Poďakovania

spolu 8634

 
vyhľadaj zdravotnícke zariadenie

02.11.2021 pridal/a Mariana Poljaková

 

Chcela by som sa poďakovať celému internému oddeleniu.
Milým a ochotným prístupom od lekárov a sestričiek.
Veľmi veľká vďaka.

02.11.2021 pridal/a Ema Snircova

mesto/obec:

Bánovce nad Bebravou

 

Ďakujeme za super prístup pri ockovani.

02.11.2021 pridal/a Monika

 

Chcela by som sa poďakovať za úžasnú prácu všetkých lekárov,sestričiek,pôrodných asistentiek, sanitárov aj za prácu pani upratovačiek aj na oddelení šestonedelia aj na novorodeneckom oddelení kde dali na náš poklad pozor.
Odviedli všetci skvelú prácu a my sa teraz tešíme doma zo zdravého synčeka.
Dobudúcna si opäť určite vyberiem Novú nemocnicu v Ke :)
Ešte raz Ďakujeme

31.10.2021 pridal/a Jana Ježíková

oddelenie/zdravotník:

Neurologické oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Chcem poďakovať personálu Neurologického oddelenia, ktorí sa o mňa a ostatných pacientov starali skutočne na vysokej profesionálnej, ale aj ľudskej úrovni. Pani doktorka Andrasikova neskutočne milá, príjemná, na úrovni, všetko vysvetlila, pomohla. Pán primár profesionál ako vždy. Sestričky, sanitarky a pani upratovačky veľmi milé, usmiate a príjemné. S takýmto prístupom som sa s v štátnom zdravotníckom zariadení ešte nestretla. Ďakujem ☺️

29.10.2021 pridal/a Lucia Ivanovičová

oddelenie/zdravotník:

Urologická klinika FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Nedávno som absolvovala vyšetrenie na urológii u vás vo Fakultnej nemocnici Trnava. Vyšetrenia som sa bála, keďže som nevedela, čo ma čaká. Chcela by som týmto poďakovať pánovi doktorovi a sestričke, ktorí robia urodynamické vyšetrenie za ochotu a príjemný prístup. Sestrička je úžasná, snažila sa ma upokojiť a pán doktor mi všetko krásne a trpezlivo vysvetlil. Keďže nie vždy som natrafila na takýto prístup, veľmi sa teším, že sa nájdu lekári ľudskí a ochotní.
Veľmi pekne ďakujem.

28.10.2021 pridal/a Otília Homolová

oddelenie/zdravotník:

Interné oddelenie

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica s poliklinikou, n.o. Revúca

 

Za pár dní ma doslova postavili znova na nohy, za čo lekárom, sestričkám a celému kolektívu interného oddelenia patrí moje veľké poďakovanie. Ďakujem za Vašu opateru, profesionalitu a ľudský prístup. Chválim príjemné prostredie a aj kuchyňu.
Otília Homolová

28.10.2021 pridal/a Dano Hanke

oddelenie/zdravotník:

Urgentný príjem FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Píšem Vám viacerým, pretože chceme aby ak je to možné, boli nejakým spôsobom odmenení, alebo aspoň dostali uznanie za svoju prácu. V utorok 12. 10. 2021 sme boli s 14-mesačným synom na urgentnom príjme lebo nám padol o ostrý roh na hlavičku. Boli sme na detskej pohotovosti odkiaľ nás poslali k Vám. Na traumatológii vtedy slúžila pani doktorka Martina Berešová s jedným mladým pánom, vraj pracuje ako sestra no nechcem to zle napísať, tak nám povedali kolegovia.. Tuším vraveli, že krstným sa volá Lukáš.. No ich správanie a záujem o pacienta bol presne taký, aký má byť a aj nadpriemerný. Tak isto ako aj ostatní, ktorí boli či na RTG alebo CT, aj pani doktorky, ktoré nevieme podľa mien, ale prišli z detskej zobrať krv synovi a podať kontrastnú látku pred vyšetrením CT. Tiež aj pani doktorka asi so sestričkou, ktoré uspávali syna pred vyšetrením CT. Tiež veľká vďaka aj pánovi doktorovi Milanovi Pivoluškovi a sestričke. Všetkých prístup bol veľmi ľudský a citlivo a milo sa správali ku synovi. S pani doktorkou Berešovou a s tým pánom mladým už som bol asi mesiac dozadu v kontakte, keď som prišiel na ošetrenie a aj ku mne samotnému mali veľmi pekný prístup.
Prosím Vás, aby ste im ich prácu nejakým spôsobom ocenili, lebo za posledných 5 rokov som veľa pochodil vyšetrenia a taký prístup nie je samozrejmosťou.
Veľká vďaka. S pozdravom Hanke

