Poďakovania

spolu 9774

 
vyhľadaj zdravotnícke zariadenie

27.03.2023 pridal/a Valéria Jašeková

oddelenie/zdravotník:

Rádiologická klinika FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Dobrý deň, 15.3.2023 som bola prijatá na intervenčnej rádiologii na operačný zákrok aneoryzmu mozgu. Touto cestou by chcela poďakovať p. doc. Klepancovi ako aj celému jeho tímu, ako na operačke i áre za príkladnú strarostlivosť a ľudskosť, v ktorú v dnešnej pochmúrnej dobe človek už ani neráta. My v staršom veku sa už aj bojíme ochorieť . Pri zistení mojej diagnózy som si tiež myslela že je to moja konečná, ale keď som prišla na konzultáciu p. doc. Klepancovi jeho ľudský prístup mi veľmi pomohol. Preto som sa rozhodla Vám napísať a zaželať Vašej nemocnici, aby mali čo najviac takýchto super ľudí ktorí tú Hypokratovu prísahu ozaj mali v srdci.
Ďakujem Vám, dúfam, že som moc neotravovala a prosím odovzdajte im ešte raz moju hlbokú úctu všetkým hlavne p. doc. Klepancovi a aj MUDr. Haršánymu.

27.03.2023 pridal/a Emil Vladovič

oddelenie/zdravotník:

Urgentný príjem FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Za celú našu širokú rodinu chcem týmto srdečne poďakovať lekárom a sestričkám, ktorí pomohli pri zlepšení zdravotného stavu môjmu 89 ročnému otcovi Emilovi Vladovičovi. Otec bol prijatý na internom oddelení urgentného príjmu vo FNTT večer, dňa 06.03.2023. Vtedy slúžiaci mladý lekár, ktorého meno sme, žiaľ, nezistili, bol veľmi dôsledný pri jeho vyšetrení.
Jeho ľudský prístup bol viditeľný už jeho správaním, odborným a trpezlivým prístupom nielen k otcovi a k iným pacientom, ale aj k nám - príbuzným .
Sme radi, že i v dnešnej dobe ešte pracujú v našom zdravotníctve takíto šikovní, perspektívni, inteligentní lekári s ľudským prístupom a vysokou odbornosťou. Otec bol následne prijatý na oddelenie geriatrie - na Internej klinike FNTT (3,poschodie), kde bol hospitalizovaný do 15.03.2023. I na tomto oddelení sme sa stretli s ľudským prístupom a výbornou odbornou starostlivosťou lekárov a zdravotných sestier.
Otec je napriek vysokému veku ešte rozumovo zdatný, má výbornú pamäť. Takisto bol veľmi spokojný s prístupom celého personálu.

26.03.2023 pridal/a Mirka

oddelenie/zdravotník:

Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

 

Ďakujem za starostlivosť a milý prístup. Toto oddelenie je príklad aj pre ďalších zdravotníkov.

26.03.2023 pridal/a Zuzana Zbojova

oddelenie/zdravotník:

Chirurgické oddelenie

 

Ďakujem krásne za starostlivosť, ústretovosť a veľmi príjemný ľudský prístup.

25.03.2023 pridal/a Ing. Miroslav Ábel

 

Keď som vstúpil v piatok 24.3.2023 na JASku v nemocnici v Bojniciach, musel som si pretrieť oči, či som naozaj na Slovensku. Moderné, čisté prostredie, milí a usmiati ľudia. Profesionálne prijatie, rýchle vybavenie vstupných dokladov, zavedenie na izbu. A tam ďalší šok, samozrejme pozitívny. Jediná, moderná posteľ s komunikačnou a rozhlasovou technikou nad hlavou, DVD a TV oproti na stene, sólo WC a kúpeľňa, obe kompletne vybavené. Zabudol som si uterák? No a čo - milá sestrička mi priniesla nemocničný.
Vybavenie však nie je jediná vec, čo ma prekvapila.
To najlepšie boli ľudia, komplet cely personál - sestry, sanitári, prosto každý jeden - všetci milí, ústretoví, usmiati, perfektne plniaci svoje úlohy tak, aby pacient bol spokojný, nebál sa operácie, aby vedel, že všetci tí okolo neho mu chcú pomôcť, aby sa domov vrátil zdravý. Pán riaditeľ bojnickej nemocnice, vedzte, že na JASke máte skvelých ľudí.
PS: a keď vám sestrička ráno po prebudení ponúkne kávu, cítite sa ako v siedmom nebi.
Želám vám všetkým všetko dobré a ďakujem za starostlivosť.

