Poďakovania

spolu 9184

 
vyhľadaj zdravotnícke zariadenie

23.06.2022 pridal/a Pavlína

 

Chcem poďakovať všetkým sestrám a kolektívu Gyn. Pôr. Oddelenia, za ich obetavu prácu, ktorú robia z lásky. Ďakujem zo ❤️
Ste naozaj vynikajúci

23.06.2022 pridal/a Jana Patrášová

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Chcela by som sa z celého srdca poďakovať sestričkám na rizikovom oddelení a pôrodnej sále ktoré slúžili 18.6. za ich obetavú prácu a láskavý prístup ktorý som potrebovala pri komplikovanom pôrode. Aj vďaka nim sa môžeme tešiť z nášho zdravého synčeka.

23.06.2022 pridal/a Jana Patrášová

oddelenie/zdravotník:

Tatiana Šefčovičová

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Chcela by som sa poďakovať tejto úžasnej sestričke, ktorá mi svojím láskavým prístupom a radami veľmi pomohla. Poskytla mi pomocnú ruku keď som to potrebovala a zásobila ma odbornými radami v súvislosti so starostlivosťou o moje bábätko. Vždy si na mňa dokázala nájsť čas a to si veľmi vážim. Veľké ďakujem.

23.06.2022 pridal/a Simona Surdeníková

 

Týmto by som sa chcela veľmi pekne poďakovať celému oddeleniu na Klinike stomatológie a maxilofaciálnej chirurgie za príkladnú starostlivosť, trpezlivosť a to aj napriek ich vyťaženosti hlavne počas nočných služieb.
A moja veľká vďaka patrí hlavne p. prednostovi MUDr. Kizekovi za profesionálny, ale maximálne empatický prístup a odborne odvedený zákrok, ktorý som dlhé roky odkladala a vďaka Vám dopadol na výbornú.
Svoju prácu vykonávate s plným nasadením, láskou a citom, čo nás pacientov zbavuje strachu a napĺňa dôverou.
ĎAKUJEM!
Prajem všetko dobré, hlavne veľa zdravia, úspechov a mnoho spokojných pacientov.

Simona

23.06.2022 pridal/a Jozefína Cevanová

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Veľmi pekne ďakujem pánovi primárovi Dečkovi, ktorý ma operoval aj za prístup doktorov a sestričiek, ktorí boli voči mne milí. Ďakujem z celého srdca.

23.06.2022 pridal/a Zuzana Benkovská

oddelenie/zdravotník:

Fyziatricko-rehabilitačné oddelenie

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Moje meno je Zuzana Benkovská. Týmto mailom by som chcela vyjadriť úprimné poďakovanie rehabilitačnému oddeleniu FNTT, konkrétne fyzioterapeutickému tímu pod vedením pani Janovičovej. Chcela by som poukázať na ich profesionálnu odbornosť, ľudský a osobný prístup. Vďaka rehabilitácii vo Vašom zariadení sa môj zdravotný stav (problémy s chrbticou a posunutou platničkou) výrazne zlepšil.
Dovolím si tvrdiť, že vďaka Vášmu vedeniu máme v Trnave moderné rehabilitačné pracovisko s milým a ústretovým personálom.
Želám nemocnici veľa podobne spokojných pacientov. :)

23.06.2022 pridal/a Ing. Eva Turzová

 

Ďakujem nielen za profesionálny prístup, ale aj za milé správanie k pacientovi, ochotu pomôcť, úsmev na tvári, veselú náladu, pochopenie strachu z operácie, jednoducho pacient tu nie je iba ďalšie číslo, ale ostáva človekom.

23.06.2022 pridal/a Iveta Sokolová

 

ďakujem kolektívu JZS, za vysoký odborný a profesionálny prístup k pacientovi, vytvorenie príjemného láskavého prostredia. Želám veľa síl a zdravia.

22.06.2022 pridal/a Frantisek Perašin

oddelenie/zdravotník:

Interné oddelenie

 

Chcem Poďakovať všetkym Sestram ,Sanitarom Pomocniciam ,Lekarom za ich obetavu pracu ,a mily pristup k pacientom .S usmevom na tvari .Svoju pracu Vykonavaju velmi dobre odporucam vsetkym .DAKUJEM VELMI KRASNE

22.06.2022 pridal/a Matej Sturala

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Krásný přístup od personálu!

