Poďakovania

spolu 9586

 
vyhľadaj zdravotnícke zariadenie

18.03.2023 pridal/a Kristian čonka

oddelenie/zdravotník:

Detske oddelenie

 

Ďakujem veľmi pekne za starostlivosť o môjho syna Eliáša všetkým doktorom ,sestričkam,upratovačkam
Všetci mate rešpekt voči ľuďom a ste veľmi príjemný personál vždy sa krásne porozprávame a na otázky odpovedáte vždy aj pani upratovačky sú tiež veľmi dobre a príjemné

16.03.2023 pridal/a Katarína Lalíková

oddelenie/zdravotník:

Martin Zrubec

 

Chcem sa poďakovať úžasnému fyzioterapeutovi pánovi Martinovi Zrubcovi z RHB oddelenia ŠNOP v Bratislave. Na jeho rehabilitačné cvičenia sa vyslovene teším. Je nielen naslovovzatý profesionál, ale aj empatický a ústretový človek. Iste ho tieto chválospevy nepotešia, lebo pôsobí veľmi skromne, ale toto je minimum, ako vnímam jeho prácu. Ďakujem ešte raz za všetko.

15.03.2023 pridal/a Jaroslava

oddelenie/zdravotník:

duchovná starostlivosť

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Chcela by som vyjadriť svoje poďakovanie za duchovnú starostlivosť, ktorá bola poskytnutá vo FNT mojej mame počas jej hospitalizácie.
Otec Rudolf jej pri zhoršujúcom sa zdravotnom stave poskytol duchovnú posilu v piatok neskoro večer, na základe mojej prosby. Navštívil ju aj na ďalší deň, aby jej priniesol sv. prijímanie.
Považujem túto službu za veľmi dobrú a je prínosom pre ľudí, ktorí prežívajú ťažké chvíle pre svoje ochorenia, alebo sa už nachádzajú na prahu večnosti.
Ešte raz veľké ďakujem a dúfam, že táto služba bude vo FNT aj naďalej fungovať.

14.03.2023 pridal/a Samuel Takacs

oddelenie/zdravotník:

Vakcinačné centrum

 

Skvelý a milý prístup. Ďakujem

13.03.2023 pridal/a Ing. Imrich Čižmádia

 

Dobrý deň.
Chcel by som aspoň touto formou poďakovať pánovi primárovi MUDr.
Strapkovi, MPH ortopedicko-traumatologického oddelenia a jeho tímu
za perfektne vykonanú operáciu môjho bedrového kľbu a následnú liečbu v
období 12.1. až 17.1.2023.
Môj obdiv a vďaka patrí aj lekárke a sestričkám fyziatricko-
rehabilitačného oddelenia.
Musím skonštatovať, že za posledné roky som absolvoval vo Vašej
nemocnici viacero vyšetrení a aj nejakú-tú operáciu. Vždy som sa stretol
len s ústretovým a ľudským prístupom Vašich lekárov a zdravotného
personálu.
Ešte raz - vrelá vďaka !!!
Ing. Imrich Čižmádia

12.03.2023 pridal/a Jozef Uhlík

 

Ďakujem chirurgickému tímu za vynikajúcu prácu pri mojej operácii a celému personálu oddelenia za profesionálny a pri tom ľudský prístup ku všetkým pacientom.

11.03.2023 pridal/a Žaneta

oddelenie/zdravotník:

Fadi Sabateen

zdravotnícke zariadenie:

Detské kardiocentrum - SR Bratislava

 

Ďakujem v mene môjho syna Adriána že ste mu zachránili život

10.03.2023 pridal/a Ladislav Kmeť

oddelenie/zdravotník:

MUDr. Pavol Snopko PhD

zdravotnícke zariadenie:

Univerzitná nemocnica Martin

 

Dovoľte poďakovať sa celému kolektívu Neurochirurgickej kliniky v UN Martin počas mojej operácii driekovej chrbtice a následnej hospitalizácie a taktiež operáterovi MUDr. Snopkovi za nekonečný ľudský prístup celého personálu na klinike, za pochopenie, súcit, ochotu pomôcť v ktorejkoľvek chvíli. Operáciu som absolvoval 9.1.2023. Prednosta kliniky a riaditeľstvo nemocnice môžu byť hrdí na personál uvedenej kliniky, sú to skutoční profesionáli počnúc prednostom, lekármi, sestričkami ako aj sanitárkami. Krásne Vám všetkým ďakujem a prajem všetkým veľa zdravia, to je to najcennejšie čo máme.

