Poďakovania

spolu 7913

 
vyhľadaj zdravotnícke zariadenie

11.03.2021 pridal/a Milan Ďuriš

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Ďakujem celému oddeleniu neurológie, sestričkám, doktorom, primárovi za profesionálnu starostlivosť. Milo som bol prekvapený, že aj v nemocnici sa človek môže cítiť ako doma. Ešte raz ďakujem za starostlivosť.

11.03.2021 pridal/a Mária Birková

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Ďakujem za to, že sa viete usmievať. Chvíľu sa zastaviť a prejaviť ľudskosť. Mladým doktorečkám, že sa snažia, aj sestričkám, že behajú ako opreteky. Čisté kúpeľne a WC ma veľmi potešili, bola som spokojná a ozaj som nečakala to, že mi aj chutilo. Ďakujem

11.03.2021 pridal/a Adolf Zajac

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Ďakujem celému kolektívu neurológie za starostlivosť počas liečenia, zvlášť ďakujem sestričkám za profesionálny prístup k nám pacientom. Ešte raz veľké ďakujem

11.03.2021 pridal/a Anna Uhláriková

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Ďakujem celému neurologickému oddeleniu za profesionálnu starostlivosť a prístup ku mne osobne.. Ešte raz srdečná vďaka!

11.03.2021 pridal/a Héctor B.

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Ďakujem za skvelú starostlivosť celému kolektívu počas môjho pobytu v nemocnici.

11.03.2021 pridal/a Jozef Šušol

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Ďakujem kolektívu neurologického oddelenia za vzornú starostlivosť počas mojej hospitalizácie!!! ♥

11.03.2021 pridal/a Michal Šechný

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Ďakujem celému personálu za veľmi dobrú starostlivosť a ochotu, odbornú pomoc pri liečení. Málokde som sa stretol s takým prístupom k pacientovi.

11.03.2021 pridal/a Jozefa Frančeková

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Ďakujem za to, že mi chceli pomôcť. Úprimná vďaka všetkým, ktorí tu pracujú.

11.03.2021 pridal/a Milan Karboš

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Ďakujem kolektívu za starostlivosť.

11.03.2021 pridal/a Milan Pollák

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Ďakujem za ochotu a prístup celého personálu.

10.03.2021

oddelenie/zdravotník:

Oftalmológia

 

Dobrý deň, dovoľujem si Vám touto cestou poďakovať za milý a profesionálny prístup zamestnancov na očnom oddelení. V piatok 26.02.2021 som bola prijatá na lôžkovú časť očného oddelenia kvôli tomu, že som prestala vidieť na ľavé oko. Dnes 02.03.2021 som bola prepustená domov. V dnešnej tak zložitej dobe aj pre zdravotníctvo som bola milo prekvapená až dojatá vzorným ľudským a profesionálnym prístupom zo strany všetkých zamestnancov od pána primára, cez lekárov, sestričky a sanitárky a veľmi chutnou stravou, čo bolo pre mňa tiež veľkým prekvapením. Prajem Vám zo srdca všetkým veľa zdravia a aby ste dostávali takéto pozitívne odozvy zo všetkých Vašich oddelení a od všetkých Vašich pacientov..
Ešte raz veľmi pekne za všetko ďakujem a nech sa Vám darí vo všetkom, čo budete robiť.
S úctou
Margita B.

09.03.2021

 

Dobrý deň, touto cestou chcem poďakovať za starostlivosť na gynekologickom oddelení, II. poschodie a hlavne sestričke na JIS, ktorá mala nočnú službu zo 4. na 5. marca. Je to skutočný anjel. Aspoň takto veľké ĎAKUJEM.“ Jarka

09.03.2021 pridal/a Ján Hodas

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Som veľmi spokojný s personálom a prístupom k pacientom. Ďakujem.

09.03.2021 pridal/a Štefan Gulaša

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Ďakujem za vzornú opateru personálu - JIS, čistotu, vzorný prístup k pacientom.

