Poďakovania

spolu 6515

 
vyhľadaj zdravotnícke zariadenie

03.08.2020 pridal/a PhDr. Zdeňka Olejárová

 

Dovoľte mi, aby som sa touto cestou poďakovala Vašim zamestnancom, a to kolektívu NEUROLOGICKEJ KLINIKY, pracovisko Trieda SNP 1 pod vedením prednostky kliniky prof. MUDr. Zuzany Gdovinovej, CSc., FESO.

Zvlášť chcem poďakovať pani primárke MUDr. Lenke Josayovej, mojim ošetrujúcim lekárom MUDr. Silvii Petričkovej a MUDr. Milanovi Maretovi za ich vysoko odborný profesionálny, ale i osobný a ľudský prístup počas mojej urgentnej hospitalizácie (12. 06. - 16.06. 2020).

Moje veľké poďakovanie s uznaním kvality a rešpektu, s obrovskou dávkou ľudskosti patrí aj celému kolektívu sestier, praktických sestier, sanitárok, upratovačiek A oddelenia pod vedením vedúcej sestry PhDr. Bernardíny Dudičovej a manažérky dennej zmeny PhDr. Magdalény Pípolyovej.

Osobitne sa teším, že súčasťou ošetrujúceho tímu sú moje študentky z fakulty ošetrovateľstva a SZŠ sv. Alžbety.

Prosím, tlmočte im moje poďakovanie. Dovolím si napísať, že na kolektív NEUROLOGICKEJ KLINIKY môžete byť naozaj hrdí.

03.08.2020 pridal/a Zuzana Pitoňáková

oddelenie/zdravotník:

Neurologické oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Chcela by som zo srdiečka poďakovať zdravotným sestrám na dennom stacionári pre dospelých a konkrétne sestričke : Marcele Jurišovej za úžasný ľudský prístup k pacientom, ktorí sa dostanú do jej starostlivosti. Chodila som tam 10 dní a určite by som sa tam necítila dobre, ak by tam nebol personál, ktorý robí svoju prácu s láskou a ochotou pomáhať. Vďaka sestrička Jurišová.

30.07.2020 pridal/a Martina Štaffenová

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Úprimne ďakujem sestričkám na neurologickom stacionári - každý deň milé, usmiate, vždy ochotné pomôcť a poradiť :-) Infúzky pichali takmer bezbolestne :-)

30.07.2020 pridal/a Matej Balint

 

Chcel by som sa veľmi pekne poďakovať sestričke a pani doktorke Sladkej za veľmi milý a ustretový prístup pri dnešnej návšteve. Ďakujem a (ne)teším sa na ďalší zakrok :)

30.07.2020 pridal/a Miroslava

oddelenie/zdravotník:

Úrazová chirurgia

 

Dobry den, chcela by som sa vam podakovat za to, ake uzasne sestricky na chirurgii zamestnávate. Momentálne lezim na 1.poschodí na chirurgii a sestricky aj sanitárky su uplne zlate, ochotne a vedia aj psychicky podporit. Uz pred 4 mesiacmi ked som bola hospitalizovana, som mala rovnaku skusenost, len som sa zabudla o nu podelit... su tu samozrejme aj uzasni doktori, ale chcela som pochvalit hlavne sestricky, kedze som s nimi bola castejsie nez s lekármi... a este jedna vec... mala som "moznost" lezat aj v inej nemocnici (nechcem menovat v ktorej) ale musim povedat, ze tato nasa zilinska nemocnica, konkretne teda chirurgia, je luxusna!!! Uz aj ked je moj zdravotny stav kadejaky aspon ze prostredie v ktorom sa nachádzam je príjemné...

Este raz velmi pekne dakujem ❤ Miroslava J

30.07.2020 pridal/a Michal Hrkel

oddelenie/zdravotník:

Interné oddelenie

 

chcem poďakovať sestričkám na internom ony sa vážne ani nezastavili a praxujú tu aj sexi študentky :D

30.07.2020 pridal/a Karolína a Pavol Š

oddelenie/zdravotník:

Klinická a radiačná onkológia

 

5. októbra 2020 budú roky, čo chodím s manželom Pavlom na vaše oddelenie. Som veľmi rada, že ešte chodíme, že sa toho dožil. Veľmi pekne ďakujem pani doktorke, ktorá je ku všetkým pacientom veľmi milá a láskavá. Taktiež ďakujem všetkým sestrám za ochotu a láskavé slová a všetkým za obetavosť. za všetko veľmi pekne ďakuje manžel Pavol.

