Poďakovania

spolu 7912

 
vyhľadaj zdravotnícke zariadenie

25.02.2021 pridal/a PaedDr. Milota Gerbošová

oddelenie/zdravotník:

A oddelenie psychiatrické

 

Milá slečna psychologička Miška, ďakujem Vám za Váš empatický prístup k mojim problémom. Ste naozaj človek na správnom mieste, pretože dokážete chápať aj obete skrytej formy domáceho násilia. Prajem Vám všetko dobré v živote - opätovanú lásku, slobodnú myseľ a dobré zdravie

25.02.2021 pridal/a PaedDr. Milota Gerbošová

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Vážená pani doktorka MUDr. Čerňanská , ďakujem Vám za všetko, čo ste pre mňa počas môjho pobytu na oddelení urobila

24.02.2021 pridal/a Gažová Beáta

oddelenie/zdravotník:

Urgentný príjem 1. typu

 

Všetkým sestrám aj doktorkám za celú Vašu prácu a zodpovednosť. Ďakujem

24.02.2021 pridal/a Igor Harmadi

 

Mám 57r a bez vážnych diagnóz. Ochorel som na covid s ťažkým priebehom. Po pár dňoch po infikovaní za mňa už dýchali prístroje na ARE. Život mi zachránili doktori a sestričky tohto oddelenia spolu s MUDr. Ondrej Záhornacky z infekčného oddelenie KE. Ďakujem, že dnes môžem byť zdravý a živý so svojou rodinou.

24.02.2021 pridal/a Ontková

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Neskutočná vďaka a poďakovanie patrí celému personálu na oddelení traumatológie a chirurgie a MUDr. Uličnému. Vždy ochotný, milý, profesionálny prístup všetkých. Vážim si týchto ľudí a prajem z celého srdca hlavne zdravie, aj finančné ohodnotenie.

Ontková

23.02.2021 pridal/a Peter Mešťánek

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Ďakujem Vám všetkým, ktorí ste sa o mňa starali, ešte raz Vám ďakujem. Dovidenia

23.02.2021 pridal/a Alena Kobzová

oddelenie/zdravotník:

Neurologické oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Ďakujem veľmi pekne lekárom, sestričkám, pani upratovačkám za milý a ochotný prístup k nám pacientom. Vždy som dostala zrozumiteľnú odpoveď ohľadom môjho zdravotného stavu. V danej situácii si Vašu prácu vážim oveľa viac, ako inkoedy. Ešte raz Vám všetkým zo srdca ĎAKUJEM.

22.02.2021 pridal/a Ludmila Macekova

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Dakujem vsetkym pracovnikom vakcinacneho centra v nemocnici na Rastislavovej 1 - zdravotnikom, dobrovolnikom, vojakom - za ich ustretovost, mile spravanie a bezchybne nasadenie vlastnych sil v prospech zvladnutia pandemie a tym v prospech vsetkych ludi bez rozdielu. Stretla som sa s nimi zatial 2x - pri ockovani mojho otca aj pri mojom vlastnom ockovani - vsetko prebehlo hladko, v zmysle mojich vyssie uvedenych slov. DAKUJEM! Ludmila

22.02.2021 pridal/a PaedDr. Beáta Pácalová

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Dobrý večer, pán riaditeľ, pán JUDr. Vladislav Šrojta!

Dovoľte mi podeliť sa s Vami s mojou dnešnou skúsenosťou vo Vašej FN.

Dnes, 18. 02. 2021 o 9,07 hod., som mala u Vás termín očkovania proti Covidu v časti č.2.
Priznám sa, nebolo mi všetko jedno, pretože ako som počúvala správy televízii, v istej nemocnici, ľudia čakali doslova 3-4 hodiny vonku (bola ešte väčšia zima ako dnes), bez vody, bez toalety. A ja som ešte musela cestovať vyše hodiny k Vám do Trnavy.
A potom prišlo príjemné prekvapenie: žiadne dlhé rady, načasovanie termínov bolo v poriadku, žiadny stres počas celého očkovania.
Hneď vo dverách mladé 3-4 zdravotníčky a mladý pán nás usmerňovali podľa časenky, žiadne predbiehanie!!!, vysvetlili aj dvakrát ako čo treba na tlačive vyplniť, kam sa máme posunúť. Bez stresu a napätia. Samozrejme k dispozícii bola dezinfekcia i pripravené perá, tlačivá s podložkou.
Potom som prešla do Registrácie, kde zdravotníci boli tak isto milí, ochotní, zopakovali čo a ako, a potom som sa posunula k samotnému očkovaniu - čo bolo tiež bez problémov.

