Poďakovania

spolu 7908

 
vyhľadaj zdravotnícke zariadenie

02.04.2021 pridal/a Štefan Koza

oddelenie/zdravotník:

Neurologická ambulancia

 

Vážené zdravotné sestry neurologickej príjmovej ambulancie,veľmi pekne ďakujem za dobrý a milý prístup a starostlivosť počas infúzií.

02.04.2021 pridal/a Alica Kraushuberová

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

ĎAKUJEM sestričkám za príkladnú starostlivosť a ochotu hlavnej sestry, za čistotu. Najviac ďakujem pánovi doktorovi Princovi, ktorý ma operoval.

01.04.2021 pridal/a Viera

mesto/obec:

Šenkvice

špeciálna akcia:

Testovanie COVID-19

 

Veľké ĎAKUJEME za milý prístup, trpezlivosť a profesionalitu

31.03.2021 pridal/a Jana

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica AGEL Košice-Šaca a.s.

 

Ďakujem Vám za ochotu a ústretovosť, odbornú starostlivosť a ľudský prístup .

Vďačná pacientka J.M

31.03.2021 pridal/a Maria Vargova

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Ďakujem všetkým zdravotníkom, dobrovoľníkom, vojakom vo vakcinačnom centre na Rastislavovej v KE. Už tretíkrát pri očkovaní svojich príbuzných sme zažili úprimnú ochotu, láskavý prístup a pozornosť. Veľká vďaka a úcta týmto úžasným ľuďom za ich neoceniteľnú pomoc všetkým nám ! rod. Vargová

31.03.2021 pridal/a Anna Rugolská

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Veľmi pekne sa chcem poďakovať v mene svojom a v mene mojej dcéry pánovi doktorovi Mudr. Oláhovi z interného oddelenie za ľudskosť, ochotu , trpezlivosť počas vyšetrenia mňa a mojej dcéry. Zároveň patrí naše poďakovanie aj vedúcej sestre interného oddelenia Mgr. Monike Gergelyovej za skoré vybavenie, za povzbudivé slová a hlavne ľudskosť, ktorá v dnešnej uponáhľanej dobe akosi vymizla.

Rugolská

31.03.2021

oddelenie/zdravotník:

Urológia

 

Tak náhoda spôsobila, že u vás ležím na urológii, 1.posch Musím naozaj chváliť, či organizáciu, či personál, strava.... Nič sa nedá vytknúť, vážne.. Personál je milý, ochotný, aj posrandujú, fakt sa snažia. Naša p. Dr z očného, aj z interného sú veľmi pedantné. Jediná chyba je choroba. Ale veríme, že pri tejto starostlivosti to dáme. Veľa rokov som sa služobne pohybovala po týchto priestoroch. Dúfam, že sa svet zase vráti do starých koľají... Ale aj tak vám patrí veľké Ďakujem... Vierka

31.03.2021 pridal/a Viera

mesto/obec:

Senica

špeciálna akcia:

Testovanie COVID-19

 

VEĽKÉ ĎAKUJEME!!!!!!!!

31.03.2021 pridal/a Ladislav Horniak

oddelenie/zdravotník:

Úrazová chirurgia

 

Veľmi pekne ďakujem

31.03.2021 pridal/a Mária Ivanová

oddelenie/zdravotník:

Rádiologická klinika FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Dobrý deň,
týmto mailom by som sa chcela poďakovať (podľa pečiatky na zázname) pánovi doktorovi Matúšovi Hofericovi, ktorý dnes vo Vašej nemocnici robil mojej starkej stripping permcathu. Starká (Mária Ivanová) je čoskoro 90 ročná, polymorbídna pacientka, dialyzovaná iba krátku dobu a zaviesť jej dialyzačný katéter bolo veľmi obtiažne a úspešné až na niekoľký pokus. O to viac dnes, keď ju kvôli jeho zníženej funkčnosti odoslali z dialýzy k Vám, do rúk mladého pána doktora, oceňujem jeho šikovné ruky, vysokú odbornosť a propacientský prístup. Celý personál bol veľmi milý, od usmiatych, nápomocných sestričiek až po pána doktora, ktorý nielenže všetko ochotne vysvetlil, odpovedal na otázky, ale aj hľadal alternatívne, menej radikálne riešenia ako rovno prepichnutie permcathu do iného vstupu a tým zaniknutie momentálneho, neskôr už neobnoviteľného a po jeho zákroku opäť funkčného (aspoň na nejaký čas), dialyzačného prístupu. Nielen vysoká profesionalita celého tímu, ale aj dobrá nálada, prívetivosť a ľudskosť, ktorá bola hneď od rána na pracovisku viedli k tomu, že okrem bezproblémovej odbornej stránky výkonu, výkon prebehol za absolútnej psychickej pohody pacientky. Za obe tieto skutočnosti patrí celému, na výkone prítomnému personálu, jedno veľké ĎAKUJEME.
Vnučka Annamária Ivanová

