Poďakovania

spolu 9774

 
vyhľadaj zdravotnícke zariadenie

04.05.2023 pridal/a Róbert Vessa

oddelenie/zdravotník:

Hematológia

 

Bol som na odber krvi a následné vyšetrenie a musím vzdať úctu a poďakovanie za veľmi ľudský prístup aj v takom náročnom tempe a množstve ranných pacientov. Ďakujem a prajem veľa optimizmu v náročnej práci.
Róbert Vessa

03.05.2023 pridal/a Branislav Richtárik

 

Ďakujem celému oddeleniu za super starostlivosť.

01.05.2023 pridal/a Andrea Kalmárová

oddelenie/zdravotník:

Detské oddelenie

 

Ďakujeme za prístup a celkovo za všetko.

30.04.2023 pridal/a Zdenka Šimová

 

Rada by som touto cestou vyslovila absolútnu spokojnosť s úžasným, láskavým a profesionálnym prístupom s ktorým som sa stretla na Ortopedicko-traumatologickom oddeleni v nemocnici Bojnice pod vedenim MUDr. Radoslava STRAPKU, počnúc pánom primárom, ako aj všetkými lekármi a sestričkami ako aj ostatným personálom tohto oddelenia, celý operačný team, ústretový a láskavý prístup, čistota, pohoda, všetko čo človeku v čase bolesti pomáha prekonať strach aj bolesť. Držím palce celému oddeleniu zotrvať v takej skvelej energii aj celej nemocnici nech každý jej pacient cíti takú úľavu a pohodu a starostlivosť s akou som sa stretla . S úctou a vďakou za Vašu prácu Zdenka Šimová, hospitalizovana od 26.4.2023

29.04.2023

oddelenie/zdravotník:

Mária Hubačová, Mgr.

 

Profesionálny a ľudský prístup k pacientovi.

28.04.2023

 

Dobrý deň, chcela by som sa poďakovať oddeleniu gynekológie a pôrodníctva a novorodeneckému oddeleniu za starostlivosť o mňa ale aj o môjho synčeka, ktorý sa narodil 31. marca 2023. Mám tri deti a všetky sa narodili v Žiline :) a z toho dvaja synovia sa narodili 31.marca len rozdiel 11 rokov.
Už od kedy ma prijali do nemocnice, tak som sa stretla s milým prístupom pani doktorky. Na pôrodnej sále ma sprevádzala veľmi zlatá pôrodná asistentka p. Pavlíková a potom perfektní lekári p. doktor Határ a p. doktor Pavlišín. Pán doktor Pavlišín ďakujem za pôrod a za Váš profesionálny a milý prístup.
Z novorodeneckého oddelenia by som chcela pozdraviť a poďakovať lekárkam a sestričkám, ktoré sa venovali môjmu synovi.
Jednoducho veľké Ďakujem za odbornosť, ochotu pomôcť, milý prístup všetkým z oddelenia gynekológie a pôrodníctva, novorodeneckému oddeleniu lekárom, sestričkám, sanitárkam, upratovačkám, kuchárkam jednoducho ľuďom, ktorí sa o nás starali.
Prajem Vám aby ste mali aj naďalej chuť do práce a úsmev na tvári :) S pozdravom
Ivana Beniačová

28.04.2023 pridal/a Jozef Holubčík

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Vynikajúca starostlivosť.

28.04.2023 pridal/a Ján Kazimír

oddelenie/zdravotník:

Liečebňa dlhodobo chorých

 

Chcel by som sa poďakovať personálu oddelenia LDCH-2B za starostlivosť o moje zdravie, za úplne úžasný prístup, za komunikáciu, za zlepšenie môjho stavu aj po psychickej stránke, za odborný a profesionálny prístup lekárov a sestričiek, za veľkú ochotu, za vysokú úroveň izieb. Ďakujem

28.04.2023 pridal/a Mária Hyllová

oddelenie/zdravotník:

Liečebňa dlhodobo chorých

 

Ďakujem za liečbu. ochotu a opateru. Prajem všetko najlepšie.

28.04.2023 pridal/a Mária Jakubíková

oddelenie/zdravotník:

Liečebňa dlhodobo chorých

 

Ďakujem celému zdravotníckemu personálu za príkladnú starostlivosť.

