Poďakovania

spolu 10104

 
vyhľadaj zdravotnícke zariadenie

29.11.2023 pridal/a Adriana Matulova

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Ďakujem celemu personálu traumatologickeho oddelenia za vynikajuci profesionalny a empatický prístup.

29.11.2023 pridal/a Martina

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Univerzitná nemocnica Martin

 

Chcem sa poďakovať kožnému oddeleniu za starostlivosť o moju dcéru. Veľká vďaka celému personálu a za príjemný prístup k pacientom. :)

29.11.2023 pridal/a Martina Mečiarova

oddelenie/zdravotník:

Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

 

Ďakujeme dr Tamasovi Moksovi za veľmi dobrú starostlivosť, ľudský prístup a trpezlivosť ale aj ostatným lekárom a aj super zdravotným sestrám ktoré sú veľmi ochotné a vždy dokažu pomôcť ĎAKUJEME oddeleniu gynekológia

28.11.2023 pridal/a Mgr. Michaela Kleinová

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Univerzitná nemocnica Martin

 

Chcem sa veľmi poďakovať kožnému oddeleniu v UNM. Ďakujem za príjemný personál, za veľmi ľudský prístup a za ochotu všetkým doktorkám/doktorom, sestričkám/bratom a sanitárkam.

Veľmi som Vám vďačná za všetko. S pozdravom.

28.11.2023 pridal/a Martina Mečiarova

oddelenie/zdravotník:

Gynekológia

 

Ďakujem celému personálu zdravotných sestier veľmi príjemné, ochotné milé

24.11.2023 pridal/a Eva Ivanyová

 

Ďakujem sestričkám za ľudský prístup, za úsmev, za opateru, za ochotu pomôcť - poradiť, za čas, ktorý nám venujú. Prajem Vám veľa lásky, zdravia, porozumenia, trpezlivosti. Nech sa Vám všade darí.

23.11.2023 pridal/a Lenka Piščeková

 

Chcem sa veľmi pekne poďakovať za všetku starostlivosť, prístup a ochotu. Som tu tretíkrát 🧡a musím skonštatovať, že počas pobytu výborne, veľa noviniek, ktoré sú super. Nemenila by som pôrodnicu ak by ešte v budúcnosti náhodou..... ĎAKUJEME

21.11.2023 pridal/a A. Palacková

 

Chcela by som vyjadriť vďaku celému Neonatologickému oddeleniu UNLP Košice. Vďaka patrí primárovi MUDR. Krchovi, PhD. , ktorý si nášho synčeka zobral pod ochranné krídla a problém so srdiečkom sa včas podchytil. Taktiež sa chcem poďakovať doktorom a všetkým sestričkám na oddelení, ktoré sa o nášho Enza príkladne starali - za ich profesionálny a taktiež obzvlášť ľudský prístup.
Prajem Vám veľa zdravia a úspechov a nech sa Vám všetka tá snaha a dobro vráti.

20.11.2023 pridal/a Agnesa Vesek

oddelenie/zdravotník:

Neurologické oddelenie a JIS

 

Hneď od prvého dňa nástupu som vďačná za milé jednanie - od príjmovej ambulancie až po oddelenie tu na neurológií i naďalej zo 🧡 veľká vďaka. Najväčšia vďaka zo srdca odo mňa patrí pani doktorke, ktorá sa o mňa dennodenne stará - vyšetruje ma a taktiež mi dáva robiť potrebné vyšetrenia, aby ma mohla liečiť.
ĎAKUJEM 🧡

20.11.2023 pridal/a ŰD

 