28.10.2021 pridal/a Ida Konopová

oddelenie/zdravotník:

Urgentný príjem FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Vážený kolektív FNT, z úprimného srdca chcem poďakovať Vašim dotknutým zamestnancom - trojčlennej skupine RZP a potom aj pani doktorke (zástupkyňa primára) na urgentnom príjme v internej ambulancii a to vo veci odbornej i ľudskej pomoci - prístupu k pacientovi. Je ním moja teta Irena Slaninková, 86 - ročná skvelá žena, bývalá dlhoročná učiteľka. Nemohla dobre dýchať, má choré srdce a bola zavodnená. Tak sme ešte cestou z Dolian, kde bývame, volali na 112 RZP. Tá prišla cca 10 minút po nás, teda s mojim s manželom. Zdravotníci boli promptní - odborne i ľudsky. Usmernili nás, kedy a kam máme tete Irenke doniesť potrebné veci. A tak sme síce dlhšie na chodbe vo vestibule urgentného príjmu čakali, ale stálo to za to. Keď nás zavolali do internej ambulancie, teta mala za sebou už potrebné vyšetrenia a venovala sa nám dotknutá lekárka, myslím, že funkčne zástupkyňa primára. Bola milá, ochotná, zreferovala nám tetin zdravotný stav a usmernila, ako ďalej budú postupovať. Tak sme sa s tetou rozlúčili a odchádzali s pocitom vďaky a hrdosti na Vašich zamestnancov a nemocnicu. Nielen ako človek, ale aj ako právnička, odkazujem touto cestou všetkým odporcom a kritikom nášho zdravotníctva, vrátane FNT: my sme na Vás hrdí a vďační za takýto korektný prístup a lekársku starostlivosť. VĎAKA a ÚCTA Vám ! JUDr. Ida Konopová, PhD. - neter Irenky Slaninkovej.

28.10.2021 pridal/a Milan Klement s rodinou

oddelenie/zdravotník:

Andrea Vándorová

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Dovoľte mi z celého srdca vyjadriť svoje veľké a úprimné ĎAKUJEM oddeleniu geriatrie pod vedením pani primárky Andrei Vándorovej.

Majú moju obrovskú úctu a obdiv. Po celú dobu, od doby prijatia mojej matky Oľgy Klementovej 01.10.2021, som sa stretol s maximálne ústretovým, ľudským a vysoko profesionálnym prístupom všetkých zamestnancov tohto oddelenia. Zvlášť oceňujem ich náročnú a obetavú prácu, príkladnú lekársku starostlivosť a ľudský prístup k pacientom a ich rodinným príslušníkom. Bolo pre mňa úžasné, že svoju prácu berú ako poslanie. Majú veľmi dôležitú a zároveň ťažkú prácu - liečenie a záchranu ľudských životov.
Pán riaditeľ, môžete byť oprávnene hrdý a pyšný na svojich kolegov - lekárov, sestry a všetkých zamestnancov geriatrického oddelenia. Každodenne dokazovali svoju vysokú profesionalitu, úžasnú starostlivosť, ľudskosť, trpezlivosť, ochotu komunikovať a to najmä v dnešnej dobe sťaženej epidemiologickou situáciou a následných opatreniach.
Napriek maximálne poskytnutej zdravotnej starostlivosti moja matka svoj boj so životom 16.10.2021 prehrala. Ale to mi nebráni ešte raz vyjadriť svoje veľké a úprimné ĎAKUJEM.
Chcem Vás touto cestou požiadať o postúpenie tohto poďakovania celému kolektívu geriatrického oddelenia pod vedením pani primárky MUDr. Andrei Vándorovej.

S pozdravom

Milan Klement s rodinou

27.10.2021 pridal/a JUDr. Ida Konopová, PhD.

oddelenie/zdravotník:

Duchovná služba

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Som nielen milo prekvapená začlenením nemocničnej duchovnej služby (NDS) vo FN Trnava, ale od dnešného dňa, t.j. 27.10.2021 aj praktickým poznatkom: promptným duchovným i ľudským prístupom dotknutého duchovného otca Rudolfa, ktorý s láskou zaopatril moju 86 ročnú tetu, hospitalizovanú od včera na geriatrii. Otec Rudolf, PBZ - ĎAKUJEME. Ako veriaca, ale aj ako právnička, veľmi kladne hodnotím existenciu NDS v niektorých zdravotníckych zariadeniach na Slovensku. Prihováram sa za novelizáciu príslušnej legislatívy holistickej starostlivosti o pacienta, ktorej NDS by mala byť ex offo jej permanentnou súčasťou v každom zdravotníckom zariadení. O to viac je to potrebné v súčasnosti, kedy prekonávame pandémiu koronavírusu + súvisiacich ochorení,ako aj enormného rastu počtu pacientov a záťaže pre lekárov, sestry a zdravotníkov.

