Poďakovania

spolu 9184

 
vyhľadaj zdravotnícke zariadenie

08.06.2022 pridal/a Mária Halmová

 

Všetko prebiehalo plynule, profesionálne. Všetci pracovníci sú milí, ústretoví, usmiati. Prostredie príjemné a čisté, cítila som sa tu veľmi dobre. Rada ich znovu stretnem a pozdravím, ale len mimo nemocnice.

07.06.2022 pridal/a Michaela Glosová

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Chcem sa poďakovať lekárom, sestričkám a ostatnému personálu na gynekologickom oddelení vo fakultnej nemocnici Trnava. Bola som tu hospitalizovaná z dôvodu operácie a ich správanie bolo profesionálne, boli nesmierne milí, ochotní, ústretoví. Patrí im moje veľké Ďakujem.

06.06.2022 pridal/a Iveta

oddelenie/zdravotník:

Detské oddelenie

 

Ďakujeme pekne našim krásnym Setrickam aj pomocným ktoré sa onas starajú vždy sú usmiate a musia byt tam kde niesu naše mamičky treba pohladiť utriet slzu veľké Ďakujem. Boli vždy ochotne a vždy s porozumením nás počúvali aj ked to boli zbytočnosti vždy vedeli pohladiť slovami a všetko vysvetlit ked bolo použiť ihlicku a to bolo super že nám to vysvetlili a nerobili násilím ale kľudom 😘😊Dakujem vážim si každého od sestričiek po pomocné ktoré sú potrebné a nenahraditeľné a aj naše upratovačky lebo mame stále čisto .😊😘Ďakujem

06.06.2022 pridal/a Barbora Berecová

 

Ďakujem veľmi pekne za starostlivosť a opateru. Príjemný prístup sestričiek a lekárov mi pobyt v tomto veľmi pekne zrekonštruovanom zariadení veľmi spríjemnil a uľahčil.

06.06.2022 pridal/a Eva Puškárová

 

Prežila som posledných 13 rokov v zahraničí, preto som nemala žiadne očakávanie, ale musím priznať, že sestričky majú krásny a veľmi ľudský prístup k pacientom. Moja vďaka patrí celému tímu, ale hlavne sestričkám, lebo ony sú tvárou tohto oddelenia. Ďakujem s pozdravom

06.06.2022 pridal/a Helena Belancová

 

Poďakovanie patrí všetkým, sestričky sú veľmi milé, ochotné. Cítim sa tu veľmi dobre vďaka hudbe, ale na skrátenie času by bolo super mať na izbe TV. Ďakujem veľmi pekne.

06.06.2022 pridal/a Zuzana Rajecká

 

Jedno veľké prekvapenie ako toto nové oddelenie. Milý a láskavý prístup zdravotných sestier, vždy s úsmevom a ochotou pomôcť. Nové priestory na jednotku. V budúcnosti sa nemocnica dočká takého šatu ako je toto oddelenie. Pán doktor vysvetlil, mal normálny, ľudský prístup. :)

05.06.2022 pridal/a Monika Šrajerová

oddelenie/zdravotník:

Neurologické oddelenie

 

Dobrý deň, chcem sa veľmi pekne poďakovať lekárom a sestričkám na urgentnom príjme a na neurologickom oddelení, za ukážkovú profesionálnu starostlivosť, ľudský a srdečný prístup a za to, že aj keď toho majú každý deň vyše hlavy a podmienky majú aké majú, sú to naozaj profesionáli so srdcom na správnom mieste. 🤍

04.06.2022 pridal/a Petra Indrova

oddelenie/zdravotník:

Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica AGEL Skalica a.s.

 

Ďakujem za váš prístup ste super oddelenie.Som spokojná s vašimi službami.😘

03.06.2022 pridal/a p. Tomovčíková

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Srdečná vďaka p.primarovi Krištofikovi,celému oddeleniu gynekológie ,pooperačné ,úžasný, neoceniteľny prístup sestričiek . Tomovčiková .

03.06.2022 pridal/a Erika Peregrimová

 

Ďakujem za krásny prístup počas našej jednodňovej hospitalizácie. Všetky pani sestričky boli veľmi milé a ochotné a môj štvorročný syn si ich všetky obľúbil a sľúbil, že ich príde opätovne pozrieť. Ďakujeme

03.06.2022 pridal/a Dominika Hatalová

 

Ďakujeme pánom doktorom a pani sestričkám za to, že sa o nás tak pekne postarali :)

03.06.2022 pridal/a Ján Cipov

 

Ďakujeme za profesionálnu starostlivosť a zároveň empatický prístup celému kolektívu oddelení ORL a JZS počas hospitalizácie našej dcéry.

03.06.2022 pridal/a Renáta Bandová

 

Veľmi pekne ďakujem za starostlivosť mojej vnučky celému personálu sestričiek a lekárov, som im veľmi vďačná.

