Poďakovania

spolu 9184

 
vyhľadaj zdravotnícke zariadenie

14.08.2022

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

🙏🏻🍀

14.08.2022 pridal/a Tomáš Mojto

zdravotnícke zariadenie:

Detské kardiocentrum - SR Bratislava

 

Touto cestou by sme sa radi poďakovali kolektívu sestričiek pod vedením pani primárky za krásny zážitok počas prevozu detského pacienta dňa 14.08.2022 . Pri návšteve vášho oddelenia sme zažili doposiaľ nevídanú atmosféru , pohľad na vás a váš odborný, profesionálny a hlavne ľudský prístup k detským pacientom Nás priam očaril. Sme radi že sme aspom na chvíľočku mohli byť súčasťou vášho oddelenia a vidieť čo sa na Slovensku len tak ľahko nevidí . Ďakujeme a želáme vám veľa úspechov v Tom čo robíte určite budeme dlho spomínať na našu nočnú návštevu u vás. S pozdravom posádka záchrannej služby Žilina

13.08.2022 pridal/a Radoslav Štrba

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Ďakujeme p. Mgr. Edite Štefánikovej za ľudský a zároveň vysoko profesionálny prístup na ortopedicko - protetickej ambulancii ŠNOP-u. Pani sestrička nám všetko dôkladne vysvetlila a takisto predviedla. Z ambulancie sme vychádzali usmiati a s pozitívnym výhľadom do budúcnosti. S rovnako výborným prístupom sme sa stretli aj u ortopedického technika p. Petra Černého. Nemocnica je pekne zrekonštruovaná. Takto by malo vyzerať zdravotníctvo 21. storočia.

11.08.2022 pridal/a p. Janka

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Dobrý deň. 8.8. som bola prijatá na ortopedické oddelenie na operáciu kolena. Veľmi chcem poďakovať celému personálu.. Od prvého kontaktu po pána doktora operátéra, anesteziologia, sálove sestry... Sestričky na oddelení... Svojou profesionalitou, empatiou, či úsmevom dokázali odstrániť obavy, či strach pred i po zákroku. Som veľmi vďačná, že aj v tejto zlej dobe máme stále možnosť vložiť svoje zdravie do rúk odborníkov, ktorým nechýba ❤️. Ďakujem. Janka

10.08.2022 pridal/a Katka Divékyová

oddelenie/zdravotník:

Detské oddelenie

 

Rada by som sa poďakovala zdravotníkom z detského oddelenia v nemocnici. Vzhľadom k tomu že po návšteve pohotovosti v Prievidzi sa stav dcérky nezlepšoval, rozhodli sme sa ísť na ďalší deň priamo na vyšetrenie do nemocnice. Tam sa nám sestričky spočiatku snažili vysvetliť, že oni sú príjem a nie pohotovosť, no nakoniec prišiel lekár, ktorý dcérku bez problémov vyšetril a odporúčil aby zostala hospitalizovaná. Samozrejme som mohla zostať s ňou. Po príchode na izbu dcérka absolvovala všetky potrebné vyšetrenia, o všetkom ma informovali a vysvetlili mi. Všetky sestričky boli veľmi ochotné a keďže mám už tehotenské bruško, s dcérkou mi pomáhali aby som ju nemusela zdvíhať ja. Po vyšetrenich chodili pravidelne na izbu na kontrolu či je všetko v poriadku. Aj na rengen bola s dcérkou milá pani sestrička Miška, aby som tam s ňou nemusela ísť ja ako tehuľka. V nemocnici sme strávili 6 dní, ale ja nemôžem povedať jedno zlé slovo na toto oddelenie, páčilo sa mi ako ma chodili okamžite informovať o výsledkoch vyšetrení, o všetkých postupoch a zmenách. Pán doktor a pani doktorka sa každý deň zastavili na izbe spýtať sa ako sa máme. Dcérka si pani doktorku aj sedtričky obľúbila a vďaka týmto milým ľuďom zvládla svoju prvú hospitalizáciu bez strachu a stresu. Ďakujeme ❤️

10.08.2022 pridal/a Baláž

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica Zvolen a.s.