25.03.2023 pridal/a Libuša

 

Chcem touto cestou poďakovať celému kolektívu jzs v Bojniciach. Dcérka bola na operácii nosnej a krčných mandlí 23.3.2023 do 25.3.2023. od prijatia bol celý personál usmiaty vždy sa chodili opýtať či je všetko v poriadku či malú nič nebolí zdravotné sestry sú tu vynikajúce pozornosť ľudskosť na tomto oddelení nechýba. Mňa ako mamku ešte ukludnovali aby som sa nebála že všetko dobré dopadne. A áno mali pravdu všetko dobre dopadlo mala bola ukážkový pacient všetko zvládla na 1-ku. Lekári sú tú tiež na správnom mieste. Ešte raz zo srdiečka ďakujeme za všetko mamka Libuša s Libuškou.

25.03.2023 pridal/a Daniela

oddelenie/zdravotník:

Ambulancia úrazovej chirurgie

 

Velmi prijemny a ochotny personal oddelenia pourazovej chirurgie/traumatologie v Lipt. mikulasi v sobotu 25.3.2023, dakujeme!

25.03.2023

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Ďakujem všetkým zdravotníkom z FNsP Žilina za ich ľudský prístup.

24.03.2023

oddelenie/zdravotník:

MUDr. Michal Orlický, PhD.

 

OBROVSKÉ POĎAKOVANIE by som touto cestou chcela adresovať MUDr. Michalovi Orlickému, PhD., lekárovi neurochirurgickej kliniky UNLP Košice na ul. Trieda SNP 1. Verím, že práve zásluhou jeho mimoriadne zodpovedného prístupu, odbornosti, talentu a tiež vďaka úspešnej operácii som dostala šancu tešiť sa zo svojich blízkych o niečo dlhšie, ako to pri mojej diagnóze uvádzajú prognózy. A nech by išlo hoci len o pár týždňov, alebo aj dní, aj tak som za to nesmierne vďačná... ďakujem aj za jeho nekonečnú trpezlivosť pri množstve mojich položených otázok, a aj za to, že odpovede mi boli podávané jasne, zrozumiteľne, no zároveň s citom a veľmi ohľaduplne... srdečné poďakovanie patrí aj vedeniu kliniky, lekárom, sestrám a ostatným zdravotníkom, ktorí sa takisto podieľali na poskytovanej zdravotnej starostlivosti súvisiacej s mojou terapiou... S úctou pacientka Ingrid

23.03.2023 pridal/a Jurcik Frantisek

oddelenie/zdravotník:

Pediatrická ortopédia

 

Chcem sa poďakovať za príkladný, vysoko profesionálny a ľudský prístup celému kolektívu Ortopedického oddelenia Nemocnice s poliklinikou v Žiline, pod vedením pána prim. MUDr. Roberta Krauseho. Pán primár je špičkový odborník vo svojej profesii, na Slovensku môžeme byť naňho právom hrdí. Pri svojej vyťaženosti nestráca úsmev na tvári, povzbudivé slovo a pre neho taký príznačný humor. 3x som bol operovaný na tomto oddelení a vždy som sa s absolútnou dôverou zveril do rúk pána primára Krauseho a jeho tímu. Prajem ortopedickému oddeleniu aj naďalej veľa úspechov a spokojných pacientov. Každému pacientovi by som prial stretnúť takéhoto lekára.

22.03.2023

oddelenie/zdravotník:

Úrazová chirurgia

 

Chcem sa krásne poďakovať pánom doktorom na chirurgickom oddelení. Veľmi dobrí lekári ochotní pomôcť a veľká vďaka patrí aj sestričkám. Sú ochotne vždy a hocikedy pomôcť. Síce ešte ma čaká operácia žlčníka a dúfam, že im aj po operácii budem môcť krásne poďakovať. S pozdravom Kudelková Janka.

oddelenie/zdravotník:

MUDr. Peter Harich

 

Chcem sa poďakovať MUDr. Harichovi, že sa ujal mojej dcéry, keď sa jej zakútnil chronický problém v tom (pre nás ako rodinu) najnevhodnejšom čase a následne ho aj doriešil. Veľmi si to vážime. Želáme Vám veľa spokojných pacientov.

