Poďakovania

spolu 9184

 
vyhľadaj zdravotnícke zariadenie

16.07.2022 pridal/a Henrieta Šimurková

 

Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať celému kolektívu JAS. Včera som tam strávila celý deň so svojim synom, pre ktorého aj vďaka priateľskému prístupu nebol zákrok tak stresujúci. Sestričky aj "sestričko" :-) boli perfektní, starostliví, nič nám nechýbalo a nič nemôžem vytknúť, práve naopak všetkým len odporúčam :) Ďakujeme!

15.07.2022 pridal/a Peter Šamulka

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica A. Leňa Humenné, a.s.

 

Ďakujem za starostlivosť a pomoc všetkým zdravotným sestrám v tejto nemocnici.STE SUPER!

15.07.2022 pridal/a Luboš Veterník

 

Chcel by som sa poďakovať milému a ochotnému personálu JZS za starostlivosť, ktorú nám preukázal počas hospitalizácie. Nové priestory JZS sú naozaj veľmi pekné až na chýbajúcu TV, zrkadlo nad umývadlom v kúpeľni a slabú wifi. Ešte raz veľmi pekne ďakujem.

15.07.2022 pridal/a Patrik Polčík

 

Milé sestričky, pekný pobyt, celkovo sa nedá asi na nič sťažovať. 10/10

14.07.2022 pridal/a Igorko Oboňa

 

Srdečne ďakujem celému kolektívu JZS za starostlivosť, ochotu a za milý prístup a aj kuchyňa - dobre varíte. Do budúcna aj podstúpim operáciu, určite sa budem pýtať na Vaše oddelenie JZS. Ďakujem

14.07.2022 pridal/a Igor Čečko

 

Ďakujem personálu JZS za odbornú starostlivosť, milý prístup a profesionálne kontroly.

13.07.2022 pridal/a Zuzana

 

14.7.2022 bude presne rok, čo som po 5.tich týždňoch mohla opustiť nemocničné lôžko. Boli to týždne plné výziev. Moje obrovské poďakovanie patrí všetkým lekárom na odd.chir., na odd.chirhrud. a v neposlednom rade vo VOÚ.
Úplne najväčšia vďačnosť patrí sestričkám na JIS, sestričkám a pomoc.pracovníkom na odd.chir.II a vo VOÚ za ich obetavú prácu, za milý prístup a empatiu. Nikdy na Vás nezabudnem a za všetko z celého srdca ĎAKUJEM.

12.07.2022 pridal/a Pavol Foltán

 

Srdečne ďakujem za odbornú zdravotnú starostlivosť na vysokej úrovni, príjemné prostredie a skutočný záujem o pacienta.

11.07.2022 pridal/a Samuel Špánik

 

Ďakujem personálu za výbornú starostlivosť. Boli milí a ochotní.

11.07.2022 pridal/a Mikušková Michaela

 

Dňa 11.7.2022 som bola hospitalizovaná vo Vašej nemocnici. Hneď z rána, ako som vstúpila na oddelenie, super pocit. Všade pekne, čisto, útulne. Izba vybavená na úrovni a personál veľmi milý a ústretový personál. Tak isto aj na operačke, všetci príjemní. Chválim taktiež veľmi dobrý obed. Ďakujem Vám za všetko. Spokojnosť tisíc percent.

09.07.2022

oddelenie/zdravotník:

Detské oddelenie

 

Dobrý deň chcela by som sa poďakovať za starostlivosť o synčeka. Sestričky milé pomohli aj mne keď som ho potrebovala postrážiť. A samozrejme aj lekári a ostatný personál

08.07.2022 pridal/a Šagátová Zuzana

 

Ďakujem všetkým sestričkám, primárom, doktorom za ochotu. Profesionálny prístup, trpezlivosť :) Bolo nám tu dobre. Ďakujeme! - Leo Šemrinec

08.07.2022 pridal/a Michaela Škríbová

 

Veľmi pekne vybavené izby. Veľmi dobre sa tu spalo a úžasne milý personál.

08.07.2022 pridal/a Andrea Fojtíková

 

Veľmi pekne ďakujem s dcérou Viktorkou za úžasnú starostlivosť, ochotu a hlavne pozitívnu energiu. Vybavenie izieb a čistota je na vysokej úrovni.

