Poďakovania

spolu 8486

 
vyhľadaj zdravotnícke zariadenie

14.10.2021 pridal/a Františka Ježeková

oddelenie/zdravotník:

Diabetologická ambulancia

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica AGEL Krompachy s.r.o.

 

Týmto chcem poďakovať diabetologickej ambulancii, za ich starostlivosť, odbornú zdatnosť a ľudský prístup ku pacientom, hlavne teraz v dobe kovidovej.
ďakujem

14.10.2021 pridal/a Františka Ježeková

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica Poprad, a.s.

 

17.9.2021 som bola po dopravnej nehode hospitalizovaná na oddelení úrazovej chirurgie v Poprade. Týmto chcem poďakovať lekárom, sestričkám aj ostatnému personálu za starostlivosť. Nebola som hospitalizovaná 20 rokov a napočúvala som sa rôzne hororové príbehy, no v tejto nemocnici, príslušnom oddelení sa naozaj starajú o pacientov, podotýkam ťažkých pacientov s úrazmi, ktoré v okamihu menia život človeka, perfektne, sú empatickí, obetaví a hlavne trpezliví.
Práve aj prístup celého personálu mi pomohlo preniesť počiatočnú traumu a šok z úrazu a postupne som sa dostala do psychického normálu, keď som získala vlastnú skúsenosť.
Osobitne ďakujem sestrám, ktoré majú iste ťažkú prácu, niekedy aj nepríjemnú, že všetko zvládajú tak bravúrne.

ďakujem14.10.2021 pridal/a Petronela Indrišková

oddelenie/zdravotník:

Detská klinika FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Dobrý deň,
chcela by som sa veľmi pekne poďakovať za starostlivosť a profesionálny prístup všetkých zamestnancov na Detskom oddelení vo FN Trnava. Veľká vďaka patrí MUDr. Lucii Vadovičovej, pani primárke prof. MUDr. Adriane Ondrušovej, PhD.,ale rovnako všetkým lekárkam a lekárovi, sestrám a sanitárkam s ktorými sme mali možnosť sa stretnúť v období od 11.10. do 14.10.2021. Za Vašu starostlivosť a úžasný prístup nielen k ďeťom Vám patrí veľké ĎAKUJEME!

14.10.2021 pridal/a Ján Gmiterko

mesto/obec:

Bardejov

 

Ďakujem zdravotníkom aj dobrovoľníkom, ktorí sa starajú o očkovanie či testovanie (COVID19)

14.10.2021 pridal/a Marie Orendáčová

 

Ako pacientka Gynekologicko-pôrodníckej kliniky, pracovisko Trieda SNP 1 som bola 7. 10. operovaná pánom doc. MUDr. Petrom Urdzíkom, PhD. Chcem vyjadriť veľké poďakovanie za zdarilú operáciu a za úžasný ľudský prístup operačného tímu pána docenta. Neobyčajne obetavá a ľudská bola aj starostlivosť sestričiek na operačnom oddelení 16A a 16B.
Keď sme všetky pacientky s podobnou diagnózou operované v jeden deň boli prepustené z nemocnice do domácej liečby spoločne, hrialo ma, že som bola na správnom mieste.
Ešte raz chcem poďakovať pánovi docentovi a ostatným lekárom a sestričkám. Sme radi, že vás máme.

s úctou

Marie Orendáčová

13.10.2021 pridal/a Beata Dadova

oddelenie/zdravotník:

Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

 

Dobrý deň,

chcem sa touto cestou veľmi pekne poďakovať celému kolektívu na Gynekologicko-pôrodníckom oddelení vo Vašej nemocnici v Bojniciach.

Pri zhoršení môjho zdravotného stavu počas pobytu v kúpeľoch v Bojniciach,som bola hospitalizovaná, od prvého kontaktu až po prepustenie, všetci  pracujúci na tomto oddelení, lekárky, sestry, sanitárky boli milí, ochotní, po odbornej stránke na vysokej úrovni, s neskutočným empatickým prístupom.

