Poďakovania

spolu 8634

 
vyhľadaj zdravotnícke zariadenie

24.11.2021 pridal/a Diana Pavlík

oddelenie/zdravotník:

Denný detský stacionár

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Dobrý deň,

Chcela by som poďakovať sestričkám z detského sanatória,ktoré sa starajú o detičky s respiračnými problémami. Dcérka Melania navštevuje sanatórium od októbra 2021 a za tento čas si sanatórium obľúbila vďaka milým sestričkám,ktoré sa o ňu starajú.

Pekný deň prajem

Diana Pavlik

24.11.2021 pridal/a Mária Mráziková

oddelenie/zdravotník:

Viera Plauterová

 

Veľmi pekne a zo srdca chcem poďakovať menovanej sestričke za jej super prístup ku mne. Naozaj ďakujem zo srdiečka.


oddelenie/zdravotník:

Chirurgické oddelenie

 

Ďakujem celému personálu za ľudský, zodpovedný, milý a starostlivý prístup. Úcta a vďaka lekárovi Bizubovi aj ozaj celému oddeleniu.

24.11.2021 pridal/a Kristína Hrušovská

oddelenie/zdravotník:

Pediatrické oddelenie

 

Veľmi pekne ďakujem za perfektnú starostlivosť o môjho synčeka Jakubka Hrušovského. Sestričkám a pani doktorke Petre Antálkovej a samozrejme aj pani primárke za perfektný prístup... Z celého srdca ďakujem.. Kristína Hrušovská

24.11.2021 pridal/a Edo Blaščík

oddelenie/zdravotník:

Peter Bohmer

 

Veľmi ústretový, príjemný pri tom všetkom zhone a všetkej nepríjemnej práci. Patrí mu môj obdiv a poďakovanie.

23.11.2021 pridal/a Andrea Uramova

oddelenie/zdravotník:

Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

 

Dobrý deň v piatok 19.11 som bola hospitalizovaná na gyn.odd za účelom oprácie. Týmto by som chcela vyjadrit veľkú vďaku celému tímu od anesteziologickej ambulancie,príjmovej gyn ambulancie , pani primárke Zuzke Bakovej , pani doktorke Vanekovej a Mifkovej . Taktiez dievčatám z operačky Lubke Izovej , Žanke Karady , a sestričke ktora slúžila v piatok na odd ich pristup bol uuuzasny. V tomto náročnom obdobi plnom neistoty to bolo velmi prijemne a najviac ma dostali slova Lubky Izovej “VED TO JE SAMOZREJME SME TU PRE VÁS” Dakujem z celeho ❤️

20.11.2021 pridal/a Veronika

oddelenie/zdravotník:

Hematologická ambulancia

 

Chcem sa veľmi pekne poďakovať za odborný a ľudský prístup všetkým na hematologickom oddelení. Vďaka patrí Mudr. Peter Chudý, PhD. A všetkým sestričkám za ich prístup, pekné slovo, úsmev. Ďakujem

19.11.2021 pridal/a Milan

mesto/obec:

Košice

 

Rychle vybavenie ockovania
Velmi mily personal

19.11.2021 pridal/a J. Vosátko

oddelenie/zdravotník:

Chirurgické oddelenie

 

Ďakujem zo srdca celému personálu chirurgického oddelenia v L. Mikuláši, že umožnili môjmu bratovi dôstojne a v pokoji dožiť svoje posledné dni.

19.11.2021 pridal/a Peťko a mamina

oddelenie/zdravotník:

Chirurgické oddelenie

 

Ďakujeme za príjemný a láskavý prístup všetkým p. sestričkám.

19.11.2021 pridal/a Marta Strmeňová

oddelenie/zdravotník:

Chirurgické oddelenie

 

Srdečne ďakujem sestričkám celého oddelenia za starostlivosť, ochotu a ľudský príjemný prístup k pacientovi i v nočných hodinách. Všetkým i lekárom veľké ďakujem.