oddelenie/zdravotník:

Očné oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Chcem sa poďakovať pani MUDr. Jamrichovej za vykonanie operácie sekundárnej katarakty YAG laserom na mojom pravom oku a aj za odbornú konzultáciu, ľudskosť a ústretovosť. Teraz sa teším z toho, že vidím dokonale dobre ako predtým. Moje poďakovanie patrí aj celému tímu pracovníkov Očného oddelenia FN Trnava a pani MUDr. Bušovej za dôkladné hĺbkové pooperačné vyšetrenie.
Doc. RNDr. Štefan Húšťava, PhD.

29.03.2021 pridal/a Mária

mesto/obec:

Bratislava

špeciálna akcia:

Testovanie COVID-19

 

Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať za výbornú prácu, ktorú vykonávajú testovacie tímy na Turnianskej v Petržalke. Všetci sú veľmi milí a ochotní.

26.03.2021 pridal/a Juraj

mesto/obec:

Modra

špeciálna akcia:

Testovanie COVID-19

 

Ďakujem všetkým lekárom, zdravotníkom, dobrovoľníkom, ktorí sa priamo či nepriamo podieľajú na testovaní ľudí.
Oceňujem vás za ochotu, pomoc a tiež aj radu, keď sa niečo opýtal.
Testovať som sa bol dať veľakrát a vždy som sa stretol s profesionálnym a ľudským jednáním.
Moc vám za to všetko ďakujem!

Bol by som veľmi rád, keby aj štát pristupoval k vám rovnako dobre, ako pristupujete vy k ľuďom.
V neposlednej rade aj v rámci fin. kompenzácie a odmien za náročnú a rizikovú prácu,ktorú vykonávate.

S vďakou Juraj.

25.03.2021 pridal/a Barbora S

oddelenie/zdravotník:

celý tím

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica AGEL Košice-Šaca a.s.

 

Chcela by som sa poďakovať celému tímu vakcinačného centra v Šaci. Toľko milých ľudí plných energie na jednom mieste som nestretla už veľmi dlho. Hlavne pani dr/sestrička, ktorá podávala vakcínu. Rozhodne odporúčam ísť sa zaočkovať tam. A naviac to bola rýchlovka, vôbec sme nečakali :)

25.03.2021 pridal/a Barbora S

mesto/obec:

Košice

špeciálna akcia:

Testovanie COVID-19

 

Chcela by som sa poďakovať všetkým pracovníkom odberného miesta Ipeľská 1, všetci sú milí a odkedy je online prihlasovanie, tak je tam úplná pohoda. Ide to tam rýchlo, za 2-3 minúty som nazad v aute a testovanie už majú aj oni zmáknuté a už to nebolí, len šteklí :)

25.03.2021 pridal/a Erik Rangl

oddelenie/zdravotník:

Chirurgická ambulancia

 

Rád by som touto cestou poďakoval celému kolektívu chirurgického oddelenia vo Fakultnej nemocnici s poliklinikou Skalica. V januári som bol na tomto oddelení hospitalizovaný niekoľko dní, keď ma priviezli v stave takpovediac o päť minút dvanásť. Aj napriek tomu, že dnes celé zdravotníctvo bojuje s koronavírusovou epidémiou a zdravotníci idú až na hranu svojich síl, dostalo sa mi kvalitnej a intenzívnej starostlivosti, za čo som veľmi vďačný. Od výborného prístupu lekárov až po milé a obetavé sestričky, všetkým patrí jedno veľké ďakujem.