 

Aj touto cestou by som sa chcel poďakovať celému gynekologicko-pôrodnému oddeleniu vo Zvolene za ich nesmierne bohaté skúsenosti a naozaj individuálny a ľudský prístup. Veľmi si ceníme a vážime že aj v časoch aké prežívame teraz dokážu byt ľudia milí a nápomocní. Vyslovujeme naozaj VEĽKÉ ĎAKUJEME

08.08.2022 pridal/a Jozef Novák

oddelenie/zdravotník:

Edita Štefániková

 

Veľké poďakovanie p. Mgr. Štefánikovej za neštardantne ľudský prístup k pacientovi, ochotu, snahu naučiť, vysvetliť a ukázať ako sa starať o končatinu po amputácii. Taktiež s humorom a úsmevom poukázať na veci, ktoré pacient nerobí úplne správne a mal by ich zlepšiť. Pacient odchádza s dobrým pocitom a pozitívnou víziou ďalšieho života s protézou. Ďakujeme

08.08.2022 pridal/a Martina

oddelenie/zdravotník:

Chirurgická klinika FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Chcem sa veľmi pekne poďakovať za vyšetrenie mojej mamy, objednali sme sa cez webový formulár na sono žíl. Registrácia prebehla bez problémov, inštrukcie boli jasné. Mama bola vyšetrená presne na čas, pán doktor Haršány veľmi starostlivý a ústretový. (pozn. za objednávku sme nič neplatili, vďaka za elektronizáciu tejto služby - objednatvysetrenie.sk)

07.08.2022 pridal/a Miroslava Novakova

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Prišla som sem z urgentu, po transfúziách krvi som išla o pár dní na operáciu. Sestričky sú ľudské, profesionálne, trpezlivé, prehodia s Vami aj pár slov na povzbudenie. Neviem vyzdvihnúť jednu, lebo sa skutočne celý personál takto ústretovo správal. Mimoriadne poďakovanie patrí pani MUDr. Štefánikovej, ktorá bola perfektná už na príjme a aj ma následne odoperovala - operácia vďaka nej dopadla bez komplikácií. Všetko mi ochotne vysvetlila, mala som možnosť poradiť sa aj s ostatnými lekármi, ktorí boli rovnako veľmi ústretoví. Odchádzam aj vďaka nim v úplnej psychickej pohode.

07.08.2022 pridal/a Zlatica Lišková

oddelenie/zdravotník:

Celé oddelenie

 

Chcem poďakovat celému oddeleniu akútnej kardiochirurgie za príkladnú starostlivosť. Stretla som sa s profesionálnym prístupom. Zároveň sú všetci veľmi ľudskí. Ďakujem.

07.08.2022 pridal/a Gabriela Poliaková

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Chcela by som sa poďakovať za výborný profesionalny teamový pristup pri diagnostike a liečbe akútneho ochorenia mojej vyše trojrocnej dcéry. Po niekoľko hodinovej diagnostike a starostlivosti na urgentnom oddeleni bola dcéra
a aj som mnou prijatá na hospitalizaciu na odd.starších detí. V nemocnici sme zotrvali nutne 4 dni. Prerobené prijemné prostredie / klimatizácia, kúpeĺňa, čistička vzduchu na izbe/ a hlavne profesionálny personáll na všetkých úrovniach a samozrejme hlavne naša ošetrujuca lekárka, všetci mali odborný aj ĺudský prijemny pristup, co viedlo k rýchlemu prepusteniu do domácej liečby. Za Adelku teda chceme velmi podakovat.

06.08.2022 pridal/a Ladislav Malouš

oddelenie/zdravotník:

Chirurgické oddelenie a JIS

 

Chcel by som sa veľmi pekne poďakovať celému personálu chirurgického oddelenia A od pána primára až po pani upratovačku, obzvlášť sestričke Adriane Grochalovej za prívetivý, pozitivný a profesionálny prístup k pacientom.

05.08.2022 pridal/a Eva

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Ďakujem za skvelý prístup a skvelú zdravotnú starostlivosť.

05.08.2022

 

Chceme sa veľmi pekne poďakovať celému oddeleniu JZS za úžasný prístup k detským pacientom. "Trápenie" v nemocnici bolo hneď o čosi ľahšie s milým prístupom, úsmevom, možnosťou zahrať sa...
Oddelenie krásne čisté, moderné vybavenie,strava dobrá, obrovské porcie...
Ďakujeme krásne