Je tu doba, ktorá prináša len samú kritiku, ale ak niečo stojí za chválu, treba to vyzdvihnúť, preto patrí veľká vďaka Vašim zamestnancom, na ktorých môžete byť pyšní.

                    S pozdravom a úctou        Beáta Dadová

13.10.2021 pridal/a Petra Grežová

oddelenie/zdravotník:

Marek Bučko

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Chcela by som sa podeliť o moju skúsenosť, ktorú som mohla zažiť minulý týždeň v nemocnici na Gynekologicko - pôrodníckom oddelení.
Do nemocnice som prichádzala trochu s obavami aké to bude a ako to všetko zvládneme. Bolo neskoro v noci a aj napriek tomu na príjme som stretla milí personál, ktorí ma s úsmevom previedol a vysvetlil čo bude nasledovať.
Pôrod bol miestami náročný ale predovšetkým úžasný. Pôrodné asistentky si zaslúžia veľkú pochvalu. Ich profesionalita, ľudskosť i milé slová mi pomohli prejsť tie najťažšie chvíle pôrodu a aj vďaka nim som to zvládla.
Za samotný pôrod bez komlikácii som vďačná pánovi doktorovi MUDr. Bučkovi, vďaka ktorému bol pôrod nezabudnuteľným a krásnym zážitkom. Jeho profesionalita, príjemná komunikácia a ľudský prístup je neoceniteľný, človek sa s tým nestretáva každý deň. Pri pôrode mi všetko vysvetlil čo a ako mám rodiť, čo nasleduje a aj podporil. Celý pôrod bol vďaka tomu rýchly a všetko nechal plynúť prirodzenou cestou. Pri ďalšom pôrode nebudeme váhať pri výbere lekára.
Veľká vďaka a pochvala patrí aj sestričkám a lekárom na novorodeneckom oddelení i na oddelení šestonedelia.
Všetci boli veľmi milí, ústretoví, empatickí a hlavne nápomocní vo všetkom čo sme potrebovali pri zotavovaní. Vždy s radosťou zodpovedali moje otázky ohľadom starostlivosti o bábätko. Veľmi oceňujem, že sa naozaj zaujímali o môj i našej malinkej zdravotný stav a pomohli vyriešiť menšie komplikácie.
Čo sa týka nemocnie ako takej, priestory boli vždy čisté, často sa upratovalo. Izby sú priestranné a komfortné. Veľkým pozitívom bolo, že na izbe sú len dve mamičky. Jediné take malé negatívum vnímam to, že na izbách sme mali dosť teplo, už sa kúrilo ale vďaka vetraniu sa to dalo vydržať. Jedlo bolo v rámci možnosti celkom dobré, mne chutilo. Veľké plus za pitný režim. Minerálna voda bola neustále dostupná.
Celkovo môj pobyt v nemocnici hodnotím na výbornú. Rozhodnutie rodiť práve trnavskej nemocnici bolo to najlepšie. Dúfam, že takýto štandard sa udrží a bude sa len zlepšovať.
Ešte raz všetkým lekárom a sestričkám ĎAKUJEM.

12.10.2021 pridal/a Zuzana Kraváriková

oddelenie/zdravotník:

ORL oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať za starostlivosť
o syna Dušana K., ktorý bol od nedele do štvrtka
hospitalizovaný na ORL oddelení. Ďakujem veľmi pekne
lekárom aj sestrám a všetkým, ktorí sa starali o syna.
Ako zdravotník viem, že nie všade je to samozrejmosť.
Ďakujem.

12.10.2021 pridal/a Lucia Svetlíková

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Ďakujem za naozaj profesionálne služby všetkým lekárom a zdravotníkom z I.GYNEKOLOGICKO-PORODNICKEJ kliniky UNB Bratislava. Ďakujem za vaše pracovné nasadenie a opateru, boli ste skvelí a milí už po 2x. Prajem Vám všetko dobré do života !