25.03.2021 pridal/a p. Rýchliková

oddelenie/zdravotník:

Liečebňa dlhodobo chorých

 

Chcela by som sa touto cestou poďakovať celému kolektívu oddelenia za profesionálny a ľudský prístup pri liečbe a ošetrovaní môjho manžela. Jeho stav sa počas hospitalizácie na oddelení výrazne zlepšil. Opäť sa postavil na nohy vďaka fyzioterapeutke Aďke a môže chodiť, za čo so veľmi vďačná. Veľká vďaka patrí vrchnej sestre p. Horvátovej.

25.03.2021 pridal/a Peter Pivoda

oddelenie/zdravotník:

Liečebňa dlhodobo chorých

 

Veľmi pekne ďakujem celému kolektívu, lekárom a sestričkám, za príkladnú a zodpovednú starostlivosť na tomto oddelení. Patrí Vám odo mňa veľká vďaka!

24.03.2021 pridal/a Zuzana Cillingová

oddelenie/zdravotník:

Neurologické oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Dobrý deň,
V čase 23.2.2021 – 11.3.2021 som bola hospitalizovaná na neurologickom oddelení vo Vašej nemocnici. Dovoľte mi, aby som sa týmto poďakovala celému lekárskemu tímu za vysokú profesionalitu, rýchlu diagnostiku môjho problému, liečbu, starostlivosť, komunikáciu a informovanie o mojej diagnóze. Veľmi oceňujem, že si v tejto vypätej dobe našli vždy čas na poinformovanie ma a odpovede na moje otázky.
Zároveň mi dovoľte sa poďakovať tímu sestričiek (aj bratov), sanitárok a aj upratovačiek za naozaj príkladnú starostlivosť, trpezlivosť, ochotu, ohľaduplnosť, ale hlavne za veľmi príjemné a milé vystupovanie, napriek tomu, že boli veľmi vyťažené.
Napriek tomu, že dúfam, že si už pobyt na tomto oddelení nebudem musieť zopakovať, budem oddelenie neurológie Vašej nemocnice vždy odporúčať svojim známym.
Prajem celému tímu oddelenia veľa sily, zdravia a optimizmu do ďalšieho náročného obdobia.

S pozdravom,

Zuzana Cillingová

24.03.2021 pridal/a Eleonóra Machankova

 

Jedno veľké ďakujem patrí sestričkam na stomatochirurgii lôžkovej časti. Ochota a pomoc bola na jednotku. Príjemne prekvapená prístupom a ochotou pomôcť. Zvlášť pani sestričky zo dňa 22.3.2021 v dennej smene. Mala má na starosti a dala som jej zabrať ale ona s tým svojim prístupom prekvapila. Ešte raz veľké dakujem

22.03.2021 pridal/a Jurišová Emília

oddelenie/zdravotník:

Všetci zdravotníci

 

Chcem sa poďakovať za výborne zvládnutú situáciu pri očkovaní proti Covidu, príjemný personál.
Ďakujem

21.03.2021 pridal/a Andrea Müllerová

oddelenie/zdravotník:

Interne oddelenie

 