03.08.2022 pridal/a p. Ondráková

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Dobrý deň.
Rada by som sa aspoň takouto cestou poďakovala celému gynekologicko pôrodníckemu oddeleniu na čele s pánom primárom Krištofíkom za jeho prijatie, pánovi doktorovi Jancovi za zákrok, ako aj celému personálu za starostlivosť.
27.6.2022 pomohli na svet nášmu Adriánkovi.
Hlboko sa skláňam nad ich prácou a obetavosťou, aj napriek prebiehajúcej rekonštrukcii, či vysokým teplotám ktoré nás v tom čase trápili, mamičky ani malé batôžky boli vždy pre nich prioritou.
Zažila som tu toľko ľudskosti, čo v časoch ktoré v dnešnej dobe žijeme sú pre mňa zázrakom.
S úctou,
J. Ondáková zo Žiliny

03.08.2022 pridal/a p. Kardošová

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Chcem sa moc pekne poďkaovať celému personálu na gynekologicko pôrodnickom oddelení.
Pánovi primárovi MUDr. Martinovi Krištofíkovi, lekárom, lekárkam, sestričkám, pôrodným asistentkám, praktickým sestrám, pomocniciam, na pôr. sále, na op. sále, na pooperačnej izbe, na pôrodnickom oddelení.
Tiež veľká vďaka patrí celému novorodeneckému oddeleniu, pani primárke MUDr. Monike Mokrášovej, sestričkám, praktickým sestrám za starostlivosť o našu Terezku.
Za profesionalitu, pomoc, milé slovo, úsmev, starostlivosť počas mojej hospitalizácie v júni tohto roku. Ako to už u zdravotníkov býva, môj pôrod sa skomplikoval ale vďaka pomoci všetkých vyššie uvedených som to zvládla a po pár dňoch sa vrátila domov aj s malým uzlíčkom šťastia a lásky.
Úsmev na tvári a pocit, že nikoho neotravujete a je vám poskytnutá starostlivosť bez,, frflania,, je na nezaplatenie a na pôrodnici to tak a aj bolo.
Ešte raz veľká vďaka.
J. Kardošová a Terezka :)

PS: rodila som síce sekciou ale zažila som tam pár prirodzených pôrodov iných mamičiek a teda to nasadenie a pomoc, navádzanie od sestričiek a pôrodných asistentiek smerom k rodiacim ženám bolo perfektné!

03.08.2022 pridal/a Peter Turan

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

4.6.22. som bol prijatý z Infarktom na Koronarné oddelenie kde všetci lekári i sestričky svojou pracou a nasadením dostali na nohy.
Nuž bol som znovu hospitalizovaný od 18.6. do 30.6 tu už so srdcovým zlyhavaním na oddeleniach Koronarne, Srdcovo trasplantačne a Kardio stimulačne oddelenie.
Touto cestou chcem poďakovať všetkým Lekárom, Sestričkám i pomocnému prsonalu na spomínaných oddeleniach a v neposlednom rade operačnému tímu.
DAKUJEM

02.08.2022 pridal/a Ján Tomášech

 

Ďakujem všetkým pracovníkom oddelenia za starostlivosť a
ľudský prístup počas mojej hospitalizácie.

01.08.2022 pridal/a Ľubica Kňazovičová

oddelenie/zdravotník:

Urgentný príjem FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Dovoľte mi, aby som vyjadrila poďakovanie a pochvalu kolektívu Urgentného príjmu na neurológii, kde som bola po 14 rokoch so svojou maminou. Vtedy čistá katastrofa, čakanie cca 5 hodín, namrzený personál a teraz, pravý opak.
V piatok ráno sme tam so sestrou priviezli maminu s potiažami, ktoré sa nám, lajkom, javili ako mŕtvica. Narazili sme na neskutočne milú sestričku a aj pani doktorku, ktoré sa jej hneď venovali, takisto bol milý pán na CT. Naozaj, nebolo čo vytknúť.
Tak im, prosím, odovzdajte moje veľké ďakujem. Všetkým vám prajem veľa síl do ďalších dní a prianie, aby celá nemocnica fachčila tak, ako urgent v piatok.

31.07.2022

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Chcem sa zo srdca poďakovať celému operačnému tímu ortopédie, ktorý dňa 16.6.2022 o 8:45 na operačnej sále č. 8 asistoval pri mojej operácii - výmena bedrového kĺbu. Veľká vďaka patrí MUDr. Róbertovi Čellárovi, PhD., MPH. za jeho profesionálny a ľudský prístup. Ďakujem aj obetavým sestričkám na oddelení ortopédie a rehabilitačným pracovníkom.
S úctou,
M. Čechová, Bardejov

29.07.2022 pridal/a Záhončeková Mária

 

Ďakujeme za trpezlivosť a výbornú starostlivosť aj za výborné prostredie.