Touto verejnou cestou by som sa chcel poďakovať trojici - Molnáriová, Fridrich, Liška. Verím, že sa to k nim dostane. Slečna Molnáriová je anjel, ktorý prináša dobré správy a úsmev a drží nad pacientami ochranné krídla. Telefonicky sme riešili moje zdravotné problémy pred operáciou TAVI. Aj keď nastali komplikácie pred príjmom do nemocnice, všetko zariadila tak, aby prebehla operácia bez komplikácií. Pred operáciou sa prišla na mňa pozrieť a spríjemniť mi čakanie. Vysvetlila mi, čo sa bude diať na sále, a tým ma upokojila. Po výkone sme si zakývali. To, čo sľúbila, aj dodržala. Jej úloha je veľmi dôležitá v takomto zariadení a nejedného pacienta zbavila strachu pred operáciou TAVI. Ako povedal môj spolubývajúci: "Jeden úsmev od nej a hneď som sa zabudol báť a stačil jeden pohľad a mal som pocit, že som vyliečený." S jeho vyjadrením súhlasím. :-)
Mala naozaj veľmi ľudský a milý prístup! Je vidieť a cítiť, že svoju prácu robí srdcom.
Pán primár Fridrich a jeho zástupca Gočár musia byť pyšní, že s nimi spolupracuje a dobré meno oddeleniu robí práve slečna Molnáriová. Sú skvelý tím.
Ďakujem aj mojím operatérom primárovi Fridrichovi a doktorovi Liškovi. Veľmi špičkoví lekári!
Môj život sa po operácii výrazne zlepšil a som rád za takúto peknú skúsenosť v slovenskej nemocnici.

18.11.2023 pridal/a Zita Ondrašinová

oddelenie/zdravotník:

Neurologické oddelenie a JIS

 

Za celú rodinu chcem týmto srdečne poďakovať celému lekárskemu a ošetrovateľskému tímu Neurologického oddelenia a JIS v KNsP Čadca pod vedením pána primára MUDr. Richarda Bobeka za príkladnú starostlivosť počas hospitalizácie Nášho otca Ľudovíta. Aj keď si uvedomujem, že pracovníci v zdravotníctve to majú náročné, o to viac som potešená prístupom, s ktorým sme sa stretávali počas celej hospitalizácie otca na Neurologickom oddelení a JIske. Napriek neľahkej a napätej situácií im v styku s nami aj s otcom neschádzal úsmev z tváre a nikdy im nechýbali slová povzbudenia, čo je v situáciách, keď sa osud - život človeka v momente zmení a nevieš čo bude ďalej s TVOJIM najbližším to najdôležitejšie. Za slová povzbudenia, nádeje a hlavne za trpezlivosť, ľudský prístup a profesionalitu pri poskytovaní starostlivosti o Nášho otca sa chceme poďakovať. Veľká vďaka patrí aj mladému mužovi, ktorého otec nazýva "cvičiteľ" , fyzioterapeutovi Mgr. Dominikovi Lejtrichovi, ktorý mu pomáhal pri prvých krokoch, keď bol otec prevezení z MT po zákroku do Čadce. V neposlednom rade patrí špeciálna vďaka pani Bc. Marte Cyprichovej, ktorá svojím kľudom, trpezlivosťou, ľudským a podporným jednaním spríjemnila chvíle otca na JISke.
Prajeme veľa zdravia, úspechov všetkým pracovníkom Neurologického oddelenia a JIS pri ICH náročnej práci a prajeme im veľa spokojných pacientov, ktorým dajú práve ONI nádej na zdravý a spokojný život.
Srdečná VĎAKA🧡.
Vďačná rodina Ľudovíta Ondrašinu

17.11.2023 pridal/a Marián Martinec

oddelenie/zdravotník:

MUDr Komanova

 

Ďakujem pani doktorke MUDr. Komanovej za odborný a trpezlivy vyklad pre starého, hluchého pacienta Mariana Martinca.