Kým som sa spamätala, všetko bolo vybavené, preukaz a potvrdenie odovzdané, poučená a zaočkovaná som vyšla na chodbu a čakala povinných 15 minút. Podotýkam, nikde žiadna tlačenica, dostatok miesta a vzduchu na chodbe aj v ordináciách.

Chcem sa poďakovať nielen za očkovanie, ale za celú organizáciu a chod tejto aktivity zdravotníkov, ktorý bol ukážkový iste nielen pre starších, možno viac netrpezlivých pedagógov.
PaedDr. Beáta Pácalová
Gymnázium L. Dúbravu Dun. Streda

PS:
Mojím heslom je: Zlo sa väčšinou okamžite hlási a prečo sa má šetriť pochvalou?

22.02.2021 pridal/a p. Kodríková

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Dakujeme doktorkam a sestrickam na detskom oddeleni, ze svoju pracu robia so srdcom k detom a ich vystrasenym mamam. Prajeme vela sil v tomto tazkom obdobi. S laskou 10m Matiáško

21.02.2021 pridal/a Mária Pavlíková

 

Vyslovujeme veľké poďakovanie lekárom a sestričkám IV. internej kliniky za príkladnú zdravotnú starostlivosť o 84 - ročnú pacientku - Mária Pavlíková.
Pacientka bola privezená na IV. internú kliniku vo veľmi vážnom covidovom stave. Za 10 dní hospitalizácie (od 15. 01. 2021 až do 25. 01. 2021) jej upravili zdravotný stav tak, že teraz - 21. 02. 2021 začína chodiť s G aparátom.
Takýto prístup k pacientke vo vysokom veku svedčí o vysokej odbornosti všetkých zdravotníkov pracujúcich na tejto klinike. Boli maximálne ústretoví aj pri našich telefonátoch, čo svedčí o veľkej ľudskosti v tejto komplikovanej dobe.

Vynikajúci lekári na IV. internej klinike robia veľmi dobré meno celej nemocnici.

Ešte raz veľká vďaka za takýto prístup v dnešnej ťažkej dobe.

S pozdravom rodinní príslušníci Ing. Peter Pavlík a Mgr. Eva Plachá

20.02.2021 pridal/a Jana Jurčová

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Ďakujem všetkým zdravotníkom, boli veľmi veľmi milí. Veľmi si to vážim.

20.02.2021 pridal/a Valentina Sokolivavá

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Vysoká profesionalita, perfektný prístup, výborná organizácia. Ďakujem

18.02.2021

oddelenie/zdravotník:

Pediatrická ortopédia

 