22.03.2023 pridal/a Martina Rejdová

oddelenie/zdravotník:

Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

 

Chceme poďakovať celému personálu gyn. - pôr. oddelenia za úžasnú starostlivosť o nášho predčasne narodeného synčeka. Nemohli sme sa dostať do lepších rúk. O malého bolo od začiatku výborne postarané a aj vďaka tomu robí každý deň pokroky a nám, rodičom, veľkú radosť. Zo srdca Vám ďakujeme. Adamkovi rodičia

22.03.2023 pridal/a Bugárová

oddelenie/zdravotník:

Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

 

Dakujem p. primárke MUDr. Bakovej za skvelú starostlivosť v rizikovej ambulancii a pri cisárskom reze. Správne určila že pôjde o väčšie bábätko a vyhodnotila že je riziko ísť do prirodzeného porodu po predošlých komplikácií pri prvom pôrode. Veľmi tuto odborníčkou odporúčam aj iným mamičkám. Aj za jej ľudsky a milý prístup.
Chcem poďakovať aj gynekologickemu odd., ktoré sa o mna staralo po cisárskom reze a odd. 600nedelia za starostlivosť o mna a syna Filipka. Milý personál a profi prístup.
Príklad by si mohli od nich zobrať iné pôrodnice.

22.03.2023 pridal/a Vanessa Bratkovicova

oddelenie/zdravotník:

Tamás Mokso , Štefánia Horvathova

 

Ďakujem veľmi pekne za milý, a ochotný prístup.

22.03.2023 pridal/a J.Belakova

oddelenie/zdravotník:

Urologické oddelenie

 

Chcem sa poďakovať urologickému odd. za rýchle prijatie mojej matky na hospitalizáciu a podanie indikovanej terapie a následne zbavenie bolesti, ktoré ju trápili niekoľko mesiacov. Ďakujem celému personálu (doktorom, zdrav.sestrám, ošetrovatelom) pod vedením prim.Mudr.Čecha, ktorí sa o moju matku naozaj príkladne starali.

22.03.2023

oddelenie/zdravotník:

Klinická a radiačná onkológia

 

Dobrý deň, sledujem vaše stránky a som rada, že aj v tejto ťažkej dobe sa vieme poďakovať lekárom, ktorým záleží na pacientoch. A kto by si zaslúžil, sú to lekári na onkológii. Viem, že vždy sa nájdu nespokojní ale myslím, že pacientom sa snažia v dobrej viere pomôcť. Chcem poďakovať v mene môjho manžela, ktorý si už odležal a ešte asi odleží pár dní v nemocnici a budeme len dúfať, že všetko to zlé prejde. Nechcem menovite niekoho vyzdvihovať aby som niekomu neublížila, ale som všetkým vďačná za starostlivosť.
Vaša sledovateľka Stanka

21.03.2023 pridal/a Jozefa Kanderková

oddelenie/zdravotník:

Urgentný príjem

 

Týmto by som sa chcela poďakovať pracovníkom urgentnej služby Žilina za príkladnú starostlivosť pre pacienta Rudolfa Kanderku ktorého ku Vám priviezli 21.1.2023. Taktiež oddeleniu ARO , pani doktorke Habanikovej, primárovi Cisarikovi a celému personálu.
Ďakujem
S pozdravom Jozefa Kanderková

20.03.2023 pridal/a Zdenek Musil

oddelenie/zdravotník:

Klinická a radiačná onkológia

 

Vyjadrujem poďakovanie kolektívu sestier "onkológia 2" za príjemné vystupovanie a citlivý prístup voči mne pri vykonávaní zdravotných úkonov a príjemné chovanie pri styku s mojou osobou. Ďakujem!