19.11.2021 pridal/a Zuzana Boldišová

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Rodila som 4.11. a síce do Trnavy to mám 70km, a v okolí aj iné nemocnice, ale vybrala som si Trnavu kvôli tomu, že som počula dobre skúsenosti a priateľ mohol byť aj na vzdychárni pri mne. A naozaj, nemohla som urobiť lepšie. Som prvorodička a všetko mi bolo skvelo vysvetlené čo sa bude diať, kam pôjdem, čo treba vypísať atď.. od príjmu až po sestričky na šestonedelí bol každý veľmi ochotný, milý a trpezlivý. Hlavne sestričky na pôrodnici boli až neuveriteľné a neviem si predstaviť rodiť bez nich, veľa mi toho uľahčili a aj priateľ bol nadšený, že aj pri samotnom pôrode boli všetci zohraní a aj on mal z toho zážitok... A síce som zažila aj príjemnejšie veci, ale s Vašim personálom by som si to rada zopakovala. 🙂
Ďakujem ešte raz všetkým a pozdravuje aj môj chlapček, ktorý je zdravý a šťastný.

19.11.2021 pridal/a p. Ferejová

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

POĎAKOVANIE – Hospitalizácia - Pavol Hákač.
Dobrý deň, pán riaditeľ MUDr. Steiner, pán primár MUDr. Korec, týmto by som chcela vyjadriť naše obrovské poďakovanie za starostlivosť o môjho otca Pavla Hákača, ktorý bol prijatý na chirurgické oddelenie 25.10.2021. Otec bol liečený na tomto oddelení celé 3 týždne, z toho cca týždeň bol na JISke. V mene môjho otca Pavla Hákača z Púchova, jeho manželky, ako aj v mene svojom by som týmto chcela poďakovať pánovi primárovi MUDr. Korcovi, MUDr. Vozárikovi a celému personálu chirurgického lôžkového oddelenia, ako aj oddelenia JIS, za ktoré spomeniem úžasnú, milú a ľudskú pani sestričku Martušku Koppovú, ale tiež všetkým lekárom, sestričkám, sanitárkam a komplet celému personálu tohto chirurgického oddelenia za úžasnú starostlivosť, za milý, ľudský a profesionálny prístup k pacientovi. V rámci hospitalizácie bolo potrebné voziť otca na rôzne vyšetrenia, ktoré si vyžadoval jeho zdravotný stav, prístup a ochota celého personálu bola na vysokej a profesionálnej úrovni. Otec veľmi oceňuje milý, láskavý a ľudský prístup všetkých naokolo. Jeho zdravotný stav si taktiež vyžadoval transfúziu krvi s plazmou, za čo tiež ďakuje, keďže táto mu svojim spôsobom zachránila život, keďže stratil viac krvi. Otec vám všetkým zo ♥ ďakuje za všetko a tiež ďakuje BOHU, že sa dostal práve na toto oddelenie s takouto výnimočnou starostlivosťou.
Všetkým prajeme veľa zdravia a ešte raz za všetko zo ♥ ĎAKUJEME.
S pozdravom
E. F.

18.11.2021 pridal/a Peter Miško

oddelenie/zdravotník:

Všetci zdravotníci

 

Ďakujem

18.11.2021 pridal/a Martin

oddelenie/zdravotník:

Vakcinačné centrum

 

Ďakujem veľmi pekne pracovníčkam v očkovacom centre ktoré s úsmevom na tvári veľmi rýchlo a elegantne vybavili celý proces očkovania. Aj napriek nie veľmi šťastnému systému musím povedať že už dávno som nevidel v nemocnici taký milý personál. Určite odporúčam zavítať práve tu.