29.07.2020 pridal/a Ahmad Gharaibeh

oddelenie/zdravotník:

Viera Vengrínová

 

Týmto by som sa chcel úprimne poďakovať za profesionálny a ľudský prístup celému personálu na FRO procedúr Magnet, USG a masáž i MUDr. MUDr. Monika Miklošová a na vysoko odbornej a profesionálnej úrovni. Zároveň by som rád využil túto možnosť aby som poďakoval celému kolektívu FRO odd., poprial im množstvo pracovných úspechov a veľa spokojných pacientov.

29.07.2020

oddelenie/zdravotník:

Pediatria

 

Týmto by sme sa chceli poďakovať celému zdravotníckemu personálu na detskom oddelení, ktorí sa o nás postarali. So svojím profesionálnym, priateľským a pozitívnym prístupom nám pomohli zvládnuť zdravotný stav našich detí. Váš prístup a profesionalita by sa mala stať príkladom pre ostatné zdravotnícke zariadenia. Taktiež vybavenie izieb, strava a hygiena boli na vynikajúcej úrovni. Budeme na vás spomínať v dobrom a prezentovať vašu nemocnicu v našom meste v pozitívnom slova zmysle. Ďakujeme všetkým - pani doktorky, sestričky aj nezdravotnícky personál - boli ste neskutočne zlaté...
Rodičia + Emka + Tomi , Nitra

29.07.2020 pridal/a Anna Zábojníková

 

Dobrý deň,
celému zdravotníckemu personálu veľmi pekne ďakujem sa odbornú starostlivosť, boli ste veľmi milí, ochotní, príjemní.
Nech Vám to vydrží čo najdlhšie. Teším sa na Vás.
S pozdravom
Anna Zábojníková

29.07.2020 pridal/a Stanislav Chaban

oddelenie/zdravotník:

Liečebňa dlhodobo chorých

 

Na oddelení som bol hospitalizovaný 15.7. - 28.7.2020
Celkový prístup lekárov a sestričiek - vyjadrujem úplnú spokojnosť. ĎAKUJEM!

29.07.2020 pridal/a Hyzák

oddelenie/zdravotník:

Liečebňa dlhodobo chorých

 

Ďakujem celému oddeleniu za dobrú opateru.

28.07.2020 pridal/a Mária Dvorecká

oddelenie/zdravotník:

LDCH

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica s poliklinikou Brezno, n.o.

 

Veľké ďakujem celému personálu oddelenia LDCH v Brezne pod vedením pani primárky MUDr Bučkovej za starostlivosť počas hosp. mojej matky, M. Petrovej.

28.07.2020 pridal/a Mária Dvorecká

oddelenie/zdravotník:

Chirurgické oddelenie

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica s poliklinikou Brezno, n.o.

 

Ďakujem veľmi pekne za starostlivosť o moju matku, Máriu Petrovú počas jej hospitalizácie. Moje veľké poďakovanie hlavne MUDr Jevdokimovi za jeho profesionálny i empatický prístup.

28.07.2020 pridal/a Štefánia Ďuricova

oddelenie/zdravotník:

Všetci zdravotníci

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica s poliklinikou Brezno, n.o.

 

Chcem poďakovať p. MUDr. Lukáčovej za príjemný prístup počas vyšetrenia na neurologickom urgente... A taktiež Marekovi Pribylinovi za ukážkový odber krvi a zavedenie kanily...v mojej žile to málokto dokáže.. ďakujem...meno sestričky nepoznám ale aj jej patrí ďakujem... veľmi zlatá, príjemná čo sa v Brezne často nestáva... Ďakujem Vám ešte raz...