27.04.2023

oddelenie/zdravotník:

Vnútorné lekárstvo

 

Stretnúť odborníka a milého človeka, ktorý vysiela veľmi pozitívnu energiu je vzácnosť. Taký človek je pani doktorka Al Kalafova na ženskom internom lôžkovom oddelení. Veľká vďaka! Kolektív sestričiek na oddelení ,je vynikajúci. Vďaka za ich ťažkú prácu a ochotu k pacientom. Pacientka Božena Brosova

27.04.2023 pridal/a Helena Komiňáková

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Dobrý deň.Aj takto sa chcem zo srdca poďakovať celému zdravotnickemu personálu Chirurgickeho oddelenia v Starej Ľubovni za ich láskavosť,obetavosť,za odbornu a profesionalnu starostlivosť,za konzultacie a dobre rady,za mile a prijemne spravanie a za ľudskosť.Som veľmi spokojna a citila som sa ako doma,klobuk dole.Srdečne pozdravujem cely kolektiv aj p.primára a do dalšich dni im prajem hlavne veľa zdravíčka a veľa síl a poslušných pacientov.Helena.

26.04.2023 pridal/a Kamila Zapachova

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Detská fakultná nemocnica Košice

 

Chcela by som sa velmi pekne podakovat sestrickam a doktorom na krcnom.Ste super tim a velmi zorganizovany.Dakujeme

26.04.2023

 

Dobrý deň, dovoľte mi poďakovať Oddeleniu gynekológie a pôrodníctva Fakultnej nemocnice s poliklinikou Žilina.
Moje poďakovanie patrí pôrodným asistentkám z pôrodnej sály, pôrodným asistentkám z 3. poschodia Oddelenia gynekológie a pôrodníctva, zdravotným sestrám z novorodeneckého oddelenia a predovšetkým pani doktorke MUDr. Vladimíre Kačeriakovej, ktorá 18.3.2023 priviedla na svet môjho prvorodeného syna.
Pani doktorka MUDr. Kačeriaková mi poskytla vysokú úroveň zdravotnej starostlivosti nie len počas samotného pôrodu, ale aj počas mojej predchádzajúcej hospitalizácie a po pôrode.
Chcela by som vyzdvihnúť a zároveň poďakovať za jej vysokú profesionalitu, odbornosť, starostlivosť, promptnosť, a tiež ľudskosť počas vykonávania zdravotnej starostlivosti. Vďaka pani doktorke sa odbúral môj strach z pôrodu.
Zdravotná starostlivosť, ktorá mi bola od pani doktorky poskytnutá, bez pochýb prekročila štandardný rámec, vďaka pani doktorke a mojej osobnej skúsenosti som sa presvedčila o tom, že personál Oddelenia gynekológie a pôrodníctva Fakultnej nemocnice s poliklinikou Žilina poskytuje zdravotnú starostlivosť na špičkovej úrovni.

Ďakujem a ostávam s pozdravom.

S prianím pekného dňa

Terézia Puškárová

26.04.2023

oddelenie/zdravotník:

Hematológia

 

Chcela by som sa poďakovať v mene celej rodiny za lekársky a ľudský prístup primárky hematológie MUDr. Marty Kučerákovej, MUDr. Okonovej a MUDr. Zuberovej pri liečbe môjho otca Štefana Kucku. Žiaľ svoj boj s ťažkou chorobou prehral. Ďakujeme

26.04.2023 pridal/a Miroslava L.

 

Rada by som poďakovala celému ,, kolektívu bábätiek,, za ich skvelý najmä ľudský ale aj profesionálny prístup, veľkú ochotu pomôcť a poradiť s čímkoľvek a taktiež zodpovedať a prediskutovať akékoľvek otázky týkajúce sa novorodenca. Ďakujem Vám

26.04.2023 pridal/a Edita Hiadlovská

oddelenie/zdravotník:

Interné oddelenie

 

Chcem poďakovať nemocnica Bojnice ,MUDr.Kotrík Ján kardiolog.
Je to doktor s vysokou odbornosťou, etikou.Svojím ľudským zodpovedným prístupom k pacientovi,pomáha mu.Lieči a poradí ako si skvalitniť život. Pacient odchádza s pocitom vďačnosti a úcty.Ďakujem Vám pán doktor aj sestričke.Potrebujeme Vás.