Vážené dámy a páni,
dovoľte mi, aby som sa Vám všetkým, poďakovala za záchranu môjho života a liečenie.
Prijmite, prosím, slová mojej VĎAKY doktorky, doktori, sestry, bratia, všetci interní a externí zamestnanci, s ktorými som sa stretla.
VĎAKA, ÚCTA, UZNANIE, OBDIV patrí Vám všetkým, nielen za každodenný, čoraz náročnejší výkon Vášho povolania, ale aj šírenie a napĺňanie Vášho životného poslania, keďže Vaša práca je aj poslaním.
VĎAKA, ÚCTA, UZNANIE, OBDIV patrí Vám všetkým za schopnosť prispôsobiť sa a prispôsobovať sa neustále sa meniacim podmienkam v dôsledku pandémie COVID-19 a v rámci týchto vykonávať svoju prácu čo najlepšie, najzodpovednejšie, eliminujúc maximálne interné a externé tlaky, využívajúc personálne aj materiálne podmienky, ktoré sú práve k dispozícii, nehľadajúc ako sa to nedá, ale majúc na zreteli svoje životné poslanie – zachraňovať, chrániť život, chrániť zdravie.
VĎAKA, ÚCTA, UZNANIE, OBDIV patrí Vám všetkým za tímovú prácu a spontánny úsmev i milé, povzbudivé slová vyslovené v tom správnom okamihu.
Milo ma prekvapilo, čo má byť samozrejmosťou, ale nie vždy to tak býva a to čistota, poriadok, útulné prostredie vytvorené v rámci možností, ktoré sú k dispozícii.
Pozitívne ma šokovalo permanentné vzdelávanie zamestnancov, čo sa myslím sa prejavilo v schopnosti vhodne komunikovať s pacientom, komplexne informovať pacienta, reprezentovať nielen seba ale aj celú nemocnicu.
Bola som hospitalizovaná na KVL I., JIS, koronárna jednotka a tiež KVL I. Centrum pre dočasnú a trvalú implantáciu kardiostimulátorov.
Z nemocnice som si odniesla myšlienku: „Každý deň dostávame na svoje konto 24 hodín. Je len na nás ako ich využijeme.“
Prajem Vám všetkým, aby ste si stále udržiavali vieru v seba, v svoje životné hodnoty a že Vaša práca má zmysel.
Prajem Vám všetkým, všetko dobré v osobnom a pracovnom živote,
Andrea Müllerová


21.03.2021 pridal/a Bronislava Písečná

oddelenie/zdravotník:

Otorinolaryngologické oddelenie

 

Touto cestou sa chcem poďakovať p. primárovi Baraníkovi a jeho celému tímu a sestričkám pod vedením vrchnej sestry p. Danielovej za záchranu života môjho otca. Prajem každému kto potrebuje pomoc zdravotníkov, aby zažil prístup a profesionalitu zdravotníkov ako sú hore menovaní. Viem o čom hovorím. Pochovala som behom pár rokov starých rodičov, mamu a mám s čím porovnávať, ak sa to takto dá povedať. Samozrejme aj vďaka modlitbe k Panne Márii sa stal zázrak skutočnosťou. Veľké ďakujem. Písečná

19.03.2021 pridal/a Miriam Šotkovská

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Ďakujem❤️

19.03.2021 pridal/a p. Blahová

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Dobrý deň. Chcem poďakovať gynekologickému oddeleniu za starostlivosť počas mojej jednodňovej hospitalizácie dňa 17.3.2021, pánom doktorom, doktorkám, sestričkám. Milý a ústretový prístup k pacientom. Ešte raz ďakujem.
Pacientka Blahová.

19.03.2021 pridal/a p. Horňáková

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Dobrý deň, chcem sa Vám aj touto cestou veľmi pekne poďakovať za úžasne zvládnutú organizáciu na mojom prvom očkovaní. Naozaj som nečakala ani minútu nikde a všetko išlo úplne hladko a všetci boli veľmi milí a ústretoví . Naozaj veľmi pekne ďakujem a želám pekný deň
p. Horňáková

19.03.2021 pridal/a Mária Feketíková

oddelenie/zdravotník:

Detské oddelenie

 

Zo srdca sa chcem podakovat za moju 1a pol ročnu Elišku za pobyt v nemocnici za vyliecenie a za top prístup kazdeho jedneho zamestnanca.

18.03.2021 pridal/a Lucia Bryndzová

 

Dobrý deň, veľká vďaka každému jednému členovi neonatologického oddelenia v Skalici pre každý úsmev, podporu, uistenie, ochotu a láskavý prístup 24 hodín / 7 dní v týždni. Vďaka Vám bol pre nás dve "pobyt" v prvé dni nového života krásny. Lucia s Alickou

18.03.2021 pridal/a Lucia

oddelenie/zdravotník:

Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

 

Dobrý deň, chcela by som vyjadriť tú najväčšiu vďaku celému personálu pôrodníckeho oddelenia v Skalici. Toľko skvelých, láskavých, vždy usmiatych a ochotných ľudí na jednom mieste a práve v nemocnici - radosť rodiť :D Ich ústretovosť, podpora a milý prístup sú úžasné. Ďakujem zo srdca každému jednému za ich pomoc a úsmevy. Ste perfektní :) Lucia a Alicka

18.03.2021 pridal/a Stefan Vadkerti

 

Prekrásny a trpezlivy prístup k pacientom

18.03.2021 pridal/a Mária Tomeková

oddelenie/zdravotník:

Neurologické oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Ďakujem celému personálu nemocnice, neurologickému oddeleniu.