07.07.2022 pridal/a Boboková Dáša

 

Ďakujem za starostlivosť celému kolektívu, milý, príjemný, ochotný. Nie je im čo vytknúť, prajem im veľa úspechov v pracovnom i osobnom živote.

06.07.2022 pridal/a Peter B.

oddelenie/zdravotník:

Kožná ambulancia

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica AGEL Košice-Šaca a.s.

 

Celému tímu patrí moje obrovské a úprimné poďakovanie za prístup a starostlivosť počas mojej návštevy,boli naozaj veľmi milé, ústretové, starostlivé a ochotné .
Veľké ďakujem.Peter.

06.07.2022 pridal/a Petra Danková

oddelenie/zdravotník:

Detské oddelenie

 

Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať celému personálu cez lekárov, sestričky, upratovačky, asistentom za ich perfektný prístup, odbornosť, ľudskosť, empatiu a úsmev na tvári pri hospitalizácii mojej 6 mesačnej dcérky, ktorej museli byť podávané infúzie. Dúfam, že takýchto oddelení bude čoraz viac po Slovensku, ako je toto.

06.07.2022 pridal/a Barbora Dobiášová

 

Veľmi pekne Vám ďakujem za všetko <3 . Najlepší personál, ktorý sa o mňa kedy staral.

04.07.2022 pridal/a Alexandra Magulová

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Celému tímu patrí moje poďakovanie za prístup a starostlivosť počas mojej hospitalizácie na gynekológii počas minulého víkendu. Všetci-sanitárky, sestričky a lekári(konkrétne dr.Natsha a dr.Elzerová) boli naozaj veľmi milí, ústretoví, starostliví a ochotní :-)

04.07.2022 pridal/a Emília Hlavienková

 

Touto formou by som sa chcela poďakovať všetkým sestričkám na tomto oddelení. Za srdečný a citlivý prístup ku každému pacientovi, takže aj ku mne. Cítila som sa tu veľmi príjemne a dobre som si oddýchla a samozrejme ďakujem aj pánom doktorom, anestéziológom a sestričkám na operačnom sále.

04.07.2022 pridal/a Borková Otília

 

Veľmi pekne ďakujem za príkladnú starostlivosť počas pobytu, celý personál oddelenia bol veľmi milý a starostlivý.

04.07.2022 pridal/a Lucia Slováková

 

Veľmi pekne ďakujem, všetci veľmi príjemní, sestričky najlepšie, spokojnosť veľká a pekne všetko prerobené a čisté...

03.07.2022 pridal/a Jana Štulajterova

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica s poliklinikou Brezno, n.o.

 

Veľké dakujeeeem, držte sa v zdraví

02.07.2022 pridal/a Pacient

oddelenie/zdravotník:

Úrazová chirurgia

 

Ďakujem...

02.07.2022 pridal/a Peter Bartošovič

oddelenie/zdravotník:

Urologická klinika FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Ďakujem veľmi pekne sestričke Zuzke na urologickom oddelení. Veľmi milá sestrička ktorá poradila a pomohla vo všetkom.

01.07.2022 pridal/a Jozef Páleník

oddelenie/zdravotník:

Edita Štefániková

 

Chcel by som sa poďakovať sestričke za odborný, ale aj ľudský prístup. Boli mi od nej poskytnuté komplexné informácie, ktoré som potreboval vedieť - ako ošetrovať kýpeť, ako bandážovať, cvičiť, celková starostlivosť o amputovanú nohu. Bolo vidno na nej že to robí s radosťou, láskou, citom ale aj s pochopením pacienta. Teším sa na ďalšie stretnutie s ňou. Patrí jej veľké ĎAKUJEM! .

01.07.2022 pridal/a Jan Zelencik

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Veľké ďakujem

30.06.2022 pridal/a Kvetoslava Danielová

oddelenie/zdravotník:

Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica AGEL Skalica a.s.

 

Moje poďakovanie patrí sestričkam, ale aj lekárom ktorí sa o mňa starali počas mojej hospitalizácie aj mojej návštevy pohotovosti velmi Vam ďakujem za ľudský prístup.

30.06.2022 pridal/a JUDr. Milan Pánis

 

Veľké ďakujem za celý personál tohto oddelenia za úžasný prístup k pacientom, za ich zodpovednú a svedomitú prácu. Prajem veľa úspechov vo vašej náročnej a zodpovednej práci.