Dobrý deň,
chcela by som vyjadriť pochvalu celému Oddeleniu pediatrickej ortopédie vo Fakultnej nemocnici s poliklinikou v Žiline. Na tomto oddelení som so synom minulý týždeň bola hospitalizovaná. Syn podstúpil ortopedickú operáciu, ktorá, dúfam, skvalitní jeho ďalší život.
Pán primár spolu so svojím zástupcom riadi skvelých, šikovných odborníkov - lekárov a fyzioterapeutov, ktorí riešia zložité ortopedické problémy. Všetko ochotne vysvetlia rodičom a nešetria pochvalou mladých pacientov za ich pokroky, čo je vždy veľmi povzbudivé a prináša nádej na skoré zotavenie. Ďakujem, že sa nevzdávajú a operujú aj v tejto neľahkej dobe, lebo vedia, že detskí pacienti ich za každých okolností potrebujú...
Okrem lekárov má pán primár vo svojom tíme empatické a vždy nápomocné zdravotné sestry, vrátane vrchnej sestry. Pracujú s úsmevom na tvári, so zmyslom pre humor, aj keď majú 24 hodín vždy plné ruky práce, čo si všimne asi každý rodič, ktorý na oddelení pobudne spolu so svojím dieťaťom. Toto je pre pacienta veľmi dôležité a pre detského pacienta obzvlášť.
Musím pochváliť aj technický personál, ktorý zabezpečuje stravu, stará sa o čistotu a pohodlie mladých pacientov. Žienky sú vždy ochotné a neodmietnu byť nápomocné...
Za tých pár dní, čo sme strávili na Pediatrickej ortopédii vo Fakultnej nemocnici s poliklinikou v Žiline som zistila, že zdravotníctvo na Slovensku musí byť predovšetkým o skvelých zamestnancoch a odbornom vedení. Aj keď nášmu zdravotníctvu často chýba finančné a materiálne zabezpečenie zahraničných nemocníc, na pediatrickej ortopédii sme to nepocítili - vďaka oddaným ľuďom, ktorí robia všetko, čo je v ich silách, aby pacient aj v ťažkej životnej chvíli mohol zostať človekom. Na oddelení i pred operačnou sálou som stretla skvelých ľudí.
Dúfam, že týchto ľudí ani v budúcnosti a za žiadnych okolností neopustí entuziazmus, energia, chuť a vytrvalosť v práci, ktorú pre deti a ich rodiny robia.
Robia to s láskou a robia to skvele!
Želám pánovi primárovi, aj celému neúnavnému kolektívu Oddelenia pediatrickej ortopédie hlavne veľa sily a úspechov v ďalšej práci a tiež im všetkým želám zdravie a spokojnosť v súkromnom živote!
Adriana G

18.02.2021 pridal/a p. Fiantoková

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Dobrý deň,
Rada by som sa touto cestou poďakovala celému tímu ktorý ma dňa 17.2.2021 v stredu testovali, v budke na parkovisku pri NsP.
Ich ľudský prístup a profesionalita je nezanedbateľná. Profesionálny prístup a ústretovosť sú obdivuhodné vlastnosti našich zdravotníkov.
Za čo som im veľmi vďačná.


Ďakujem a prajem pekný deň.
S pozdravom Katarína Fiantoková.

18.02.2021 pridal/a V.Bizubová

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Dobrý deň,rada by som touto cestou veľmi pekne poďakovala za môjho syna Jakuba,ktorý od 18.1 bol hospitalizovaný vo vašej nemocnici. Veľký obdiv a poďakovanie obzvlášť patrí Mudr.Juríčkovi ,ktorý slúžil na úrazovej ambulancii,lekárkam na detskom oddelení ,taktiež pánovi primárovi Mudr.Šumcovi,Mudr.Kasmanovi za ochotu ,ľudský prístup ich profesionalita je nezanedbateľná

Taktiež poďakovanie patrí sestričkám z dets.oddelenia .

18.02.2021 pridal/a Simona

 