09.03.2021 pridal/a V. Kolmanová

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

S úprimnou úctou a vďakou vyslovujem toto poďakovanie za vzornú starostlivosť po zdravotnej stránke. Hoci som 85-ročná pacientka, vždy vládla príjemná atmosféra a pokojné prostredie. Ďakujem sestričkám i ostatnému obsluhujúcemu personálu za milý prístup, za čistotu, ktorá ma všade sprevádzala, za ochotu pomôcť pri nejakej potrebnej veci. Chutilo mi jedlo. Tešila som sa naň. Ďakujem, ďakujem, ďakujem! Kolmanová

09.03.2021 pridal/a Beáta Kročková

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Ďakujem za starostlivosť celému personálu JIS neurologického oddelenia - boli ochotní, milí a maximálne profesionálni. Ešte raz veľká vďaka. Kročková

09.03.2021

oddelenie/zdravotník:

Detské oddelenie psychiatrické

 

ďakujem detskému oddeleniu za starostlivosť a pochopenie s pacientom

09.03.2021

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Úprimne ďakujem všetkým pracovníkom, pánovi primárovi, ošetrujúcej lekárke, sestričkám, aj ostatným pracovníkom včítane rýchlej sanitky, ktorá ma sem na oddelenie doviezla s mozgovou príhodou.

09.03.2021 pridal/a Danka a Natália

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Ďakujeme za empatický prístup p. doktorovi a p. sestričke, ktorí dňa 28.11.2020 mali nočnú službu.


 

S úctou a uznaním ďakujeme lekárom, zdravotným sestrám ako aj ďalšiemu personálu na Klinike pneumológie a ftizeológie v UNLP Košice, Rastislavova 43 za ich vysoko profesionálny, erudovaný a zároveň ľudský prístup k pacientom počas ich hospitalizácie.
Na tejto klinike v súčasnej ťažkej Covidovej situácii je potrebné vyzdvihnúť obdivuhodnú pokoru, vľúdnosť ale aj empatiu pri vykonávaní náročného povolania lekármi či zdravotnými sestrami, ktorí vzbudzujú dôveru a upevňujú nádej pacientov na skoré uzdravenie tak, ako to bolo aj v mojom prípade.
Poďakovanie patrí všetkým ošetrujúcim a službukonajúcim lekárom, zdravotným sestrám a ostatným pracovníkom kliniky za ich vzornú a obetavú prácu počas môjho pobytu v nemocnici a za ich ľudský, milý prístup a príkladnú lekársku starostlivosť.
Zvlášť by som chcel poďakovať členom vedenia tejto kliniky:
Doc. MUDr. Pavol Joppa, PhD. *** prednosta kliniky
MUDr. Peter Skyba, PhD. *** zástupca prednostu
ako aj ošetrujúcim lekárom:
MUDr. Peter Hrdlík
MUDr. Veronika Romanová
MUDr. Eva Sokolová
Zamestnanci kliniky boli vždy milí, ochotní, ale aj empatickí napriek veľkej záťaži, ktorú denne prináša ich práca. Uvedeným prístupom a profesionalitou prispeli k môjmu uzdraveniu ako aj ostatných pacientov, za čo im vyjadrujeme vďačnosť.
Treba povedať, že robíte výnimočnú prácu. Situácia je v súčasnosti veľmi náročná, chceme poukázať tiež na to, že Vaše pracovné nasadenie je intenzívne, mnohokrát spojené už aj s vyčerpanosťou.
Prajeme Vám veľa zdravia, síl a vyliečených pacientov.

08.03.2021 pridal/a Mária Žáková

oddelenie/zdravotník:

COVID oddelenie - 6. poschodie

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica A. Leňa Humenné, a.s.

 

Dobrý deň,

touto cestou by som sa chcela poďakovať Covid oddeleniu na 6. poschodí.
Ďakujem ošetrujúcim lekárom, sestričkám, zdravotníckym pracovníkom, a všetkým, ktorí sa podieľali na záchrane mojej a manželovej, keď sme ochoreli na COVID 19.
Dnes sme tu už nemuseli byť, nebyť ich obetavosti, oddanosti a vytrvalosti. Máte našu úctu, rešpekt a obdiv. Myslíme na Vás, modlíme sa za Vás, držíme Vám palce a prajeme Vám veľa,veľa síl a zdravia vo Vašej dôležitej práci.