17.03.2021 pridal/a Daniela

mesto/obec:

Dechtice

špeciálna akcia:

Testovanie COVID-19

 

Ďakujeme za perfektne zvládnutú organizáciu a spoluprácu celého teamu, ktorý zabezpečuje testovanie.

17.03.2021 pridal/a Katka

 

Dobrý večer, chcem sa veľmi pekne poďakovať lekárom, konkrétne personálu Gynekologickeho oddelenia, novorodeneckeho a oddeleniu šestonedelia za skvelý prístup počas hospitalizácie a pri príchode nasej malej lásky na svet, veľké poďakovanie patrí sestričke Majke Novakovej, ktorá bola pri pôrode úžasná. Ešte raz veľké ďakujem. Katka a Filipko

17.03.2021 pridal/a Peter Fišman

 

Dňa 15.3.2021 v ranných hodinách k Vám do UN L. Pasteura Košice na urgentný príjem priviezli môjho otca Petra Fišmana.
Išlo o poškodenie pravej hornej končatiny spôsobené pracovným úrazom. Prevoz bol z nemocnice vo Vranove n/T.

Chcel by som poďakovať celému personálu oddelenia ortopédie a traumatológie pohybového ústrojenstva pod vedením prednostku kliniky doc. MUDr. Mareka Lacka, PhD.
Som nesmierne vďačný pánom doktorom a sestrám, za záchranu ruky môjho otca. Za obetavý a milý prístup celého oddelenia počas liečenia.
Spoločnosť si málo uvedomuje, ako je potrebné vážiť si zdravotníkov za ich prácu.

Patrí Vám veľké ďakujem !

17.03.2021 pridal/a Janetta Mikulová

 

Chcela by som sa poďakovať celemu tímu gynekologickeho - pôrodného oddelenia, ktorý v čase pandemie zvládajú toľko pôrodov naraz a taktiez novorodeneckemu oddeleniu. Týmto dávam klobúk dole nad vami všetkými aky ste rozohraty team a ešte lepší personál. Tak ako som sa bála ako to všetko dopadne tak to dopadlo vďaka vám úplne super bez komplikacii cely moj pôrod, plus super naladička a srandy počas mojich kontrakcii a hlavne po cely čas mojho pobytu každodenna starostlivosť od sestriciek a postaranie sa o mojho maleho Matejka. Ďakujem hlavne pánovi doktorovi Gabrielovi a timu ktory bol v ten čas s nim a všetkým sestričkam, pediatrom z novorodeneckeho oddelenia. Veľké ďakujem 🙏

16.03.2021 pridal/a Vladimír Markusek

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Vďaka všetkým

16.03.2021 pridal/a Kočanová Alena

oddelenie/zdravotník:

Milka Riganová

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica A. Leňa Humenné, a.s.

 

Ďakujem za starostlivosť o môjho manžela , ďakujem za odbornú starostlivosť a za veľmi dôležitý v tejto dobe - ľudský prístup k pacientovi aj rodine. Želám celému oddeleniu veľa zdravia, fyzických i psychických síl v ich náročnej práci.

15.03.2021 pridal/a p. Sliacka

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

„Pekny den , vyslovujem velke dakujem a pochvalu,za uzasnu organizaciu, skvely pristup,ziadne cakanie pri vcerajsom ockovani. Mama si velmi pochvalovala . Kiezby vsade bola taka profesionalita,ako u Vas v nemocnici PB. Pekny den a vela zdravia celemu kolektivu nemocnice. “
p.Sliacka

15.03.2021 pridal/a p. Jakubička

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Chcem veľmi pochváliť, organizačné zvládnutie pri očkovaní - SUPER - Ďakujeme !!!
p.Jakubička