Touto cestou chcem povzbudiť a podporiť rodičky, ktoré sú covid pozitívne, aby sa ničoho nebáli. Keďže som už bola týždeň po termíne, dva dni pred plánovanou indukciou mi vyšiel pozitívny PCR test. Mala som rodiť v úplne inej pôrodnici, s dohodnutým pôrodníkom, všetko bolo vopred dohodnuté. Ten prvotný šok bol hrozný, už len z toho dôvodu, že som to nečakala, nakoľko som nemala žiadne príznaky a doteraz ich nemám. Bola to jedna veľká neznáma, nevedela som do čoho idem, či uvidím svoje dieťa po pôrode.
Nakoniec som porodila 10 dní po termíne, veľmi som sa bála, ako to dopadne. Preto sa chcem veľmi poďakovať personálu, že aj napriek prísnym opatreniam boli pre mňa veľkou psychickou podporou a to MUDr. Krausovi s jeho profesionálnym a hlavne ľudským prístupom k rodičke, pôrodným asistentkám Cilke a Jarke, ktoré sa o mňa celý čas pri pôrode starali a podporovali ma, ale aj celému kolektívu neskutočne milých sestričiek GPO.
Pôrod bol prirodzený a dopadol nad moje očakávania. Všetok ten strach mi vynahradil náš synček Jakubko, s nečakanými, ale poriadnymi mierami chlapa – 4600g a 53cm, ktorého mi hneď po pôrode priložili na telo. Synčeka následne vzali na všetky kontrolné vyšetrenia. O všetkom som bola vopred telefonicky informovaná milou a skúsenou primárkou novorodeneckého odd. MUDr. Kostelníkovou. Vedela som, že môj synček je v dobrých rukách. Chcem poďakovať všetkým sestričkám novorodeneckého oddelenia a hlavne sestričke Stanke, ktorá mi hodinku po pôrode posielala fotky a videá nášho pokladíka.
Po dohode so sestričkami mi priniesli synčeka, mala som ho pri sebe už pár hodín po pôrode. Odvtedy bol synček pri mne až do ukončenia pobytu v pôrodnici, čo bolo pre mňa veľmi dôležité, takže ani s dojčením nebol žiaden problém. Pri dojčení a kontakte s ním som vždy používala respirátor a dodržiavala hygienu, ale to bolo to najmenej, čo som mohla urobiť pre ochranu svojho syna, aj keď som vedela, že jeho PCR test bol negatívny.
Takže milé budúce mamičky, ak sa dostanete do takejto situácie, nebojte sa, stačí dôverovať skúsenému personálu, môžem Vás ubezpečiť, že Vaše dieťa bude v dobrých rukách a ak bude všetko v poriadku, tak aj po zvyšok pobytu bude dieťatko výhradne pri Vás a budete si môcť naplno užívať nenahraditeľné chvíle s ním. Strach bol veľmi veľký, ale kvôli vytúženému malému stvoreniu dokážete
vydržať aj nemožné.
Ešte raz, obrovské ďakujem patrí celému personálu v covid pôrodnici UNLP Košice na Rastislavovej.

Mama Simona a Jakubko

17.02.2021 pridal/a Ing. Ján Szakál

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Týmto by som sa chcel poďakovať covid oddeleniu 8. poschodie západ. Všetci, ktorí tam pracujú odvádzajú neskutočnú a veľmi ťažkú prácu na pokraji svojich možností. VEĽKÁ VĎAKA VŠEKÝM VÁM!!!

17.02.2021 pridal/a Ondrej Ficko

oddelenie/zdravotník:

Vakcinačné centrum 2.pavilón

 

Dnes ráno som bol s mamkou podať prvú dávku vakcíny proti Covid-19. Aj keď sme prišli asi o 13 minút skôr, než sme mali určený čas, okamžita nás zobrali na vakcináciu. Chcem sa touto cestou poďakovať za bezchybnú organizáciu celého procesu a za vľúdny a obetavý prístup celého kolektívu zabezpečujúceho celý proces.

17.02.2021 pridal/a Branislav Daňa

oddelenie/zdravotník:

Chirurgické oddelenie

 

Začiatkom februára som bol hospitalizovaný na chirurgickom oddelení. Týmto chcem vyjadriť veľkú vďaku všetkým pracovníkom od upratovačiek, cez sestričky až po lekárov za odborný, ľudský, citlivý, profesionálny prístup. Veľká vďaka.

17.02.2021

oddelenie/zdravotník:

Chirurgické oddelenie

 

Ani sa nedá vypovedať ako veľmi ďakujem celému personálu chirurgického oddelenia. Lekári ochotní, ústretoví, odborníci. Sestričky do jednej sú ochotné, obetavé, profesionálky, pomáhajú a sú milé. ĎAKUJEM!

17.02.2021

oddelenie/zdravotník:

Chirurgické oddelenie

 

Super starostlivosť o pacienta.

17.02.2021 pridal/a Kamil Hubner

oddelenie/zdravotník:

Chirurgické oddelenie

 

Veľké ďakujem, nech Vám Boh žehná.