16.11.2023 pridal/a Lucia Landričičová

oddelenie/zdravotník:

Neurologické oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Chcem sa poďakovať celému kolektívu neurologického stacionára. Vysoko profesionálny prístup, empatický a ľudský prístup. Tí ľudia sú aj napriek pracovnému vyťaženiu vždy milí a usmiati. Chodím tam už niekoľko rokov a nedokážem na toto oddelenie povedať nič zlé, iba chvály. Veľké ďakujem

14.11.2023

 

V októbri sme absolvovali s našou 6 mes. dcérkou operačný zákrok v novej nemocnici. Chceli by sme sa veľmi pekne poďakovať všetkým, ktorí boli pri operácii a pánovi doktorovi Feherovi, ktorý zákrok vykonal. A ďakujeme aj celému personálu na klinike ortopédie v novej nemocnici. Za tri dni hospitalizácie nám nič nechýbalo, všetci boli milí a napomocní. Ďakujeme za všetko rodičia Veronika a Robo

14.11.2023 pridal/a Martina Malovaná

 

Ďakujem Vám za ľudskosť zo srdca. Pre nás rodičky je to výnimočná skúsenosť porodiť dieťa a vy sa k nám tak aj správate, aj keď je to pre Vás rutinná práca. Veľmi nám tým milým prístupom uľahčujete zotavovanie po pôrode, a že sa v nemocnici dá cítiť príjemne. Naozaj zo srdca ďakujem.

13.11.2023 pridal/a Ján Kukuk

oddelenie/zdravotník:

Chirurgické oddelenie

 

Chcem poďakovať tímom chirurgických oddelení pod vedením Mudr. Drobču a Mudr. Seleckého za rýchlu pomoc po vážnom úraze dňa 2.10.2023, ako aj úspešnú liečbu na oboch oddeleniach do 13.10.2023.
Oceňujem profesionálny prístup, ale aj ľudské zaobchádzanie so mnou i s ďalšími pacientmi zo strany lekárov, sestier a ostatného zdravotníckeho personálu.
Prajem všetkým veľa zdravia v osobnom a rodinnom živote.
J. Kukuk

13.11.2023 pridal/a Ján Kubove

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica s poliklinikou, n.o. Revúca

 

Touto cestou chcem poďakovať personálu kardiologickej ambulancii, nemocnici Revúca, za príkladný, ústretový a ľudský prístup k pacientovi, osobitne MUDr. M.Gombaskému a zdrav.sestričkám.
Pacient Ján Kubove

13.11.2023 pridal/a A.M.

oddelenie/zdravotník:

Miroslava Kákošová, Mgr.

 

Veľmi ďakujem za ústretovosť, empatický prejav a vytrvalosť s pacientom pri dosiahnutí pozitívneho zdravotného výsledku. Za "manuál" ako postupovať pri momentálnom zdravotnom stave - po operácii. Ďakujem celému oddeleniu.

12.11.2023 pridal/a Marek Kudoláni

oddelenie/zdravotník:

Ortopedické oddelenie

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica AGEL Skalica a.s.

 

Rád by som sa chcel touto cestou poďakovať ortopedickému oddeleniu AGEL Skalica za zdravotnú starostlivosť. Po nehode na bicykli som tam strávil niekoľko dní vrátane operácie kľúčnej kosti. Milé a vždy ochotné sestričky pomôcť s každým mojim problémom. Lekárom ďakujem, že mi dali kosť do poriadku. A ešte chcem veľmi pochváliť aj dobré jedlo.

12.11.2023 pridal/a Simona Feketeová

 

Rada by som sa poďakovala pani doktorke z ozat MUDr. Marcela Danková, PhD. za odporúčanie hospitalizácie, kde po preliečení sa môžem doma voľne nadýchnuť (by ste sa divili, je to super pocit !!) A samozrejme Ďakujem celému oddeleniu OZaT, všetci ste tam úplne že TOP,

Veľké Veľké Ďakujem ❤️

11.11.2023 pridal/a R.H.

oddelenie/zdravotník:

Lôžkové oddelenie

 

- lekárom za mimoriadnu starostlivosť,
- rehabilitačnému oddeleniu,
- študentom, ktorí cvičili so mnou na izbe,
- obsluhe v jedálni za kvalitnú stravu,
- za upratovanie - čistota,
- za zladenie spolubývajúcich podľa veku.