29.07.2022 pridal/a Kostolníková Sylvia

 

Chcem veľmi pekne poďakovať všetkým lekárom, sestričkám a ošetrovateľom, upratovačkám a aj kuchyni za váš profesionálny prístup, zdravotnú starostlivosť a hlavne ľudskosť, pochopenie a trpezlivosť, za výborné jedlo a upratanú krásne izbu. Nič nám nechýbalo. Takto som si to vždy predstavovala. Nemocnica topka!!!

29.07.2022 pridal/a Petra Z.

 

Chceme tu napísať jedno obrovské ďakujeme!!!Všetkým, ktorí tu pracujú, za ich milý, láskavý, profesionálny prístup k detičkám. Bála som sa, ako to všetko Marianka zvládne, ale vďaka Vám sme to dali na jednotku :) Ďakujeme za všetko <3 <3 <3
Marianka a maminka

29.07.2022 pridal/a Paulína Dudová

 

Veľmi pekne ďakujeme za úžasný prístup celého oddelenia. Bolo nám u Vás výborne!
S pozdravom Matejko Duda s maminou.

26.07.2022

oddelenie/zdravotník:

Gynekologická ambulancia

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica AGEL Skalica a.s.

 

Chcem poďakovať všetkým zdravotníkom, ako sestričkám, tak aj doktorom za ich starostlivosť. Vždy boli milí a starali sa o mňa s profesionalitou a ľudskosťou a pomohli tak zvládnuť ťažké chvíle strávené v nemocnici. Ďakujem za všetko

26.07.2022 pridal/a p. Hořínka

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Dobrý den, chtěl bych moc poděkovat za zákrok proveden7.7. jen 18h. Jednalo se o Řeznou ránu plechem (nešťastná náhoda) ale váš kolektiv top spolupracoval a odvedl bravurní práci , hlavně pan doktor na chyrurgii. Po zákroku nemám žádné omezení a rána se hojí neskutečně rychlé . Děkuji a přeji mnoho takových zákroku.S pozdravem Hořínka (Ostrava)

26.07.2022 pridal/a p. Zacharová

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Vážený pán riaditeľ

V dňoch 12.-17.7.2022 som bola hospitalizovaná na gynekologickom oddelení. Keďže som bola v nemocnici po 40 rokoch, bola som milo prekvapená profesionalitou Vašich lekárov. Ich dobrý prístup, ľudské prijatie a odbornosť ma v dnešnej dobe udivila. Preto chcem poďakovať pánovi primárovi, sestričkám ako aj celému odd. gynekologie.

S pozdravom
Zacharová

26.07.2022 pridal/a p.Hajská

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Vážený pán riaditeľ,

v dňoch 10.-15.7.2022 som bola hospitalizovaná na gynekologickom oddelení. Touto cestou sa chcem poďakovať lekárom za ich profesionálny a ľudský prístup a kolektívu sestier za ich úžasnú starostlivosť a ústretovosť k pacientkam.

S pozdravom
O. Hajská

25.07.2022 pridal/a Žaneta

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Detské kardiocentrum - SR Bratislava

 

Ďakujem za záchranu môjho synčeka

25.07.2022 pridal/a Peter Turan

oddelenie/zdravotník:

Všetci zdravotníci

 

18.6 - 30.6. som bol hospitalizovaní v NUSCH kvoli dýchavičnosti z problemom so srdcovou činostou. Za týchto 13 dní som prešiel 3 oddelenia a to Koronárne, Srdcovo transplantačne a Kardio stimulačne.
Chcem poslať pracovníkom týchto oddelení za prácu a starostlivosť veľké DAKUJKEM
DAKUJEM je to najmenej čo možem urobiť za to čo pre mňa urobili.

23.07.2022 pridal/a Katarína Nováčeková

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Detské kardiocentrum - SR Bratislava

 

Chceli by sme sa veľmi poďakovať celému kolektívu detskej kardiológie za úžasný ľudský a profesionálny prístup s dôrazom na potreby a cítenie detského pacienta.Všetky sestričky,ošetrovateľky,pani primárka aj páni doktori a doktorky boli veľmi milí a nápomocní. Tešíme sa zisteniu,že aj na slovensku môže zdravotníctvo fungovať na takejto vysokej úrovni.Ešte raz veľká vďaka a všetko dobré želáme.

23.07.2022 pridal/a Beata Marasová

oddelenie/zdravotník:

Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

 

Ďakujem za profesionálny a úžasný ľudský prístup tímu lekárov a celému personálu gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia.