S pozdravom Vaši vďační pacienti

Mária Žáková s manželom

08.03.2021 pridal/a Oľga Luptáková

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Veľmi pekne sa chcem poďakovať MUDr. Marte Serdahelyovej za profesionálny prístup, empatiu a ochotu pomôcť jej pacientom. Pred 14 dňami som ochorela na Covid 19, nakoľko som alergik, kontaktovala som pani doktorku Serdahelyovú, ktorá mi okamžite nasadila liečbu, predpísala lieky a počas mojej karantény som s ňou bola v pravidelnom telefonickom kontakte, aby vedela v akom som zdravotnom stave. S pomocou pani doktorky som toto ochorenie veľmi dobre zvládla. V dnešnej ťažkej dobe je takýto prístup k pacientom veľmi dôležitý, lebo môže zachrániť život. Pani doktorke patrí veľké ĎAKUJEM.

08.03.2021 pridal/a Jana Jackova

oddelenie/zdravotník:

Detské oddelenie

 

Pozdravujem,
Rada by som podakovala za uzasnu starostlivost a profesionalitu.Boli sme hospitalizovani na oddeleni uz 2 x.Teraz ste nam pomohli zladnut a porazit covid.Vzdy ste k nam taki mili a ludski, za co Vam tiez dakujeme.Dufam ze uz sa neuvidime u Vas na oddeleni,ale radsej niekde v meste na zmrzline🙏
P.s. : Damy zelame Vam krasny MDZ 🌷
S pozdravom Jana a Kristian

08.03.2021 pridal/a Gajdáčová Mariana

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica AGEL Komárno s.r.o.

 

Ďakujeme každému zdravotníkovi, za úsilie, starostlivosť a obetu, ktorú musia každý deň podstupovať, vážime si toho.

08.03.2021 pridal/a p. Radič

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Neviem ako mam sem napísať príspevok tak ho napíšem aspoň takto v komentári chcem sa srdečne poďakovať covid oddeleniu 2 interné za úžasný prístup lekárov a sestriciek ako ste sa o mňa starali ako nasadzujete vlastne zdravie a životy vidno ze práca je pre vás poslaním lezal som u vás 8 dní s obojstrannym zápalom pľúc trombocytoza atď ale dali ste ma dokopy ešte raz velmi pekne ďakujem celému oddeleniu obdivujem vás vašu prácu as prístup ste úžasni len ostatne zdraví..... Váš bývalý pacient z Hnuste Radoslav Radič

08.03.2021 pridal/a p.Grísa

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

"Dňa 7.3.2021 som sa zúčastnil prvej fázy očkovania vo vašej nemocnici. Som učiteľ s 32 ročnou praxou aj keď nie vzdelaním. Po chaotickom zaraďovaní do zoznamu na očkovanie nás učiteľov po 55 rokoch a po úspešnej snahe “odkliknúť “ termín očkovania čo najbližšie k miestu bydliska, som znechutený išiel k vám s očakávaním pokračovania chaotickej organizácie tejto vládnej agendy. O to viac som bol a nie len ja milo prekvapený, ako profesionálne sa vaši zamestnanci chovali a ako bolo všetko v tento deň zorganizované, lebo na žiadnom mieste som nestrávil zbytočný čas na očkovanie určený. Za to im patrí vrelá vďaka a obdiv a myslím, že aj v mene viacerých zaočkovaných .
S prianím pekného dňa,
P. Grísa"

08.03.2021 pridal/a p. Bednárová

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Dobrý deň. Touto cestou by som sa chcela poďakovať za vzornú starostlivosť o moju mamu Marcelu Bednarovu, ktorá bola hospitalizovaná na covid oddelení v bývalej neurológii. Veľká vďaka patrí všetkým lekárom, lekárkam, zdravotným sestrám, sanitárkám a všetkým ktorí pracujú v nemocniciach hlavne na týchto oddeleniach.

06.03.2021 pridal/a Alena

oddelenie/zdravotník:

Primárka MUDr. Zuzana Baková

 

Dobrý deň,
touto cestou by som sa chcela poďakovať pani primárke Zuzane Bakovej za jej profesionalitu pri mojom pôrode ako aj celému tímu gynekologicko-pôrodníckemu oddeleniu pod jej vedením. Za ich vynikajúcu zdravotnú starostlivosť, ale aj za osobný prístup k pacientom.
Veľká vďaka za cenné rady patrí aj tímu z novorodeneckého oddelenia a laktačnej poradkyni pani Patrícii Kleskeňovej.
Neskutočne si vážim ich prácu a som rada, že pri odchode z pôrodnice som mala možnosť ja aj malinké opustiť ju v dobrom fyzickom aj psychickom zdraví.
S úctou a vďakou pacientka Alena z Partizánskeho

05.03.2021 pridal/a Marcel

mesto/obec:

Košice

špeciálna akcia:

Testovanie COVID-19

 

Ďakujem všetkým zdravotníkom, dobrovoľníkom a bezpečnostným zložkám za službu, ochotu a pomoc pri testovaniach v Košiciach.
Je to náročná a riziková služba. Nech vás náš dobrý Pán požehnáva a chráni. Vďaka.