11.10.2021 pridal/a Ing.Nikol Nagová

oddelenie/zdravotník:

MUDr.Cicholesová

 

Ďakujem MUDr.Cicholesovej za ľudský prístup a vysvetlenie liečby s návrhom alternatív.

11.10.2021 pridal/a MUDr. Anna Sinaiová, PhD.

oddelenie/zdravotník:

MUDr. Miriam Dziaková, PhD.

 

Ďakujem celému kolektívu Oddelenia fyziatrie, balneológie a liečebnej terapie pod vedením primárky MUDr. Dziakovej, PhD. za zlepšenie môjho zdravotného stavu a láskavý prístup.

11.10.2021 pridal/a MUDr. Anna Sinaiová, PhD.

oddelenie/zdravotník:

MUDr. Mikluš, MPH

 

Veľmi pekne ďakujem za operačný zákrok MUDr. Miklušovi, MPH, MUDr. Lazorčákovi a anesteziológovi MUDr. Sivákovi. Vďaka patrí celému zdravotníckemu kolektívu Oddelenia úrazovej chirurgie za príkladnú starostlivosť.

11.10.2021 pridal/a MUDr. Anna Sinaiová, PhD.

mesto/obec:

Prešov

 

Ďakujem za očkovanie proti COVID celému kolektívu v chirurgickom monobloku v Prešove, FNsP J.A.Reimana, Hollého 14.

11.10.2021 pridal/a Eva Leláková

oddelenie/zdravotník:

Úrazová chirurgia

 

Z celého sveta srdca ďakujem pani sestričke,PhDr. Márii Cipkovej, za úžasný ľudský a odborný prístup počas mojej hospitalizácie na chirurgickom oddelení žilinskej nemocnice. Stretla som výnimočného človeka, ktorý svoju prácu robí zo srdca, z lásky a berie ju ako poslanie. O pol roka sa musím na oddelenie vrátiť a už teraz viem, že s jej podporou to ešte raz zvládnem. Tisíckrát ďakujem, pani Cipková.❤️❤️❤️

11.10.2021 pridal/a Veronika Vaško

oddelenie/zdravotník:

Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

 

Dobrý deň chcela by som vyjadriť tu najuprimnejsiu vďaku za ochotu, prístup a starostlivosť celému tímu gyn. - porodnickeho oddelenia. Sestričky na oddelení šestonedelia, gynekológie a na pôrodnej sále boli veľmi milé a empaticke, ochotne pomôcť a poradiť a vždy s usmevom. Pani primárka Bakova mi pomohla priviesť na svet krásne zdravé dvojičky aj keď to nebolo úplne bez komplikácií svojou odbornosťou a prístupom ma presvedčila o tom ze sme v najlepších rukách. Rovnako vďaka pani anesteziologicke a celému operačnému tímu. Oddelenie šestonedelia prešlo viditelnymi pozitívnymi zmenami. Palec hore. Odporúčam všetkým budúcim mamičkám.

09.10.2021 pridal/a Petra Š.

oddelenie/zdravotník:

Detská chirurgia

 

Dakujem velmi pekne vsetkym, za uzasny pristup k tym najmensim pacientom. Ste uzasni.

08.10.2021 pridal/a Paula

oddelenie/zdravotník:

Ambulancie vnútorného lekárstva

 

Chcem sa z celého srdca poďakovať za rýchle, profesionálne predoperačné vyšetrenie a najmä ľudské správanie na internej ambulancii vo FNSP Skalica, konkrétne pani doktorke Dragúnovej. Dnes je to vzácnosť, keď od lekára odchádzate s úsmevom a hrejivým pocitom na srdci, bez pošliapanej dôstojnosti. Ďakujem

08.10.2021 pridal/a p.Štefankova

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Pan riaditeľ ,týmto chcem vysloviť neskutočné poďakovanie záchrannej službe za môj život a tak isto chirurgickej príjmovej ambulancii, chirurgickému oddeleniu predovšetkým pod vedením pána primára Korca a všetkých ostatných doktorom sestričkám za ich profesionálny a ľudský prístup počas mojej operácie a hospitalizácie. Všetkým ďakujem. G. Štefankova