18.03.2023 pridal/a Kristian čonka

oddelenie/zdravotník:

Detske oddelenie

 

Ďakujem veľmi pekne za starostlivosť o môjho syna Eliáša všetkým doktorom ,sestričkam,upratovačkam
Všetci mate rešpekt voči ľuďom a ste veľmi príjemný personál vždy sa krásne porozprávame a na otázky odpovedáte vždy aj pani upratovačky sú tiež veľmi dobre a príjemné

16.03.2023 pridal/a Katarína Lalíková

oddelenie/zdravotník:

Martin Zrubec

 

Chcem sa poďakovať úžasnému fyzioterapeutovi pánovi Martinovi Zrubcovi z RHB oddelenia ŠNOP v Bratislave. Na jeho rehabilitačné cvičenia sa vyslovene teším. Je nielen naslovovzatý profesionál, ale aj empatický a ústretový človek. Iste ho tieto chválospevy nepotešia, lebo pôsobí veľmi skromne, ale toto je minimum, ako vnímam jeho prácu. Ďakujem ešte raz za všetko.

15.03.2023 pridal/a Jaroslava

oddelenie/zdravotník:

duchovná starostlivosť

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Chcela by som vyjadriť svoje poďakovanie za duchovnú starostlivosť, ktorá bola poskytnutá vo FNT mojej mame počas jej hospitalizácie.
Otec Rudolf jej pri zhoršujúcom sa zdravotnom stave poskytol duchovnú posilu v piatok neskoro večer, na základe mojej prosby. Navštívil ju aj na ďalší deň, aby jej priniesol sv. prijímanie.
Považujem túto službu za veľmi dobrú a je prínosom pre ľudí, ktorí prežívajú ťažké chvíle pre svoje ochorenia, alebo sa už nachádzajú na prahu večnosti.
Ešte raz veľké ďakujem a dúfam, že táto služba bude vo FNT aj naďalej fungovať.

14.03.2023 pridal/a Samuel Takacs

oddelenie/zdravotník:

Vakcinačné centrum

 

Skvelý a milý prístup. Ďakujem

14.03.2023 pridal/a J. T. I.

oddelenie/zdravotník:

Lôžkové oddelenie

 

Ďakujem lekárom i sestričkám za starostlivosť počas môjho týždenného pobytu v nemocnici ŠNOP.

13.03.2023 pridal/a Ing. Imrich Čižmádia

 

Dobrý deň.
Chcel by som aspoň touto formou poďakovať pánovi primárovi MUDr.
Strapkovi, MPH ortopedicko-traumatologického oddelenia a jeho tímu
za perfektne vykonanú operáciu môjho bedrového kľbu a následnú liečbu v
období 12.1. až 17.1.2023.
Môj obdiv a vďaka patrí aj lekárke a sestričkám fyziatricko-
rehabilitačného oddelenia.
Musím skonštatovať, že za posledné roky som absolvoval vo Vašej
nemocnici viacero vyšetrení a aj nejakú-tú operáciu. Vždy som sa stretol
len s ústretovým a ľudským prístupom Vašich lekárov a zdravotného
personálu.
Ešte raz - vrelá vďaka !!!
Ing. Imrich Čižmádia

12.03.2023 pridal/a Jozef Uhlík

 

Ďakujem chirurgickému tímu za vynikajúcu prácu pri mojej operácii a celému personálu oddelenia za profesionálny a pri tom ľudský prístup ku všetkým pacientom.

11.03.2023 pridal/a Žaneta

oddelenie/zdravotník:

Fadi Sabateen

zdravotnícke zariadenie:

Detské kardiocentrum - SR Bratislava

 

Ďakujem v mene môjho syna Adriána že ste mu zachránili život

10.03.2023 pridal/a Ladislav Kmeť

oddelenie/zdravotník:

MUDr. Pavol Snopko PhD

zdravotnícke zariadenie:

Univerzitná nemocnica Martin

 

Dovoľte poďakovať sa celému kolektívu Neurochirurgickej kliniky v UN Martin počas mojej operácii driekovej chrbtice a následnej hospitalizácie a taktiež operáterovi MUDr. Snopkovi za nekonečný ľudský prístup celého personálu na klinike, za pochopenie, súcit, ochotu pomôcť v ktorejkoľvek chvíli. Operáciu som absolvoval 9.1.2023. Prednosta kliniky a riaditeľstvo nemocnice môžu byť hrdí na personál uvedenej kliniky, sú to skutoční profesionáli počnúc prednostom, lekármi, sestričkami ako aj sanitárkami. Krásne Vám všetkým ďakujem a prajem všetkým veľa zdravia, to je to najcennejšie čo máme.