26.10.2021 pridal/a Mlynčeková Iveta

oddelenie/zdravotník:

Chirurgické oddelenie

 

Sestričky boli milé, ochotné, mali dobrý prístup. Za to im ďakujem.

26.10.2021 pridal/a Jana Zamborská

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Chcem sa veľmi pekne poďakovať, celej Gynekologicko- pôrodníckej klinike FNTT. Od oddelenia na pôrodníckom príjme, cez pôrodnú sálu, šestonedelie po novorodenecké oddelenie.
Sestričkám na príjme, lekárom na poradniach i na šestonedelí. Žiaľ mená sestričiek na príjme si nepamätám, akurát pani Martinku, a z mien lekárov si pamätám MUDr. Bratičák, MUDr. Ďuricová, MUDr. Kalinayová, MUDr. Brimichová, MUDr. Elzerová, MUDr. Laurincová.

Na príjem som prišla 20.10. 2021 okolo druhej hodiny ráno, všetci na príjme i na čakačke pôsobili pokojne, milo, kľudne. Musím však aj povedať, že na čakačke možno až príliš kľudne, najmä keď som prišla s kontrakciami 2-5 minút a dávali si všetci na čas, hoci ako treťorodička som cítila, že čas pôrodu sa blíži a nemám veľmi čas ani chuť ležať na posteli a oddychovať, ale radšej čím skôr dostať intravenózne penicilín (napokon mi ho ani nestihli dať, no našťastie sa bábätko nenakazilo) a hýbať sa, aby to čím skôr prišlo... To je azda moja jediná výtka.

Som veľmi vďačná MUDr. Terézii Mišíkovej Laurincovej, že mi na poradni verila, a hoci som už dlho prenášala, dala mi ešte šancu a čas počkať na spontánny príchod pôrodu.. Čo sa napokon aj nad ránom stalo, a nemusela som na ôsmu prísť na príjem...  O to väčšie prekvapenie bolo, že pani doktorka mala práve vtedy službu, takže sme to spolu aj dobojovali do úspešného konca alebo skôr začiatku našej 4,5 kg Zuzky. 

Nie som zástanca "objednávania si pôrodníka" k pôrodu. Pri troch pôrodoch je to pre mňa vždy prekvapenie, kto má službu, kto ma odrodí ( pri druhom pôrode to boli na 99% pôrodné asistentky). Verím totiž všetkým, že sú na profi úrovni zvládnuť všetko, a že dôležitú úlohu, tam zohrávam ja. Práve preto mi je ľúto, že lekári "neobjednaní" k pôrodu, nie sú finančne zvýhodnení, hoci práve oni by si to zaslúžili, nakoľko počas smeny majú práce viac než dosť..

Veľká vďaka patrí aj sestričkám a sanitárkam na pôrodnej sále, obzvlášť Zuzkám, ktoré sa úprimne tešili z našej narodenej Zuzky a boli naozaj milé a nápomocné pri aj po pôrode, keď som bola dočasne ubytovaná na čakačke.
Vďaka aj za milý prístup a ochotu následne na šestonedelí i na novorodeneckom, za usmievavý personál. Prepáčte, neviem Vaše mená, ale všetky ste boli veľmi fajn (lekárky, sestričky, sanitárky aj upratovačky pri ich mravenčej práci aby sme sa cítili fajn.) Ako ste sa ochotne pýtali, či niečo potrebujeme a ako sa cítime, prípadne poradili, či vysvetlili, ak bolo treba. Špeciálne si spomínam na jednu pani (sestričku či sanitárku), ktorá nám v jedálni vždy úžasne vtipne a hlavne neúnavne popriala "Dobrú chuť!" 

Viem, že to máte v súčasnej covid dobe náročné, či už podmienkami alebo aj kapacitne zvládnuť množstvo rodičiek, no svoju prácu robíte dobre a fandím Vám všetkým.
Prajem Vám naďalej veľa múdrosti, rozvahy, ľudskosti a zanietenia vo vašej práci.

Spokojná mamina
Jana Zamborská

25.10.2021 pridal/a Marcel Šobíšek

oddelenie/zdravotník:

Dagmar Kutnárová

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Dobrý deň prajem. Chcem sa veľmi pekne poďakovať za starostlivosť, ktorá mi bola poskytnutá na očnom oddelení v dňoch 15.11 až 19.11.. Bol som hospitolizovaný vo Vašom zariadení. Pani primárka Kutnarová je skvelá pani doktorka. Je obkolesená super kolegami. Všetci boli veľmi milí a starostiví. Veľká vďaka všetkým sestrám a sanitárkam,že v tomto ťažkom období sa ešte stále dokážu milo usmiať na pacienta. Naozaj klobúk dole za ich starostlivosť a ešte raz veľká vďaka.

