká vďaka!

22.07.2021 pridal/a Darina Šošková

oddelenie/zdravotník:

Gabriela Tvrdá

 

Ďakujem za ústretovosť a ochotu,profesionálny prístup a empatiu.

22.07.2021 pridal/a Dorota Mangova

oddelenie/zdravotník:

Tvrda Gabriela

 

Vzdy ochotna vypocut, pomoct, poradit, človek s velkym Č

22.07.2021 pridal/a Parížová

oddelenie/zdravotník:

TVRDÁ Gabriela

 

Vedúca odboru OšS -
ústretová, ľudská, vždy ochotná vypočuť, príjme zamestnancov hoci kedy, chce vždy im pomôcť, vždy hľadá riešenia, len aby pomohla.

21.07.2021 pridal/a Vladimír Kuljovský

oddelenie/zdravotník:

Katarína Chodelková

 

Veľké ďakujem Katke a všetkým sestričkám na dennom stacionári, za láskavý prístup k pacientom.

21.07.2021 pridal/a Dušan Rázus

 

Ďakujeme za komplexnú, profesionálnu a empatickú starostlivosť o nášho otca a starého otca počas 24, za umožnenie návštev, za informovanosť o jeho zdravotnom stave, za každé povzbudenie a snahu urobiť všetko čo sa dá a čo je ešte možné, čo je v ľudských silách. A ďakujeme, že informácie podávate aj telefonicky rodine, ktorá nemôže prísť osobne. Ďakujeme všetkým sestričkám, odborným asistentom, lekárom aj pomocnému personálu.

21.07.2021 pridal/a Karol Kastely

oddelenie/zdravotník:

Kožné oddelenie

 

Bolo mi cťou, že som bol hospitalizovaný na kožnom oddeleni bojnickej nemocnice MUDr. Tibora Štovčíka. Som príjemne prekvapený profesionalitou, ochotou a neskutočnou trpezlivosťou zdravotných sestier a pomocného personálu pod vedením MUDr. Zuzany Kavkovej. Ďakujem pánovi riaditeľov Ing. Vidovi a manažmentu nemocnice, že dokázali v dnešnej zložitej situácii vytvoriť podmienky pre činnosť oddelenia, čo sa týka kvality ubytovania a stravy.

Ďakujem
Karol Kastély - spokojný pacient

21.07.2021 pridal/a Bačíkovci

 

Veľmi pekne ďakujeme sestričkám z ÁRA. Všetky sú veľmi milé, ochotné a starostlivosť o nášho otca Dušana Bačíka je vynikajúca. Keby bolo na každom oddelení toľko milých sestier tak by aj pacienti boli spokojní a rýchlejšie by vyzdraveli.

21.07.2021 pridal/a Nemergútová

 

Veľmi pekne ďakujem Všetkým zdravotným sestrám na oddelení ARO, ktoré sa veľmi vľúdne správajú a vzorne starajú o môjho manžela. Tak isto veľká vďaka patrí doktorom, doktorkám a primárovi, ktorí robia pre záchranu čo sa len dá. Srdečná vďaka.

20.07.2021 pridal/a Barbora

oddelenie/zdravotník:

Detské oddelenie

 

Ďakujeme za starostlivosť o malého Oliverka 😊

20.07.2021 pridal/a p.Slemenska

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Dobrý deň pán primar,

touto cestou by som sa chcela poďakovať a pochváliť pána doktora Truchleho a pani sestričku, ktorí vysetrovali nášho 14 mesačného synčeka Adamka. Bolo to dňa 30.juna.v doobednajsich hodinách.

Naozaj perfektný a milý prístup. K nám rodičom aj k malému Adamkovi. Velmi si to vážime.