10.11.2023 pridal/a Alena Mudroňová

 

S Margarétkou by sme chceli poďakovať za odborné, milé, ústretové a podporné jednanie nielen počas pôrodu, ale aj na odd. šestonedelia + novorodeneckom. S úsmevom a spokojnosťou budeme spomínať na čas strávený vo Vašej pôrodnici a odporúčať ďalším budúcim maminkám.
Ďakujeme.

10.11.2023 pridal/a Mária Kučerová

oddelenie/zdravotník:

Urologická klinika FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Nakoľko som mala vážne zdravotné problémy s pravou obličkou, bola som od 11.9.-16.9.2023 hospitalizovaná na urologickom oddelení, ktoré výborne vedie MUDr. Marián Cvik PhD.
Začalo sa to pre mňa na urgentnom príjme, kde pomerne mladý lekár robil všetko pre to, aby mi pomohol. Po vyšetrení dospel k záveru, že musím byť hospitalizovaná na urologickom oddelení, kde sa ma ujal MUDr. Para, ktorý mi vykonal operačný zákrok.
Veľmi chválim všetkých /lekárov, sestričky, sanitárov/ na urologickom oddelení za naozaj ľudský a profesionálny prístup voči všetkým pacientom.
Hoci boli v tom čase obmedzené podmienky na 2. poschodí, z dôvodu rekonštrukcie oddelenia, vôbec som si to nevšimla, všetko bolo zvládnuté na vysokej profesionálnej úrovni. Nakoľko ma čaká v krátkom čase ešte jeden zákrok, chodím na kontrolu na prízemie do urologickej ambulancie, kde sa tiež vždy stretávam len s ochotou a milým zdravotníckym personálom.
Musím pochváliť aj stravu, ktorá bola chutná, pestrá a v dostatočnom množstve.
Želám Vám do budúcna veľa takýchto oddelení, kde sa pacient cíti ako doma, lebo personál robí všetko pre zdravie a spokojnosť pacienta.
Prajem Vám a všetkým zamestnancom nemocnice pevné zdravie, aby ste aj naďalej mohli pomáhať chorým.

09.11.2023 pridal/a Dáša Bogárová

 

Chcem sa touto cestou poďakovať celému kolektívu Stomatochirugie v Košiciach. Oceňujem ľudský prístup, som veľmi milo prekvapená, že aj napriek tomu, že je doba aká je, nikomu nechýbal úsmev na tvári a vľúdnosť. Čo viac si môže pacient priať? Takže ďakujem aj za všetkých ostatných pacientov, ktorí od Vás odišli tiež určite spokojní. Kiež by sa dalo napísať o každej nemocnici. Pacientka Dáša Bogarová

09.11.2023 pridal/a M. O.

oddelenie/zdravotník:

Renáta Sulinská

 

Chcem poďakovať za vzornú starostlivosť praktickej sestre p. Renáte Sulinskej.

08.11.2023 pridal/a Rastislav Barančík

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica AGEL Skalica a.s.

 

Ďakujem všetkým pracovníkom oddelenia OAIM za každodennú úžasnú starostlivosť o pacientov na oddelení.

07.11.2023 pridal/a Alena Znamenákova

 

Chcem sa poďakovať kolektívu jednodňovej zdravotnej starostlivosti za milý, odborný prístup.
Ešte raz veľká vďaka za Vašu starostlivosť.

