Poďakovania

spolu 6930

 
vyhľadaj zdravotnícke zariadenie

23.10.2020 pridal/a ZN

oddelenie/zdravotník:

Neurologická klinika

 

Chcel by som sa aj touto formou poďakovať všetkým lekárom, sestričkám ako i pomocnému personálu na urologickom oddelení vo fakultnej nemocnici v Nových Zámkoch, za profesionálny prístup, starostlivosť a veľmi dobrý ľudský prístup k pacientovi. Ďakujem pekne.

23.10.2020 pridal/a Gajdošová

oddelenie/zdravotník:

Neurologická ambulancia

 

Môžeme poďakovať pánu Mudr. Jánošíkovi, sestre Valkovej, Najdekovej za dobrý a milý prístup k pacientom. Gajdošová
Gajdošová

23.10.2020 pridal/a Kyzeková

oddelenie/zdravotník:

Neurologické oddelenie a JIS

 

Ďakujeme za perfektný prístup, profesionalitu aj úsmev.
Kyzeková

23.10.2020 pridal/a Bielčíková

oddelenie/zdravotník:

Neurologická ambulancia

 

Ďakujem sestričkám za ochotu a starostlivosť o pacienta.
Bielčíková

21.10.2020 pridal/a Ing. Branislav Mika

 

Týmto by som chcel vyjadriť poďakovanie personálu 1. internej kliniky oddelenia 3A za príkladnú starostlivosť o moju mamu Evu Mikovú. Na tomto oddelení bola hospitalizovaná od 6.10.2020 až do svojej smrti 20.10.2020. Veľmi si v súčasnej neštandardnej a tým ťažkej situácii vážim, že lekári a sestry tohto oddelenia mali profesionálny a mimoriadne ľudský prístup. Takisto ošetrovateľská starostlivosť, hygiena a prevencia dekubitov bola na vysokej úrovni.
Ďakujem!

21.10.2020 pridal/a Katarina

oddelenie/zdravotník:

pani primárka Zuzana Bakova

 

Ďakujem velmi pekne za starostlivosť o mňa, počas operácie i počas hospitalizácie vám i celému gynekologickemu oddeleniu, za ľudský prístup, za milé a povzbudivé slová. Ďakujem ešte raz, Katarína

21.10.2020

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Dobrý deň, dnes som bola na ozón v nemocnici a bola som veľmi milo prekvapená. Chcem sa poďakovať p. primárovi za jeho vysoko profesionálny a hlavne za príjemný a ľudský prístup. A zároveň aj sestričkám na tomto jeho oddelení neurológie. Bola som tam viackrát aj na infúzie a boli vždy milé a ochotné. Ďakujem. Spokojná pacientka Ivana M

20.10.2020 pridal/a Jozef Štaffen

oddelenie/zdravotník:

Oddelenie arytmií - PEK

 

Chcel by som sa touto cestou poďakovať celému odd.akutnej kardiológie, ktoré vedie p.primár MUDr.PhD.Hudec Martin a MUDr.Milan Trenčan, sestričkám za milý, láskavý prístup a starostlivosť, a ošetrujúcemu lekárovi MUDr.Gombaskému.
Prajem všetkým veľa zdravia, trpezlivosti a úspechov pri Vašej práci.Ďakujem.
Jozef Štaffen zo Žiliny

20.10.2020 pridal/a Veronika

oddelenie/zdravotník:

Detská klinika FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Chcem sa poďakovať kompletne celému tímu na pediatrii vo FNTT. S 2,5 mesačným synom som tam strávila 5 dní a cítila som sa tam ako doma! Všetci, či už sestričky, doktorky, sanitarky, upratovačky boli veľmi nápomocní a mali veľmi ľudský prístup, čo naozaj veľmi oceňujem. Ďakujem, že ste nám pobyt spríjemnili ako sa len dalo :) hoci verím, že na žiadnom nemocničnom oddelení už tak ľahko neskončíme, ale ak by bolo treba, opäť volím Trnavu :) Ďakujeme!