Veľká vďaka

S pozdravom K.Slemenska

19.07.2021 pridal/a Danica Fabianova

oddelenie/zdravotník:

Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

 

Dobrý deň prajem,

Chcela by som sa veľmi poďakovať pani doktorke Sandre Rusnakovej, ktora priviedla vo februari na svet našu Alzbetku. S takýmto prístupom doktora som sa ešte nestretla, absolútne bezkonkurenčná. Zároveň ju pri pôrode sprevádzali dve pravdepodobne najskúsenejšie pôrodné asistentky, ktorých mená si bohužiaľ nepamätám. Taký prístup sme s partnerom naozaj nečakali. Bola to neskutočná emócia, sestricky boli neuveriteľné v tom, ako ma podporovali a držali. Mimoriadne vydarený tím, pán primár môže byt hrdý.

DF

19.07.2021 pridal/a Janka kavecka

oddelenie/zdravotník:

Pediatrická ortopédia

 

Ochota, úsmev,pomoc …..
Človek s veľkým srdcom …

19.07.2021 pridal/a Janka kavecka

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Úžasný prístup k pacientom

18.07.2021 pridal/a Albrechtova Terezia

oddelenie/zdravotník:

Chirurgické oddelenie

 

Dobry den.Dna 16.7.2021 som bola prijata do nemocnice so zapalom slepeho creva. Hned v ten den som aj bola operovana.Chcem podakovat lekarom, ktori mali sluzbu ci uz 16.7.2021 ako aj 17.7.2021 a 18.7 2021, tiez aj zdravotnemu a pomocnemu personalu.Velmi si vazim, ze som bola milo prijata, veci mi boli odborne vysvetlene a mala som skvelu starostlivost.Som milo prekvapena z ustretovosti odbornikov.Este raz dakujem.Albrechtova Terezia, Holíč.

17.07.2021 pridal/a David

mesto/obec:

Trenčín

 

Ďakovačka za expres vybavenie

16.07.2021 pridal/a Eliška Piňáková

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Ďakujem za výbornú starostlivosť a milý prístup celého personálu. 😊

16.07.2021 pridal/a Eugen Kupeček

 

Aj touto cestou sa chcem poďakovať celému kolektívu oddelenia zlyhávania a transplantácii srdca pod vedením primárky doc.MUDr. Evy Goncalvesovej za vysoko profesionálnu, trpezlivú a obetavú starostlivosť, kde v termíne od 21.6.2021 do 16.7.2021 som úspešne absolvoval transplantáciu srdca a tak vďaka ním som dostal novú šancu na život. Ešte raz veľká, srdečná vďaka.

15.07.2021 pridal/a Ľubomír Bosík

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Jedno veľké "ĎAKUJEM" za príkladnú zdravotnú starostlivosť počas hospitalizácie na neurologickom oddelení p. primárovi, ošetrujúcim lekárom, sestričkám, ošetrovateľskému personálu a p. sanitárkam. Dúfam, že "BÝVALÝ" pacient.

15.07.2021 pridal/a Oľga Letková

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Dňa 13.6. som sa znenazdajky ocitla na oddelení neurológie po náhlej mozgovej príhode. Som veľmi vďačná za ich srdečný, starostlivý prístup, ústretovosť, profesionalitu, ľudskosť, pracovitosť, ochotu a milé slovo. Ešte raz veľmi pekne ďakujem a želám všetko dobré pre vašu prácu pri záchrane ľudských životov.

15.07.2021 pridal/a František Williger

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Chcel by som poďakovať celému personálu za ochotu a snahu, ktorú mi preukázali počas mojej hospitalizácie, Veľká vďaka!

15.07.2021 pridal/a Jarmila Striebliková

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Ďakujem celému oddeleniu za milý prístup a ochotu.

15.07.2021 pridal/a Milan Macek

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Dovolím si vyjadriť celému kolektívu úprimnú vďaku za ich prístup k nám pacientom. Lekárom, zdravotným sestrám a celému kolektívu oddelenia, spokojnosť s informáciami o vyšetreniach, o mojej chorobe zo strany ošetrujúceho lekára. Milý prístup všetkých zdr. sestier k nám pacientom. Kvalita upratovania a kvalita stravy - spokojnosť.

15.07.2021 pridal/a František Williger

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Chcem poďakovať celému personálu neurologického oddelenia za ochotu a starostlivosť + dobrú stravu.

15.07.2021 pridal/a Oľga Adamková

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Ďakujem celému personálu, boli ste veľmi dobrí a láskaví, ďakujem!