24.10.2021 pridal/a Miroslava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Ďakujem celému personálu na gynekologickom oddelení aj oddelení šestonedelia za starostlivosť po sekcií. Sestričky boli milé a ochotne s čímkoľvek pomôcť. Takisto lekári, od gynekológov po pediatrov. Vďaka!

23.10.2021 pridal/a Michal Sopóci

oddelenie/zdravotník:

Interná klinika FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Chcel by som sa Vám veľmi pekne poďakovať za veľkú spokojnosť vo Vašej nemocnici FN Trnava a hlavne s vyšetrením, prístupom tímu a komunikáciou pána MUDr. Husťáka na oddelení gastroenteorológie . Vyšetrenie mi bolo robené v narkóze na cholangioskope. Bolo to pre mňa omnoho menej stresujúce ako predošlé vyšetrenie ERCP v BA, ktoré mi bolo vykonané pod náladovou injekciou, čo som veľmi zle znášal. Pre mňa ako pacienta je veľmi veľkou výhodou zobudiť sa nič necítiť a mať vyšetrenie za sebou. Pokiaľ sa to vykonáva pri vedomí je pre to mňa veľmi nepríjemné a myslím si, že aj iní pacienti toto vyšetrenie veľmi zle znášajú.
Chcem sa poďakovať p. MUDr. Husťákovi za jeho komunikáciu vysvetlenie mojej diagnózy a ľudský prístup. Rovnako sa chcem poďakovať p. MUDr. Ušákovi, ktorý mi zákrok vykonával ako aj celému kolektívu, ktorý sa podieľal na mojom vyšetrení a nemocničnému personálu na Vašom internom oddelení v Trnave - stará budova. Pred nástupom do nemocnice ma pán MUDr. Husťák kontaktoval a dopodrobna mi vysvetlil ako bude prebiehať moje vyšetrenie . Som človek, ktorý má obavy, veľa sa pýta a pán doktor mi vždy veľmi milo odpovedal na všetky otázky . Pred nástupom do nemocnice som potreboval od MUDr. Husťáka potvrdenie na PCR test a veľmi rýchlo mi odmailoval. Potreboval som ho, aby mi tento test bol uhradený poisťovňou.
Po obdržaní výsledkov ma pán MUDr. Husťák kontaktoval a oboznámil s mojim výsledkom histologického vyšetrenia, ktoré dopadlo dobre. Lekársku správu s výsledkami odoslal mojej obvodnej lekárke, do Nemocnice sv. Michala a aj mne.
Vašu prácu si veľmi vážim a viem, že v tejto zložitej dobe to máte všetko oveľa ťažšie. Patrí Vám za Vašu starostlivosť o mňa moja úprimná vďaka a Vaše pracovisko gastroenterológie môžem iba odporučiť.

22.10.2021 pridal/a Riaposova Monika

oddelenie/zdravotník:

Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica s poliklinikou Brezno, n.o.

 

Ďakujem všetkým na oddelení ,rodila som tam 4 x a vždy spokojná či s prístupom , s personálom zdravotníckym aj nezdravotnickym... a inak Nezabudnem na ,,štvrto rodičky rodia rýchlo 😂🤣😂,, a ja nie a nie porodiť 😉😊 ste tam všetci super ... Monika a Anička (Jakub,Matej,Kristínka)

22.10.2021 pridal/a ČAMBALIK

oddelenie/zdravotník:

Chirurgické oddelenie

 

Zdravím tak znova sa chcem podakovat chirurgickému odeleniu po vedením primara Velickeho teraz operacia hernie dakuje super prístup a starostlivost

22.10.2021 pridal/a Mgr.Martina Ambrová

oddelenie/zdravotník:

Duchovná služba

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Rada by som sa touto cestou srdečne poďakovala Duchovnej službe vo FN Trnava, najmä o. Rudolfovi za ochotu pomôcť, dodanie nádeje, vyslúžiť sviatosti, podať sv.prijímanie chorému.

22.10.2021 pridal/a Húska

oddelenie/zdravotník:

Urgentný príjem 1. typu

 

Ďakujem sestričke z traumatológie za milý a ľudský prístup. Dňa 26.9.2021
p. Húska

21.10.2021 pridal/a Anna POPIKOVÁ

oddelenie/zdravotník:

Albína Gogová

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica AGEL Košice-Šaca a.s.