26.04.2023 pridal/a Alena Podmaková

oddelenie/zdravotník:

Interná klinika FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Rada by som touto cestou vyjadrila svoju vďačnosť lekárom FNTT. Menovite p. primárovi odd. vnútorného lekárstva MUDr. Jánovi Rajecovi, PhD. a MUDr. Alici Mužikovej z Urgentného príjmu FNTT, za ich príkladnú starostlivosť.
Moj zdravotný stav sa dňa 31.03.2023 zhoršil natoľko, že som musela vyhľadať lekársku pomoc.
Bola som milo prekvapená ústretovým a vysoko profesionálnym prístupom Vaších lekárov pri riešení môjho zdravotného problému.
Následne som bola odoslaná na Oddelenie internej ambulancie FNTT, kde sa o mňa ďalej príkladne postarala pani MUDr. Jana Marecová a zdravotná sestra Mgr. Anna Gubánoivá, ktorých profesionálny prístup bol pre mňa v danej chvíli neoceniteľný.
Aj keď si uvedomujem, že pracovníci v zdravotníctve to majú v dnešnej dobe naozaj náročné, o to viac som potešená ich prístupom.
Prajem Vám veľa úspechov pri Vašej náročnej, ale záslužnej práci a prosím Vás pretlmočte moju vďaku Vaším pracovníkom.

25.04.2023 pridal/a Pavol Tokár

 

Chcem sa poďakovať celému kolektívu oddelenia za ich prístup pri uskutočnení mojej operácie. Prajem veľa úspešných operácií a zákrokov.

25.04.2023 pridal/a Robert Horvath

oddelenie/zdravotník:

MUDr. Linda Machajová

 

Chcel by som poďakovať pani Dr. Machajovej a aj celému tímu za profesionálny a hlavne ľudský prístup.

25.04.2023 pridal/a Viktoria

 

Dakujeme krásne za ukážkovú starostlivosť , veľmi milý a ochotný prístup .
Ostala som mierne šokovaná .
Veľmi čisté prostredie konečne niekto kto aj povedal o ďalšom postupe , prípadných rizikách a podobne . Dcérka 8r. Vďaka milému personálu zvládla operáciu perfektne .
Od samého začiatku boli všetci milí, ochotní, komunikatívni. Od detskej príjmovej ambulancie až po ORL Ambulanciu a pána primára.
Dakujeme krásne

25.04.2023 pridal/a Zuzana Vargová

oddelenie/zdravotník:

Neurologické oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Chcem Vám touto cestou opäť tlmočiť poďakovanie a obrovskú pochvalu za prístup k našej bývalej občianke Zuzane Vargovej tentoraz všetkým pracovníkom Neurologického oddelenia pod vedením MUDr. Georgi Krasteva, PhD.. Pani Vargová je ťažko vrodene postihnutá, istý čas bývala v našej obci. Na spomínanom oddelení bola hospitalizovaná 1.- 20.3. 2023. Poprosila ma, aby som tlmočila jej slová veľkej spokojnosti a vďaky celému kolektívu oddelenia za príkladnú starostlivosť, ale hlavne za úľavu od bolesti, ktorou celé roky trpí a tiež za úprimnú snahu a záujem pomôcť jej.

24.04.2023 pridal/a Anna Barnisinova

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Po porode som dostala druhu sancu na zivot. Velka vdaka lekarom a sestrickam

23.04.2023 pridal/a J.M.

oddelenie/zdravotník:

Lôžkové oddelenie

 

Ďakujem sestričkám za ich prístup k pacientom. Takto by to malo vypadať v každej nemocnici.

23.04.2023 pridal/a M.H.

oddelenie/zdravotník:

Eva Banyaková

 

Profesionálny a ľudský prístup k pacientovi. Vie poradiť a porozprávať sa s pacientom.

23.04.2023 pridal/a M. H.

oddelenie/zdravotník:

Mgr. Mária Körösiová

 

Profesionálny a ľudský prístup k pacientovi.

23.04.2023

oddelenie/zdravotník:

Mgr. Veronika Vážanová

 

Bol som svedkom ako Mgr. Vážanová mala ľudský a profesionálny prístup k pacientom, či to bola elektroliečba, ale hlavne k amputovaným pacientom - odborný, citlivý a ľudský prístup.

21.04.2023 pridal/a Simona

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica sv. Cyrila a Metoda - UNB

 

Dobry den, chcem velmi pekne podakovat pani doktorke Mudr. Durackovej Lucii, za perfektny pristup a kvalitne poskytnutu zdravotnu starostlivost. Taktiez celemu personalu na oddeleni gynekologicko operacnom.