17.02.2021 pridal/a Katarína Vachová

oddelenie/zdravotník:

Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

 

Ďakujem za skvelý prístup, starostlivosť počas pôrodu a po ňom. Veľmi oceňujem možnosť byť s bábätkom v prvých chvíľach po pôrode, je mi to veľmi vzácne. Ďakujem.

17.02.2021 pridal/a Ing. Milan Dulina

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Dobrý deň,touto cestou by som sa chcel poďakovať za nadštandardný a ľudský prístup pri
ošetrení p.R.Dulinovej dňa 09.02.2021 v UNLP Rastislavova 43 p.Zoltánom Furikom.
Prajem jemu aj ostatným v prvej línii veľa síl do ďalšej práce.
Ďakujem.

17.02.2021 pridal/a PaedDr. Milota Gerbošová

oddelenie/zdravotník:

A oddelenie psychiatrické

 

Za stavu zdravej a slobodnej mysle by som chcela úprimne poďakovať všetkým sestričkám z oddelenia A4 za ich empatiu voči pacientom, za všetky ich činnosti v rámci 4 rôznych profesií (upratovačka, sanitárka, zdravotná sestra, sociologička) vykonávaných za jednu mzdu, za to ze to v tejto dobe ešte nevzdali. Ďakujem

16.02.2021 pridal/a Erika

oddelenie/zdravotník:

Chirurgické oddelenie

 

Ďakujem, celému personálu chirurgickeho odd. za obetavu, dokonalú starostlivosť, keď pacient najviac trpí
Klobúk dolu, prajem veľa síl a zdravia v tejto dobe, ktorej všetci čelíme
Ďakujem Erika

16.02.2021 pridal/a p. Gardianová

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Dobrý deň chcem veľmi pekne poďakovať pani doktorke Luciu Šedíkovej z interného oddelenia za včerajší prístup na urgentnom kovidovom prijme, bola veľmi príjemná láskavá a veľmi mi pomohla bola som naozaj v zlom zdravotnom stave dala mi dobrú liečbu a mne sa do dnešného rána veľmi uľavilo .Som veľmi šťastná že u nás v Považskej Bystrici máme takú múdru láskavú lekárku.Ešte raz ďakujem.

16.02.2021 pridal/a p. Mičudová

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Vážený pán riaditeľ,
dovoľte, aby som v mene celej našej rodiny, veľmi pekne poďakovala, za príkladnú starostlivosť zo strany lekárov a sestier interného oddelenia pre ženy, ktorí sa v období od 1.2. 2021 do 5.2. 2021 odborne a ľudsky podieľali na zlepšení zdravotného stavu našej drahej matky Emílie Mičudovej.
Touto cestou, by som Vás chcela poprosiť, o zdieľanie nášho poďakovania na dané oddelenie.
Verím, že vo Vašej nemocnici si takýto personál hlboko vážite a oceňujete.

S pozdravom rodina Emílie Mičudovej z Tuchyne

16.02.2021 pridal/a Emília Konopová

oddelenie/zdravotník:

Neurologické oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Ďakujem za výborný prístup a starostlivosť.

15.02.2021 pridal/a Zuzana Surovčíková

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Dobrý deň,nedávno som rodila vo Vašej nemocnici.Väčšinou všetci len nadávajú.Ale ja viem aké to má v dnešnej dobe personál náročné. Je to obrovská škoda že sú vystavovaní takému obrovskému náporu pacientov.Samozrejme nieje možné aby sa potom venovali každému klientovi individuálne.Napriek tomu personál na novorodeneckom a gynekologickom oddelení robí všetko preto,aby boli pacienti spokojní.Nedá sa mi vymenovať všetkých ale moje obrovské ďakujem patrí vrchnej sestre Ivetke Rýzkovej ( to je osoba na správnom mieste a len si ju tam pekne držte koľko sa len dá).Počúva pacientov a snaží sa spraviť všetko preto, aby boli pacienti/klienti spokojní. Pani Ruženke Horváthovej (žiaľ mala som možnosť ju zažiť len 1x v službe),ale zanechala vo mne také pocity ako nikto iný z personálu.Úžasná sestrička,so skvelým a profesionálnym prístupom ku každej jednej pacientke. Povedala by som že anjel na oddelení. Bodaj by takých zdravotníckych pracovníkov bolo omnoho omnoho viac. Takých si treba vážiť,lebo takých len tak nenájdete a verte,že viem o čom vravím.(roky som pracovala v zdravotníctve a poviem Vám je len málo ľudí ktorí to robia s takou láskou ako ona) a v neposlednom rade pánovi prednostovi MUDr.Róbertovi Hlávekovi,ktorý je obrovský odborník,doktor ktorý počúva pacientov a ktorý ku svojej práci pristupuje maximálne profesionálne a zodpovedne. Jedno obrovské ďakujem patrí všetkým s ktorými som prišla do kontaktu,žiaľ neviem ich menovite vymenovať všetkých.