17.11.2021 pridal/a Monika

oddelenie/zdravotník:

Hematologické oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Chcela by som sa touto cestou z celeho srdca podakovat hematologickemu oddeleniu v Trnave za obetavu starostlivost ,ustretovost a mile slova ,ktore vykonavali pri vysetreni mojho milovaneho otecka ,ktory mal nevyliecitelnu chorobu ,ktora nam ho navzdy vzala. Dakujeme za snahu urobit vsetko ,co sa dalo. Velke dakujem patri pani doktorke MUDr. Skopkovej ,primarke MUDr. Labancovej a neskutocne prijemnym a laskavym sestrickam BC. Brinzovej ,Mgr. Tollarovicovej , Heskovej a hlavne za neskutocny a laskyplny pristup sestricke Polakovej ,ktora nam vzdy pomohla. Je to clovek s velkym srdcom.
Dakujeme.
Chcela by som sa este podakovat touto cestou aj sanitarom ,ktori uskutocnovali prevoz mojho otecka sanitkou. Boli ochotni ,mili a tolerantni.
Velke dakujem by sme chceli odovzdat i ked nevieme jeho meno sanitarovi, ktory viezol otecka dna 20.10.2021 na vysetrenie o 13hod.
Dakujeme rodina Bozikova

16.11.2021 pridal/a Martina

 

Rada by som sa poďakovala všetkým pracovníkom gynekologicko-pôrodnického oddelenia FNsP Žilina.
Dňa 8.8. 2020 som bola hospitalizovaná v 26 tt na gynekologickom odd, kde som strávila 6 týždňov na udržiavaní tehotenstva.
Veľké ďakujem patrí primárovi MUDr. Sudekovi, všetkým lekárom, sestričkám (úžasným sestričkám), ktoré boli naozaj na profesionálnej úrovni, vždy usmiaté, nikdy nemali s ničím problém, so všetkým ochotne pomohli. Ďakujem patrí aj pomocnému personálu, vďaka ktorému som mala vždy čistú izbu :)
Ďalej ďakujem oddeleniu JIRS, pani primárke MUDr. Jackuliakovej, všetkým lekárom, profesionálnym sestričkám obrovská vďaka za starostlivosť o moje dieťatko ( naozaj vám zo srdca ďakujem), za rady, pomoc, milé a povzbudivé slová.
Najväčšie ďakujem patrí pani Mgr. Amalií Krkoškovej ( vedúcej sestre). Ja osobne som sa nikdy nestretla s tak dobrou, čistou dušou. Nikto mi tak nepomohol ako práve pani vedúca sestra. Poradila mi, pomáhala, vždy vo všetkom vyšla v ústrety. Miliónkrát ďakujem za Vašu pomoc!!! Neverím, že niekedy ešte stretnem tak dobrého človeka, akým je pani Krkošková (čistý anjel).
Takže ešte raz obrovská vďaka druhému poschodiu gynekologického oddelenia a JIRS vo FNsP Žilina.

16.11.2021 pridal/a Juraj Stefanicka

oddelenie/zdravotník:

Interná klinika FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Dakujem Vam za super pristup a snahu pomoct pri predoperacnom vysetreni v kratkom termine!

16.11.2021 pridal/a Matthew Peter Karabáš

 

Ďakujem sestričkam a lekárom kliniky stomatológie SNP 1 ♥️

16.11.2021 pridal/a Peter Omelka

mesto/obec:

Bánovce nad Bebravou

 

Ďakujeme, držte sa

16.11.2021 pridal/a Vladimír Nahálka

oddelenie/zdravotník:

Chirurgické oddelenie

 

Ďakujem.

16.11.2021 pridal/a Štefan Špirko

oddelenie/zdravotník:

Chirurgické oddelenie

 

Ďakujem za príkladnú pred a pooperačnú starostlivosť.

16.11.2021 pridal/a Božena Čajková

oddelenie/zdravotník:

Chirurgické oddelenie

 

Sestričky ochotné, starostlivé, ochotné pomôcť za čo im ďakujem.