21.04.2023 pridal/a M. Slavkovsky

oddelenie/zdravotník:

Onkochirurgická ambulancia

 

Ďakujem za úžasnú opateru super kolektívu.

21.04.2023 pridal/a Miroslav Straciak

oddelenie/zdravotník:

Chirurgické oddelenie

 

Veľká vďaka za opateru počas hospitalizácie.

21.04.2023 pridal/a Alena

oddelenie/zdravotník:

Chirurgické oddelenie

 

Úprimné poďakovanie celému kolektívu chirurg. oddelenia za starostlivosť a úspešný operačný výkon.

21.04.2023 pridal/a Ondrej Mišovič

oddelenie/zdravotník:

Rehabilitačné oddelenie

 

Ďakujem celému kolektívu za príkladnú ústretovosť a tiež Mgr. Martine Rezekovej za "opravu" môjho ramena a ľavej ruky.

21.04.2023 pridal/a L.G.

oddelenie/zdravotník:

Mgr. Edita Štefániková

 

Ďakujem za absolútne profesionálny prístup k pacientovi, kde pri prvom kontakte som obdržal všetky dôležité informácie ohľadom postupu ďalšej liečby. Zvlášť chcem poďakovať Mgr. Štefánikovej za mailovú komunikáciu a ľudský prístup.

20.04.2023 pridal/a Anna Szórádová

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Detská fakultná nemocnica Košice

 

Dobrý deň, týmto sa chcem ešte raz poďakovať oddeleniu detskej chirurgie. Po 3 rokoch sme opäť navštívili oddelenie. Prístup celého personálu nielen na tomto oddelení ale aj na operačkach je úžasný. Všetci sú ústretoví, príjemní, mali sme dostatok informácií o všetkom čo a prečo sa deje, prístup k deťom je špičkový. Dokonca nás navštívila pani sestrička z červeného nosa, ktorá nám spríjemnila čakanie na operáciu. Ešte raz veľká vďaka. Kiežby to takto fungovalo vo všetkých nemocniciach

19.04.2023 pridal/a Stanislava Žakova

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Detská fakultná nemocnica Košice

 

Chcem sa poďakovať personálu na oddelení ORL za super starostlivosť o moju dcérku ktorá tu čaká na operáciu razstepu. Úplne úžasný prístup, komunikácia.♥️

19.04.2023 pridal/a Ľubo Dzurák

 

Dobrý deň, dňa 3.4.2023 mi bom v nemocnici v Bojniciach operovaný Bedrový kĺb. Nakoľko som bol ako pacient prvý krát v nemocnici a hneď operovaný, je samozrejmé, že som mal zmiešané pocity. K tomu určite prispeli aj informácie o problémoch zdravotníctva o ktorých sa takmer denne dozvedáme z našich médií. Bol som však doslova šokovaný, odborným a profesionálnym prístupom lekárov a zdravotných sestier z tohto oddelenia k nám pacientom. Rovnako som bol milo prekvapený aj úrovňou izieb na lôžkovej časti. Aj preto by som rád touto cestou chcel naozaj úprimne poďakovať nielen manažmentu nemocnice v Bojniciach, ale aj primárovi MUDr. Radoslavovi Strapkovi, jeho kolegom lekárom a zdravotným sestrám z oddelenia ortopédie za skutočne ľudský prístup k nám pacientom. Chcem zároveň v vysloviť aj želanie aby sa všetkým lekárom a zdravotným sestrám vždy darilo plniť možno ani nie tak svoje povolanie, ale skôr poslanie k spokojnosti nás, ktorí to potrebujeme. Aby sa im vždy podarilo vrátiť všetkým pacientom to najcennejšie čo v živote máme-ZDRAVIE. S úctou Ľubo Dzurák, Nováky

19.04.2023 pridal/a Bernardína Petrulová

oddelenie/zdravotník:

Neurologické oddelenie

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica AGEL Skalica a.s.

 

Ďakujem za vynikajúcu a precíznu starostlivosť celému oddeleniu pod vedením MUDr. Serdahelyho. Personál je profesionálny a svoju prácu odvádzajú perfektne

19.04.2023 pridal/a Domics Norbert

 

Velke Dakujem panom doktorom,sestrickam a personalu za uzasny pristup a novy zivot.Dr.Sasov,Dr.Urban a tim ktori zachranuju kazdy den.Dakujem.