15.03.2021 pridal/a p. Hoštáková

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Dobry den prajem,
Chcela by som sa velmi pekne podakovat celemu porodnickemu a novorodeneckemu oddeleniu, vsetkym sestrickam, doktorom, doktorkam, asistenkam aj upratovackam za uzasnu robotu, ktoru aj v tejto dobe a podmienkach zvladaju bravurne. Pristup akym tu ku nam pristupuju je na nezaplatenie a neviem si predstavit lepsich a prijemnejsich ludi na svojich poziciach. Specialna a obrovska vdaka patri na porodnicky sal (tak hrozne ma mrzi, ze neviem mena sestriciek a asistentiek) pani doktorke Mudr. Julii Barankovej za neuveritelny pristup ku rodickam. Cely tím porodnice je naozaj neuveritelny a z vasho bolestneho najhorsieho sna sa snazia spravit najkrajsi den a vdaka tymto ludom a tomu, akí su nabití energiou prezijete nieco nadherne. Ked rodit, tak jedine v Povazskej a to naozaj kvoli tomu uzasnemu personalu. Maju to tam teda poriadne nabite a zvladaju to s takou profesionalitou a este sa snazia pre vas urobit prve posledne. Mam pocit, ze to za vas aj odrodia 👌 toto su naozaj ludia na spravnom mieste!! Stym som sa uz dlho nestretla a teda maju moj nekonecny OBDIV a respekt pre to ako perfektne a ludsky zvladaju svoju profesiu. A to naozaj od primara, cez kazdu doktorku, kazdeho doktora, sestricku, asistentku dokonca aj tych na praxi a upratovacky. Velke, velke dakujem! Prajem vam aby vam to vydrzalo co najdlhsie a nech sa vam tisickrat vrati to stastie, ake ste dali pocitit mne. Este raz dakujem (bohuzial si nepamätam mena sestriciek a porodnych asistentiek, pamätam si len mená doktorov) mudr. Julia Barankova, mudr. Adam Havlik, mudr. Roman Chovanec, veducej sestre a naozaj naozaj vsetkym ostatnym. Ste skvelí, tí najlepsí.

15.03.2021 pridal/a Veronika Husárová

 

Touto cestou by sme sa radi veľmi pekne poďakovali celému oddeleniu KUCH - Spinálnej jednotke, lekárom, staničnej Evičke Michálikovej a celému kolektívu sestričiek, praktických sestier, sanitárok a fyzioterapeutov.

Dňa 15.2. 2021 bola naša mamka/babka Zlatica Šalamonová prijatá do nemocnice UNLP na Rastislavovej ulici v Košiciach na oddelenie spinálnej jednotky s ochorením COVID-19. Chceme vysloviť obrovské poďakovanie celému pracovnému tímu, za ich lásku, starostlivosť, obetavosť, trpezlivosť a za to, že pre ňu pomohli vytvoriť príjemné prostredie. Nakoľko sme ju v tomto náročnom covidovom čase nemohli osobne navštíviť a povzbudiť o to viac ďakujeme za všetku ochotu a povzbudenia, ktoré jej neustále preukazovali. Pomohli tak vytvoriť rodinnú atmosféru, v ktorej sa cítila veľmi dobre.

Vážené vedenie nemocnice, týmto by sme Vám chceli sprostredkovať, že na tomto oddelení pracuje úžasný tím zdravotníkov a to nielen s vysokou odbornosťou, ale aj s nesmiernou ochotou a veľkým srdcom. Takíto zdravotnícki pracovníci sú obrovským darom pre každého pacienta.

Celému oddeleniu prajeme veľa síl, veľa zdravia a najmä neochvejnú vytrvalosť vykonávať toto krásne no neľahké povolanie v týchto obzvlášť ťažkých a náročných podmienkach. Prajeme, aby všetka tá darovaná láska našla cestu aj k Vám.
S vďakou a láskou

Dcéra Zlatica a vnučka Veronika.

14.03.2021 pridal/a Andrej Virág

oddelenie/zdravotník:

Neurochirurgická klinika

 

Milý pán doktor MUDr. Mgr. Daniel Žingor, PhD.,

Veľmi Vám ďakujem za Vašu operáciu mojej chrbtice. Zachránili ste mi život. Nedá sa slovami vyjadriť moja vďačnosť k Vám! Ste vrcholový neurochirurg na celom svete, máte zlaté ruky! Ďakujem! Ďakujem! Ďakujem!