10.03.2023 pridal/a Kika

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Úprimne sa chcem veľmi pekne poďakovat dvom oddeleniam a to urologickému a jednodňovej zdravotnej starostlivost. Od lekárov, cez sestričky, aj brata :-) až po pani upratovačky. Ďakujem Vám za Vašu pomoc v chorobe, za Vašu úprimnú láskavosť a veľkú ochotu.

09.03.2023 pridal/a Mgr. Janette Jakubíková

oddelenie/zdravotník:

Neurologické oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Dobrý deň, touto cestou by som sa chcela poďakovať celému personálu na NEUROLOGICKOM ODD.ŽENY, bola som už v rôznych nemocniciach, ale ochotu pomôcť všetkých lekárov a sestier som nikde nezažila.
Chcem sa poďakovať primárovi MUDr. G. Krastevovi, hlavne
MUDr. Mydlovej za jej úžasný a profesionalny prístup, MUDr. Cisárovi, MUDr. Ivanovej, MUDr. Haringovi J., Mgr. Hrnčiarovej B., Mgr. Lohazerová K., MUDr. Števkovej a jej sestričke v ambulancii.
Ďakujem všetkým sestričkám, hlavne Bibianke, Monike a Alenke, samozrejme aj všetkým sestričkám a pomocnému personálu za ich profesionálny prístup, za ich ochotu a pomoc kedykoľvek, vôbec im nevadilo, keď som v noci zvonila od bolesti, vždy prišli s ochotou ,to sa tykalo všetkých.
VEĽKÉ ĎAKUJEM . Pre mňa TOP NEMOCNICA. Veľmi ste mi pomohli, pretože CTRL-CTRL C sa dá urobiť v každej nemocnici, ale pomôcť pacientovi akýmkoľvek spôsobom a hľadať dôvod a príčinu som zažila skoro po 2 rokoch iba v tejto nemocnici a nemám už také šialené bolesti po 2 rokoch aj keď sa mi zdravotný stav od 16. 12. 2022 zhoršil, ale verím, že mi pomôžu.

08.03.2023 pridal/a Ing. Ján Vandlíček

oddelenie/zdravotník:

Klinická a radiačná onkológia

 

Chcem sa poďakovať celému zdravotníckemu personálu všetkých oddelení na ONKO, nakoľko som prešiel všetkými. Som veľmi spokojný s prístupom lekárov, ktorí sa pravidelne starajú o zdravotný stav. Ich prístup je veľmi príjemný a vľúdny. Som veľmi spokojný s prístupom sestričiek, ktoré ranným príchodom a úsmevom povznesú náladu pacientom. Čo sa týka profesionálneho vykonávania práce je podľa mňa na vysokej úrovni. Ja, aj čo som sa rozprával s ostatnými, sme veľmi spokojní so starostlivosťou na oddelení.

08.03.2023 pridal/a Daniela Jaššová

oddelenie/zdravotník:

Klinická a radiačná onkológia

 

Ďakujem celému personálu za dobrú starostlivosť.

08.03.2023 pridal/a Iveta Stoligová

oddelenie/zdravotník:

Klinická a radiačná onkológia

 

Hoci ešte nie som zdravá ( mám rakovinu maternice ), ale dostala som nádej a šancu na reštart aj s vašim pričinením a to má pre mňa obrovskú hodnotu. Sestričky odvádzate neskutočnú prácu, do ktorej dávate všetko, hlavne srdce, aj keď to máte veľmi ťažké. Prekonávate to vždy s úsmevom na tvári a to je najkrajšie, čo nám pacientom môžete dať. Strašne nám to pomáha, ste zlatučké. Som veľmi rada, že ste sa o mňa starali akurát vy. Ešte jedno veľké ďakujem ❤❤❤

08.03.2023 pridal/a Ondrej Gerek

oddelenie/zdravotník:

Klinická a radiačná onkológia

 

Veľmi pekne ďakujem personálu oddelenia za profesionálny prístup k pacientom nevynímajúc moju osobu. Obdivujem ich ľudskosť a trpezlivosť. Taktiež chcem poďakovať pani MUDr. Malachovskej za starostlivosť a výnimočný prístup k pacientom.