22.06.2022 pridal/a Monika Abrahámová

 

Touto cestou sa chcem poďakovať všetkým sestrickam a sanitarkam za ich prístup a jednanie s pacientmi,sú veľmi milé a ústretové dole klobúk pred nimi.Ich ochota a komunikacia s pacientom je na úrovni ľudskosti a srdecnosti no málo takých laskavych ľudí je.Este raz moje veľké Ďakujem.

21.06.2022 pridal/a Stella

 

V máji 2022 som bola hospitalizovaná vo Vašej nemocnici na Gynekologicko-pôrodníckom oddelení (Rastislavová 43) kvôli plánovanej operácii a následnej liečbe. Chcem sa srdečne poďakovať lekárom, sestrám i ďalším pracovníkom oddelenia za ich príkladnú starostlivosť, vysoko ľudský a profesionálny prístup, za ich ochotu, láskavosť a empatiu. Pri liečbe fyzických ťažkostí je veľmi dôležité aj psychické rozpoloženie pacienta a ja môžem s vďakou povedať, že všetci zamestnanci oddelenia, s ktorými som prišla do kontaktu vytvárali počas mojej hospitalizácie pokojnú, príjemnú a prívetivú atmosféru, ktorá značne prispela k úspešnému priebehu mojej liečby. Rada by som sa zvlášť poďakovala primárovi oddelenia a svojmu operatérovi MUDr. Jánovi Richnavskému, PhD. za jeho precíznu prácu a dôkladnú starostlivosť a takisto i ďalším lekárom oddelenia, menovite MUDr. Márii Mikulovej, MUDr. Kamilovi Hatiarovi, MUDr. Zuzane Trebuňovej, MUDr. Kataríne Balasičovej, PhD., MUDr. Tatiane Mackovej, MUDr. Silvií Toporcerovej, PhD., MUDr. Jánovi Vargovi, PhD., Doc., MPH, MHA, MUDr. Zuzane Vargovej, MUDr. Márii Huljakovej, MUDr. Francesce Kiraľvargovej, MUDr. Bodnárovej (ARO). Osobitne by som chcela vyjadriť svoju vďačnosť sestričkám Lucií Kurayovej, Jane Šimkovej, Nikole Panulinovej, Karin Stolárovej aj sanitárkam Božene Juhasovej, Gabriele Paličkovej, Viere Strakovej, Zuzane Schusterovej, ktoré mi svojím milým prístupom a trpezlivou opaterou spríjemňovali každý deň strávený v nemocnici. K môjmu pozitívnemu dojmu z oddelenia v nemalej miere prispeli aj kuchárky a upratovačky. Chcem zdôrazniť, že nikoho z uvedených zamestnancov oddelenia som pred hospitalizáciou nepoznala a teda som bola pre nich bežnou, radovou pacientkou. Zdravotná starostlivosť na Slovensku býva často kritizovaná, o to viac ma teší, že som na Gynekologicko-pôrodníckom oddelení Vašej nemocnice mohla spoznať ľudí, pre ktorých je ich práca nielen zamestnaním, ale aj poslaním. Takýto ľudia robia dobré meno Vašej nemocnici aj slovenskému zdravotníctvu. Ešte raz VĎAKA!
Stella

21.06.2022 pridal/a Jozef

oddelenie/zdravotník:

Fyziatricko-rehabilitačné oddelenie

 

Ďakujem personálu ultrazvuku, intredynu a telocvične č. 5 za skvelý prístup pri obrovskej pretazenosti a množstvu pacientov, a preťaženiu všetkých oddelení

21.06.2022 pridal/a Lenka Krpelánová

 

Ďakujem celému personálu JZS za milý prístup, super starostlivosť, pekné, čisté a novo zariadené izby.