23.07.2022 pridal/a Ľuboš

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Ďakujem!

21.07.2022 pridal/a Jozef Drexler

 

Som v šoku, toto oddelenie je ako v TV seriáloch. Príjemní ľudia, max ochota a profi prístup. Ďakujem !!!
- signál TV

21.07.2022 pridal/a Bišof

 

Ďakujem za prívetivé, odborné, ale veľmi ľudské správanie personálu. Veľmi milí a usmievaví ľudia. Spríjemnili mi pobyt v tomto zariadení. Ešte raz z celého srdca ďakujem.

21.07.2022 pridal/a Karol Kolečanský

 

Bol som milo prekvapený prístupom od personálu. Milý, dôstojný, profesionálny. Služby sa veľmi zlepšili a sú na úrovni. Jedlo výborné, hygiena super. Len chválim. Sestričky a nemocničný personál veľmi slušný.

20.07.2022 pridal/a Kristína

 

Ďakujem, cítila som sa pri Vás veľmi príjemne. Bolo super s vami srandovať. Prestala som sa aj báť, prajem Vám aby ste si dokázali zachovať tento pozitívny prístup k pacientovi, fakt to zlepšuje deň :) môj isto.

19.07.2022 pridal/a Marek Dano

mesto/obec:

Banská Bystrica

 

Veľmi príjemný personál..

19.07.2022 pridal/a Važanová Lucia + Paťko

 

S Paťkom by sme sa chceli poďakovať všetkým, čo sa o nás, teda najmä o neho starali. Ukážkový prístup, nemôžem povedať ani pol zlého slova. Ďakujeme :) Paťko a Lucia

19.07.2022 pridal/a Macíková Marta

 

Bola som veľmi spokojná, personál za mňa 100 %. Bolo to ťažké zvládnuť po zákroku, ale vďaka Vám sme to zvládli. Čo by som zmenila - možno menej čakania.

18.07.2022 pridal/a Ľuboš Bartakovič

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Pán riaditeľ,úvodom tohto krátkeho zhodnotenia práce ľudí na Oddelení traumatológie pod vedením doktora Urbana vo vašej nemocnici, mi dovoľte sa predstaviť.
Volám sa Ľuboš Bartakovič, mám 53 rokov a v danom momente som vaším pacientom,aj keď už v domácom ošetrení. Dostal som sa do vami vedeného zariadenia nedobrovoľne, po páde na bicykli v ďalekom Francúzsku. Po štyroch dňoch cestovania som sa prihlásil u vás na Urgentnom príjme a tam to začína. Išiel som rukami ochotných ľudí, od sestričky, cez doktora, cez zobrazenie - RTG a CT. Skončil som na Oddelení traumatológie s dosť závažnou diagnózou.
Chcel by som preto priamo Vám vyjadriť poďakovanie ľuďom, ktorí sa o mňa starali. Nakŕmili, umyli, dali injekciu, usmiali sa. Je to misia, táto práca a ja sa im inak ako poďakovaním odmeniť neviem. Nepamätám si ani tváre, lebo som mal zafixovaný krk a tak mi zostal možno v ušiach len ich hlas. A tak isto by som ocenil aj prácu ľudí v kuchyni. Ak niekto čaká interhotel, má zlú adresu. Ale navariť chutne pre tak široké spektrum ľudí, z peňazí, ktoré sú na to vyčlenené, je svojím spôsobom nadľudský výkon. A ja som bol aj s touto stránkou pobytu spokojný.
A tak želám týmto obetavým ľuďom veľa zdravia a vďaky od každého, o ktorého sa z láskou starajú. A tak isto aj Vám,pán riaditeľ. Veľa spokojných a vyliečených pacientov,ktorí budú o vašej nemocnici šíriť len dobre chýry.
So želaním pevného zdravia Ľuboš Bartakovič

18.07.2022 pridal/a Eva Somorovská

oddelenie/zdravotník:

Očné oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Dobrý deň, v mene mojej babky Evičky Somorovskej, Vašej bývalej pacientky, by som chcela poďakovať personálu Očnej kliniky v Trnave za vyslovene dokonalú starostlivosť počas jej hospitalizácie. Aj keby sa mohlo zdať, že takýto prístup je samozrejmosťou, po mnohých skúsenostiach z iných hospitalizácií môžeme s istotou povedať, že nie je. Vaša klinika zamestnáva nielen veľkých odborníkov, ale najmä ľudský, ústretový, milý a láskavý personál.
Moja babka sa počas svojho pobytu u Vás na klinike cítila ako doma. Ak vďaka psychickej pohode sa dostala do domácej starostlivosti skôr, za čo je celá naša rodina veľmi vďačná.
V mene babky Evičky Somorovskej by som chcela srdečne poďakovať pani doktorkám, sestričkám, ošetrovateľom a ostatnému personálu, ktorý jej poskytol pocit, že aj na nej, obyčajnej dôchodkyni z vidieka, naozaj záleží.