15.11.2021 pridal/a Mária Mráziková

oddelenie/zdravotník:

Tatiana Moravčíková

 

Veľmi by som chcela poďakovať sestričke Moravčíkovej za jej prístup a milé slová, ktoré mi pomohli práve vtedy, keď som to potrebovala. Ďakujem.

15.11.2021 pridal/a Zlatka Štrkolcová

oddelenie/zdravotník:

Chirurgické oddelenie

 

Dobrý deň,
chcem sa Vám všetkým poďakovať za Váš skvelý profesionálny a ľudský prístup, ktorý som na Vašom oddelení zažila. Ďakujem a prajem veľa zdravia celému oddeleniu.

15.11.2021 pridal/a p. Banincova

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Vážený pán riaditeľ,

Dovoľte mi vyjadriť obrovské poďakovanie, za starostlivosť o našu 8 mesačnú dcérku Karolinku, ktorá bola hospitalizovaná na Detskom oddelení Vašej nemocnice.
Pani sestričky a lekárky na tomto oddelení sú úžasné, profesionálne, ale hlavne majú skvelý prístup ku detičkám i rodičom.
Hoc sme boli v ťažkej situácii, veľmi si ceníme ako sa o nás postarali.
Osobitne by sme chceli poďakovať pani doktorke MUDr. Martine Babecovej, za jej úžasný prístup, láskavé zaobchádzanie. Veľmi nám pomohla, nielen dcérke, ale i mne, keďže mi pomohla zvládnuť obavy a strach o dcérku.
Vaše Detské oddelenie môže byť pýchou nemocnice.
Vám a celému kolektívu ešte raz ďakujeme za všetko a prajeme veľa zdravia a síl, aby boli naše deti vždy v bezpečí vo Vašich rukách.

S prianím všetkého dobrého
Banincova

15.11.2021 pridal/a Šuranová

oddelenie/zdravotník:

Infekčná klinika FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Chcela by som poďakovať celému Infekčnému oddeleniu v novej budove nemocnice na 4. poschodí. Dňa 4. 11. 2021 prijali môjho dedka na toto oddelenie vo veľmi vážnom stave, nakoľko jeho obvodný lekár totálne zanedbal starostlivosť o neho. Viem, že na tomto oddelení poskytli veľmi dobrú zdravotnú pomoc. Žiaľ aj napriek veľkej snahe sa im nepodarilo zachrániť môjho deduška.
Želám im veľa síl a čo najmenej pacientov na ich oddelení

15.11.2021 pridal/a Mária Mráziková

oddelenie/zdravotník:

Chirurgické oddelenie

 

Volám sa Mária Mráziková. Chceme vyjadriť úprimné poďakovanie lekárom a sestričkám chirurgického oddelenia za ich super prístup ku mne ako pacientke. Veľmi si to vážim. Viem, že je ťažká doba a preto ich úsmev a milé slovo pre pacienta naozaj veľa znamená. Tak to cítim a taká je pravda. Vaša práca je naozaj ťažká. Želám veľa síl pri jej vykonávaní. Ďakujem.

15.11.2021 pridal/a Margita Hlačinová

oddelenie/zdravotník:

Rastislav Husťák

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Obraciam sa na Vás touto cestou, aby som vyjadrila svoj úprimné poďakovanie za pomoc a úspešný chirurgický zákrok vo Vašej nemocnici 30. septembra tohto roku.
Jednalo sa o Zenkerov diverktikul na hrtane, a bolo to hlavne zásluhou MUDr. Husťáka, prístup ktorého sa mi veľmi od začiatku až po úspešné odstránenie veľmi páčil. Operácia mi veľmi pomohla. Môžete byť hrdí na takýchto schopných mladých lekárov ako je práve MUDr. Husťák a pri ich hodnotení brať aj odozvu od nás pacientov.
Taktiež musím pochváliť aj prístup zdravotného personálu na internom oddelení v starej časti nemocnice .
Hoci v tomto pohnutom období pandémie sa toho valí na vás , konštatujem, že je to vždy len o ľuďoch samotných a ich prístupe.