05.03.2021 pridal/a Marcel Šimko

 

Ďakujem veľmi pekne za dlhodobú starostlivosť v centre pre biologickú liečbu a počas hospitalizácie na oddelení.
Nebolo vždy všetko dokonalé, ale som vďačný za každý ľudský prístup, súcit, snahu a službu, aj napriek ťažkostiam a prekážkam.
Vyprosujem pokoj, vytrvalosť a silu v modlitbách.

05.03.2021 pridal/a Anton Sobota

mesto/obec:

Hlohovec

špeciálna akcia:

Testovanie COVID-19

 

Dobrý deň. Chcem poďakovať všetkým zdravotníkom a celému obslužnému personálu na stanovištiach MOM v Hlohovci, ale aj v ostatných stanovištiach v celej krajine za obetavosť pri ich nebezpečnej a rizikovej práci pri testovaní obyvateľov. Všetka česť ich práci. Anton Sobota

05.03.2021 pridal/a Laura a Lea Longauerové

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Detské kardiocentrum - SR Bratislava

 

Ďakujeme celému kolektívu DKC oddelenie kardiológie a JIS za úžasnú a príkladnú starostlivosť. Klobúk dole, máte srdiečka na pravom mieste. Pani primárka Ilikova a Dr. Chalúpka TOP lekári.

05.03.2021 pridal/a p. Haviar

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Dobrý deň, touto cestou by som sa chcel poďakovať Covid oddeleniu na bývalej neurológii.
Ďakujem lekárom a sestričkám za ich starostlivosť a obetavosť v ich neľahkej práci a podporu pacienta v tejto ťažkej situácii. Prajem im všetko dobré, veľa síl a hlavne zdravia.
Ďakujem za všetko.
S pozdravom zostáva pacient Ján Haviar

04.03.2021 pridal/a Igor Janeba

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Dobrý deň,

Chcem sa poďakovať personálu Fakultnej Nemocnice v Trnave za profesionálny odborný prístup, za energiu s akou robia svoju prácu a za to že aj vďaka nim v tandeme s mojim obvodným lekárom na Poliklinike Družba som prekonal COVID napriek zvýšeným rizikám, ktoré ochorenie vykazovalo.
Zaslúžia si veľkú pochvalu, VEĽKÉ MZDY, kvalitný a dlhý odpočinok na regeneráciu a uznanie odbornej aj širokej verejnosti.

Okrem toho sa mi v tejto nemocnici narodila krásna dcérka, dnes má jeden a pol roka, manželka si rovnako pochvaľovala prístup a odbornosť.

Z pohľadu zdravotnej starostlivosti: Trnava áno!

Ešte raz ĎAKUJEM.
Igor Janeba

04.03.2021 pridal/a Erika Novotná

 

Radi by sme poďakovali celému kolektívu ARO a pánovi primárovi infektológie MUDr. Martinovi Novotnému za príkladnú starostlivosť a opateru o nášho manžela a otca Gabriela Novotného do posledných chvíl jeho života.
Manželka Erika Novotná a dcéra Zuzana s rodinou

03.03.2021 pridal/a Anna

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Dakujem sluzbe ZZS, ktora nas dnes o 11 viezla na NUDCH Kramare s1,5r dcerkou. Neviem mena ani cislo vozu, dvaja sivovlasi pani a jedna mlada doktorka s birmovnym menom Klara. Boli ste uzasni aj v tychto tazkych casoch, neskutocne ludski a plni optimizmu a humoru! Vdaka!

03.03.2021 pridal/a Zuzana Štaffenová

oddelenie/zdravotník:

Pediatrická ortopédia

 

Ďakujem za ústretovosť, pomoc a trpezlivosť ......

03.03.2021 pridal/a J.Illeš ml.