20.10.2020

oddelenie/zdravotník:

Neurochirurgia

 

Dobrý deň. Chcem sa takouto formou poďakovať zast. primárovi neurochirurgického odd. za perfektný prístup k operácii a pooperačnej liečbe môjho syna Jakuba. Nemocnica môže byť hrdá na tohto super pána doktora. Ďakujeme pán doktor a želáme veľa úspechov vo Vašom náročnom povolaní. Anna a Jakub.

17.10.2020 pridal/a Zuzana Zacharová

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Veľmi pekne ďakujem za starostlivosť a povzbudzovanie...Bola som veľmi prekvapená super milým prístupom..Veľké ďakujem. Keby všade boli takí milí ľudia ako ste boli Vy.Všetkým sestričkám na gynekologickom oddelení, ktoré boli v práci dňa 15.10.2020 prajem všetko dobré.

17.10.2020 pridal/a Jakub Strašík

oddelenie/zdravotník:

Celé oddelenie

 

Dobrý deň,
Chcel by som sa poďakovať celému internému oddeleniu v Považskej Bystrici za ich profesionálny a ľudský prístup počas mojej hospitalizácie na oddelení. Strava bola super, ak som potreboval pomôcť alebo som mal nejaké otázky, personál bol veľmi ochotný mi pomôcť. Je pekné vidieť, že aj napriek momentálnej situácii, v ktorej sa oddelenie nachádza, tak sa snaží personál robiť všetko preto, aby tam pacient cítil čo najlepší možný komfort. Všetky vyšetrenia, ktoré boli potrebné, mi boli vybavené som absolvoval. Prajem veľa zdravia celému oddeleniu, pánovi primárovi, doktorkám, sestričkám, ostatnému personálu a dúfam, že momentálnu situáciu zvládnu v čo najlepšej kondícii a hlavne zdraví. Ďakujem.

16.10.2020 pridal/a Róbert Farbák

oddelenie/zdravotník:

Interná klinika FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Dobrý deň,

v deviatom mesiaci som bol hospitalizovaný vo Vašej nemocnici, kde mi robil zákrok na pankrease.
Touto cestou by som sa chcel veľmi pekne poďakovať celej nemocnici a menovite MUDr. Rastislavovi Hušťákovi , ktorý zákrok previedol.
Zlepšenie som pocítil hneď po zákroku a domov som bol prepustený o dva dni. Ďakujem za profesionálny a ľudský prístup

15.10.2020 pridal/a Marta

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Ďakujem za starostlivosť pri pôrode mojej dcéry, napriek tomu že mám veľký syndróm bieleho plášťa, mám z pôrodu príjemný zážitok, vďaka profesionálnemu vedeniu pôrodu MUDr. Lydiou Repaskou a promtným zákrokom celého tímu v tom správnom čase.

14.10.2020

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Detská fakultná nemocnica Košice

 

Ďakujem sestrickam na ambulancii detskej neurológie za príjemný ľudsky prístup, ochotu a ústretovosť nielen k pacientom

14.10.2020 pridal/a p.Nestakova

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Zdravím, chcem sa poďakovať Pánovi primárovi Korcovi a jeho celému tímu na chirurgickom ženskom oddelení. Absolvovala som operáciu žlčníka laparoskopicky 2. 10. 2020. Veľká vďaka za ľudský prístup od A po Z. Všetkým vám patrí veľké ĎAKUJEM Ďakujem Ďakujem

14.10.2020 pridal/a Marta Krajčovičová

 

Chcem sa poďakovať p. primárovi Bliščákovi za príjemný prístup ku mne ako k pacientke. Veľmi príjemné vystupovanie. ďakujem mu za predpísané procedúry na rehabilitačnom. A tým pádom ďakujem aj sestričkám Lenka Mikulecová a Barbora Róková. Tiež za príjemný prístup.

13.10.2020

oddelenie/zdravotník:

Vnútorné lekárstvo

 

Chcem s celého srdca poďakovať vo FNsP Žilina oddeleniu vnútorného lekárstva -JIS za starostlivosť o našu mamu, ochotu a ľudský prístup všetkým , ktorí sa o ňu starali a aj ďalej starajú na oddelení počas hospitalizácie.