21.06.2022 pridal/a Gabriela Meňdelová

 

Ďakujem celému personálu za ľudský a vľúdny prístup. Zariadenie izby vo výbornom stave! Strava taktiež super :)

20.06.2022 pridal/a Jan

 

Chcem sa podakovat vsetkym pracovnikom cardiovascularneho oddelenia a chirurgickych sal za profesionalny pristup pri uskutocneni mojej operacie nakolko to bolo pre mna tazke rozhodnutie ,nelutujem ze som sa zveril do vasich ruk, prajem Vela dalsich uspesnych zakrokov p.Jan

20.06.2022 pridal/a Aďka Kollárová

 

Týmto sa chcem poďakovať za starostlivosť a prípravu pred operačným zákrokom personálu na odd. JZS a zároveň aj gynekológ odd. za prístup, prípravu od príjmu cez OP sály. Personál milý, ochotný pomôcť zo všetkých strán. Prajem Vám na odd. JZS veľa spokojných pacientov, ku ktorým pristupujete vždy s úsmevom a milým slovom, ústretovosťou.

20.06.2022 pridal/a Jitka Luptáková

 

Veľké poďakovanie všetkým, ktorí mi pomohli! Bola som na Vašom oddelení veľmi spokojná, zdr. personál úctivý, pracovitý, svedomite si zastali svoju prácu, či odborne aj ľudsky. Bola som milo prekvapená, len tak ďalej. Veľa síl Vám prajem.

19.06.2022 pridal/a Erik Vizváry

oddelenie/zdravotník:

Neurologická ambulancia

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica AGEL Skalica a.s.

 

Prvý raz som ležal takto a vo všetkom milo prekvapený,čistota a vybavenie izieb,super ľudský prístup ,primár na spravnom mieste, doktori pravé ruky primára,sestričky vysmiate, starostlivé,no proste super klobúk dole😊👍a ešte som tu aj pribral dobré varia👍 neviem aké majú finančné ohodnotenie,ale zaslúžili by si určite minimálne dvojnásobok,lebo robia svoju prácu srdcom a v charaktere poslania. Veľká vďaka za všetko a hlavne mi zdravotne mooooc pomohli😊❤️

18.06.2022 pridal/a Viňanská

oddelenie/zdravotník:

Detské oddelenie

 

Ďakujem za skvelý prístup každej ženy tu od pani sanitáriek, sestričiek až doktorky! Ďakujem za ochotu pomôcť a ľudskosť ktorá tu naozaj nechýba.

17.06.2022 pridal/a Ing. Struhárová Natália

 

Ďakujem za príjemný, ľudský, milý a citlivý prístup plný trpezlivosti celému personálu oddelenia. Je vidieť, že to čo robia, robia s radosťou. Ďakujem aj za dcérku

17.06.2022 pridal/a Šnircová Adriana

 

Ďakujem za komplexnú starostlivosť, milý a priateľský prístup, chutnú stravu, nové a pekné vybavenie, za rozprávky pre syna. Cítili sme sa tu príjemne, ako doma.

17.06.2022 pridal/a Daniel Lorenc

 

Ďakujem zdravotníkom z JZS za odborný a ľudský prístup k pacientom.

16.06.2022 pridal/a Iveta Vyberalova

oddelenie/zdravotník:

Mudr. Marianna Grigerová

 

Dobrý deň,

chcela by som sa poďakovať pani doktorke Marianne Grigerovej, že mi pomohla v roku 2016, keď sa mi veľmi zrýchlila štítna žľaza a nikto zo zaneprázdnených endokrinológov v bližšom ani ďalekom okolí ma nechcel zobrať. Patrila som do regiónu pána doktora Podobu, ktorý bol na dlhodobej PN.
Už niekoľko mesiacov som sa cítila naozaj zle, stratila som veľa váhy, nemohla som pracovať a chodila som iba s podporou turistickej paličky. Veľa som kašľala a veľmi ťažko sa mi dýchalo. Bála som sa, že mi nikto nepomôže a môj stav sa bude naďalej zhoršovať. Pani doktorka a jej sestrička si ma na chodbe všimli a rozhodli sa mi pomôcť, prijali ma do ambulancie, zobrali mi krv, nasadili mi thyrozol a okamžite po prvej dávke troch tabletiek som pocítila zlepšenie a dokázala som ísť na WC bez turistickej paličky. Neskôr som z dôvodu niekoľkých infekcií bola hospitalizovaná, a pani doktorka ochotne telefonicky konzultovala moje výsledky a odborne radila mojim ošetrujúcim lekárom na Kramároch, ako mám pri dávkovaní thyrozulu postupovať.
Dnes, kedykoľvek pociťujem ťažkosti súvisiaci so štítnou žľazou, pani doktorka ma príjme na vyšetrenie alebo na odber krvi. Tiež veľmi promptne komunikuje prostredníctvom e-mailov. A hoci minule nemala k dispozícii zdravotnú sestru, keď som prišla na vyšetrenie krvi, sama mi spravila odber.
Uvedomujem si, že slovenské zdravotníctvo nie je v ideálnom stave, že máme akútny odliv sestier a nedostatok lekárov. Ale pani doktorku Grigerovú vnímam ako výnimočne kompetentnú, ľudskú a ochotnú pomôcť i nad hranice svojho platu a svojho oficiálneho rozsahu práce. Veľmi si to vážim, som veľmi vďačná, že môžem byť jej pacientkou.