18.04.2023 pridal/a Ľubomír Bulla

oddelenie/zdravotník:

MUDr. Andrej Koman

zdravotnícke zariadenie:

Detská fakultná nemocnica Košice

 

Volám sa Samko a som na tomto svete len 17 mesiacov. Od narodenia sa v mojom jazýčku diali veľmi čudné veci a ako som rástol, robil mi stále väčšie problémy. Bez rýchlej a odvážnej operácie by mi hrozilo veľké nebezpečenstvo. Preto sa chcem veľmi pekne poďakovať ujovi doktorovi Andrejovi Komanovi za to, že je taký šikovný a mal odvahu môj jazýček operovať. Po operácii som bol veľmi smutný, jazýček bol veľký a škaredý, ale vďaka veľkej opatere ostatných milých doktorov a sestričiek na Detskom ušno – nosovo – krčnom oddelení DFN Košice sa dnes mám oveľa lepšie. Jazýček asi ešte nie je úplne zdravý, ale opäť sa smejem a behám. Veľmi pekne vám všetkým ďakuje aj moja mamina, ocino, obidve babky a obaja dedkovia.

18.04.2023 pridal/a Milan Soviar

oddelenie/zdravotník:

Liečebňa dlhodobo chorých

 

Volám sa Soviar Milan a chcem sa poďakovať celému oddeleniu LDCH za starostlivosť. Keď som bol hospitalizovaný personál bol milý, starali sa o mňa dobre. Ďakujem

18.04.2023 pridal/a Eva Orthová

oddelenie/zdravotník:

Liečebňa dlhodobo chorých

 

Ďakujem pekne p. primárke LDCH za vysoko odborné a komplexné zlepšenie môjho zdravotného stavu, pani PhDr. Gabriele Horváthovej za zodpovedný manažment pracoviska, Jaroslave Smieškovej, staničnej sestre za výbornú profesionálnu pomoc, MUDr, Erikovi Hodosymu za zodpovedný a príjemný prístup k pacientovi. Ďakujem Andrejke Počinkovej, skvelej fyzioterapeutke, za odbornú, trpezlivú a ľudskú rehabilitáciu. Ďakujem všetkým sestričkám a sanitárkam nielen za odbornú starostlivosť ale aj za vľúdnu etiku k pacientovi.

18.04.2023 pridal/a Elemír Mandáček

oddelenie/zdravotník:

Klinická a radiačná onkológia

 

Ďakujem ošetrujúcemu personálu za príkladnú starostlivosť a ľudský prístup.

17.04.2023 pridal/a Ester Demjanová

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Detská fakultná nemocnica Košice

 

Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať celému tímu chirurgického oddelenia a aj zamestnancom chirurgickej ambulancie. S najmladším synčekom sme boli u Vás vyberať absces a nesmierne ma prekvapila úroveň personálu, poskytnutá zdravotná starostlivosť a aj vybavenie oddelenia. Začala by som už ambulanciou, kde ma pani lekárka nenásilne presvedčila, že by bolo vhodné podstúpiť zákrok. Dala mi čas na premyslenie a netlačila, ale ponúkla pádne argumenty. Sama som váhala - a dobre, že som sa nechala presvedčiť, situácia bola vážnejšia, než na prvý pohľad vyzerala!
Na oddelení som bola absolútne v šoku z pro-rodinného prístupu, podpory spoločného spania, a takisto nesmierne ďakujem, že môj najväčší strach - oddelenie od dieťaťa v nemocnici - bol eliminovaný na absolútne nevyhnutné minimum. Malého som odovzdávala vlastne len pred zákrokom priamo anesteziológom, a zúčastnila som sa na všetkých ostatných zákrokoch okrem tých v narkóze. Oceňujem aj komunikáciu so mnou ako s rodičom. Pani sestričky aj sanitárky sú anjelici!!! Pozdravujem sestričku Renátku, a prosím všetkých, aby si otočili menovky, lebo som nevidela mená :) Ošetrili mi malého aj v nosiči absolútne bez problémov! Z operačnej sály, keď bol celý ako zo želé, som si ho takisto mohla odniesť v nosiči. Dokonca lieky mi jedna sestra podala do kanyly počas kojenia, keď malý po ubolenom dni večer už spal na prsníku. Pri preplachu kanyly takisto sestrička hovorí "skúste ho pri tom kojiť, možno sa upokojí". Syn má osem mesiacov a cítila som sa podporená aj v dojčení ("ako mu je najlepšie! na mamke! to pomôže od bolesti!"), mnohé sestričky nás podporili v ťažkých chvíľach... ja som naozaj ostala veľmi príjemne prekvapená a ďakujem Vám. tieto dni boli pre mňa ťažké, no s vašou pomocou sa dali zvládnuť. Ešte raz špecificky vyzdvihujem to, že som bola na 99 % byť v neprerušenom kontakte s dieťaťom, čo bolo pre mňa prvoradé a vidím, že aj pre vás. S akou noblesou ťaháte tie dvanásťhodinové šichty... klobúk dolu pred všetkými, dala by som Vám dvojnásobné platy!