07.10.2021 pridal/a Alžběta Jamrichová

oddelenie/zdravotník:

Ortopedické ambulancie

 

Velmi pekne sa chcem poďakovat doktorovi Uhrinovi z ortopedie za skvelý operačný výkon, totálna endoprotéza kolena, navyše noha bola 2x zlomená, mesiac po operácii je vidiet obrat k lepšiemu o 180 stupňů,pred operáciou som už takmer nevedela chodit

05.10.2021 pridal/a JUDr. Marian Mikloško

oddelenie/zdravotník:

Urologické oddelenie

 

V mesiaci august 2021 som bol po úraze a operácii na kúpeľnej liečbe v kúpeľoch Bojnice. Počas kúpeľnej liečby sa mi vyskytli urologické problémy, ktoré som riešil s kúpeľnou lekárkou ale bohužiaľ sa ich nepodarilo doriešiť.
Nakoľko tieto zdravotné problémy mi znepríjemňovali pobyt obrátil som sa dňa 30. 8. 2021 na urologickú ambulanciu v nemocnici, kde ma vyšetroval MUDr. František Trudič.
Touto cestou sa chcem poďakovať ošetrujúcemu lekárovi za jeho profesionálny a ústretový prístup, že ma zobral na vyšetrenie a vykonal potrebné vyšetrenia. Poďakovanie patrí i sestričke, kde po mojej žiadosti o vyšetrenie mi sprostredkovala toto vyšetrenie.
Prajem Vám veľa úspechov v práci a aby pacienti vždy natrafili iba na ochotu a ústretovosť zdravotníckeho personálu.
Slovenská Ľupča, 4. 10. 2021
S pozdravom
JUDr. Marian Mikloško


oddelenie/zdravotník:

Denisa Kudlová

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Chcem veľmi pekne poďakovať za včerajšie vyšetrenie kolonoskopie. Pani sestričky veľmi obetavé a stále milé aj keď majú veľmi veľa roboty . Pani doktorka úžasná citlivá aj pri takom nepríjemnom vyšetrení . Cele vyšetrenie bolo u mňa spojene s prijemným zážitkom z celého personálu . Vážim si vašu obetavú prácu, ktorú pre nás vykonávate. Veľmi pekne vám ďakujem za všetkých pacientov, ktorým pomáhate a že sa obetavo staráte o ľudí . Do vašej ambulancie sa človek vôbec nemusí báť prísť. ĎAKUJEM.

05.10.2021 pridal/a Silvia Klimešová

oddelenie/zdravotník:

MUDr. Younis S. I. Natsha

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

p. MUDr. Natshaovi ďakujem za profesionálny prístup pri pôrode, povzbudenie a psychickú podporu. Všetkým sestričkám a lekárom/lekárkam z novorodeneckého oddelenia ďakujem za milý prístup, úsmevy, trpezlivosť a odborné poradenstvo. Ďakujem.

04.10.2021 pridal/a Vašek

 

Děkuji za vaši starostlivost

02.10.2021

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Veľmi pekne ďakujem celému personálu za príkladnú starostlivosť a zodpovedný prístup v ŠNOP počas mojich rehabilitácií v mesiaci august 2021 (vyzdvihujem predovšetkým fyzioterapeuta Mgr. Juraja Kaščáka za jeho trpezlivosť i odbornú činnosť) a v septembri počas hospitalizácie na 1. poschodí, izba č. 7. Obzvlášť ďakujem primárovi lôžkového oddelenia MUDr. J. Olexíkovi a jeho celému kolektívu. Do domáceho liečenia som odchádzala s dobrým pocitom a miernym zlepšením operovanej končatiny.

Pán prednosta MUDr. Smetana.

Vám chcem poďakovať za promptnú angažovanosť pri riešení môjho zdravotného problému po prepustení z UNB Ružinov do domáceho liečenia - veľmi si to vážim.