28.07.2020 pridal/a Ján Kuracina

oddelenie/zdravotník:

Onkologická klinika

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Na uvedenom oddelení som ležal 15 dní. Za ten čas sa na izbe vystriedalo 10 pacientov. Na tomto oddelení sú ľudia ako jednoliaty kolektív, od lekárov cez sestričky, PZP až po upratovačky. Od mojich spoluležiacich som počul na personál len slová vďaky a chvály. Všade bolo vždy čisto. Sestričky boli vždy ochotné splniť všetky želania pacientov. Svoju profesionalitu preukázali trpezlivosťou, milotou a ochotou, vždy a za každých okolností pomôcť. Ani jedenkrát sme sa nestretli s neochotou. V čase potreby, cez deň i v noci, pomáhali pacientom od bolesti, povzbudzovali ho a snažili sa potešiť ho aj na duši. Za to všetko im patrí veľké ĎAKUJEM!

28.07.2020

oddelenie/zdravotník:

Onkologická klinika

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Vyjadrujem poďakovanie a hlbokú úctu zdravotným sestričkám, sanitárom a ošetrujúcemu lekárovi MUDr. Drápalovi za ich príkladný prístup počas mojej hospitalizácie vo vašej náročnej práci. A prajem si, aby v budúcnosti pracovali v našich nemocniciach len takíto ľudia a ich príkladnou starostlivosťou uľahčili život týmto pacientom. Ďakujem.

28.07.2020 pridal/a Miroslav Vrždiak

oddelenie/zdravotník:

Onkologická klinika

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Sestry dnešnej služby (15.3.2020), ale aj v predchádzajúcich službách, som si všimol, majú najlepší prístup k pacientom. Sú veľmi obetavé, pracovité, starostlivé, ochotné a odborne zdatné. Za svoju robotu si zaslúžia nielen veľké ďakujem, ale aj odmenu. Najlepšie z oddelenia.

28.07.2020 pridal/a Miloš Horváth

oddelenie/zdravotník:

Onkologická klinika

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Veľmi dobrá starostlivosť

27.07.2020 pridal/a Fero

 

Týmto by som sa chcel úprimne poďakovať za profesionálny a ľudský prístup celému personálu na ambulancii Kliniky úrazovej chirurgie. Veľká vďaka patrí aj MUDr. Rastislavovi Burdovi a MUDr. Radoslavovi Hrehovi, za moju pooperovanú ruku. V čase môjho úrazu som od príchodu na Kliniku úrazovej chirurgie až po hospitalizáciu na oddelení bol milo prekvapený, ako všetci zdravotnícki pracovníci predviedli, že zdravotnú starostlivosť je možné poskytnúť kvalitne, ústretovo a na vysoko odbornej a profesionálnej úrovni. Zároveň by som rád využil túto možnosť aby som poďakoval celému kolektívu Kliniky úrazovej chirurgie, poprial im množstvo pracovných úspechov a veľa spokojných klientov.

27.07.2020 pridal/a Lenka Róková

 

V roku 2016 som v tejto nemocnici rodila svojho prvého synčeka u Mudr. Vladimíra Krausa a musím povedať veľké ĎAKUJEM za jeho profesionálny prístup a ľudskosť, ktorú má v sebe už len veľmi málo lekárov. Z pôrodu som aj vďaka nemu nemala obavy, pretože mi všetko vysvetlil a v prípade potreby ma aj upokojil. Mám krásne spomienky na pôrod a preto som hneď vedela, že v prípade druhého tehotenstva sa na neho znova obrátim. A tak aj bolo. V roku 2019 som pri ňom opäť rodila svojho druhého synčeka. Pôrod krásny a popôrodná starostlivosť výborná. ĎAKUJEM za všetko.

27.07.2020 pridal/a Soňa Beňadiková

oddelenie/zdravotník:

Neurochirurgická klinika

 

Dňa 14.7.2020 som bola hospitalizovaná a následne operovaná na neurochirurgickom oddelení Nové Zámky. Týmto listom sa chcem veľmi pekne poďakovať celému tímu na neurochirurgickom oddelení od kuchárov, sanitárov, sestričiek a všetkých lekárov, za príkladnú starostlivosť. Pracujú tam ľudia s veľkou ochotou, profesionalitou a ľudskosťou. V dnešnej dobe je to veľkou vzácnosťou. Kedysi sa ľudia viacej chválili, motivovali a hľadali na druhých to dobré a pozitívne. Dnes veľa ľudí frfle, nadáva a väčšina správ v médiách sú samé zlé veci a negatíva. Preto treba poďakovať ľuďom, ktorí pracujú s vysokým nasadením, zdravotníkom a lekárom, pre ktorých je toto povolanie aj poslaním. Kde ide ruka v ruke profesionalita, ochota a ľudský prístup ku pacientom. Kiežby bolo takýchto ľudí a pracovísk na Slovensku viacej. Kiežby sa ľudia k sebe správali, ako ľudia.