Ďakujem a prajem všetko dobré.

Iveta Vyberalová

16.06.2022 pridal/a Róbert Cirok

 

Príjemný celý zdravotnícky personál. Super strava a konečne príjemné prostredie. Jednou vetou: Všetko na jednotku. <3

16.06.2022 pridal/a Adrián Kašša

 

Moc ďakujem, že ste sa o mňa týchto pár dní starali. Kvôli Vám to tu bolo príjemné.

16.06.2022 pridal/a Frolovičová

 

Kolektív tvoria krásni mladí ľudia, ktorí svoju prácu majú radi a vykonávajú ju s láskou a obetavosťou . Ďakujem za starostlivosť

16.06.2022 pridal/a Matejovičová Martinka

 

Týmto sa chcem poďakovať lekárom za skvelo odvedenú prácu a sestričkám za ich starostlivosť a príjemný prístup. A tiež pani kuchárkam za skvelé jedlo, ktoré posilnilo telo.

16.06.2022 pridal/a Monika Dubanová

 

Veľmi pekne ďakujem celému tímu od lekárov, sestier, majú veľmi ľudský prístup k pacientovi. Bola som veľmi spokojná od prvého vstupu na oddelenie. Usmiata sestrička na recepcii a ďalšie veľmi úžasné sestričky, ktoré sa snažili zmierniť moju bolesť. Ešte raz veľké ďakujem

16.06.2022 pridal/a Mäsiarová Emília

 

Vyslovujem veľkú vďačnosť celému tímu lekárov aj sestričkám oddelenia za vzorný prístup k pacientom. Ešte raz veľmi ďakujem, aby to vydržalo čo najdlhšie aj v týchto časoch, ktoré prežívame.

16.06.2022 pridal/a Olejková Mária

 

Úprimná vďaka za vašu starostlivosť. Ďakujem doktorom, sestričkám, proste celému kolektívu. Som spokojná a ešte raz ďakujem.

15.06.2022 pridal/a Anastázia Sýkorová

oddelenie/zdravotník:

MUDr. Juraj Šútovský

zdravotnícke zariadenie:

Univerzitná nemocnica Martin

 