Želám Vám veľa síl, úspechov a trpezlivosti v ďalšej práci v prospech pacientov.

S úctou Alena R.


01.10.2021 pridal/a Lýdia Augustínová

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Dnešný deň veľké ĎAKUJEM MUDr.Smetanovi, ktorý mi vrátil chuť do života a hlavne vďaka operácii kolena si môžem opäť vychutnávať chôdzu bez bolesti. Ďakujem

01.10.2021 pridal/a Simona Chudikova

oddelenie/zdravotník:

Gynelologicke oddelenie

 

Dakujem celemu gynekol. oddeleniu v Skalici, dr. Budinskemu, Dr. Donovalovi a aj sestrickam za ich super pristup. Dakujem

30.09.2021 pridal/a K.Kvankova

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Rada by som touto cestou vyslovila úprimné poďakovanie personálu predovšetkým na Klinike Cievnej chirurgie. Vďaka za Vašu odbornosť, profesionalitu, láskavý prístup, ochotu a ľudskosť. Odvádzate skvelú prácu, veľmi si vážim všetku Vašu starostlivosť.

oddelenie/zdravotník:

Chirurgické oddelenie a JIS

 

Ďakujem všetkým sestričkám na odd. Chirurgia B + JIS za obetavý a láskavý prístup nielen k mojej osobe, ale i k ďalším pacientom. Prajem im i lekárom do Ďalších dni v tejto zlej a neistej dobe hodne zdravia a trpezlivosti.
Boháčik

28.09.2021 pridal/a Dana Buckova

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica s poliklinikou Myjava

 

Chcem sa veľmi pekne poďakovať personálu na gynekologickom oddelení a operačným sálam. Počnúc primárom až po upratovačku. Aj napriek množstvu pacientov pri množstve práce si vždy našli čas a trpezlivo s úsmevom jednali s každou pacientkou. Patrí Vám veľká vďaka

28.09.2021 pridal/a Ladislav Kmeť

oddelenie/zdravotník:

Urologické oddelenie

 

Dovoľte mi, aby som sa touto cestou poďakoval kolektívu Urologického oddelenia Nemocnice s poliklinikou Bojnice na čele s pánom primárom MUDr. Čechom za profesionálny, ľudský prístup ku mne ako k pacientovi, ktorého pán primár operoval. Taktiež chcem vysloviť veľké ďakujem ďalším členom skvelého kolektívu: lekárkam, sestričkám a ich kolegovi a v neposlednom rade aj sanitárkam za neustálu ochotu pomôcť s úsmevom na tvári, za ľudskosť, porozumenie ako aj súcit s bolesťou, ktorú sme prežívali po operácii, čo v dnešnej komplikovanej dobe je vzácne, ale ako som na vlastnej skúsenosti zažil na tomto oddelení to berú ako samozrejmosť. Ešte raz Vám zo srdca ďakujem všetkým od prijímacej ambulancii až po lôžkovú časť všetkým bez rozdielu. Ladislav Kmeť z Prievidze.

28.09.2021

oddelenie/zdravotník:

Psychiatrické oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Ďakujem všetkým sestričkám a lekárom za starostlivosť, veľmi dobrý prístup. Vďaka patrí aj všetkým ostatným zamestnancom a najmä pani psychologičke.

28.09.2021

oddelenie/zdravotník:

Psychiatrické oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Ďakujem všetkým sestričkám a doktorom, ktorí sa o mňa starali.

28.09.2021 pridal/a Eva Slavkovská

oddelenie/zdravotník:

Peter Juriga

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Pridávam sa s dobrou skúsenosťou z traumatológie, kde mi operovali haluxy. Vďaka pánovi doktorovi Petrovi Jurigovi bolesti zmizli a aj nohy mám krajšie. Aj na oddelení boli všetci nápomocní, pred aj po operácii, a tiež sestričky na ambulancii na prízemí.
Ďakujem.