Ešte raz veľké poďakovanie celému tímu na neurochirurgii Nové Zámky. Skláňam sa pred ich prácou.

S pozdravom pacientka
Soňa Beňadiková z Prievidze

27.07.2020 pridal/a Mgr. Lucia Simová

 

Moje poďakovanie patrí celému kolektívu gynekologicko-pôrodnického oddelenia a zároveň aj novorodeneckého oddelenia na Rastislavovej ulici. Rodila som v tomto zariadení pred 2 a pol mesiacmi ako prvorodička. Touto cestou by som sa chcela poďakovať predovšetkým skvelému pôrodníkovi Mudr. Krausovi Vladimírovi za najmä ľudský prístup, profesionalitu, čas a trpezlivosť, ktorú mi venoval- jednoducho mu ďakujem za všetko čo pre mňa a môjho synčeka urobil. Niet jeho neviem ako by to dopadlo. Obrovské ĎAKUJEM mu patrí a takisto aj celému kolektívu, ktorý sa zúčastňovali pri pôrode a následne v starostlivosti o mňa a moje dieťatko. Maximálna spokojnosť so starostlivosťou a prístupom. Nemám čo vytknúť. Ak budem rodiť druhýkrát jednoznačne bez zaváhania opäť vo Vašom zariadení.

27.07.2020 pridal/a Tomáš Habán

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Sestričky, doktorky ďakujem vám za vašu starostlivost.. a aj za ľudskosť, usmievavosť a za dobru náladu.

27.07.2020 pridal/a Branislav Macko

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Ďakujem vám všetkým úprimne a veľmi. Doktorom, sestrám, fyzioterapeutom a všetkým, ktorí tu pracujú. Ste výborní profíci a obetaví ľudia. Veľmi ste mi pomohli. Ďakujem Vám!

27.07.2020 pridal/a Tomáš Č.

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Ďakujem celému personálu za dôkladnú starostlivosť a príjemný prístup.

27.07.2020

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Poďakovanie patrí personálu oddelenia.

27.07.2020 pridal/a Maroš Kadlečík

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Rád by som sa poďakoval celému personálu za prístup, ktorý vynaložil v starostlivosti o moje zdravie a vždy usmiate tváre.

27.07.2020

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Ďakujem personálu

27.07.2020 pridal/a Vera R.

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Děkuji za dobrou práci všech pracovníkú vašeho oddelení. Byla jsem tu nekolikrát a vždy jsem byla spokojená.

27.07.2020

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Chcem poďakovať všetkým, neustále sa o nás starali, či to bolo kedykoľvek cez deň alebo aj v noci. Všetci boli veľmi milí. Obedy, večere úžasné, som milo prekvapená zo stravy. Vďaka vám sa už mám omnoho lepšie. Ďakujem!

27.07.2020

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Ďakujem Vám krásne za zdravotnú starostlivosť za tých pár dní pobytu, čo som tu bola. komunikácia sestier bola fajn a rady vždy odpovedali na otázky. Lekárom tiež veľmi pekne ďakujem za rýchlosť vo vyšetrovaní a aj ich komunikácia s pacientami je na výbornú.

27.07.2020 pridal/a Helena Papšová

oddelenie/zdravotník:

Klinická a radiačná onkológia

 

Pani doktorka a sestričky sú veľmi milé a pracovité ženy, sú k pacientom milé a úctivé. Je to ťažké oddelenie, ale s ich spoluprácou to človek lepšie znáša. Potrebujú veľkú pochvalu. Za všetko im veľmi pekne ďakujem.