15.07.2021 pridal/a Katarína Vaníková

oddelenie/zdravotník:

Ivana Dudová

 

Ďakujem sestričke p. Dudovej za jej prístup, bola počas tých 7 dní vždy milá, usmiata a veľmi profesionálna.

12.07.2021 pridal/a Jana Šivecová

 

Dňa 22.6.2021 som bola akútne prijatá na kliniku dermatovenerológie s predbežnou diagnózou Urticaria acuta. Na celom tele som mala červené, napuchnuté a svrbive fľaky a opuchnutý krk, tvár, oči, ústa a jazyk.
Po prijatí sa môj stav zhoršil a len vďaka odbornému a rýchlemu rozhodnutiu lekárov a nasadení vhodnej liečby a následné preloženie dňa 25.6.2021 na I.Internú kliniku, som opäť doma a zotavujem sa.
Chcem sa veľmi pekne poďakovať celému kolektívu, ktorý sa o mňa staral a som Vám veľmi vďačná za všetko čo ste podnikli pre zlepšenie môjho zdravotného stavu.
Bola by som veľmi rada, keby sa toto moje poďakovanie dostalo ku všetkým ktorí sa o mňa tak odborne a ľudsky starali.
Veľmi si vážim odborný prístup pani doktorky MUDr. Jany Deptovej, PhD., ktorá sa mi vždy snažila vysvetliť aktuálne výsledky, postup liečby a priebeh zabezpečených odborných vyšetrení k zisteniu príčiny môjho ochorenia.
Ešte raz od srdca ďakujem za všetko.
Vaša vďačná pacientka
Jana Šivecová

12.07.2021

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Prijemny a mily personal ktory vzdy ochotne a s usmevom poradi.

12.07.2021 pridal/a Jana Šivecová

 

Dňa 22.6.2021 som bola akutne prijáta na Vašu kliniku s predbežnou diagnózou Urticaria acuta. Na celom tele som mala červené, napuchnuté a svrbivé fľaky a opuchnutý krk, tvár, oči, ústa a jazyk.
Po prijatí sa môj stav zhoršil a len vďaka odbornému a rýchlemu rozhodnutiu lekárov a nasadení vhodnej liečby som opät doma a zotavujem sa.
Chcem sa veľmi pekne poďakovat celému kolektívu kliniky, ktorí sa o mna staral a som Vám veľmi vďačna za všetko čo ste podnikli pre zlepšenie môjho zdravotného stavu, za liečbu a následné preloženie na I.Internú kliniku.
Ešte raz od srdca ďakujem za odbornú a ľudskú starostlivosť.
Vaša vďačná pacientka
Jana Šivecová

12.07.2021 pridal/a Alexandra Gergelyová

 

Chcela by som sa poďakovať celému Gynekologicko-pôrodnickému oddeleniu na tr.SNP. 🙏 Všetkým doktorom, sestričkám aj pôrodným asistentkám - hlavne pani doktorke MUDr. Ivete Rošákovej a doktorovi MUDr. Gabrielovi Lipčeiovi. Aj vďaka vám spomínam na svoj pôrod ako ustráchaná prvorodička s úsmevom, aj keď to nebolo vôbec ľahké. Taktiež Ďakujem aj celému Neonatologickému oddeleniu za láskavý prístup. Rodila som v Marci 2021 keď bola nemocnica plná rodičiek a všetci zvládali svoju prácu úžasne. 👌 Ďakujem! ❤

11.07.2021 pridal/a Abelovská Marta

oddelenie/zdravotník:

Oddelenie akútnej kardiológie

 

Rada by som touto cestou poďakovala celému kolektívu lekárov a zdravotných sestier z Oddelenia akútnej kardiológie, osobitne pánu doktorovi, primárovi MUDr. Marekovi Orbanovi, taktiež v neposlednom rade p. Mudr. Stanislavovi Mizerovi a ostatným doktorom a zdravotníckym pracovníkom, ktorí sa na vysokej profesionálnej úrovni, obetavo a trpezlivo starali v čase 22.6.-29.6.21 o môjho manžela a zachránili mu život.
Abelovská

11.07.2021 pridal/a Kamil Busniak

mesto/obec:

Trenčín

 

Ďakujem mnohokrát!