Prajem Vám krásny deň.

PS: A myslite viac aj na komfort pacientov,ja som mala jedno obrovské šťastie,že som mohla byť na nadštandardnej izbe sama.Pre matku s dieťaťom je to obrovská pohoda,ktorá neskutočne pomáha aby odchádzali z nemocnice úplne v kľude. Osobne si myslím, že ten kľud a pokoj veľmi prispieva k tomu,aby matka plne kojila svoje dieťa a nepostihla ju laktačná kríza. Je to určite jedna z vecí, ktoré budúce rodičky maximálne ocenia ak takých izieb bude viac.

PS: A nezabúdajte na svoj personál,majú to v tomto období veľmi náročné a zaslúžia si uznanie.

S pozdravom Surovčíková

14.02.2021 pridal/a Mgr. Dagmar Šipošová

oddelenie/zdravotník:

Vakcinačné centrum

 

V nedeľu 14.02.2021 priebežne počas celého dňa sa niekoľko našich
učiteľov (vrátane mňa) bolo očkovať proti ochoreniu COVID-19 vo vašej
nemocnici.
Mnohí ma ešte v ten deň kontaktovali, aby vyjadrili svoje prežívanie a
pocity z tejto pre nás novej situácie. Boli sme nadšení bezchybnou
organizáciou, profesionálnym, ale milým a ľudským prístupom všetkých
zúčastnených (vojakov aj zamestnancov) a veľmi príjemnou atmosférou.
Preto vám chcem vyjadriť naše veľké poďakovanie za vašu prácu.

14.02.2021 pridal/a Daniela Šelestiaková

oddelenie/zdravotník:

Neurologické oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Ďakujem celému zdravotníckemu personálu za ochotu, profesionálny prístup, sestrám, lekárom.

12.02.2021 pridal/a Nandy

oddelenie/zdravotník:

Vakcinačné centrum II. Pavilon

 

Chcem ešte raz touto cestou poďakovať všetkým sestrám ako aj pracovníkom vakcinačného centra, za ich čas ktorý obetujú v prospech nás všetkých. Osobitne Ďakujem Dr. Lenke Molčányiovej za jej taktný prístup.

12.02.2021 pridal/a Randová Katarína

oddelenie/zdravotník:

Pediatrická ortopédia

 

Chcela by som poďakovať mojej priateľke a super sestričke Monike Pekárovej za to,že odvádza skvelú a psychicky i fyzicky náročnú pracu v Covid pavilóne vo FNsP v Žiline a je obetava.

12.02.2021 pridal/a Randová Katarína

oddelenie/zdravotník:

Pediatrická ortopédia

 

Ďakujem všetkým pracovníkom Ortopedie dospelí za to,že zvládajú tak ťažké obdobie Covidu 19 a všetci držia spolu a pracujú neúnavne celý čas. Držte sa.
Jeka

12.02.2021

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Moja sestra zariadila všetko okolo hospitalizácie. Pán primár ma liečil na neurologickom oddelení napriek tomu, že som bola ortopedickou pacientkou. Vybavil nakoniec sanitku s vojakom, lebo do prvého oddelenia by som nevyšla. Veľmi pekne mu ďakujem.