 

Ďakujem za ústretovosť zdravotnej sestry p. Gogovej , vždy trpezlivá, nápomocná s max. ľudským prístupom. Stále prívetivá k pacientom. Neustále prejavuje vrúcnosť. Je pružná a rýchla. Preto jej patrí od nás pacientov veľké ĎAKUJEME.

21.10.2021 pridal/a Eva Hercegová

oddelenie/zdravotník:

o. Rudko, o. Mário, o. Ladislav

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Ďakujeme veľmi pekne všetkým kňazom z duchovnej služby v Trnavskej nemocnici za sprevádzanie našich blízkych v posledných chvíľach ich života, za vyslúženie sviatostí, za ochotu ísť aj v noci ak treba. Veľa to pre nás znamenalo. Mocný dôkaz, že zázraky sa dejú stále.

21.10.2021 pridal/a Ján Javorek

oddelenie/zdravotník:

Interná klinika FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Ďakujem zdravotníkom v mene celej našej rodiny, ktorí sa starali o môjho otca Jána Javoreka s empatiou a profesionalitou a umožnili, aby mu bola poskytnutá duchovná služba v posledných dňoch života. Bola to pre neho posila. Velmi si to vážime, že mu to bolo umožnené v tejto pre všetkých náročnej dobe, kedy už mnohým chýba pravá nádej. Ešte raz ďakujeme.
Rodina zosnulého.

20.10.2021 pridal/a p.Cihová

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Dakujem celemu personalu jednodnovky ORL som po operacii dutin a zlomeneho nosa. Takto si predstavujem starostlivost o pacientov. Prajem celemu kolektivu hlavne zdravie, vela pracovnych aj osobnych uspechov. kiez by cele zdravotnictvo bolo ako Vase Orl.

20.10.2021 pridal/a Radoslav Gyula

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Detská fakultná nemocnica Košice

 

Dakujem Vám za neskutočnú starostlivosť, ľudský pristup a nadobudnutia životnej sily tragickych okamihov tohto života. Super ludia a skvelý kolektiv. Ďakujeme

20.10.2021 pridal/a Marián Opálek

oddelenie/zdravotník:

Chirurgická klinika FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Úprimne a srdečne ďakujem všetkým lekárom, sestričkám aj pomocnému personálu za veľkú starostlivosť, srdečný prístup a milé vystupovanie.

20.10.2021 pridal/a Viera Matulová

oddelenie/zdravotník:

Chirurgická klinika FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Ďakujem všetkým zamestnancom (lekárom sestričkám, sanitárkam, pani upratovačkám) za odbornú zdravotnícku pomoc, milé a povzbudivé slová. Srdečná vďaka za Vašu náročnú a namáhavú prácu, ktorú vykonávate v ťažkých pracovných podmienkach s láskou a trpezlivosťou.

20.10.2021 pridal/a Eva Krištofíková

oddelenie/zdravotník:

Chirurgická klinika FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

S veľkou vďakou odchádzam z hospitalizácie. Kolektív oddelenia je veľmi láskavý, ochotný vždy pomôcť, plný pochopenia pre chorého človeka. Sú to ľudia nielen odborne erudovaní, ale aj s veľkým srdcom. Ešte raz veľké ďakujem.

20.10.2021

oddelenie/zdravotník:

Chirurgická klinika FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Zo srdca Vám chcem všetkým poďakovať za Váš profesionálny, milý, obetavý prístup. Ďakujem Vám zo srdca, že ste sa tak obetavo starali a dali ma do poriadku. Vyslovujem Vám veľkú úctu a vďaku za všetko ♥

20.10.2021 pridal/a Peter Velčický

oddelenie/zdravotník:

Chirurgická klinika FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Zo srdca veľmi ďakujem sestričkám za opateru a láskavý prístup. Bol som veľmi spokojný ako sa o mňa starali, ale aj o ostatných pacientov. Patrí im veľká vďaka za ich prácu, čo vykonávajú zo srdca.

19.10.2021 pridal/a Marta Kytková

oddelenie/zdravotník:

Detské oddelenie

 

Dobrý deň. Ja by som sa chcela veľmi pekne poďakovať za to, ako sa dnes (18.10.2021) pekne ľudsky správali k môjmu 3ročnému synčekovi v detskej príjmovej a konziliárnej ambulancii kam sme boli odoslaní po vyšetrení u našej obvodnej lekárky. Pani sestrička bola veľmi zlatá, vyriešila s nami aj rtg vyšetrenie, Mudr. Mifek veľmi milý a profesionálny. Aj vďaka nim sa synček nebál vyšetrenia a spolupracoval. Verím, že to nemáte v týchto časoch jednoduché a preto ma potešilo, že sú zdravotníci stále príjemní, veci vysvetlia a pomôžu. Držím palce v ďaľšej práci a prajem všetko dobré.