18.07.2022 pridal/a Bíla Emília

 

Chcem poďakovať personálu za starostlivosť a ústretovosť. Cítila som sa tu príjemne.

17.07.2022 pridal/a Barbara Sigmundová

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Chcela by som sa zo srdca poďakovať všetkým, ktorí slúžili na pôrodnici 11.7.2022 a pomohli mi priviesť na svet môjho prvorodeného syna. Najmä pani doktorke Eliške Lackovej a anesteziologičke Hanke za perfektný ľudský aj profesionálny prístup.
Tiež sa chcem poďakovať sestričkám z odd. šestonedelia a novorodeneckým sestrám, menovite predovšetkým Ingrid a Daniele, ktoré sa o nás výborne postarali napriek extrémnemu pracovnému vyťaženiu a nedostatku personálu.

17.07.2022 pridal/a Zuzana

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Dakujem velmi pekne vsetkym sestram, lekarom a ostatnym zamestnancom za ich pristup a starostlivost o mojho otca, ktory lezi uz niekolko tyzdnov v nemocnici. Velmi si vazime Vasu ochotu pomoct a vychadzat mu v ustrety. Aj vdaka Vam zvlada toto narocne obdobie. Dakujem Vam v mene celej nasej rodiny. Zuzana

17.07.2022 pridal/a Filip Kalus

 

Všetko bolo v pohode. Starostlivé sestričky.

16.07.2022 pridal/a Ján Kišš

oddelenie/zdravotník:

Ortopedické ambulancie

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica AGEL Skalica a.s.

 

Chcem úprimne poďakovať celému oddeleniu ortopedickej ambulancie za profesionálne prevedený výkon výmeny bedrového kĺbu ako aj o starostlivosť počas piatich dní hospitalizácie. V období kolapsu zdravotníckeho systému som očakával, že sa to prejaví aj na správaní zdravotníckeho personálu voči pacientom. Bol som však veľmi príjemne prekvapený skutočne profesionálnym prístupom lekárov na operačnej sále, ich súhrou a zladenosťou. Veľké poďakovanie p. primárovi MUDr. Vidovičovi a jeho kolektívu.
Osobitne chcem poďakovať aj vrchnej sestre p. Mgr.Černej Monike a jej podriadeným za vľúdne a chápavé zaobchádzanie s pacientami, ktorí na tak dlhom pobyte v nemocnici neboli (medzi ktorých patrím aj ja). Skoro mi bolo ľúto, že musím odísť domov :-))
Ešte raz - úprimná vďaka za všetko.

16.07.2022 pridal/a Mouayed Al Hafoudh

 

Touto cestou úprimne ďakujem tímu lekárov a zdravotných sestier za ich starostlivosť a veľmi ľudský prístup počas mojej hospitalizácie a chirurgického zákroku dňa 15.7.2022. Vysoko hodnotím profesionalitu a odbornosť a želám veľa úspechov.

16.07.2022 pridal/a Peter Poznan

 

Veľká vďaka p. MUDR. Jozefovi Salmášovi za jeho úžasný, empatický prístup počas mojej hospitalizácie na odd. arytmie v Bratislave. Pán Doktor starostlivo, trpezlivo a s veľkou dávkou empatie si všetko vypočul a po preštudovaní môjho zdravotného stavu podrobne povysvetloval postup liečby a zotavovania.
Veľká vďaka za Vás p.Doktor, zároveň aj sestričkám na oddelení.


16.7.2022 pridal P. Poznan

16.07.2022 pridal/a Peter Poznán

 

MUDr. Hlivák je erudovaný odborník, skúsený operatér a a výnimočný človek . Pred, počas aj po operačnom zákroku sa mi maximálne venoval, všetko vysvetlil a počas zákroku ma upokojoval a vopred pripravil na to čo bude nasledovať. Aj takouto spätnou väzbou sa mu chcem poďakovať.