10.03.2023 pridal/a Kika

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Úprimne sa chcem veľmi pekne poďakovat dvom oddeleniam a to urologickému a jednodňovej zdravotnej starostlivost. Od lekárov, cez sestričky, aj brata :-) až po pani upratovačky. Ďakujem Vám za Vašu pomoc v chorobe, za Vašu úprimnú láskavosť a veľkú ochotu.

09.03.2023 pridal/a Mgr. Janette Jakubíková

oddelenie/zdravotník:

Neurologické oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Dobrý deň, touto cestou by som sa chcela poďakovať celému personálu na NEUROLOGICKOM ODD.ŽENY, bola som už v rôznych nemocniciach, ale ochotu pomôcť všetkých lekárov a sestier som nikde nezažila.
Chcem sa poďakovať primárovi MUDr. G. Krastevovi, hlavne
MUDr. Mydlovej za jej úžasný a profesionalny prístup, MUDr. Cisárovi, MUDr. Ivanovej, MUDr. Haringovi J., Mgr. Hrnčiarovej B., Mgr. Lohazerová K., MUDr. Števkovej a jej sestričke v ambulancii.
Ďakujem všetkým sestričkám, hlavne Bibianke, Monike a Alenke, samozrejme aj všetkým sestričkám a pomocnému personálu za ich profesionálny prístup, za ich ochotu a pomoc kedykoľvek, vôbec im nevadilo, keď som v noci zvonila od bolesti, vždy prišli s ochotou ,to sa tykalo všetkých.
VEĽKÉ ĎAKUJEM . Pre mňa TOP NEMOCNICA. Veľmi ste mi pomohli, pretože CTRL-CTRL C sa dá urobiť v každej nemocnici, ale pomôcť pacientovi akýmkoľvek spôsobom a hľadať dôvod a príčinu som zažila skoro po 2 rokoch iba v tejto nemocnici a nemám už také šialené bolesti po 2 rokoch aj keď sa mi zdravotný stav od 16. 12. 2022 zhoršil, ale verím, že mi pomôžu.

08.03.2023 pridal/a Ing. Ján Vandlíček

oddelenie/zdravotník:

Klinická a radiačná onkológia

 

Chcem sa poďakovať celému zdravotníckemu personálu všetkých oddelení na ONKO, nakoľko som prešiel všetkými. Som veľmi spokojný s prístupom lekárov, ktorí sa pravidelne starajú o zdravotný stav. Ich prístup je veľmi príjemný a vľúdny. Som veľmi spokojný s prístupom sestričiek, ktoré ranným príchodom a úsmevom povznesú náladu pacientom. Čo sa týka profesionálneho vykonávania práce je podľa mňa na vysokej úrovni. Ja, aj čo som sa rozprával s ostatnými, sme veľmi spokojní so starostlivosťou na oddelení.

08.03.2023 pridal/a Daniela Jaššová

oddelenie/zdravotník:

Klinická a radiačná onkológia

 

Ďakujem celému personálu za dobrú starostlivosť.

08.03.2023 pridal/a Iveta Stoligová

oddelenie/zdravotník:

Klinická a radiačná onkológia

 

Hoci ešte nie som zdravá ( mám rakovinu maternice ), ale dostala som nádej a šancu na reštart aj s vašim pričinením a to má pre mňa obrovskú hodnotu. Sestričky odvádzate neskutočnú prácu, do ktorej dávate všetko, hlavne srdce, aj keď to máte veľmi ťažké. Prekonávate to vždy s úsmevom na tvári a to je najkrajšie, čo nám pacientom môžete dať. Strašne nám to pomáha, ste zlatučké. Som veľmi rada, že ste sa o mňa starali akurát vy. Ešte jedno veľké ďakujem ❤❤❤

08.03.2023 pridal/a Ondrej Gerek

oddelenie/zdravotník:

Klinická a radiačná onkológia

 

Veľmi pekne ďakujem personálu oddelenia za profesionálny prístup k pacientom nevynímajúc moju osobu. Obdivujem ich ľudskosť a trpezlivosť. Taktiež chcem poďakovať pani MUDr. Malachovskej za starostlivosť a výnimočný prístup k pacientom.