11.07.2021 pridal/a Mgr.Miroslava Jankovičová

oddelenie/zdravotník:

Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

 

Začiatkom júla 2021 som podstúpila operáciu na Gynekologicko-pôrodníckom oddelení Fakultnej nemocnice s poliklinikou v Skalici. Ďakujem celému personálu gynekologického oddelenia za pekný a ľudský prístup . Zvlášť ďakujem primárovi MUDr. Petrovi Budinskému za skvele a profesionálne odvedenú operáciu a empatický prístup a sestričkám za pooperačnú starostlivosť a milú a účinnú pomoc počas celej hospitalizácie.
S vďakou Mgr. M. Jankovičová

11.07.2021 pridal/a Nikola

mesto/obec:

Trenčín

 

Ďakujem za prácu zdravotníkov a dobrovoľníkov v očkovacích centrách.

11.07.2021 pridal/a Michal

mesto/obec:

Trenčín

 

Ďakujem Vám za Vašu prácu a nasadenie.

11.07.2021 pridal/a Nikolas

mesto/obec:

Trenčín

 

Ďakujeme že ste v prvej línii a pomáhate ľuďom.

11.07.2021 pridal/a Eva

mesto/obec:

Trenčín

 

Dakujem, velmi prijemny personal!!

11.07.2021 pridal/a Lenka Tuckova

oddelenie/zdravotník:

Vnútorné lekárstvo

 

Srdecne dakujem za obetavu starostlivost vsetkym
sestrickam na internom
odeleni 2c. Su velmi mile a
ustretove.

11.07.2021 pridal/a Abelovská Marta

 

Veľmi pekne ďakujem za vysoko profesionálnu, obetavú a trpezlivú starostlivosť o môjho manžela, ktorý bol na vašom oddelení hospitalizovaný v čase 25.6.-29.6.2021 po prechodenom infarkte myokardu. Veľká vďaka patrí všetkým doktorom, pod vedením primárky oddelenia Doc. MUDr. Evy Goncalvesovej, v neposlednom rade pani ošetrujúcej doktorke MUDr. Veronike Šimovičovej a všetkým ostatným doktorom a zdravotníckym pracovníkom, ktorých meno žiaľ nepoznám a ktorí sa o môjho manžela starali a ošetrovali ho a ktorým patrí moja veľká vďaka.
Abelovská

10.07.2021 pridal/a Sylvia Drgoncova

mesto/obec:

Trenčín

 

Ďakujem za rýchle vybavenie a ústretovosť.🙏

10.07.2021 pridal/a ZDENKO DOKTOR

mesto/obec:

Prievidza

 

Ďakujem všetkým, ktorí na úkor svojho, času, pohodlia a niekedy, žiaľ aj zdravia pre nás všetkých robia túto činnosť.
Napriek všetkému je, verím, stále veľa ľudí, ktorí si zdravie skutočne, nielen proklamacčne, vážia.

10.07.2021 pridal/a Dominika

mesto/obec:

Prievidza

 

Ďakujem za profesionálnu organizáciu a priateľský prístup všetkým zdravotníkom a dobrovoľníkom na Zimnom štadióne v Prievidzi, ide to ako na páse :)

10.07.2021 pridal/a Laura

mesto/obec:

Prievidza

 

Ďakujem všetkým :)

08.07.2021

oddelenie/zdravotník:

Gynekologicko - pôrodnícka klinika

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica AGEL Košice-Šaca a.s.

 

Ďakujem celému personálu za ich profesionálny a ľudský prístup.
++Kuchyňa varila výborne++

08.07.2021 pridal/a Lynette Adamcová

mesto/obec:

Bánovce nad Bebravou

 

Ďakujeme, že nám zabezpečujete bezpečnú a krajšiu budúcnosť 🥰

07.07.2021 pridal/a Roman

mesto/obec:

Košice

 

Ďakujem, že pomáhate s očkovaním :)