18.10.2021 pridal/a Katarína Krajčiová

oddelenie/zdravotník:

ORL oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Poďakovala som sa na ambulancii, ale rada by som aj takto verejne vyzdvihla profesionalitu, empatiu a ľudskosť pani doktorky a sestričky na oddelení Ušno-nosno-krčnom, na 4. poschodí Fakultnej nemocnice Trnava, ktorú som navštívila dnes večer so svojím 4,5 ročným synom.
Ďakujem vám z celého srdca, že aj vďaka takým lekárom a sestričkám, ako ste vy, mám nielen ja, ale aj môj syn dôveru voči lekárovi. A zároveň si veľmi želám, aby bolo takých lekárov a sestričiek v našom zdravotníctve čo najviac!
Jedná sa o pani MUDr. Lauru Jaloveckú a sestričku, žiaľ meno neviem, ale slúžili spolu a bola síce staršia, ale naozaj veľmi príjemná a ohľaduplná. Veľakrát sa stretávam s tým argumentom, že lekár/sestra už majú toho po toľkých rokoch v službe dosť a ich správanie je preto často neprimerané. Ale táto pani sestrička je dôkazom toho, že jej povolanie je zároveň pre ňu poslaním a že ľudskosť nie je o veku, ale o ľuďoch! Želám všetko dobré.

18.10.2021 pridal/a Katarína Rybárová

oddelenie/zdravotník:

Jana Štefániková

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Chcem veľmi pekne poďakovať celému Gynekologicko-pôrodníckemu oddeleniu, všetci sa starajú príkladne a ukážkovo. Sestričky od Gyn. cez Novorodenecké až po šestonedelie sú úžasné, dodávajú žene energiu, silu a sú veľmi empatické. Rodila som 1. 10. 2021 akútnou sekciou.
Najväčšia vďaka patrí pani MUDr.Štefánikovej, ktorá veľmi pohotovo reagovala a vyhodnotila situáciu najlepšie, ako sa dalo a primárovi Dečkovi, ktorý odviedol ako vždy odbornú prácu s tak ľudským prístupom a empatiou, ktorý sa dnes už nevidí je to odborník s veľkým srdcom, ktorý priviedol na svet nášho Mareka.
Som rada, že som si vybrala práve túto pôrodnicu, kde dali na JISke nášmu malému tú najlepšiu starostlivosť, ktorú viedla od začiatku pani primárka. Veľká vďaka všetkým.

16.10.2021 pridal/a Zuzana

oddelenie/zdravotník:

Vakcinačné centrum

 

Ďakujem všetkým sestrám vo vakcinačnom centre za ich ľudský prístup, dobrú náladu a hlavne za ich prácu, ktorú každý deň robia, aby sme mohli žiť tak ako predtým. Slobodne ❤️

15.10.2021 pridal/a Mária Lujza Kovačičová

oddelenie/zdravotník:

Jana Štefániková

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Dnes som bola prvý krát na kontrole a bola som veľmi milo prekvapená. Veľmi milá pani doktorka aj pani sestrička. Všetko mi bolo vysvetlené a hlavne s úsmevom. Odchádzala som s veľmi dobrým pocitom a dojmom. Týmto ďakujem Vám obom 🙂

15.10.2021 pridal/a Renata Balážová

 

Chcela by som sa poďakovať za vysoko profesionálny a ľudsky prístup skvelým lekárom: MUDr. Aurélia Kollová PhD. MBA , MUDr. Ján Bánoci, MUDr.Piotr Pedowski,MUDr. František Pataky. V pondelok 11.10. som bola na kontrole a MUDr. J. Bánoci mi povedal skvelú správu. Ešte raz obrovské ĎAKUJEM . Uvidíme sa o rok😉

15.10.2021 pridal/a Ľubica

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Veľmi pekne ďakujem celému personálu GPO za milý a ľudský prístup, ochotu a klobúk dolu pred sestričkami a taktiež pani sanitárkou. Ešte raz ďakujem

15.10.2021 pridal/a Pavlina Deveckova

oddelenie/zdravotník:

Detské oddelenie

 

Nase detske oddelenie ako vzdy usmievave! Najlepsia opatera aku si moze matka s dietatom zelat v nelahkej situacii. Dakujem

15.10.2021 pridal/a Katka Škorvagová

oddelenie/zdravotník:

Oľga Kasmanová

 

Z celého srdca by som sa chcela poďakovať pani Olinke Kasmanovej za pomoc a starostlivosť. Pani Olinka je človek s veľkým srdcom , bola mojou oporou , pomohla mi so všetkým a je pre mňa motiváciou do budúcna . Niesom jediná , ktorá našla v pani Olinke veľkú oporu. Vždy keď bola v práci , bola som šťastná . Myslím si , že v nemocnici môžu byť šťastní , že majú zamestnanca , ktorý je svojmu povolaniu oddaný celým srdcom a že rozdáva pocit bezpečia , istoty a lásky vsade okolo seba . Síce som rodila vo vašej nemocnici pomaly 2 roky dozadu , aj tak mám stále v srdci pani Olinku . Ďakujem , ze vďaka Vám boli nase dni v nemocnici krajsie ❤️

14.10.2021 pridal/a Františka Ježeková

oddelenie/zdravotník:

Diabetologická ambulancia

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica AGEL Krompachy s.r.o.