Neskutočná ochota a ústretovosť . Veľká vďaka.

rodina

13.10.2020 pridal/a Ivan Petrinec

 

Ja, Ivan, som vďačný pani doktorke z Trenčína, že ma poslala na liečenie sem. Toto liečenie mi dalo to, čo som predtým na liečeniach nerobil. A to hlavne venovať sa sebe, rozmýšľať nad sebou a prispôsobiť sa jeden druhému. Celému personálu patrí veľká vďaka. Dúfam a verím, že nová skúsenosť mi pomôže v abstinencii.

13.10.2020 pridal/a Lea Bistiaková

 

Prišiel deň D a ja som s panikou sedela v maminom aute a lámala si hlavu otázkou "Kam ma to zasa vezú?" Všetko, čo som o modrom domčeku vedela bolo len, že "je to teraz pre teba to najlepšie miesto na svete." Pochybovala som o tom. Avšak profesionálny tím, ktorý srší empatiou vás ľahko presvedčí, že ste sa vydali správnou cestou. Preto veľké ĎAKUJEM patrí práve Vám, za vaše rady, vaše starostlivé ruky a hlavne za váš čas investovaný do našej budúcnosti. Vďaka Vám som opäť našla seba.

13.10.2020 pridal/a Marián Šlesarik

 

Chcel by som sa touto cestou poďakovať celému personálu CPLDZ (modrý domček) za zdravotnú ako aj terapeutickú starostlivosť. Vedeniu ďakujem, že mi umožnilo absolvovať plnú liečbu a prajem všetkým veľa osobných úspechov.

13.10.2020 pridal/a MUDr. Jozef Polko

 

Ďakujem personálu CPLDZ (lekárom, sestričkám, terapeutom) za príkladnú starostlivosť, oceňujem ľudský a priateľský prístup ku všetkým pacientom vrátane mňa. Aj režim počas liečby rozdelený na pracovné dni, sobotu a nedeľu je navrhnutý dobre a je zvládnuteľný aj pre starších pacientov. Vychádzky a nedeľňajší výlet majú dobrý vplyv na moju psychiku ako určite aj psychiku ostatných pacientov.

13.10.2020

 

Prišiel som sa sem liečiť od závislosti na alkohol. Veľmi ste mi tu pomohli, za čo vám veľmi pekne ďakujem. Za vašu ústretovosť a profesionalitu. Vytvárali ste tu také rodinné prostredie, čím sa ľahšie dala znášať táto liečba.

13.10.2020 pridal/a Vladimír Pavlovič

 

Ďakujem personálu za ich trpezlivosť, odovzdanie vedomostí o alkoholizme.

13.10.2020 pridal/a Bc. Marián Lamtech

oddelenie/zdravotník:

Neurochirurgia

 

Bol som veľmi spokojný so starostlivosťou lekárov a so starostlivosťou a správaním sestier na oddelení. S kvalitou stravy a upratovania som bol veľmi spokojný. Budem kladne odporúčať aj budúcim pacientom pre poskytnutie lekárskej starostlivosti.

13.10.2020 pridal/a Jozef frolo

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Veľké ďakujem celému kolektívu neurológie. Milé, usmievavé, nápomocné. Bolo o mňa postarané ako v päťhviezdičkovom hoteli. Prajem veľa síl a pohody do ďalších dní. ĎAKUJEM!!!

13.10.2020 pridal/a Adriana Beláčiková

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Dnes ma doviezli na toto oddelenie a som veľmi prekvapená z prístupu dám, čo sa tu o nás starajú. Týmto by som sa chcela poďakovať za všetkých pacientov, čo tu ležíme. Zaslúžia si veľkú vďaku, za to, ako sa tu o všetkých pekne starajú. Ďakujeme

13.10.2020 pridal/a Anton Homolík

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Chcel by som sa poďakovať celému kolektívu za super starostlivosť a ochotu. Bol som úplne spokojný, nepostrehol som nič negatívne. Jednoducho, SUPER STAROSTLIVOSŤ

13.10.2020

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Ďakujeme všetkým sestričkám tohto oddelenia za profesionálnu starostlivosť o nás. ĎAKUJEME

13.10.2020

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Vyjadrujem veľkú vďačnosť celému personálu za ich profesionalitu a ľudský prístup k pacientom. Veľa vecí robia nad rámec svojej profesie. Vďaka za všetko.