27.09.2021 pridal/a MartinaPáleniková

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Veľké ĎAKUJEM pre všetky sestričky,sanitárky a doktorov z gynekologického oddelenia za starostlivosť.

27.09.2021 pridal/a Daniela Rychla

oddelenie/zdravotník:

Ružena Horváthová

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

I ked su to uz 2 roky dozadu,kedy korona este nebola,doteraz si velmi vazim jej pomoc a casto si na nu spomeniem. Jej fotka s mojou dvojdnovou dcerkou ma stale dolezite miesto medzi nasimi vystavenymi fotkami.Pani Ruzenka aj napriek vytazenosti pomohla mne aj dcerke pocas najtazsich prvych dni po porode.
I ked som sa jej uz osobne podakovala,chcem aby aj ostatni vedeli aka je to uzasna a ochotna osobka . Zasluzi si velku vdaku 💕

27.09.2021 pridal/a Miroslava Gubrická

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Bolo to už dávnejšie , v roku 2014. Nebola možnosť poďakovať týmto spôsobom , preto dodatočne , aj s odstupom času , ďakujem personálu Traumatológie , FN TT oddelenie chirurgických disciplín . Príjemný personál 👌, ochota poradiť a pomôcť . Všetci zamestnanci či už celej nemocnice , alebo konkrétne Traumatológie si zaslúžia veľkú pochvalu . Mám strach z lekárov , ale moja pozitívna skúsenosť nasvedčuje tomu , že v nemocnici pracujú profesionáli , a sú tu pre nás - pre ľudí , ktorí do nich vkladajú našu dôveru .

27.09.2021 pridal/a Silvia Foksová

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Zo srdca ďakujem všetkým milým sestričkám ktoré sa starajú o môjho manžela Milana Foksu. ďakujem za porozumenie, podporu, ochotu, v neposlednom rade pani primárke Železkovovej, pani Lančaričovej a celému personálu.

27.09.2021 pridal/a Lenka

oddelenie/zdravotník:

Detská klinika FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Veľmi pekne ďakujem celému personálu Detskej kliniky, ktorý sa bez výnimky profesie o dcérku staral s láskou a porozumením. Ich pomoc a láskavosť nám pri pobyte v nemocnici vyčarila úsmev na tvári. Ich odbornosť a pracovné nasadenie vyvažujeme zlatom. Ďakujeme veľmi pekne za vašu starostlivosť, ktorú ste dcérke venovali. ĎAKUJEME VÁM.

27.09.2021 pridal/a Jarmila Dančišinova

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Ďakujem za krásny deň v mojom živote...dňa 29.12.2020 som mala planovany cisársky rez a vďaka Vášmu personálu som mala krásny deň a pamiatku...všetci boli super každá sestrička lekár všetci....veľa ľuďom keď som povedala že chcem ísť do Trnavy rodiť všetci že to nie..ale ja som to tak cítila a som rada že som sa nedala odradiť lebo vrelo odporúčam každej jednej kamarátke...ďakujem ešte raz ❤️❤️❤️

24.09.2021 pridal/a Kristián

 

Ďakujem pracovníkom, ktorí sa o mňa starali bez opovrhovania aj napriek tomu, že môj úraz som si spôsobil sám, kvôli mojej ľahkovážnosti a hlúposti.

23.09.2021

oddelenie/zdravotník:

Mária Brestovanská

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Ďakujem za neuveriteľne veľkú ochotu, krásne spravánie k pacientom. Nie len ku mna ale ku všetkým pacientom. Vždy ochotná pomôcť a vždy s úsmevom.
Všetci by si mali brať z nej príklad.

23.09.2021 pridal/a Alena Kadlečíková

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Milé sestričky,
za Vašu starostlivosť, ľudský prístup, ochotu, pomoc pri zdolávaní mojich problémov po operácii zápästia Vám veľmi pekne ďakujem a vážim si Vás za to. Rovnaký prístup máte ku všetkým pacientom a to je úctyhodné a cenné, lebo Vaša práca je veľmi ťažká, napriek tomu ju vykonávate s pokojom a úsmevom.