 

Týmto chcem poďakovať diabetologickej ambulancii, za ich starostlivosť, odbornú zdatnosť a ľudský prístup ku pacientom, hlavne teraz v dobe kovidovej.
ďakujem

14.10.2021 pridal/a Františka Ježeková

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica Poprad, a.s.

 

17.9.2021 som bola po dopravnej nehode hospitalizovaná na oddelení úrazovej chirurgie v Poprade. Týmto chcem poďakovať lekárom, sestričkám aj ostatnému personálu za starostlivosť. Nebola som hospitalizovaná 20 rokov a napočúvala som sa rôzne hororové príbehy, no v tejto nemocnici, príslušnom oddelení sa naozaj starajú o pacientov, podotýkam ťažkých pacientov s úrazmi, ktoré v okamihu menia život človeka, perfektne, sú empatickí, obetaví a hlavne trpezliví.
Práve aj prístup celého personálu mi pomohlo preniesť počiatočnú traumu a šok z úrazu a postupne som sa dostala do psychického normálu, keď som získala vlastnú skúsenosť.
Osobitne ďakujem sestrám, ktoré majú iste ťažkú prácu, niekedy aj nepríjemnú, že všetko zvládajú tak bravúrne.

ďakujem14.10.2021 pridal/a Ján Gmiterko

mesto/obec:

Bardejov

 

Ďakujem zdravotníkom aj dobrovoľníkom, ktorí sa starajú o očkovanie či testovanie (COVID19)

14.10.2021 pridal/a Marie Orendáčová

 

Ako pacientka Gynekologicko-pôrodníckej kliniky, pracovisko Trieda SNP 1 som bola 7. 10. operovaná pánom doc. MUDr. Petrom Urdzíkom, PhD. Chcem vyjadriť veľké poďakovanie za zdarilú operáciu a za úžasný ľudský prístup operačného tímu pána docenta. Neobyčajne obetavá a ľudská bola aj starostlivosť sestričiek na operačnom oddelení 16A a 16B.
Keď sme všetky pacientky s podobnou diagnózou operované v jeden deň boli prepustené z nemocnice do domácej liečby spoločne, hrialo ma, že som bola na správnom mieste.
Ešte raz chcem poďakovať pánovi docentovi a ostatným lekárom a sestričkám. Sme radi, že vás máme.

s úctou

Marie Orendáčová

14.10.2021 pridal/a Petronela Indrišková

oddelenie/zdravotník:

Detská klinika FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Dobrý deň,
chcela by som sa veľmi pekne poďakovať za starostlivosť a profesionálny prístup všetkých zamestnancov na Detskom oddelení vo FN Trnava. Veľká vďaka patrí MUDr. Lucii Vadovičovej, pani primárke prof. MUDr. Adriane Ondrušovej, PhD., ale rovnako všetkým lekárkam a lekárovi, sestrám a sanitárkam s ktorými sme mali možnosť sa stretnúť v období od 11.10. do 14.10.2021. Za Vašu starostlivosť a úžasný prístup nielen k deťom Vám patrí veľké ĎAKUJEME!

13.10.2021 pridal/a Beata Dadova

oddelenie/zdravotník:

Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

 

Dobrý deň,

chcem sa touto cestou veľmi pekne poďakovať celému kolektívu na Gynekologicko-pôrodníckom oddelení vo Vašej nemocnici v Bojniciach.

Pri zhoršení môjho zdravotného stavu počas pobytu v kúpeľoch v Bojniciach,som bola hospitalizovaná, od prvého kontaktu až po prepustenie, všetci  pracujúci na tomto oddelení, lekárky, sestry, sanitárky boli milí, ochotní, po odbornej stránke na vysokej úrovni, s neskutočným empatickým prístupom.

Je tu doba, ktorá prináša len samú kritiku, ale ak niečo stojí za chválu, treba to vyzdvihnúť, preto patrí veľká vďaka Vašim zamestnancom, na ktorých môžete byť pyšní.