07.11.2023 pridal/a Mária Jančová

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Ďakujem všetkým pracovníkom DFNsP, s ktorými sme za dlhé roky prišli do kontaktu, pri synovej diagnóze a dcérinom úraze sme ich spoznali veľa. Špeciálna vďaka patrí pani doktorke na ambulancii pediatrickej urológie, ktorá ma vedela s kľudom a trpezlivosťou pri telefonických konzultáciách usmerňovať. ĎAKUJEM

06.11.2023 pridal/a Silvia Stuchlíková

oddelenie/zdravotník:

Oddelenie úrazovej chirurgie a JIS

 

Chcem sa poďakovať celému personálu oddelenia za starostlivosť! Lekárom za šikovné ruky, ktoré opravia aj tú najťažšiu zlomeninu. Sestričkám, ktoré svojou náročnou prácou sú veľmi vyťažené a hlavne sú to najväčšie profesionálky. Bez ich starostlivosti , by som to nezvládla. Želám Vám pevné nervy, veľa síl a pozitívnej energie. Vaša Silvia

06.11.2023 pridal/a Lenka Gahérová

 

S úsmevom a vďakou spomínam na chvíle prežité na JZS s úžasným a veselým kolektívom zdravotníkov, ochotným urobiť pre pacienta čokoľvek :). Nové, čisté a nadštandardne zariadené izby, výborná strava, vždy prítomný úsmev a empatia zamestnancov spôsobujú, že sa na oddelení cítite skôr ako na dovolenke. Nesmiem zabudnúť ani na personál z operačnej sály, kde vás pred uspatím pohladia a zaželajú príjemný spánok. Ďakujem Vám všetkým. S úctou Lenka❤️

05.11.2023 pridal/a Gabriela Guľkova

 

Ďakujem celému oddeleniu za výbornú starostlivosť počas celej hospitalizácie.

04.11.2023 pridal/a Mária Matušková

oddelenie/zdravotník:

Detské oddelenie

 

Dakujem detskemi oddeleniu za mily pristup, ochotu a profesionalitu.
dcera u vas bola krakto - na testy, ale vsetko prebehlo hladko a pokojne

dakujem

04.11.2023 pridal/a Mária Matušková

oddelenie/zdravotník:

Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

 

Velke dakujem za starostlivost na tomto oddeleni. velmi mily, ochotny a profesionalny personal, aj napriek mnozstvu prace, ktoru mali. vyborna starostlivost, pohoda a dobra nalada.
Dakujem.

03.11.2023 pridal/a Dáša Mendelová

 

Chcem sa veľmi poďakovať celému kolektívu oddeleniu jednodnovej starostlivosti za úžasnú opateru a celkovú starostlivosť. Usmiaty a ústretový vo všetkom. Nech Vám to vydrží. Bez Vás by som to tak dobre nedala. Ďakujem veľmi pekne za všetko.

03.11.2023 pridal/a Garajová Rozália

 

Volám sa Rozália Garajová a chcem touto cestou obzvlásť poďakovať MUDr. Daniele Koniarovej za jej nezištnú podporu a neoceniteľnú starostlivosť, vďaka možno dnes ešte žijem.
Je to lekárka, ktorá celý život zasvätila medicíne a je to poznať na jej práci, no hlavne na jej empatii a ľudskosti k pacientovi.
Jej zásluhou som bola začiatkom septembra urýchlene diagnostikovaná a hneď na chirurgickom oddelení v KNsP Čadca aj operovaná.
Ďakujem môjmu operátorovi MUDr. Petrovi Švehlovi za jeho profesionalitu, no hlavne za jeho ľudskosť. Vďaka patrí celému kolektívu Chirurgického oddelenia aj Chirurgickej septickej JIS za príkladnú zdravotnú starostlivosť pod vedením pána primára MUDr. Juraja Sálusa a vrchnej sestry Mgr. Márie Šimčiskovej, kde je cítiť odbornosť, empatiu a profesionalitu.
Z chirurgického oddelenia si môj zdravotný stav vyžadoval ešte následnú zdravotnú starostlivosť, ktorá mi bola poskytnutá na Oddelení dlhodobo chorých v Čadcianskej nemocnici.
Tu som sa stretla s mojim ošetrujúcim lekárom MUDr. Flyakom, ktorému veľmi ďakujem za príkladnú starostlivosť.
Práca na tomto oddelení je nesmierne namáhavá, ale veľmi potrebná. No pani primárka MUDr. Natália Plish a vrchná sestra Mgr. Daniela Andelová vedú toto oddelenie hlavne ľudskosťou a obetavosťou, kde je medikamentózna liečba dôležitá, no veľmi často pomáha hlavne pekné slovo, pohladenie, empatia a ľudskosť.