17.04.2023 pridal/a ivana machalova

oddelenie/zdravotník:

mudr. Makúchová a celý personál

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica sv. Cyrila a Metoda - UNB

 

Chcela by som poďakovať pani doktorke Makúchovej, sestričkám a sanitárkam : Deniske, Emke,Kvetke ,Evke,Zuzke,
Martuške, Jarmilkám,Peťovi,Miške, Laure,Dominike a na koho som zabudla,tak sa ospravedlňujem. Proste celému tímu ODCH. ďakujem za ich trpezlivú a oddanú prácu v neľahkých podmienkach aj napriek tomu, že ich oddelenie trpí nedostatkom personálu. Taktiež sa chcem poďakovať rehabilitačným sestričkám za to, že ma znovu postavili na nohy
a samozrejme vďaka patrí aj pánovi primárovi Pátekovi . Tak ešte raz jedno veľké ĎAKUJEM.
pacientka Soňa Machalová

16.04.2023 pridal/a vladimir janosik

oddelenie/zdravotník:

Gerontopsychiatrické oddelenie

 

Dakujeme za starostlivost za vyborne odvedenu pracu

16.04.2023 pridal/a Jakub Oravec

 

Pekné priestory, milý, ochotný a šikovný personál, diagnostika môjho ochorenia a poučenie o ďalšej liečbe. Takto to má vyzerať v nemocnici!

15.04.2023 pridal/a Jana Slováková

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Univerzitná nemocnica Martin

 

Ďakujem zo srdca aj keď po čase,detskému Aru v Martine za záchranu a starostlivosť môjho synčeka Michala Murárika ,ktorý bol po ťažkej autonehode prevezený k Vám na oddelenie kde nepracujú lekári ale anjeli v bielych plášťoch, všetky sestry, sanitari, ktorí odviedli starostlivosť na ktorú sa nikdy nezabúda boli pre synčeka ako jedna veľká rodina, nebyť Vás všetkých neviem ako by táto tragédia čo sa stala 20.8 .2022 skončila toto slovo Ďakujem je najmenej čim Vám môžem byť vďačná po celý život ♥️🙏Jana Slovákova

14.04.2023 pridal/a Katarína Lalíková

oddelenie/zdravotník:

fyzioterapeutka Machová

 

Slečna Machová sa mi venovala so záujmom, poradila mi, pomohla a po LTV som mala veľmi dobrý nielen fyzický, ale aj mentálny pocit. Ďakujem jej, že citlivo vníma potreby pacientov.

14.04.2023 pridal/a Ján Kalina

oddelenie/zdravotník:

Kolektív kozneho

zdravotnícke zariadenie:

Univerzitná nemocnica Martin

 

Poďakovanie patrí celému kolektívu Dermatovenerologie v Univerzitnej nemocnici Martin za skvelý prístup. Ešte raz ďakujem

14.04.2023 pridal/a p.Adamcová

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Dobrý deň, touto cestou by sme sa chceli poďakovať celému kolektívu Detského oddelenia. Naozaj pomohli nám ako rodičom a predovšetkým nášmu synovi Filipovi zvládnuť čo najlepšie novozistený diabetes 1.typu. Ďakujeme za perfektný, ľudský, odborný prístup MUDr. Truchlému a MUDr. Chudáčikovej, úžasným sestričkám na JISke. Dovolím si povedať, že by sme mohli vymenovať naozaj každého z oddelenia. Vďaka Vám budeme na toto nepekné obdobie spomínať aj s úsmevom na tvári. S vďakou a pozdravom
rodičia Adamcoví a Filip 😊