13.11.2021 pridal/a Alzbeta Starcova

oddelenie/zdravotník:

Albina Gogova

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica AGEL Košice-Šaca a.s.

 

Chcela by som sa podakovat sestricke p.Gogovej za ustretovost a trpezlivost k pacientom.
Albinka, za ochotu a ludsky pristup Ti patri velka vdaka

12.11.2021 pridal/a Ondrej Šmida

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Dakujem za velmi ochotné a starostlivé ošetrenie mojho syna.

11.11.2021 pridal/a Veronika Lampertová

oddelenie/zdravotník:

Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

 

Aj ja by som sa vam chcela podakovat bola som u vas od 14.9.21 do 30.9.21...Aj ked som bola tak dlho dakujem za starostlivost o nasu malu a za mna...Dakujem

11.11.2021 pridal/a Dominika Debnarova

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Univerzitná nemocnica Martin

 

Chcem sa velmi pekne podakovat celemu personalu na detskej chirurgii kde sme boli so syncekom.vsetci boli velmi mili,uzasny pristup.velka vdaka patri panovi doktorovi Jonasovi ktory ho operoval a taktiez pani doktorke Lei Hmirovej ktora bola velmi mila,laskava,ochotna,ma velmi dobry pristup k detom.

11.11.2021 pridal/a Denisa Valková

oddelenie/zdravotník:

Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

 

Su to sice uz tri mesiace od mojho porodu a hospitalizacie v nemocnici v Bojniciach na gynekologicko-porodnickom oddeleni, ale velmi rada by som pochvalila a dala najavo, ze v Bojnickej nemocnici je toto oddelenie na velmi vysokej urovni. Sestricky su neuveritelne zlate, mile a napomocne, tak isto kompletne cely personal od upratovaciek az po sanitarky. Doktori su top. Vsetci ako tam su, su uzasni ludia a naozaj sa vyznaju a vedia co robia. Stravila som tam dost vela casu, kedy mi to uz islo pomaly aj na hlavu, ale naozaj som sa tam citila peijemne vdaka vsetkym, ktori tam pracuju. Velke dakujem

11.11.2021 pridal/a Anna Blaško

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Ďakujem pani Janke z novorodeneckého oddelenia za jej odbornú starostlivosť a kopu informácií, ktoré poskytuje všetkým mamičkám. Klobúk dole aj pred personálom pri pôrode. Veľká vďaka!

11.11.2021 pridal/a Fakultná nemocnica Trnava

oddelenie/zdravotník:

Neurologické oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Bol som hospitalizovaný prvýkrát a mal som trocha obavy, ktoré neboli naplnené. Celý personál bol veľmi milý, ústretový, ochotný, profesionálny. Vždy bolo o mňa skvele postarané.
Ďakujem, že ste mi môj pobyt u Vás spíjemnili.

09.11.2021 pridal/a Ivan Fiačan

oddelenie/zdravotník:

všetkým sestrám oddelenia

 

Ďakujem všetkým sestrám, ktoré ma ošetrovali za veľmi ľudský prístup a starostlivú opateru.

09.11.2021 pridal/a Ján Holda

oddelenie/zdravotník:

Moravčíková

 

Ďakujem za poskytované služby.

09.11.2021 pridal/a Ján Holda

oddelenie/zdravotník:

Tkáčová

 

Vynikajúci prístup k pacientom.

08.11.2021 pridal/a Ján Holda

oddelenie/zdravotník:

Faberová

 

Vďaka za služby.

08.11.2021 pridal/a Holda

oddelenie/zdravotník:

Bobríková

 

Vynikajúci prístup k pacientom.