13.10.2020 pridal/a Miroslav

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Veľmi ďakujem!

13.10.2020 pridal/a Jana Škrková

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Bola som tu hospitalizovaná po tretíkrát a vždy som sa stretla s ochotou pomôcť pacientom s ich problémami, za to vám všetkým veľké srdečné ĎAKUJEM!

13.10.2020 pridal/a Eva Blašková

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Chcem poďakovať zdravotným sestrám, lekárom a celému oddeleniu za dobrú starostlivosť a informácie o zdravotnom stave. Ešte raz veľké ĎAKUJEM!

13.10.2020 pridal/a Vojtech Rolinčín

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Ďakujem celému oddeleniu neurológie za výbornú a odbornú starostlivosť o pacientov počas celej hospitalizácie!

13.10.2020 pridal/a Peter Belko

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Ďakujem za starostlivosť, ktorá bola na úrovni.

13.10.2020 pridal/a Jana

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Poďakovanie patrí celému oddeleniu neurológie za výbornú starostlivosť počas mojej hospitalizácie.

13.10.2020 pridal/a Jana Jarinová

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Ďakujem celému oddeleniu neurológie za výbornú starostlivosť počas mojej 13 dňovej hospitalizácie. Ďakujem!

13.10.2020

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Ďakujem za starostlivosť a s úctou sa skláňam pred náročnou a zodpovednou prácou celého oddelenia neurológie a najmä obetavých sestričiek.

13.10.2020 pridal/a Alojz Kalman

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Bol som spokojný so zdravotným personálom. Špeciálne ďakujem staničnej sestre Mgr. Hrmlovej Simone a Márii Jasenovcovej.

13.10.2020 pridal/a akad. mal. Jozef K

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Chcem poďakovať všetkým na oddelení, sestričkám, doktorom. Výborná starostlivosť, ďakujem

13.10.2020

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Najlepší kolektív v nemocnici, cítil som sa tu výborne. Za všetko pekne ďakujem!

13.10.2020 pridal/a Czuezorová Gizela

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Všetko musím poďakovať, teším sa, že takým Doktorom stretla som. Hálás vagyok az onzetlen segitségukért.

13.10.2020 pridal/a Pavol Cvacho

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Ďakujem za výbornú starostlivosť a prístup lekárov, sestier a ostatného personálu. Veľká vďaka!

13.10.2020

oddelenie/zdravotník:

Liečebňa dlhodobo chorých

 

Niektoré sestričky boli mimoriadne milé. Bola som veľmi spokojná so všetkými aj so starostlivosťou. Aj čo sa týka inzulínu, nadmieru spokojná.

12.10.2020 pridal/a Mgr. Singer Ondrej

 

Vážení
prednostka, Prof., MUDr. Ivica Lazúrová, DrSc., FRCP, zástupca prednostky, MUDr. Mikuláš Szakács, MUDr. Marek Felšóci, PhD, MUDr. Ján Sýkora, sestričky, všetci zamestnanci I. internej kliniky UNLP v Košiciach!