29.06.2022 pridal/a Štrbová

oddelenie/zdravotník:

Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

 

Pred 8 mesiacmi som skoro mesiac ležala na gynekologickom oddelení. Naozaj ďakujem každej jednej sanitárke a aj sestričkám,že boli milé, chápavé a ochotné. Boli usmiate aj napriek niektorým dňom,kedy mali roboty viac než dosť. Osobitne patrí veľké ďakujem sestričke Katke, ktorá bola pri po prebudení po akútnom cisárskom reze,bola trpezlivá,keď som sa mala postaviť a aj keď som čakala na výsledok PCR testu. Vďaka týmto super ženám som to zvládla .

29.06.2022 pridal/a Danka Štrbová

oddelenie/zdravotník:

Všetci

 

Ďakujem krásne všetkým zamestnancom na tomto oddelení. Od sanitáriek,cez sestričky po lekárov. Všetci sú veľmi príjemní a zaujímajú sa, všetko vysvetlia.

29.06.2022 pridal/a OZ Podaj Pomoc

oddelenie/zdravotník:

Všetci zdravotníci

 

Dobrý deň,
chceli by sme aj takouto cestou poďakovať komplet všetkým zdravotníkom, za ich pomoc a oddanosť hlavne pri liečbe detských pacientov. Máte to ťažké, my vieme... Ale bez vás to nedáme! Ďakujeme

29.06.2022 pridal/a Janka

oddelenie/zdravotník:

MUDr. Ľuboslav Hrivňak

 

Neviem to slovami opísať, ale svet je veľmi malý a nie je náhoda, že moje deti sa dostali do rúk vynikajúce odborníka z Vášho oddelenia, ako matka viem ako sa všetky moje deti sa od malička boja lekárov a ako matke mi vždy šlo o ich dobro žiaľ museli sme navštíviť urgentný príjem najskôr zo synom kde mal službu veľmi mladý a milý lekár, ktorý mu pomohol a aj vďaka nemu je v poriadku a žije si svoj život ako mladý chlapci v jeho veku, neskôr sme opäť navštívili urgentný príjem no tentokrát s dcérou tam to bolo už o niečo vážnejšie ako pri synovi ale náhoda bola tá, že sme opäť natrafili na toho istého lekára, ktorý aj syna prijímal a opäť sa správal ukážkovo aj voči dcére, kde dokonca správne zareagoval aj na jej strach z nemocničného prostredia a dokázal jej vysvetliť všetko potrebné a podľa slov dcéry tak by bol tento lekár schopný urobiť čokoľvek len aby ju udržal v nemocnici, skrz správne nastavenie liečby. Ja som veľmi rada, že na tomto oddelení máte takto šikovných lekárov a postupne vyvracate tie zlé fámy o žilinskej chirurgii. Naše veľké ďakujem patrí MUDr. Hivňakovi aj vďaka Vám sú naše deti v poriadku a zdravé a žijú život svojich rovesníkov

28.06.2022 pridal/a Nikola Valachová

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Dobrý deň, chcem sa veľmi pekne poďakovať za úspešnú, rýchlu a bezproblémovú operáciu môjho syna Michala🙏🏻 Chcem pochváliť celý personál na operačnej sále a oddelení JZS, ORL a veľké ďakujem MUDr. Abusultanovi Mohanadovi, Skvelá profesionálna práca 🙏🏻 Na novom oddelení JZS sme sa cítili “ako doma” aj vďaka veľmi milému personálu. Ešte raz ĎAKUJEME ❤️

28.06.2022 pridal/a Pavol Pikla

oddelenie/zdravotník:

Dentálna klinika

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica AGEL Košice-Šaca a.s.

 

Dobrý deň, chcem poďakovať sestričke Lenke Ujcovej a pánu doktorovi MDDr. Tomášovi Padyšákovi za veľmi milý a profesionálny pristup k pacientom. Som nadmieru spokojný.

28.06.2022 pridal/a Nikola Valachová

 

Chcem sa veľmi pekne poďakovať celému personálu JZS za úžasnú a poriadnu starostlivosť o môjho syna. Po operácii nosnej mandle sa veľmi dobre cítil v krásnom oddelení s milým personálom. Chutilo mu jedlo, za čo som veľmi rada. S pokojným pocitom sa vraciame domov.