Nezvládala som pracovné nasadenie. Nie preto, že sa mi nechce pracovať, ale ak máte bolesti ťažko podáte adekvátny výkon. Pol roka na PN, žiadny posun, nič. Len si ma prehadzovali, jedno oddelenie s druhým. Svetielko nádeje mi zasvietilo, keď som absolvovala MR vyšetrenie, ale aj to rýchlo zhaslo, keď mi oznámili, že tam nič nie je. Ale pre istotu mi odporučili konzultáciu u neurochirurga. A tak sa začal kolotoč volaní po všetkých nemocniciach na Slovensku. Termíny v nedohľadne a mňa tlačil čas. Neviem prečo som si nechávala nemocnicu v Martine ako poslednú? A čuduj sa svete, mohla som si vybrať lekára aj termín vyšetrenia, ktorý bol o tri týždne. Hneď ako som vošla do ambulancie, som si všimla, že niečo je iné, ako poznám z iných ambulancií. Sestrička aj lekár, boli usmiaty, príjemní, ľudskí a to sa teda dnes len tak nevidí. Aspoň ja mám takú skúsenosť. Hneď ako sa načítali snímky, mi lekár oznámil, aké mám možnosti a že najlepšie by to bolo zoperovat. Bez váhania som súhlasila, pretože žiť s bolesťou som už nechcela. Pravá ruka mi neustále tŕpla, bolela ma, ako keby mi ju lámali na milión kúskov, mala som bolesti hlavy takmer každý deň. Dostala som presné informácie o tom, čo ma čaká, ako prebieha samotná operácia, možné komplikácie a čo bude nasledovať po operácii. Odchádzala som s termínom operácie, ktorá sa konala o mesiac a pól a s pocitom, že sa na ňu doslova teším.
Nástup na hospitalizáciu bol pre mňa veľkým prekvapením. Samozrejme pozitívnym. Celé oddelenie neurochirurgie, tvoria zdravotníci, ktorí sa neminuli svojim povolaním, či už svojou odbornosťou, alebo ľudským prístupom. Nestretla som sa s nikým, kto by ma odbil, či odignoroval. Vždy bol prítomný úsmev a ochota. MUDr. Juraj Šútovský odviedol dokonalú operáciu hernie diskov C4/5 C5/6 C6/7 s kompresiou miechy. Od operácie som ani raz nemala bolesti, ruka mi netŕpne a hlava ma už nebolí. Pooperačná starostlivosť bola bezchybná. Dovolím si tvrdiť, že všetci pacienti na oddelení boli maximálne spokojní, personál od lekárov, cez zdravotné sestry, až po sanitárov bol vždy ústretový.
V súčastnosti som v rekonvalescencii a cítim sa výborne. Touto cestou, sa chcem veľmi pekne poďakovať MUDr. Jurajovi Šútovskému za jeho vysoko odbornú prácu a za ľudský prístup. Moje poďakovanie patrí celému oddeleniu neurochirurgie v UN Martin. Bodaj by sme takých ľudí v zdravotníctve mali vždy dostatok. Ak by som sa dnes rozhodovala kam ísť a komu zveriť moje zdravie, rozhodla by som sa opäť pre UN Martin.
Patrí Vám moje veľké Ďakujem.

15.06.2022 pridal/a Erika Líšková

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Počas kovidu som bola na rehabilitačnom pobyte a všetky sestričky a lekárky boli úplne super. Fyzioterapeutky mi pomohli s rozcvičkou mojej ruky a naučili ma správne dýchať a cvičiť. Boli to krásne a užitočné dva týždne. Už druhý rok cvičím poctivo podľa nich. Veľká vďaka.

15.06.2022 pridal/a Eliška Šteflíková

oddelenie/zdravotník:

Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica AGEL Skalica a.s.

 

Jedno obrovské ďakujem patrí všetkým pracovníkom gyn. por. oddelenia pod vedením uzasneho pána primára Budinského. Pomohli mi na svet priviesť moju druhorodenú dcérku a následne sa o nás fantasticky starali. A taktiež ďakujem sestričkám a lekárom z NOVORODENECKÉHO ODD., ktorí sa úžasne starali o moju dcérku. Robíte úžasnú prácu. Len tak ďalej 💪🙏❤️

15.06.2022 pridal/a Milada Mešová

oddelenie/zdravotník:

Gynekologicko-porodnicke oddelenie

 

Dakujem vsetkym doktorkam,sestrickam a zamestnancom za mile zaobchadzanie, super starostlivost a prijemny pobyt v nemocnici od zaciatku ako sme prisli do porodnice az po odchod domov.

15.06.2022 pridal/a Jozef Bagin

 

Lepšiu zdravotnú starostlivosť som ešte nemal. Čisté a príjemné prostredie so super personálom. Ďakujem

15.06.2022 pridal/a Jozef Kaplán

 

Ďakujem za starostlivosť , ochotu a ústretovosť, príjemné prostredie a personál.

14.06.2022 pridal/a Mária

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Ďakujem všetkým zdravotníkom v Dolnom Smokovci. Ja aj Moje deti sme sa u Vás cítili príjemne aj vďaka tomu že ste tam všetci milí a ochotní pomôcť. Za 10 dní som tam nestretla žiadneho nepríjemného zdravotníka. Pani upratovačky, kuchárky a páni SBS-kari boli tiež úžasní, všetci sa o nás krásne starali.

13.06.2022 pridal/a Mária Šimková

 

Ďakujem za starostlivosť, pochopenie, ústretovosť, povzbudenie a porozumenie, za ľudský prístup a príjemné prostredie.