Ešte raz ďakujem všetkým zdravotníkom v čadčianskej nemocnici za ich príkladnú starostlivosť počas mojej hospitalizácie a prajem im veľa zdravia a spokojných pacientov pri ich nesmierne ťažkej práci.

S úctou
Rozália Garajová
Klokočov

02.11.2023 pridal/a Ing. Robert Barto

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Univerzitná nemocnica Martin

 

Dakujem celému zdravotníckemu personálu z Hrudnikovej Chirurgie za komplexny profesionálny predoperacny, operačný aj pooperačný prístup ako aj za čistotu na celom oddelení. Super a velka vďaka.

02.11.2023 pridal/a Andrej Prager

 

Veľká vďaka celému oddeleniu za spríjemnenie našej hospitalizácie.Bolo nám s Vami veľmi dobre.
Ďakujeme.

30.10.2023 pridal/a Zita Súkeníková

 

Ďakujem pánovi primárovi za milé prijatie vo vašej nemocnici. Dobrý chýr o Vašej nemocnici je pravdivý. Všetci lekári, lekárky, sestričky sú milé, usmiate, ochotné hneď pomôcť, poradiť, porozprávať sa. Sestričky sú nám stále na blízku - sú všetky úžasné!!! Ďakujem, že som mohla byť vo vašej nemocnici.

29.10.2023 pridal/a Vaník

 

Ďakujem za milú a srdečnú interakciu so slečnou Molnáriovou s ktorou som bol naprv v telefonickom kontakte pri pozývaní na pobyt do nemocnici a potoma j v osobnom. Pred operáciu ma prišla pozdraviť ako aj celú operáciu bola so mnou, čo bolo veľmi milé od nej. Už len pohľad na ňu lieči!
Ešte chcem poďakovať MUDr. Gočárovi a MUDr. Vrankovi, ktorí ma operovali a tým mi zvýšili kvalitu života.
Najlepšie sa pacienti majú na NÚSCHU s takýmito milými a šikovnými ľuďmi a hlavne so slečnou Molnáriovou ktorá je veľmi krásna a láskavá žena!

28.10.2023 pridal/a Nikovová Oľga

oddelenie/zdravotník:

Oddelenie kardiochirurgie

 

Ďakujem za trpezlivosť, ochotu, ústretovosť, profesionalitu.........
všetkým.
Oľga Nikovová.

28.10.2023 pridal/a Zuzana

oddelenie/zdravotník:

Oddelenie úrazovej chirurgie

 

Chcem veľmi pekne poďakovať pani doktorke, ktorá mala službu na urgente včera večer 27.10.2023, že sa nič nezanedbalo a poslalo sa na neurológiu, CT a nakoniec na noc na traumatológiu. Takisto aj pánovi doktorovi na neurológii a personálu na traumatológii - veľmi milé a príjemné sestričky, zdravotný asistent a takisto aj pán doktor z ktorý nás prepúšťal a ešte pre istotu raz na RTG poslal. Ďakujeme.