08.11.2021 pridal/a Miriam Porubanová

oddelenie/zdravotník:

Chirurgické oddelenie

 

Ďakujem celému oddeleniu chirurgickému za starostlivosť a ústretovosť. Obzvlášť sestričke pani Tukovej za ochotu a profesionálny prístup. Veľké ďakujem.

05.11.2021 pridal/a Viera Niňajová

oddelenie/zdravotník:

Chirurgické oddelenie

 

Vyslovujem úprimné poďakovanie všetkým sestričkám ošetrovateľkám a sanitárkam za príkladnú starostlivosť ale aj povzbudzujúce slová ktoré liečia. Ste super kolektív.

05.11.2021 pridal/a Dušan Nemec

oddelenie/zdravotník:

Chirurgické oddelenie

 

Chcem sa poďakovať celému kolektívu chirurgického oddelenia nemocnice za výbornú odbornosť a profesionalitu pri Vašej záslužnej práci. Srdečná vďaka za ľudský a milý prístup pri odstraňovaní príčin našich "ubolených problémov". Ešte raz ďakujem za všetko, čo ste pre mňa urobili.

05.11.2021 pridal/a Benikovská

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Ďakujem všetkým lekárom a sestričkám za starostlivosť ktorú som v tejto nemocnici dostlala. Veľké ďakujem.

05.11.2021 pridal/a Zuzana Hanuliakova

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Ako zamestnanec z celého Srdiecka chcem poďakovať pani Dr.Rybanskej celému tímu skvelých sestričiek z algeziológie; kde chodím pravidelne na infúzie. Sú to anjeli s velkou úctou a za to im chcem vyjadrit solidaritu a velkú vďačnosť 😍. Ku každému pacientovi majú milý, krásny prístup..ochota a hlavne ; keď vám tečie infúzia, máte pocit , že ste s anjelmi na oblohe ;).... nemáte pocit, ze ste v ambulancii. Velmi chválim príjemný prístup a ochotu každému pomôcť a čo najmenej aby to toho pacienta bolelo. Ďakujem zo ❤❤❤❤❤ambulancii chronick.bolesti a sestrám a lekárom Bojnick.nemocnici velký "hold" a úcta.
Zuzka Hanuliaková

04.11.2021 pridal/a Ivana Šimonová

oddelenie/zdravotník:

Detské oddelenie

 

Ďakujem veľmi pekne všetky ste super milé sestričky a aj doktorky. Ďakujem vám že ste sa o mňa tak pekne starali mám vás veľmi rada.

04.11.2021 pridal/a Zuzana a Vladko

oddelenie/zdravotník:

Detské oddelenie

 

Chcem sa z celého srdca poďakovať celému oddeleniu od sestričiek, cez pani doktorku až po pani primárku. Starostlivosť, ľudský prístup, komunikácia s pacientom všetko je tu na 5 hviezdičiek. V čase veľkého výskytu korony a iných vírusov skladám poklonu za až nadľudský výkon. Som dajatá. Mama Zuzana + Vladko (6r.)

04.11.2021 pridal/a Tatiana Contreras

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Chcem sa srdečne poďakovať úžasnej pani doktorke, ktorá ma odrodila spolu so svojím super tímom asistentiek a sestričiek. Takisto veľmi ďakujem všetkým lekárom, sestričkám,asistentkám, sanitárkam, pani upratovačke a celému personálu na gynekologicko - pôrodníckej klinike, oddelení šestonedelia a novorodeneckom oddelení za perfektný, ľudský prístup a starostlivosť o mňa a dcérku. Určite túto pôrodnicu odporúčam a vybrala by som si ju aj nabudúce. Ste všetci úžasní a obdivujem, s akou láskou vykonávate Vašu prácu.

04.11.2021

oddelenie/zdravotník:

Detské oddelenie

 

Ďakujem vám za spríjemnenie dlhodobého pobytu u vás na oddelení :). Pani sestričky boli na mňa veľmi milé a výborne sa o mňa starali.