11.02.2021 pridal/a Viktoria Klemova

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Detská fakultná nemocnica Košice

 

Dakujem za mily pristup vsetkym doktorkam (specialne pani doktorka kickova) a sestram, dokonca i sanitarkam v detskej fakultnej nemocnici v kosiciach na neurologickom oddeleni. Pocas hospitalizacie s nasou dcerou sa zaujimali nielen o jej zdravotny stav ale aj nase (i moje) psychicke pohodlie a komfort. Situacie sa niekolkokrat neprijemne hrotili a napriek tomu sa chovali profesionalne a ludsky za co im patri moja obrovska vdaka. To co robite zanechava v ludoch ktori vas stretli obrovsky dojem a v neprijemnej situacii v ktorej sa ocitli ste aj vy tym svetlom ktore svieti aby nadej na uzdravenie ich deti neuhasla. Srdecne vam dakujem. A dufam ze sa tam uz nikdy nestretneme.

10.02.2021 pridal/a Zuzana Šustekova

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Veľmi pekne ďakujem celému kolektívu neurochirurgického oddelenia za výbornú starostlivosť ♥️

10.02.2021 pridal/a p.Dušková

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Týmto sa chcem poďakovať kolektívu Interného odd. II , p.primárovi MUDr. Kulkovskému a kolektívu LDCH a p.primárke MUDr.Lahdovej,taktiež MUDr.Dodekovej za ľudskosť a starostlivosť počas hospitalizácie mojej maminy.Ďakujem moc. Martina Dušková"

10.02.2021 pridal/a p.Michaela

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

"Dobré ránko, chcem sa veľmi pekne poďakovať sestričkám, doktorom, doktorkám, proste všetkým, ktorí robia na gynekologickom a pôrodníckom...ležala som u Vás len 3 dni, no aj tie ma len utvrdili v tom, že chcem rodiť vo Vašej nemocnici. Ten ľudský prístup bol na nezaplatenie, o pacientky sa všetci príkladne starajú. Ešte raz Vám ďakujem "

10.02.2021 pridal/a MUDr. Martin Tkáč

 

Môj otec Matej Tkáč, nar. 24.2.1944 bol hospitalizovaný na II. Chirurgickej klinike UNLP Košice v období od 15.1. do 8.2.2021 s dg. Tumor horného pľúcneho laloka vľavo.

Chcel by som Vám, celému lekárskemu aj sesterskému kolektívu II. Chirurgickej klinike UNLP Košice srdečne poďakovať za zdravotnícku starostlivosť poskytovanú môjmu otcovi.

Osobitne by som chcel vyzdvihnúť a poďakovať za úšpešný chirurgický zákrok, ľudský prístup, úroveň komunikácie a veľkú ochotu ošetrujúcim lekárom MUDr. Róbertovi Šimonovi, PhD. a MUDr. Jane Iľkovej.

08.02.2021 pridal/a Miroslav Mora

oddelenie/zdravotník:

MUDr. Gorduličová Lucia

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica s poliklinikou Brezno, n.o.

 

ĎAKUJEM za Váš ľudský prístup a za život mojej manželky, pretože viem, že ste urobili všetko a aj nad rámec svojích síl... ďakujem

08.02.2021 pridal/a Jana Tkáčiková

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica s poliklinikou Brezno, n.o.

 

Touto cestou by som chcela poďakovať celému personálu oboch covid oddelení ako aj celému oddeleniu OIAM Brezno a p. primárke MUDr. Gorduličovej zvlásť, za starostlivosť o oboch rodičov. Riskujú vlastné zdravie, aby pomohli iným. Podávajú nadľudské výkony. Držím im palce, nech táto zlá doba, čím skôr pominie, aby si oddýchli a mohli sa venovať svojej práci a svojím rodinám, tak ako predtým.