25.10.2023 pridal/a Školová Mária

oddelenie/zdravotník:

Interné oddelenie I. a JIS

 

Milé príjemné sestričky na Int 1A. Ochotné vždy k dispozícií. Ďakujem veľmi pekne za opateru

25.10.2023 pridal/a Smrečková Márie

oddelenie/zdravotník:

Interné oddelenie I. a JIS

 

Milý usmievavý personál. Veľká spokojnosť . Vďaka. Int 1A

25.10.2023 pridal/a Anna Mojakova

oddelenie/zdravotník:

Interné oddelenie I. a JIS

 

Ďakujem za príjemný pobyt na Vašom oddelení. Ďakujem za Vašu ochotu, starostlivosť, ústretovosť. Ďakujem celému personálu bola som spokojná skutočne so všetkým, tiež so stravou a čistotou, ošetrovaním a záujmom o mňa- pacienta. Odchádzam vyliečená a spokojná. Ďakujem. Int 1A

25.10.2023 pridal/a Ľ. S.

oddelenie/zdravotník:

Lôžkové oddelenie

 

Zdravotné sestry mali veľmi dobrý prístup k pacientom počas celého pobytu v nemocnici.

24.10.2023 pridal/a Ing. Jana Bieliková

oddelenie/zdravotník:

MUDr. Tibor Štovčík

 

Dobrý deň,

už viac ako 7 rokov som pacientkou Kožného oddelenia v Nemocnici s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach. Počas tohto obdobia som absolvovala množstvo kontrol, vyšetrení a chirurgických zákrokov. Všetky tieto procesy a úkony sú pre mňa ako pre pacientku náročné. Avšak je to práve vďaka prístupu pána primára MUDr. Tibora Štovčíka, jeho sestričiek a celého blízkeho kolektívu, ktorí mne, ich stálej pacientke, pomáhajú vždy, keď to môj zdravotný stav vyžaduje.

Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať pánovi doktorovi a jeho tímu za profesionálny, odborný a zároveň ľudský prístup. Mať takých lekárov je prínosom nielen pre pacientov, ale aj pre renomé celej nemocnice. Ďakujem za celé tie roky starostlivosti a vzájomnej dôvery.

S pozdravom a prianím všetkého dobrého,
Ing. Jana Bieliková

24.10.2023 pridal/a Zuzana Cabúková

 

Ďakujem celému personálu za skvelý prístup. Všetci boli vždy milí, ochotní. Milo ma prekvapilo, že je tu aj fyzioterapeut. Takisto predpôrodná príprava bola super. Určite budem pôrodnicu v Čadci všetkým odporúčať.

23.10.2023 pridal/a Jiří Mrštený

oddelenie/zdravotník:

Neurologické oddelenie a JIS

 

Lekári, sestry a ostatný personál svojím prístupom ku mne, mi maximálne ulahčujú liečenie. Sú ku mne milí a ústretoví nad rámec svojich povinností.
Za to všetkým ďakujem.

22.10.2023 pridal/a Rudolf Benko

oddelenie/zdravotník:

Urologické oddelenie

 

Dňa 19.10.2023 som bol prijatý na JZS Bojnice urologické oddelenie chcem poďakovať MUDr. Trudičovi za operatívny zákrok a zdravotnému personálu za starostlivosť a milý prístup Ďakujem vám spokojný pacient Rudolf Benko

22.10.2023 pridal/a Lenka Polovkova

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Detská fakultná nemocnica Košice

 

Chcela by som sa poďakovať za všetko lekárom ale aj sestričkám, od prvého momentu ako sme prišli na konzultáciu na Neurochirurgiu až po koniec nášho pobytu na detskej chirurgii. Pred operáciou môjho synčeka ma ukludnovali aby som sa nebála, že bude všetko ok a zvládne to. Operácia bola úspešná a všetko je v najlepšom poriadku. Ste profesionálni ,,anjeli" milí, ľudskí, stále s úsmevom na tvári . Ale najväčšia vďaka patrí pani dr.Kollovej a pánovi dr. Andrášovi, ktorí ho operovali. Veľká vďaka 🥰 Samko a mamka