 

Dobrý deň.
Chcem sa veľmi pekne poďakovať Vašej nemocnici UNLP Rastislavova za príkladnú starostlivosť o Covid pacientov resp. o môjho otca, ktorému vedeli pomôcť a urobili lekári a sestričky všetko preto, aby bol v poriadku. Špeciálne ďakujem pani sestričke Alene Kellnerovej za príkladnú starostlivosť a ochotu. Veľká vďaka celému personálu UNLP. Ste úžasní!

03.03.2021 pridal/a Lucia Paulovičová

oddelenie/zdravotník:

Všetci zdravotníci

 

Ďakujem za transplantáciu pečene a za nový život, ktorý som mala šancu dostať, a plne žiť ako normálni ľudia. Hlavné ďakujem pánu doktorovi Ľubomírovi Skladanému a jeho tímu.

03.03.2021 pridal/a Andrea Simanová

oddelenie/zdravotník:

MUDr. Gorduličová Lucia

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica s poliklinikou Brezno, n.o.

 

Veľmi pekne ďakujeme celému tímu, všetkým zdravotným sestrám a lekárom ARO oddelenia, za záchranu a obetavú starostlivosť našej mamy Anny Simanovej. Vysoko si vážime váš profesionálny prístup a empatické správanie.

Veľké Ďakujeme adresujeme pani primárke MUDr. Lucii Gorduličovej, ktorá včasnými rozhodnutiami, vhodnými diagnostickými a liečebnými postupmi výraznou mierou prispela k jej záchrane.

Ďakujeme


S úctou k vašej práci.

Dcéry Andrea a Anna

02.03.2021 pridal/a Klaudia

oddelenie/zdravotník:

MUDr. Ján Michlík

 

Týmto spôsobom by som sa chcela spolu s rodinou z celého ❤ poďakovať pánovi primárovi MUDr Jánovi Michlíkovi a celému odeleniu OAIM,sestričkám, ošetrujúcim lekárom, zdravotníckym pracovníkom, a všetkým, ktorí sa podieľali na záchrane našej mamky Heleny,ktorá ochorela na COVID 19, ktorá tu dnes už nemusela byť, nebyť ich obetavosti,oddanosti a vytrvalosti. Máte našu úctu, rešpekt a obdiv. Myslíme na Vás,modlíme sa za Vás,držíme Vám palce a prajeme Vám veľa,veľa síl a zdravia vo Vašej dôležitej práci.
Ešte raz veľká vďaka Vám všetkým.

02.03.2021

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Bolo dobre. Fajne sa tu o mňa starali. Ručičky bozkávam.

02.03.2021

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Veľmi pekne ďakujem lekárom, p. primárke za prívetivé prijatie na oddelenie. Vítali nás ráno vždy, keď prišli. Ja by som nič nemenil.

01.03.2021 pridal/a Adriana Trenčanska

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Chcem poďakovať kolektívu gynekologické ho oddelenia, všetkým lekárom, sestričkam, sanitarkam, skrátka všetkým na tomto oddelení. Nakoľko boli a sú veľmi ochotný, milý, profesionálny a malú veľmi ľudský prístup. Z celého srdca ďakujem a prajem im veľa síl do ďalších dní. Pripája sa aj Kvetka Kurucova. S pozdravom Adriána Trenčanska

01.03.2021 pridal/a Štefan Bošnák

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

V dňoch 22. 12. 2020 až 11. 2. 2021 som bol hospitalizovaný v našej trnavskej nemocnici s ochorením na COVID 19 na oddeleniach KAIM a ODIS.
Chcel by som sa touto cestou poďakovať všetkým lekárom, zdravotným sestrám, ako aj ostatnému personálu, ktorí sa o mňa starali a pomohli mi prekonať moje ochorenie. Ďakujem im za ich ťažkú a obetavú prácu, ktorú vykonávajú v tejto pandémii pre záchranu životov pacientov. Sú to úžasní lekári, sestry a ostatný personál, ktorí pracujú s obrovským nasadením, hoci aj s rizikom vlastného ochorenia. I keď ja som prvé týždne nevedel, čo sa okolo mňa dialo až neskôr som mohol pozorovať ich pracovné úsilie.
Po prebratí a uvedomení, kde sa nachádzam a čo sa mi stalo, mi dodávali veľa optimizmu, ktorý mi pomohol z toho môjho vážneho stavu a umožnil návrat domov. Ešte raz chcem úprimne poďakovať celému tímu KAIM pod vedením pani prednostky MUDr. Rábarovej, ako aj ošetrujúcej lekárke na ODIS MUDr. Pechovej.