V dňoch 26.09. až 6.10.2020 som bol hospitalizovaný na vašej klinike a bol som veľmi príjemne prekvapený, aký zohratý, kompaktný, pracovitý, milý, príjemný, dobre organizovaný, odborne pripravený a pracovitý tím sa o mňa staral. Váš team charakterizuje ľudský a pozitívny prístup, ochota, snaha pomôcť a poradiť, cítil som zodpovednosť a starostlivosť. Viem to ohodnotiť o to viac, že som 22 rokov pracoval ako tréner v Rakúsku a často (raz - dvakrát týždenne) som navštevoval svojich zverencov v nemocnici, a preto viem vysoko hodnotené rakúske zdravotníctvo porovnať s vašou klinikou a dovolím si tvrdiť, že v ničom nezaostávate (pravda, finančné, materiálne a technické zabezpečenie je v Rakúsku lepšie, ale ostatným hlavne odborným a ľudským parametrom nezaostávate). Pracujete na vysokej úrovni za sťažených podmienok (ani budova nebola dobre naplánovaná, naprojektovaná, myslím si, že keď bola postavená už vtedy bola stará).
Ďakujem vám všetkým za pomoc, za starostlivosť a vážim si vašu náročnú prácu, budem ju propagovať a chváliť. Vážim si veľmi aj skutočnosť, že napriek ťažkej, náročnej, zložitej a vyčerpávajúcej práci si viete všetci zachovať milý, príjemný a ľudský prístup.
Ďakujem.
Mgr. Ondrej Singer

12.10.2020 pridal/a Marek Žilinský

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Jedno veľké ĎAKUJEM pre všetok personál na oddelení :).
Hlavne sestričkám za super prístup a nebolestivé ihly :).
A večerné prianie ku narodeninám cez rozhlas :).
Ste super. Jedno veľké ĎAKUJEM ešte raz.

11.10.2020 pridal/a Andrea

 

29.septembra 2020 som sa ako akútny prípad ocitla hospitalizovaná na 1.gynekologicko-pôrodnickej klinike v novej nemocnici UNLP, Tr. SNP 1 v Košiciach. Za to, že dnes som už doma a relatívne v pohode(a možno aj za to, že vôbec žijem) sa chcem poďakovať celému personálu z GPK UNLP na čele s ich prednostom doc.MUDr. Petrom Urdzíkom, PhD., MPH,mim.prof.. Ak by som niekedy mala niekomu vybrať a ukázať vzor toho, čomu sa hovorí lekár, tak by to bola určite osobnosť pána docenta Petra Urdzíka. A ak by som mala vybrať a ukázať vzor toho, čomu by sme radi hovorili zdravotná sestra, tak by to boli z tohto oddelenia mená ako Marika, Maja, Klaudia, Žany, Valika, Janka(a všetky ďalšie...ale len tieto mená mi utkveli v pamäti). Máte to všetci zdravotníci v týchto dňoch ťažké...tak chcem, aby ste vedeli, že sú tu ľudia čo na vás stále myslia a posielajú vám energiu, veľa síl a prianie všetkého naj do vašej náročnej práce :) Ďakujem :)

11.10.2020 pridal/a Marcel Šimko

 

Chcem sa poďakovať všetkým zdravotníkom a personálu na internom oddelení, kde som bol koncom septembra 2020 hospitalizovaný, za naozaj ľudský prístup a starostlivosť. Zvlášť lekárom, ktorí sa každý deň neúnavne a zodpovedne snažili riešiť problémy.
Nie všetko bolo úplne v poriadku, ale táto snaha a prístup prekonali negatíva, aj moje očakávania. Vďaka a prajem veľa síl a trpezlivosti v službe.

09.10.2020 pridal/a p. Lukáčiková

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Touto cestou by som chcela vyjadriť veľké poďakovanie hematologickej ambulancii, konkrétne pani doktorke MUDr. Anastázii Harantovej, pani primárke MUDr. Marte Kaveckej a skvelým sestričkám Dipl. sestre Boženke Pastorkovej a Mgr. Silvinke Blizcovej za odborný prístup, trpezlivosť a ústretovosť počas starostlivosti o môjho syna. Profesionalitou, optimizmom, ochotou a ľudskosťou nám už viac ako rok pomáhajú a dodávajú silu.

Veľká vďaka a prajeme veľa zdravia!

S pozdravom

Ľ.Lukáčiková

08.10.2020 pridal/a Lýdia Hudecová

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Rada by som sa poďakovala lekárom,sestrám,aj ostatnému personálu na Traumatologickom oddelení za ľudský prístup počas mojej hospitalizácie.Všetkým patrí veľké ďakujem a osobitne dr.Čirčovi,ktorému vďačím za záchranu môjho života.