06.03.2023 pridal/a Monika Vajdova

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Detské kardiocentrum - SR Bratislava

 

Velke DAKUJEM❤️ za vzdy uzasnu starostlivost o syna Marcusa, nebyt tak vynikajuceho personalu v Detskom kardiocentre BA nas syn by tu nebol. Na kazdej kontrole ho z velkou trpezlivostou vysetria nakolko ako postihnuty sa s nim zle spolupracuje.
Dakujeme ❤️

06.03.2023 pridal/a XY - načo meno

 

Chcem sa poďakovať našej vrchnej sestre Agatke Gáborovej a staničnej sestre Martinke Schmidtovej, že nás zvládajú aj napriek ťažkej situácii a dúfam, že ešte dlho budeme spolupracovať ! 🥰 J*

06.03.2023

oddelenie/zdravotník:

Pediatrická ortopédia

 

Dobrý večer, včera sme boli s mojou dcérkou prepustené z detskej pediatrie, poschodie č.3. Ležali sme tam od stredy, a chcem len vysloviť veľké ĎAKUJEM všetkým sestričkám na tomto oddelení, tiež pani doktorkám, upratovačkám aj sanitárkam. Prístup od všetkých neskutočný, všetci boli milí, aj keď dieťa nespolupracuje sem tam, tak vždy vedeli zabaviť, hravou formou "popočúvat"...počas nasej hospitalizácie bola 3x v službe pani sestrička Julka, a ona si nás získala úplne. Aj napriek okolnostiam pre ktoré tam rodič s dieťaťom je, cíti sa fajn a to je dôležité. Nech sa Vám všetkým darí a robte to naďalej tak ako doteraz...ten váš malý pacient si to vie zapamätať. Pozdravujeme s Vikinkou ❤️“ Júlia Funtík

06.03.2023

oddelenie/zdravotník:

Pediatrická ortopédia

 

Dobrý deň, veľmi by som chcela poďakovať celému tímu detskej ortopédie s dcérkou sme boli u Vás obidve hospitalizované, nakoľko ja som bola jej darca kostného štepu. Ten záujem zo strany lekárov a sestričiek o mňa aj dcéru som ešte nikdy nezažila. Neustále sa nás chodil niekto pýtať ako sa máme, či niečo nepotrebujeme. Veľmi sme boli prekvapené a potešené tak ľudským prístupom. Úplne super nemocnica. Ešte raz veľké ďakujem lekárom, sestričkám, pánovi čo nás rehabilitoval, sanitárkam aj pani upratovačkám čo neustále robili poriadok, hygiena úplne top. Vďaka Alicka Garajová

06.03.2023

oddelenie/zdravotník:

Urgentný príjem

 

Veľmi pekne ďakujeme (sobota 4.3.2023) o postaranie sa, úžasný prístup, dokonca i odnos mojej malej na urgentne pani sestričke, malá ju nazvala Kika, v čase medzi 12-13 hodine! Vzala ju z auta na ruky, počkala s ňou v čakárni, kým sa zaevidujeme, pri zákroku jej fandila, aká je šikovná, držala ju za ručičku, po zákroku si ju opäť vzala a odniesla na rukách do čakárne a mala ju na kolenách, kým som čakala na správu od pani doktorky. Celý kolektív bol fantastický, nie každý z úrazovky odchádza tak, že ich musíme zajtra prísť pozrieť!
To nie je len práca! To je prístup, odhodlanie, snaha a tiež videla mňa ako maminu ustráchanú Naozaj nebyť tej sestričky Kiky, nezvládli by sme to
Obrovské ďakujem a Emmka Lea všetkých pozdravuje.

06.03.2023 pridal/a Roman Knapec

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Veľmi pekne ďakujem za ľudský a profesionálny prístup a za starostlivosť počas mojej hospitalizácie na NEU - JIS celému zdravotníckemu personálu. S pozdravom Knapec Roman

06.03.2023 pridal/a Paľko

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Ďakujem za vzornú opateru.