06.03.2023 pridal/a Monika Vajdova

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Detské kardiocentrum - SR Bratislava

 

Velke DAKUJEM❤️ za vzdy uzasnu starostlivost o syna Marcusa, nebyt tak vynikajuceho personalu v Detskom kardiocentre BA nas syn by tu nebol. Na kazdej kontrole ho z velkou trpezlivostou vysetria nakolko ako postihnuty sa s nim zle spolupracuje.
Dakujeme ❤️

06.03.2023 pridal/a XY - načo meno

 

Chcem sa poďakovať našej vrchnej sestre Agatke Gáborovej a staničnej sestre Martinke Schmidtovej, že nás zvládajú aj napriek ťažkej situácii a dúfam, že ešte dlho budeme spolupracovať ! 🥰 J*

06.03.2023

oddelenie/zdravotník:

Pediatrická ortopédia

 

Dobrý večer, včera sme boli s mojou dcérkou prepustené z detskej pediatrie, poschodie č.3. Ležali sme tam od stredy, a chcem len vysloviť veľké ĎAKUJEM všetkým sestričkám na tomto oddelení, tiež pani doktorkám, upratovačkám aj sanitárkam. Prístup od všetkých neskutočný, všetci boli milí, aj keď dieťa nespolupracuje sem tam, tak vždy vedeli zabaviť, hravou formou "popočúvat"...počas nasej hospitalizácie bola 3x v službe pani sestrička Julka, a ona si nás získala úplne. Aj napriek okolnostiam pre ktoré tam rodič s dieťaťom je, cíti sa fajn a to je dôležité. Nech sa Vám všetkým darí a robte to naďalej tak ako doteraz...ten váš malý pacient si to vie zapamätať. Pozdravujeme s Vikinkou ❤️“ Júlia Funtík

06.03.2023

oddelenie/zdravotník:

Pediatrická ortopédia

 

Dobrý deň, veľmi by som chcela poďakovať celému tímu detskej ortopédie s dcérkou sme boli u Vás obidve hospitalizované, nakoľko ja som bola jej darca kostného štepu. Ten záujem zo strany lekárov a sestričiek o mňa aj dcéru som ešte nikdy nezažila. Neustále sa nás chodil niekto pýtať ako sa máme, či niečo nepotrebujeme. Veľmi sme boli prekvapené a potešené tak ľudským prístupom. Úplne super nemocnica. Ešte raz veľké ďakujem lekárom, sestričkám, pánovi čo nás rehabilitoval, sanitárkam aj pani upratovačkám čo neustále robili poriadok, hygiena úplne top. Vďaka Alicka Garajová

06.03.2023

oddelenie/zdravotník:

Urgentný príjem

 

Veľmi pekne ďakujeme (sobota 4.3.2023) o postaranie sa, úžasný prístup, dokonca i odnos mojej malej na urgentne pani sestričke, malá ju nazvala Kika, v čase medzi 12-13 hodine! Vzala ju z auta na ruky, počkala s ňou v čakárni, kým sa zaevidujeme, pri zákroku jej fandila, aká je šikovná, držala ju za ručičku, po zákroku si ju opäť vzala a odniesla na rukách do čakárne a mala ju na kolenách, kým som čakala na správu od pani doktorky. Celý kolektív bol fantastický, nie každý z úrazovky odchádza tak, že ich musíme zajtra prísť pozrieť!
To nie je len práca! To je prístup, odhodlanie, snaha a tiež videla mňa ako maminu ustráchanú Naozaj nebyť tej sestričky Kiky, nezvládli by sme to
Obrovské ďakujem a Emmka Lea všetkých pozdravuje.

06.03.2023 pridal/a Roman Knapec

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Veľmi pekne ďakujem za ľudský a profesionálny prístup a za starostlivosť počas mojej hospitalizácie na NEU - JIS celému zdravotníckemu personálu. S pozdravom Knapec Roman

06.03.2023 pridal/a Paľko

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Ďakujem za vzornú opateru.