08.02.2021 pridal/a Truhanova Marcela

 

Dovoľte mi aby som sa poďakovala oddeleniu KÚCH septické oddelenie a mužské oddelenie za Vašu starostlivosť, trpezlivosť lásku a opateru, ktorú sme dostali ja od 26.1.2021 a o dva dni môj manžel, keď sme bojovali s Corona vírusom. Túžim sa poďakovať za všetko čo pre nás lekári a celý zdravotnícky personál urobil počas celej hospitalizácie. Videla som veľa lásky trpezlivosti pokory s akou pristupovali k pacientom aj k nám odhodlaní riskovať aj svoje životy. Patrí im veľká vďaka a uznanie. Sú to živí anjeli ochotní pomôcť v každej situácii za čo im patrí veľká vďaka a uznanie. Prijmite aspoň takto poďakovanie za všetko čo pre nás títo zdravotníci a lekári s láskou urobili. S úctou a láskou

Marcela Truhanová

08.02.2021 pridal/a Jozef Šiška

 

Vážené vedenie nemocnice L. Pasterua v Košiciach,

dovoľte mi, aby som Vám v tomto neľahkom období preplnenom pandémiou napísal naše poďakovanie. V júni minulého roka ste sa starali o našu mamku a starkú vo vašej nemocnici na oddelení úrazovej chirurgie, kde bola prevezená z nemocnice v Krompachoch. Váš prístup, ústretovosť, láskavosť a profesionalita boli pre nás silnou skúsenosťou s fungujúcim zdravotníctvom a zanietenou prácou lekárov, sestier, a celého zdravotníckeho personálu. Nielen my, ale aj naša babka, vaša pacientka, tento váš prístup oceňovali a my aj naďalej budeme. Pri návšteve starkej sme na váš tím ľudí okolo nej počúvali samé superlatívy. A my vieme, že to bola pravda. Bohužiaľ, svoj boj po tomto úraze už nezdolala. Preto prosím dovoľte, aby sme sa poďakovali za všetko čo ste pre ňu urobili, za to ako ste sa o ňu starali, za vašu ústretovosť, ľudskosť, odbornosť a profesionalitu. Ste príkladom toho, že medicína nie je prácou ale povolaním. Prosím Vás, aby ste tento náš ďakovný e-mail tlmočili aj svojim kolegom na klinike.

Ďakujeme Vám za všetko a budeme na Vás myslieť v tomto neľahkom období.

08.02.2021 pridal/a Miroslav Ešmír

oddelenie/zdravotník:

Neurologické oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Som rád za prístup, ochotu a náladu všetkého personálu, ktorý ma sprevádzal pobytom. Diagnóza ma nepotešila, ale sú to fakty. Ľuďom na oddelení skutočne ďakujem!

07.02.2021 pridal/a Mária Karasová

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Pred dvoma rokmi 7.2.bolo krásne, slnečné ráno, na ceste sa neleskli len slnečné lúče, ale v niektorých úsekoch aj ľad. Pri prejazde ľavotočivou zákrutou sme dostali šmyk a zrazili sme sa s oproti idúcim autom. Za záchranu života a prinavrátenie zdravia srdečne ďakujem posádke RZP pod vedením MUDr. Vladimíra Šteflíka, všetkým zamestnancom ortopédie pod vtedajším vedením pána primára MUDr. Jozefa Skálu, menovite MUDr. Tomášovi Uhrínovi -aj anesteziológom-za skvele odvedené tri operácie ľavej nohy -sestričkám, ošetrovateľkám, ošetrovateľom (ktorí ma nosili na rukách) a taktiež zamestnancom Oddelenia fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitácie, ktorí ma naučili "chodiť s externým fixátorom- šrouby a matice"- a následne mi pomohli postaviť sa na vlastné nohy. Ešte raz srdečná vďaka za veľmi profesionálny, no najmä ľudský prístup.
Prajem veľa zdravia, veľa služobných aj súkromných úspechov a radostí!
Mária Karasová

05.02.2021 pridal/a Ivana Tomankova

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Sklaname sa pred obetavostou a profesionalnym pristupom vsetkych lekarov a zdravotnikov a zo srdca dakujeme

05.02.2021 pridal/a Terézia Mrázová

oddelenie/zdravotník:

Vakcinačné centrum

 

Veľmi šikovní zdravotníci. Ani neviem, kedy ma pichli a zaočkovali. Všetko malo hladký priebeh, bez dlhého čakania. Veľké ďakujem.