27.07.2020 pridal/a Helena Papšová

oddelenie/zdravotník:

Klinická a radiačná onkológia

 

Poďakovanie patrí všetkým sestričkám, ktoré tam behajú po chodbách, sú tak pracovité, že nevedia pomaly ani chodiť. Človeka nepoznajú, ale vždy sa pekne pozdravia. Patrí im veľká vďaka za všetko.

27.07.2020 pridal/a Katarína Dubenová

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Ďakujem za odbornú starostlivosť všetkým zdravotníckym pracovníkom na oddelení, vľúdny a láskavý prístup. osobitné poďakovanie patrí ošetrujúcej lekárke MUDr. Zuzane T. Ďakujem!

27.07.2020 pridal/a Juraj Silaš

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Chodil som denne na infúzie so svojím synom Jurajom, chcem sa poďakovať sestričkám, pomocnému personálu a lekárom stacionára. Prístup všetkých bol dokonalý, spokojnosť so službami z mojej strany je maximálna. Dávam veľkú 1*. Jediný problém, ktorý ma trápil je parkovanie, syn je momentálne na vozíčku. patrí vedeniu nemocnice.

27.07.2020 pridal/a Lenna Vachanová

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Chcem sa poďakovať celému personálu za príjemný prístup.

27.07.2020 pridal/a Anton Brezovian

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Veľmi pekne ďakujem za starostlivosť.

27.07.2020 pridal/a Alexandra Dávidíková

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Som rada, že môžem vyjadriť svoju vďaku a pocity spojené s hospitalizáciou. Bola som tu veľmi spokojná s milým, príjemným prístupom od upratovačiek, ktoré sa starajú o čistotu a celkový dobrý dojem z oddelenia, cez sanitárov, zdravotné sestry, lekárov až po pána primára. Všetci ste boli veľmi ochotní - radosť tu ležať. Spomínam na pána doktora, ktorý sa mi venoval pri vstupnom vyšetrení, presne vedel popísať môj zdravotný stav, všetko podrobne vysvetlil a podal ozónovú terapiu. Veľká vďaka! Rovnako veľmi ďakujem aj ošetrujúcej lekárke, vždy si našla čas, aby vypočula pacienta a naozaj sa o svojich pacientov úprimne zaujíma. Za vašu intenzívnu starostlivosť vám všetkým patrí moje úprimné poďakovanie.

27.07.2020 pridal/a Svetlana Slabejová

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Ďakujem personálu neurologického oddelenia za príkladnú starostlivosť počas môjho pobytu na oddelení. Hlavne za náročnú prácu, ktorú tu odvádzajú s milým prístupom.

27.07.2020 pridal/a Helena L.

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Ďakujem za príkladnú a láskavú opateru.

27.07.2020 pridal/a Jarmila Z.

oddelenie/zdravotník:

Ortopédia

 

VEĽKÉ ĎAKUJEM za milý prístup sestričiek, lekárov a ostatného personálu.

27.07.2020 pridal/a Juraj S.

oddelenie/zdravotník:

Ortopédia

 

Píšem veľké poďakovanie, síce ľavou rukou, ale o to úprimnejšie za celú našu izbu č.4
Vrúcne ďakujeme!

27.07.2020

oddelenie/zdravotník:

Chirurgia

 

V nemocnici som neležal cca 40 rokov. Za ten čas sa asi mnohé zmenilo. Vynovené oddelenia, nové prístroje. Iste, stále je čo meniť, zlepšovať, ale je to ako vždy otázkou peňazí. možno aj personálu je menej, ale zvládate to všetci a chcem Vám týmto čo najsrdečnejšie poďakovať. Aj v časoch pandémie, ste to boli Vy, ktorí ste boli v prvých šíkoch. Nepoznám hierarchiu,ale chcem poďakovať lekárom, sestrám, ostatnému personálu, upratovačkám.

27.07.2020 pridal/a Mgr. Lucia Mariňáková

oddelenie/zdravotník:

Chirurgia

 

Ďakujeme sestričke Anke za starostlivosť, za rozhovory, za úsmev na tvári, aj oporu, keď som mala ťažký deň. Chcem jej poďakovať za to, že som mala pri nej pocit, ako keby sa o mňa starala moja mama. Veľké ďakujem!