Zároveň chcem zaželať všetkým veľa zdravia, síl a úspechov pri liečení ďalších pacientov - nech Vaše úsilie požehnáva dobrý Boh.

So srdečným pozdravom

Štefan Bošnák s celou vďačnou rodinou

27.02.2021 pridal/a Mgr. Marta Brečková

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Bola som pacientkou na Vašom oddelení (septické) od 15.2.-22.2.2021.
Prišla som s ťažkosťami pri dýchaní a veľkými obavami. Bola som však milo prekvapená už len pri prijatí v neskorých nočných
hodinách. Vaše sestričky sa o mňa príkladne starali. Obetavo, s entuziazmom a veľkou profesionalitou nám pacientom uľahčovali ťažký údel. Vidno, že pre ne práca nie je povolanie, ale poslanie. A veľmi ma dojalo, že nočná služba sa prišla so mnou aj spolupacientkou ráno rozlúčiť, lebo vedeli, že odchádzame domov. Vaši lekári (a mala som možnosť spoznať ich niekoľko, aj keď nepoznám ich mená),sa počas vizít správali, akoby sme boli ich príbuzní, s láskavým profesionálnym prístupom. Môžete byť pyšný na taký skvelý tím lekárov, sestričiek aj brata, ktorý nám svojím humorom spríjemňoval pobyt na Vašom oddelení. Ak by to bolo v mojich možnostiach, dostali by ste všetci desaťnásobne vyššie platy. Prajem Vám všetkým pevné zdravie, veľa sily a stále menej Covidových pacientov.

26.02.2021 pridal/a Lucia Ševčíková

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Dobrý deň, dnes sa nám narodil nás synovček v Trnavskej nemocnici. Chcela by som poďakovať perfektnému pánovi doktorovi Yunisovi Natshovi za profesionálny prístup k našej pacientke. Po celý čas ju sledoval, takisto bábätko a pôrod si chválila, že lepší než ten prvý pôrod v Nových Zámkoch a to vďaka tomuto pánovi doktorovi, ktorý je ľudský a svoju prácu berie ako poslanie a hlavne srdcom. Som rada že takíto doktori ešte stále sú. Veľké ďakujeme❤️

26.02.2021 pridal/a Laco Rychtarik

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Týmto by som sa rád poďakoval tímu lekárov pod vedením MUDr. Patakyho, ktorí mi dňa 4.2.2021 po zdiagnostikovaní CMP vďaka rýchlemu zásahu zachránili život.

26.02.2021 pridal/a MVDr. Zuzana Demeterová

 

Vážený pán dekan, vážený pán generálny riaditeľ, vážený pán riaditeľ pre liečebno-preventívnu starostlivosť,

chcem sa poďakovať za excelentnú starostlivosť o mojho otca, Júliusa Vatahu, ktorý bol hospitalizovaný v suvislosti s náhlou cievnou mozgovou príhodou. Zvlášť v tomto zložitom období pandémie úprimne obdivujem profesionálny prístup všetkých zdravotníckych pracovníkov, ktorí okrem vynikajúcej zdravotnej starostlivosti dokážu mať aj ľudský prístup ako k pacientovi, tak aj k príbuzným.
Špeciálna vďaka pani profesorke MUDr. Gdovinovej, bez ktorej by tento profesionálny prístup zamestnancov nebol možný, ďalej ďakujem MUDr. Fedičovej, MUDr. Marettovi, MUDr. Czókolyovej, MUDr. Pedowskému z kliniky rádiodiagnostiky a zobrazovacích metód, sestrám na JIS ako aj všetkým sestrám na oddelení. Zachránili život mojho 80 ročného otca.
Chcem Vás poprosiť o oficiálne poďakovanie a Vašu pochvalu všetkým pracovníkom vyššie spomenutým, ako aj všetkým ostatným pracovníkom neurologickej kliniky, keďže neviem kto ďalší prispel v tomto príbehu.

25.02.2021 pridal/a Jakub

oddelenie/zdravotník:

Chirurgická klinika

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica AGEL Košice-Šaca a.s.

 

Ďakujem všetkým sestrám a personálu za celú Vašu prácu a zodpovednosť pri mojej hospitalizácii a operácii.
Taktiež doktorom z urologického oddelenia.