06.03.2023 pridal/a Jozef Bučany

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Veľmi pekne ďakujem kolektívu zdravotných sestier za ich ochotu, príjemné vystupovanie a celkový prístup ku nám pacientom. Dievčatá, ste super, ďakujem pekne!

06.03.2023 pridal/a Halúska

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Ďakujem sestričkám na neurologickom oddelení za ich starostlivosť. Sú veľmi milé, ochotné, pomôžu a poslúžia nám vždy, keď niečo potrebujeme. Vďaka nim je pobyt tu v nemocnici znesiteľný a príjemný.

06.03.2023 pridal/a Jasenovec

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Sestričky na neurologickom oddelení sú usmiate, milé, pracovité a ochotné pomáhať. Patrí im moja vďačnosť, Spríjemňujú nám pacientom čas v nemocnici.

06.03.2023 pridal/a Janka Grznárová

oddelenie/zdravotník:

Oddelenie kardiochirurgie

 

Ďakujem za svojho otca Ladislava ktorý bol u vás už dávnejšie operovaný a hospitalizovaný. Veľmi ste mu pomohli. Nemocnica bola už vtedy na vysokej úrovni. Personál a lekári milí a top odborníci. Ďakujem a nech sa vám darí....

06.03.2023 pridal/a Jaroslav Janík

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Moje meno je Jaroslav Janík, som veľmi spokojný s celým tímom lekárov a sestier. Veľmi pekne im všetkým zo srdca ďakujem za to, že sa perfektne "profesionálne" starajú o mňa a že ma dokázali postaviť naspäť na moje nohy. Proste, cítil som sa tu medzi nimi ako doma. Milí, ústretoví ľudia, ešte raz im všetkým zo srdca veľmi pekne za všetko ďakujem. Všade čisto, proste klobúk dole.

06.03.2023 pridal/a Sláva Džuňová

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Zo srdca ďakujem za príkladnú, odbornú starostlivosť počas mojej hospitalizácie na neurológii. Moje veľké, naozaj veľké ďakujem patrí MUDr. Belešovej Lucii a MUDr. Martinovi Vyparinovi, ktorých vnímam ako múdrych, vzdelaných, precíznych, empatických doktorov s veľkým srdcom. Celý personál, fyzioterapeuti, sestričky, boli vždy milé, pozitívne naladené, usmievavé, čo bol pre mňa mentálny liek. V dobrom budem spomínať. Ďakujem

06.03.2023 pridal/a Anton Melišík

oddelenie/zdravotník:

Psychiatria

 

Počas mojej hospitalizácie na tomto oddelení sa sestry aj sanitárky správali veľmi profesionálne. Ja by som takúto prácu nezvládal a radšej zutekal. Za ich ochotu a starostlivosť im všetkým veľmi pekne ĎAKUJEM. ❤

04.03.2023 pridal/a Eva Šipulová

oddelenie/zdravotník:

Fyziatricko-rehabilitačné oddelenie

 

Ďakujem veľmi pekne pani doktorke MUDr. Anne Varhaníkovej za profesionálny, milý a ústretový prístup pri dôkladnom vyšetrení. Bola som mimoriadne spokojná. Po absolvovaní naordinovaných procedúr sa cítim oveľa lepšie.
Taktiež chcem poďakovať celému tímu FRO pod vedením vedúcej fyzioterapeutky
Mgr.Lýdie Vyšinskej, dipl.fyz. za príjemný prístup k pacientom. A zvlášť som bola nadmieru spokojná s vynikajúcou prácou masérky Evy Smrečkovej.
Ešte raz všetkým srdečná vďaka, celému tímu želám veľa zdravia a síl do ďalších dní v ich náročnej práci.
Eva Šipulová

03.03.2023 pridal/a Juraj Szücs

 

Velmi sa chcem poďakovať Dr.Salmášimu za profesionalny prístup k mojej manželke Katke ktorá mala dnes zákrok. Nemocnica je naozaj na úrovni aj personál je velmi milý. Ešte raz Velke ďakujem a prajem všetko dobré..:)

03.03.2023 pridal/a Radovan Krahulec

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 


Úprimne ďakujem celému tímu jednodňovej chirurgie a urologickému oddeleniu / tam som bol pred mesiacom/ za vynikajúcu starostlivosť. Vysoko si cením profesionálny aj ľudský prístup počas celej hospitalizácie a výsledok operačného zákroku, ktorý dopadol výborne.
Ešte raz veľmi pekne ďakujem MUDr. Mlynárikovej, MUDr. Kašubovej, Mgr. Ďuricovej a všetkým úžasným sestričkám, zdravotníkom , ktorí boli súčasťou operačného tímu.
Ostatné nemocnice si môžu brať od Vás príklad.