27.07.2020 pridal/a Lucia Mariňáková

oddelenie/zdravotník:

Chirurgia

 

Týmto sa chcem poďakovať za starostlivosť sestre Janke H. za pomoc pri vykonávaní pre mňa ťažkých úkonov po ťažšom operačnom zákroku, za nosenie úsmevu a milého slova pri každej návšteve našej izby. ĎAKUJEM!

27.07.2020 pridal/a Mgr. Lucia Mariňáková

oddelenie/zdravotník:

Mária Cipková

 

Ďakujem p. sestričke Márii za úžasnú starostlivosť, vľúdny prístup, za pomoc kedykoľvek na zavolanie. Ďakujem jej za úsmev na tvári, za komunikatívnosť, vždy v pozitívnom naladení, za pozdvihnutie v ťažkej chvíli a v bolestiach. Jej prístup k pacientom je jednoducho dokonalý. Sestra celým srdcom aj dušou! ĎAKUJEM!


oddelenie/zdravotník:

MUDr. Peter Krcho, PhD.

 

Touto cestou by sme Vám chceli vyjadriť našu nesmiernu vďaku v prvom rade MUDr. ZUZANE VOJTEKOVEJ a jej tímu, že nám zachralila život našej dcérky Ashley Kittinke. Ďakujeme za všetku starostlivosť, ľudský prístup, trpezlivosť ktoré dostávala nielen Ashley ale aj my. V čase, keď bola prevezená z Kr. Chlmca a bola u Vás hospitalizovaná od 16.8.2018 - 14.9.2018.Vždy ,keď sme chodievali za našu Ashley čakali nás s úsmevom či s dobrým slovom a s pochopením. Všetci boli skvelí a sme za to vďační! Zdravotníci nemali problém zodpovedať akúkoľvek našu otázku. Svoju prácu vykonávajú s láskou a s oddanosťou. Vedia človeka povzbudiť, upokojiť, všetko vysvetlia, čo nie je človeku jasné. Za všetko im veľmi pekne ďakujeme.Veľmi si vážime Vašu prácu, ktorú robíte a ako pomáhate malým bezbranným detičkám. S láskou budeme na Vás spomínať a malej, keď bude veľká porozprávame, aké úžasné osoby sa o ňu starali v prvých týždňoch jej života.Verím, že keď Ashley bude väčšia budeme mať možnosť poďakovať spolu s ňou aj osobne. Ďakujeme, že sme najšťastnejší rodičia. Čopáková a Tóth.

27.07.2020 pridal/a Mgr. Lucia Mariňáková

oddelenie/zdravotník:

Miriam Jánošíková

 

Chcem sa poďakovať sestričke Mirke aj ostatným sestrám z tohoto oddelenia a všetkým sanitárom, upratovačkám a celému zdravotnému personálu. ĎAKUJEM!

26.07.2020 pridal/a Janka Sušilová

 

Vážený pán prednosta Doc. MUDr. Marek Lacko, PhD.
V dňoch 23.6.-18.7.2020 bola na vašej klinike hospitalizovaná naša mama, Mária Maľárová. Počas jej pobytu sme mali možnosť stretnúť sa s viacerými vašimi lekármi a sestričkami. Chceli by sme touto formou vysloviť veľké poďakovanie za odborný, ale predovšetkým za hlboko ľudský prístup lekárov, sestričiek i ostatného personálu na klinike. Napriek vysokému veku a ťažkej diagnóze sa našej mame venovali ako skutoční profesionáli, s hlboko ľudským prístupom, ako by to bola ich vlastná babka.
Chceme Vás poprosiť, aby ste naše poďakovanie tlmočili všetkým lekárom, sestričkám i ostatnému personálu. Napriek situácii v našom zdravotníctve odvádzate perfektnú prácu a my tvrdíme, že ste v tomto smere vzácnou výnimkou. Prajeme Vám, aby ste mali stále okolo seba spolupracovníkov, na ktorých sa budete môcť vždy spoľahnúť. Všetkým želáme veľa zdravia a síl pri výkone krásneho, náročného povolania.
Vďačné dcéry:
Janka Sušilová
Alexandra Maľárová
Viera Segľová
Anna Takáčová