13.06.2022 pridal/a Švihoríkova E.

 

ďakujeme celému kolektívu JAS za príkladnú starostlivosť o nášho syna. Milý usmiaty personál a profesionálny prístup. Ďakujeme a prajeme Vám veľa úspechov a zdravia.

11.06.2022 pridal/a Jozef Chudý

oddelenie/zdravotník:

Neurologické oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Ďakujem všetkým za profesionálny prístup a ľudský prístup.

10.06.2022 pridal/a Jana T.

oddelenie/zdravotník:

Radovan Škuta

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať, za nekonečnú trpezlivosť, a neskutočne ľudský prístup p. Primárovi Radovanovi Škutovi, aj celej chirurgii B , že mi konečne vrátil chuť do života, že môžem konečne žiť .. Ďakujem, že som to so mnou nevzdal a po x-tej operácii je všetko naporiadku .
Prešla som si viacierimi lekárskymi zariadeniami a lekármi, ale s nikým tak ľudským som sa nestretla.
Ďakujem za všetko ste pre mňa urobili.

10.06.2022 pridal/a Katarína Leitmanová

 

Veľmi pekne ďakujeme za zdravotnú starostlivosť o nášho 3-ročného syna po operácii nosnej mandle. Sestričky boli veľmi milé a starostlivé. Pekné priestranné izby, do budúcna televízor na izbe by bol fajn. Potešila možnosť pripojenia na wifi. Ešte raz srdečná vďaka.

09.06.2022 pridal/a Viera Tahotna

oddelenie/zdravotník:

Mgr. Edita Štefaniková

 

Ďakujem za úžasný prístup k pacientom, konkrétne k môjmu manželovi po amputácii dolnej končatiny. Napriek tomu, že ako pacientka mám so sestričkou tie najlepšie skúsenosti, veľmi ma potešilo ako vedela usmerniť a myslím aj tak trochu naštartovať pozitívne myslenie pre ďalšiu liečbu.

09.06.2022 pridal/a Šimon Beňo

 

Na JZSke som sa obidva dni cítil výborne, všetky sestričky bez výnimky sa o mňa úprimne zaujímali až s materinskou starostlivosťou, často za mnou chodili a pýtali sa, ako sa cítim, dbali na pravidelné podávanie liekov proti bolesti, a aj napriek veľkému počtu pacientov a množstvu povinností to robili s úsmevom a radosťou. Vytvorili ideálnu pohodovú atmosféru na rýchlu rekonvalescenciu. Vyhoveli všetkým mojim požiadavkám, od začiatku som sa cítil ako v domácom prostredí. Ďakujem a podčasom pouvažujem, či si nespôsobím menší úraz, aby som sem zavítal ;)

09.06.2022 pridal/a Alena Kaššová

 

Ďakujem všetkým sestričkám za starostlivosť o môjho syna. Všetky ste boli vysmiate a milé. Veľká vďaka. Klobúk dole za vašu starostlivosť a ochotu.

09.06.2022 pridal/a Daniel Vlček

 

Ďakujem za profesionálny a veľmi ľudský prístup, vzornú starostlivosť od personálu oddelenia a verím, že aj lekárov na operačnej sále. Bol som milo prekvapený. S pozdravom

09.06.2022 pridal/a Pavel

 

Ďakujem celému kolektívu JZS Bojnice za príkladnú starostlivosť a milé jednanie s pacientami.

09.06.2022 pridal/a Jaroslav Novotka

 

Veľká vďaka celému kolektívu JZS pri mojom zákroku 8.-9.6.2022. Lekári odborníci s vysvetlením ako zákroku, tak i vysvetlením pooperačnej liečby. Sestričky milé, usmiate profesionálky, ochotné pomáhať vo dne či v noci. Moja spokojnosť je nadmerná a dúfam, že takáto starostlivosť bude samozrejmosť vo všetkých zdravotníckych zariadeniach.

08.06.2022 pridal/a Dorotíková Viera

 

Srdečná vďaka za príjemný prístup pri mojej hospitalizácii na JZS. Krásne čisté nové prostredie, sestričky - super. Pánom doktorom (p. MUDr. Urban) za ich profesionálny prístup ďakujem. Prajem veľa spokojných pacientov.