03.03.2023 pridal/a Gabriela P.

oddelenie/zdravotník:

Molnáriová Kristína

 

Slečna Molnáriová z Kardiologickej kliniky volala môjho otca na hospitalizáciu na zákrok výmeny chlopni. V telefóne pôsobila veľmi milo, komunikácia bola fantastická, zodpovedala nám na všetky otázky. Všetko vysvetlila, oboznámila nás čo ešte musíme absolvovať k hospitalizácii. Výsledky následne s nami konzultovala.
V dnešnej dobe ťažko natrafíte na takých milých a trpezlivých ludí, akými je slečna Molnáriová. Ďakujem.
Prajem veľa zdravia a spokojných pacientov.

03.03.2023 pridal/a Eva

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Ďakujem pracovníkom gastroenterologickej ambulancie a endoskopického oddelenia za váš ľudský prístup a komunikáciu. Napriek veľkým obavám ste mi pomohli zvládnuť kolonoskopiu práve vašim prístupom 🙏🙏🙏

02.03.2023 pridal/a Juraj H

oddelenie/zdravotník:

MUDr. Ružiaková Vlasta

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica s poliklinikou, n.o. Revúca

 

Velmi mila pani doktorka, profesionalna , a starostliva. Od prveho zdvihnutia telefonu az po samotne vysetrenie, vsetko na jednotku.
Dakujem :)

02.03.2023 pridal/a Julia Déči

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Detské kardiocentrum - SR Bratislava

 

Chceli by sme sa podakovat vsetkym zdravotnikom, ktori sa starali o nasho syna a boli s nim do poslednej chvile. Najviac si vazime ochotu a ludskost personalu, profesionalitu a nasadenie, s ktorym su tam kazdy den. Verim, ze ta pomoc, ktoru nam davaju sa im vrati v tej najkrajsej forme. Zelame im pevne zdravie a vela uspechov.

02.03.2023 pridal/a Sabina a Barbara

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Ďakujem za záchranu života našej dcéry, ktorá bola dňa 7.2.2023 prevezena RZPckou z Lv do BB kde nám ju zachránili, krvácanie do brušnej dutiny, dakujem anesteziologickemu oddeleniu, detskej pediatrii (veľké deti) dalej pani doktorke na gastroenterológia za dnesn úžasné a bezbolestne hadickovanie, za jej odbornú pomoc a vďaka patrí všetkým lekárom a sestrickam vďaka ktorým naša dcérka žije a je v poriadku. Dakujeme krásne. Sme vám do smrti vďační. Rodicia Barbarky

28.02.2023 pridal/a Bugaňova Renáta a Danka

oddelenie/zdravotník:

Hematológia

 

Veľmi pekne ďakujeme celému oddeleniu žilinskej hematológie za príkladnú starostlivosť o nášho otca, ktorý každý týždeň absolvuje vyšetrenia na tomto oddelení kôli akútnej leukémii. V súčasnosti je ľudský prístup a ochota skôr raritou, ako samozrejmosťou, a preto si to veľmi vážime. Naše veľké ďakujem patrí predovšetkým pani doktorke Zuberovej a pani doktorke Okonovej, so skvelym teamom milých sestričiek.

28.02.2023 pridal/a Pavol Kajanek

oddelenie/zdravotník:

Všetci zdravotníci

 

Chcem sa poďakovať rádioterapietickému oddeleniu onkológia II. kde mi pomohli s mojím problémom. Ďakujem.