06.03.2023 pridal/a Jozef Bučany

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Veľmi pekne ďakujem kolektívu zdravotných sestier za ich ochotu, príjemné vystupovanie a celkový prístup ku nám pacientom. Dievčatá, ste super, ďakujem pekne!

06.03.2023 pridal/a Halúska

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Ďakujem sestričkám na neurologickom oddelení za ich starostlivosť. Sú veľmi milé, ochotné, pomôžu a poslúžia nám vždy, keď niečo potrebujeme. Vďaka nim je pobyt tu v nemocnici znesiteľný a príjemný.

06.03.2023 pridal/a Jasenovec

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Sestričky na neurologickom oddelení sú usmiate, milé, pracovité a ochotné pomáhať. Patrí im moja vďačnosť, Spríjemňujú nám pacientom čas v nemocnici.

06.03.2023 pridal/a Janka Grznárová

oddelenie/zdravotník:

Oddelenie kardiochirurgie

 

Ďakujem za svojho otca Ladislava ktorý bol u vás už dávnejšie operovaný a hospitalizovaný. Veľmi ste mu pomohli. Nemocnica bola už vtedy na vysokej úrovni. Personál a lekári milí a top odborníci. Ďakujem a nech sa vám darí....

06.03.2023 pridal/a Jaroslav Janík

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Moje meno je Jaroslav Janík, som veľmi spokojný s celým tímom lekárov a sestier. Veľmi pekne im všetkým zo srdca ďakujem za to, že sa perfektne "profesionálne" starajú o mňa a že ma dokázali postaviť naspäť na moje nohy. Proste, cítil som sa tu medzi nimi ako doma. Milí, ústretoví ľudia, ešte raz im všetkým zo srdca veľmi pekne za všetko ďakujem. Všade čisto, proste klobúk dole.

06.03.2023 pridal/a Sláva Džuňová

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Zo srdca ďakujem za príkladnú, odbornú starostlivosť počas mojej hospitalizácie na neurológii. Moje veľké, naozaj veľké ďakujem patrí MUDr. Belešovej Lucii a MUDr. Martinovi Vyparinovi, ktorých vnímam ako múdrych, vzdelaných, precíznych, empatických doktorov s veľkým srdcom. Celý personál, fyzioterapeuti, sestričky, boli vždy milé, pozitívne naladené, usmievavé, čo bol pre mňa mentálny liek. V dobrom budem spomínať. Ďakujem

06.03.2023 pridal/a Anton Melišík

oddelenie/zdravotník:

Psychiatria

 

Počas mojej hospitalizácie na tomto oddelení sa sestry aj sanitárky správali veľmi profesionálne. Ja by som takúto prácu nezvládal a radšej zutekal. Za ich ochotu a starostlivosť im všetkým veľmi pekne ĎAKUJEM. ❤

04.03.2023 pridal/a Eva Šipulová

oddelenie/zdravotník:

Fyziatricko-rehabilitačné oddelenie

 

Ďakujem veľmi pekne pani doktorke MUDr. Anne Varhaníkovej za profesionálny, milý a ústretový prístup pri dôkladnom vyšetrení. Bola som mimoriadne spokojná. Po absolvovaní naordinovaných procedúr sa cítim oveľa lepšie.
Taktiež chcem poďakovať celému tímu FRO pod vedením vedúcej fyzioterapeutky
Mgr.Lýdie Vyšinskej, dipl.fyz. za príjemný prístup k pacientom. A zvlášť som bola nadmieru spokojná s vynikajúcou prácou masérky Evy Smrečkovej.
Ešte raz všetkým srdečná vďaka, celému tímu želám veľa zdravia a síl do ďalších dní v ich náročnej práci.
Eva Šipulová

03.03.2023 pridal/a Juraj Szücs

 

Velmi sa chcem poďakovať Dr.Salmášimu za profesionalny prístup k mojej manželke Katke ktorá mala dnes zákrok. Nemocnica je naozaj na úrovni aj personál je velmi milý. Ešte raz Velke ďakujem a prajem všetko dobré..:)