27.06.2022 pridal/a Mária Mišurdová

oddelenie/zdravotník:

Všetci zdravotníci

 

Veľká vďaka za úžasnú pani sestričku Vierku z neurochirurgickej kliniky. Je to človek s veľkým srdcom, neskutočnou ochotou pomôcť. Stretnúť v dnešnej dobe takého láskavého človeka je nemožné, ale nám sa to podarilo. Veľká Vďaka ešte raz za Vás.
Marika zo Sečoviec

27.06.2022 pridal/a Mišurdová

oddelenie/zdravotník:

Mudr.Grega

 

Veľká vďaka p. MUDR. Gregovi za jeho úžasný, empatický prístup k pacientom. Takého p.Doktora som ešte nestretla, trpezlivo a s veľkou dávkou empatie si všetko vypočuje, vysvetlí a nič nezanedbá.
Veľká vďaka za Vás p.Doktor.
Vďaka Vám ocko opäť funguje.
Mišurdová Lucia

27.06.2022 pridal/a Ján Mello

 

Poďakovanie celému odd. JZS za prístup aj prevedenú prácu. Konečne už aj v Bojniciach.

27.06.2022 pridal/a Anna Unterfrancová

 

Chcem sa poďakovať všetkým, ktorí sa o mňa postarali. Milý a ochotný prístup. Ďakujem

27.06.2022 pridal/a Renáta Štaudnerová

 

Ďakujem pekne za milý prístup personálu ako aj pánom doktorom. Spokojnosť na 100%

24.06.2022 pridal/a Ivana Začková

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Ďakujem za život môjho synčeka Adamka Blšťáka . Za vašu úžasnú starostlivosť . Vďaka Vám môj syn oslávil svoj 1.rôčik . Čaká ho ešte operácia, ale to čo robíte pre naše srdiečkové detičky je obdivúhodne . OAIM- RAP ďakujem všetkým zdravotníkom a lekárom nikdy nezabudnem nato ako ste sa krásne starali o môjho syna , keď bol ešte maličké bábätko . Hlboká úcta a poklona Vam patrí za to všetko čo robíte . A ďakujem aj ostatným oddeleniam naozaj sa u Vás cítim ako keby sme doma . Všetci ste úžasní každému jednému patrí moja obrovská vďaka a úcta .

 

Chcela by so veľmi pekne poďakovať sestričkám a celému zdrav. personálu za ich starostlivosť, trpezlivosť, ochotu a za ich ľudský a profesionálny prístup. Ďakujeme
ĎAKUJEM ZA VYBRATIE NOSNÝCH MANDLÍ , STE SUPER

24.06.2022 pridal/a Vanda Mihálová

 

Ďakujem celému tímu na odd. JZS, ktorí boli mimoriadne príjemní, slušní a láskaví od začiatku až do konca hospitalizácie. Želám im všetko dobré, nech sa im ich vľúdnosť vracia. Zariadenie JZS - prerobené,, čistučké, TV, krásne. Potešilo Nás to.

24.06.2022 pridal/a Lenka Hlbočanová

 

Ďakujeme všetkým láskavým zdravotným sestričkám ( tetám aj ujovi), že sa o nás pekne starali. Jedlo bolo chutné

24.06.2022 pridal/a Mokošová Viera

 

Ďakujem za príkladnú starostlivos zdravotného personálu. Všetci boli veľmi milí, ochotní a usmiati.

24.06.2022 pridal/a Rado

 

Cítil som sa dobre, bolo o mňa výborne postarané. Veľmi pekne ďakujem :)

23.06.2022 pridal/a Viola Antašova

oddelenie/zdravotník:

Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

 

Dakujem za uzastnu starostlivos sestier a doktorov na tomto oddelení ❤️

23.06.2022 pridal/a Lukáš Čul

oddelenie/zdravotník:

Všetkým pracovníkom

 

Ďakujem za záchranu a zmenu zivota na cestu viery od Primárky až po kuchárky a moju príjmovú psychiatričku pani doktorku Medveckú.

23.06.2022 pridal/a Katarína Gubíniová

oddelenie/zdravotník:

MUDr. Danica Dohnalová

 

Chcela by som sa úprimne poďakovať pani doktorke Dohnalovej, za neuveriteľne ľudský a mimoriadne precízny prístup k pacientovi. ĎAKUJEM...