                    S pozdravom a úctou        Beáta Dadová

13.10.2021 pridal/a Petra Grežová

oddelenie/zdravotník:

Marek Bučko

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Chcela by som sa podeliť o moju skúsenosť, ktorú som mohla zažiť minulý týždeň v nemocnici na Gynekologicko - pôrodníckom oddelení.
Do nemocnice som prichádzala trochu s obavami aké to bude a ako to všetko zvládneme. Bolo neskoro v noci a aj napriek tomu na príjme som stretla milí personál, ktorí ma s úsmevom previedol a vysvetlil čo bude nasledovať.
Pôrod bol miestami náročný ale predovšetkým úžasný. Pôrodné asistentky si zaslúžia veľkú pochvalu. Ich profesionalita, ľudskosť i milé slová mi pomohli prejsť tie najťažšie chvíle pôrodu a aj vďaka nim som to zvládla.
Za samotný pôrod bez komlikácii som vďačná pánovi doktorovi MUDr. Bučkovi, vďaka ktorému bol pôrod nezabudnuteľným a krásnym zážitkom. Jeho profesionalita, príjemná komunikácia a ľudský prístup je neoceniteľný, človek sa s tým nestretáva každý deň. Pri pôrode mi všetko vysvetlil čo a ako mám rodiť, čo nasleduje a aj podporil. Celý pôrod bol vďaka tomu rýchly a všetko nechal plynúť prirodzenou cestou. Pri ďalšom pôrode nebudeme váhať pri výbere lekára.
Veľká vďaka a pochvala patrí aj sestričkám a lekárom na novorodeneckom oddelení i na oddelení šestonedelia.
Všetci boli veľmi milí, ústretoví, empatickí a hlavne nápomocní vo všetkom čo sme potrebovali pri zotavovaní. Vždy s radosťou zodpovedali moje otázky ohľadom starostlivosti o bábätko. Veľmi oceňujem, že sa naozaj zaujímali o môj i našej malinkej zdravotný stav a pomohli vyriešiť menšie komplikácie.
Čo sa týka nemocnie ako takej, priestory boli vždy čisté, často sa upratovalo. Izby sú priestranné a komfortné. Veľkým pozitívom bolo, že na izbe sú len dve mamičky. Jediné take malé negatívum vnímam to, že na izbách sme mali dosť teplo, už sa kúrilo ale vďaka vetraniu sa to dalo vydržať. Jedlo bolo v rámci možnosti celkom dobré, mne chutilo. Veľké plus za pitný režim. Minerálna voda bola neustále dostupná.
Celkovo môj pobyt v nemocnici hodnotím na výbornú. Rozhodnutie rodiť práve trnavskej nemocnici bolo to najlepšie. Dúfam, že takýto štandard sa udrží a bude sa len zlepšovať.
Ešte raz všetkým lekárom a sestričkám ĎAKUJEM.

12.10.2021 pridal/a Zuzana Kraváriková

oddelenie/zdravotník:

ORL oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať za starostlivosť
o syna Dušana K., ktorý bol od nedele do štvrtka
hospitalizovaný na ORL oddelení. Ďakujem veľmi pekne
lekárom aj sestrám a všetkým, ktorí sa starali o syna.
Ako zdravotník viem, že nie všade je to samozrejmosť.
Ďakujem.

12.10.2021 pridal/a Lucia Svetlíková

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Ďakujem za naozaj profesionálne služby všetkým lekárom a zdravotníkom z I.GYNEKOLOGICKO-PORODNICKEJ kliniky UNB Bratislava. Ďakujem za vaše pracovné nasadenie a opateru, boli ste skvelí a milí už po 2x. Prajem Vám všetko dobré do života !

11.10.2021 pridal/a Ing.Nikol Nagová

oddelenie/zdravotník:

MUDr.Cicholesová

 

Ďakujem MUDr.Cicholesovej za ľudský prístup a vysvetlenie liečby s návrhom alternatív.

11.10.2021 pridal/a MUDr. Anna Sinaiová, PhD.

oddelenie/zdravotník:

MUDr. Miriam Dziaková, PhD.

 

Ďakujem celému kolektívu Oddelenia fyziatrie, balneológie a liečebnej terapie pod vedením primárky MUDr. Dziakovej, PhD. za zlepšenie môjho zdravotného stavu a láskavý prístup.

11.10.2021 pridal/a MUDr. Anna Sinaiová, PhD.

oddelenie/zdravotník:

MUDr. Mikluš, MPH

 

Veľmi pekne ďakujem za operačný zákrok MUDr. Miklušovi, MPH, MUDr. Lazorčákovi a anesteziológovi MUDr. Sivákovi. Vďaka patrí celému zdravotníckemu kolektívu Oddelenia úrazovej chirurgie za príkladnú starostlivosť.