23.09.2021 pridal/a Roman

oddelenie/zdravotník:

Neurologické oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Ďakujem sestre, resp. sanitárke, ktorá ma sprevádzala na MR. Cestou aj počas čakania mi bola veľkou oporou a len vďaka nej som to zvládol. Bohužiaľ si meno nepamätám. MR som mal 22/09/2021.

22.09.2021 pridal/a Andrea Bárány

oddelenie/zdravotník:

MUDr. Ján Michlík

 

Už je to rok, že naša milovaná manželka, mamka a babka, MUDR. Agnesa Bárányová , nás navždy opustila.
Touto cestou sa chceme z celého srdca poďakovať pánovi primárovi MUDr. Jánovi Michlíkovi a celému personálu OAIM, ktorí ste sa s láskyplnou starostlivosťou starali o ňu a urobili všetko nad rámec Vašich síl. Ďakujeme.
Rodina Bárányová

21.09.2021 pridal/a Veronika

oddelenie/zdravotník:

Všetci pracovníci

 

Ďakujeme z celého 💖 za fantastický prístup, ľudskosť a odbornosť
ĎAKUJEME

20.09.2021 pridal/a Alžbeta Sallaiová

 

Radi by sme vám poďakovali o mene môjho otca Jozefa Bandurovi ,ktorými akýmkoľvek spôsobom pomohol, aby sa cítil lepšie počas svojho týždenného pobytu od 9.9.21-do 17.9.21
Ďakujem veľmi pekne celému teamu I.kardiologickému ústavu, lekárom, sestričkám, ošetrovateľom za profesionálny a hlavne ľudský prístup.😘
Ešte raz Ďakujeme s celým srdcom a prajeme Vám veľa síl, zdravia.🙏

20.09.2021 pridal/a Tomka

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Tazko hladat slova chvaly za profesionalitu a pristup

18.09.2021 pridal/a Marta

oddelenie/zdravotník:

Marek Martin Samaš

zdravotnícke zariadenie:

Všeobecná nemocnica Rimavská Sobota

 

Chcela by som sa poďakovať, pánovi Samašovi za ochotu akou sa stará o pacientov. Vždy sa usmieva a rozosmieva pacientov aj keď sám nemá dobrú náladu. Ďakujem.

18.09.2021 pridal/a Oľga Karasová

oddelenie/zdravotník:

Onkologická klinika

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Dovoľujem si Vám touto cestou poďakovať za vynaložené úsilie a všetky dostupné liečebné procesy, ktorými u Vás prešla moja sestra pani Oľga Karasová.
Žiaľ, od začiatku stanovenej DG sme vedeli, že jej cesta, napriek Vašej všemožnej snahe, už nebude dlhá. Dňa 2.9.2021 v noci zomrela.
Veľké ďakujeme, za Vašu snahu zmierniť jej bolesť menovite MUDr. Grmanovej a MUDr. Drápalovi, s týmito som bola v kontakte a som im veľmi vďačná zato, že ich slová boli úprimné, že napriek vážnemu stavu mojej sestry, sa snažili ešte hľadať pomoc, aby jej predĺžili život. Samozrejme moja vďaka patrí celému oddeleniu za starostlivosť a opateru pri jej častých hospitalizáciách.
I keď doba, ktorú žijeme, vraj podľa názorov mnohých ľudí, zanedbáva starostlivosť o ostatných pacientov, ja nemôžem s týmto názorom súhlasiť. Sestre bola z Vašej strany dávaná všetka odborná a patričná starosť, za čo ešte raz veľké ďakujem.

S pozdravom a želaním pevného zdravia celému Vášmu oddeleniu

Mgr. Dana Kristiník s rodinou

17.09.2021 pridal/a Rudolf Orel

oddelenie/zdravotník:

Neurologické oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Dobry den, chcel by som podakovat celemu kolektivu za starostlivost, trpezlivy a ludsky pristup počas mojej hospitalizacie.