28.02.2023 pridal/a Lucia Hollá

 

Ďakujem je slabé slovo za to, čo som ja dnes so synom zažila na oddelení jednodňovej zdravotnej starostlivosti. Od prvej sekundy po poslednú a od prvého lekára po poslednú zdravotnú sestru, či pani upratovačku, to bol najpríjemnejší pobyt v nemocnici, aký som zažila. Láskavé slová, profesionálnosť,usmiate tváre a ľudskosť. Jednoznačne by sa mnohí mali učiť od tohto kolektívu. Ďakujeme z celého srdca❤️ Lukasko vás pozdravuje ❤️🙏

27.02.2023 pridal/a Romanova Kubova

oddelenie/zdravotník:

Chirurgické oddelenie

 

Rada by som sa podelila o skusenost s panom doktorom Velickym ktorý mi velmi pomohol, vzdy sa mi snazil pomoct ak som ho o nieco poprosila a bol ku mne mily, velmi si to vážim a dakujem mu za to.

27.02.2023

oddelenie/zdravotník:

Tvrdá

 

Je ochotná a snaží sa pomôcť každému, kto ju o pomoc poprosí

27.02.2023

oddelenie/zdravotník:

Oftalmológia

 

Dobrý deň, chcem sa poďakovať pánovi očnému doktorovi Milanovi Veselovskému. Naozaj veľmi príjemný a ľudský prístup. Veľká ochota a profesionalita. Ďakujem“

27.02.2023 pridal/a František Hliník

 


Chcel by som sa veľmi pekne poďakovať pánovi doktorovi Durmisovi a celému kolektívu gynekológie za skvelý výkon pri pôrode môjho syna Filipka Hliníka. veľké ďakujem. Samozrejme aj kolektívu pediatrov na gynekológii. Viem že to bol náročné. A ešte nesmiem zabudnúť ani jis na 2 poschodí gynekológie a všetky vás čo robíte na gynekológii. Ďakujeme.“ František Hliník

27.02.2023 pridal/a Marcel

oddelenie/zdravotník:

Kožné oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Ďakujem celej dermatovenorologickej ambulancii za milý prístup.

27.02.2023 pridal/a Petra Kaczor Sčensná

oddelenie/zdravotník:

Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

 

Veľmi krásne vám všetkým ďakujem za starostlivosť počas tehotenstva a pôrodu.

27.02.2023 pridal/a Petra Kaczor Sčensná

oddelenie/zdravotník:

Detské oddelenie

 

Veľmi sa chcem poďakovať všetkým pani sestričkám a doktorom, ktorí sa o nás starali.
Sestričky odvádzate neskutočnú prácu do ktorej dávate všetko, hlavne srdce. Ďakujem vam. Avšak mínus je strava, ktorá absolútne nie je vhodná pre kojacu matku.

26.02.2023 pridal/a Katarína Hlavatá

oddelenie/zdravotník:

RZP ZA

 

Ďakujem aj celému teamu RZP za profesionálny a ľudský prístup pri dopravnej nehode dňa 24.2.2023 o 13:15 na Kragujevskej v ZA.

23.02.2023 pridal/a Gabriela Segulova

 

Ďakujem celému personálu a pánovi Dr. Mníchovi za super starostlivosť. Veľká vďaka. 😊


 

Chcem sa veľmi pekne poďakovať personálu na JZS v Bojniciach. S dcérkou sme absolvovali operáciu mandlí a od príchodu boli všetky pani sestričky aj pani sanitárky veľmi milé a starostlivé 🥰 boli vždy nápomocné, pravidelne dcérku kontrolovali a boli ochotné pomôcť s čímkoľvek. Cítili sme sa príjemne a vážime si takúto starostlivosť z celého srdca ďakujeme ❤️

20.02.2023

oddelenie/zdravotník:

Urgentný príjem

 

Dobrý deň, týmto by sme sa chceli veľmi pekne poďakovať zdravotnému personálu na urgentnom príjme, pani primárke a sestričke z detského oddelenia, ktorí dňa 7.11.2021 v obedňajších hodinách veľmi profesionálne a rýchlo poskytli urgentnú pomoc nášmu synovi. Zvlášť si veľmi vážime a ďakujeme za veľmi príjemný ľudský prístup, ústretovosť a podporu v tejto pre nás veľmi náročnej situácii.
Špeciálne poďakovanie patrí pracovníčke za prijímacím pultom (na urgentnom príjme) za úprimný záujem a nezištnú pomoc nad rámec svojich pracovných povinností.
Ešte raz vám všetkým srdečne ďakujeme a prajeme veľa síl a energie na poskytovanie takej špičkovej urgentnej pomoci akú ste poskytli nám.
Laura H