Andrej Virág
Nové Zámky

14.03.2021 pridal/a Pavol Riečičiar

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Bol som začiatkom roka jedným z tých, na ktorých sa známy vírus prilepil trochu silnejšie. Z toho dôvodu som po 45-tich rokoch nedobrovoľne strávil 20 dní v tunajšej nemocnici. Napriek nie práve najlepšiemu renomé aké mala miestna nemocnica donedávna v povedomí širšej verejnosti som bol milo prekvapený starostlivosťou takmer všetkých členov personálu o pacientov v mojom okolí. Vďaka týmto ľuďom som zo stavu (ako povedal člen mojej najužšej rodiny ), z ktorého 9 z 10-tich odchádza v "cínovom obleku" odišiel z nemocnice po vlastných . Chcel by som preto vysloviť veľké ĎAKUJEM všetkým týmto ľuďom z oddelení Covid "B" a "C" a predovšetkým z oddelenia ARO. Držím palce p. primárovi Mudr.Shegymu v jeho postoji v boji proti vírusu Covid-19. Všetkým vám veľmi pekne ďakujem, prajem pevné zdravie a snáď niekedy v budúcnosti aj lepšieho ohodnotenia(nielen finančného, ale aj celej verejnosti). ĎAKUJEM...

12.03.2021 pridal/a Zuzana Klimová

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Ďakujeme všetkým lekárkam a sestričkám na tomto úžasnom oddelení za ich prácu, trpezlivosť a starostlivosť. Vybrali ste si krásne povolanie a patrí Vám obrovská vďaka a uznanie.
ĎAKUJEME <3

12.03.2021

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Dobrý deň!
Dovoľte mi, aby som sa srdečne poďakovala vakcinačnému tímu v žilinskej nemocnici. Na očkovaní som bola ráno 11.3.2021 ako doprovod mojej mamy.
Nevedeli sme odhadnúť ako bude vakcinácia prebiehať a preto sme išli do nemocnice so zmiešanými pocitmi.
Musím však s radosťou a vďakou povedať, že hneď pri vstupe do centra sme na zmiešané pocity zabudli. Stretli sme sa s veľmi milým a príjemným prístupom, či už od príslušníka armády alebo personálu pri registrácii. V ambulancii som s mamou nebola, takže neviem presne popísať aká komunikácia v ambulancii prebehla ale mama po očkovaní vyšla usmiata, spokojná a skonštatovala, že dievčatá sú tam veľmi zlaté. Chválim aj organizáciu a celkový priebeh očkovania. V centre vládla príjemná a pokojná atmosféra, čo v nás vyvolalo príjemný dojem, pohodu a vôbec sme nemali pocit stresu.
Ešte raz chceme vyjadriť veľké ďakujem vakcinačnému tímu a srdečne gratulujeme, že máte takýto tím.
S pozdravom.
Ľubomíra H.

11.03.2021 pridal/a Ján Tisza

oddelenie/zdravotník:

Benkeová Adriana

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica AGEL Košice-Šaca a.s.

 

Sestrička Adriana je mimoriadne prívetivá, usmievavá, ústretová, nápomocná, trpezlivá aj v tých najťažších okolnostiach.

11.03.2021 pridal/a Milan Ďuriš

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Ďakujem celému oddeleniu neurológie, sestričkám, doktorom, primárovi za profesionálnu starostlivosť. Milo som bol prekvapený, že aj v nemocnici sa človek môže cítiť ako doma. Ešte raz ďakujem za starostlivosť.

11.03.2021 pridal/a Mária Birková

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Ďakujem za to, že sa viete usmievať. Chvíľu sa zastaviť a prejaviť ľudskosť. Mladým doktorečkám, že sa snažia, aj sestričkám, že behajú ako opreteky. Čisté kúpeľne a WC ma veľmi potešili, bola som spokojná a ozaj som nečakala to, že mi aj chutilo. Ďakujem

11.03.2021 pridal/a Adolf Zajac

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Ďakujem celému kolektívu neurológie za starostlivosť počas liečenia, zvlášť ďakujem sestričkám za profesionálny prístup k nám pacientom. Ešte raz veľké ďakujem

11.03.2021 pridal/a Anna Uhláriková

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Ďakujem celému neurologickému oddeleniu za profesionálnu starostlivosť a prístup ku mne osobne.. Ešte raz srdečná vďaka!