03.06.2022 pridal/a Tatiana Dolinajová

 

Chcem sa poďakovať neskutočne milým a usmievavým sestričkám, rovnako aj tímu na operačnej sále a pánovi primárovi. Všetko vysvetlili, mali trpezlivosť. Človek nezažíva takéto chvíle často, no dobre mu padne, keď má dobrých ľudí okolo seba. Lukáškovi, tri a pol ročnému brali nosné mandle a chválim aj fantastický obed.

02.06.2022 pridal/a Bea Seberiniova

oddelenie/zdravotník:

Mudr.Melocikova a kolektiv

 

Dnes nam a nasmu babatku velmi pomohla pani doktorka Melocikova a jej kolektiv spolupracovnicok. Velka vdaka,robite super pracu ! Rodinka z Banskej Stiavnice

02.06.2022 pridal/a Július Benč

 

Veľmi pekne ďakujem personálu Transplantačného oddelenia za niekoľkoročnú starostlivosť a profesionálny prístup. ♥️

01.06.2022 pridal/a Runap Jozef

 

Ďakujem za vynikajúci personál a profesionálny prístup k pacientom. Krásne zariadené izby a poriadok v nich.

01.06.2022 pridal/a Ita Černayová

 

Týmto sa chcem poďakovať zdrav. personálu. Zdrav. pracovníci sú veľmi vľúdni, milí, tolerantní, chápaví, majú nesmierne ľudský prístup. Veľká vďaka
Za taký menší postreh, ktorý mi chýba na izbách je absencia TV prijímača. Bolo by fajn, mať ho na izbe v čase hospitalizácie, aj keď len jednodňovej.

01.06.2022 pridal/a Miroslava Mocná

 

Ďakujem za milý, ľudský a profesionálny prístup pri mojej hospitalizácii na vašom oddelení. Som veľmi milo prekvapená neustálou starostlivosťou a záujmom o moje pohodlie a zdravie. Priestory sú veľmi pekné na úrovni lepších kliník, bolo by fajn, keby si pacienti mohli krátiť čas aj sledovaním TV.

31.05.2022 pridal/a Lenka Karasova

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Chceli by sme sa poďakovať celému oddeleniu ORL v Ružomberskej nemocnici. Synovi Rafaelovi tam vyberali nosnú mandľu. Zákroku sme sa báli, ale teraz o tom hovoríme ako o krásnom zážitku počas nášho výletu v nemocnici. Neskutočne milý, chápavý a ústretový personál nám pomohol to zvládnuť na výbornú. Takú skvelú skúsenosť s personálom sme ešte v žiadnej nemocnici nemali. Úprimne ďakujeme a vyprosujeme požehnanie pre všetkých pracovņíkov oddelenia.

S láskou a úctou Oraváci :)

31.05.2022 pridal/a Iveta Schnirczová

oddelenie/zdravotník:

ORL oddelenie

 

Dobrý deň, chcela by som sa poďakovať všetkým sestričkám, doktorom a Pánovi primárovi Beňovi, za veľmi dobrú starostlivosť, a dobrý prístup k pacientovi. Veľmi pekne ďakujem.

31.05.2022 pridal/a Shozka

 

Ďakujem úžasným sestričkám a celému kolektívu za ich starostlivosť a ľudskosť. Stále usmiate a príjemné.

31.05.2022 pridal/a Marcela Krpelanová

 

Veľká spokojnosť v tejto jednodňovej zdravotnej starostlivosti. Všetci veľmi, veľmi milí. Pocitovo veľmi spokojný.

30.05.2022 pridal/a Marta Petríková

oddelenie/zdravotník:

Neurologické oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Ďakujem za obetavý prístup pri infúziách.

30.05.2022 pridal/a Jozef Gavlák

 

Ďakujem za príkladnú starostlivosť celému personálu odd. JAS. Som spokojný a budem odporúčať a šíriť dobré zvesti o vašom odd. Taktiež chcem poďakovať aj primárovi urologického odd. - MUDr. Čechovi. Zákrok sa podaril a dúfam, že mi zdravie bude slúžiť aj naďalej. Ďakujem

30.05.2022 pridal/a Viera Kellnerová

 

Som veľmi rada, že môžem aj takto poďakovať službukonajúcemu personálu oddelenia JZS. Stretla som sa s veľmi empatickými a ústretovými ľuďmi. Všetci mi ochotne pomohli a neustále sledovali môj zdravotný stav pred aj po zákroku. Chcem poďakovať aj vedeniu nemocnice, že zriadila toto oddelenie JZS.

29.05.2022 pridal/a Dubovska

oddelenie/zdravotník:

Detské oddelenie

 

Dakujeme za laskavy pristup a ochotu! Vzacne pani doktorky aj sestry

29.05.2022 pridal/a Zita Horváthová

oddelenie/zdravotník:

Neurologické oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Milo som bola prekvapená za milý prístup personálu - sestričiek a zdravotníka. Pri podávaní infúzie veľmi ďakujem za profesionálny a ľudský prístup k pacientom. Eše raz veľké ďakujem.

27.05.2022 pridal/a Zuzana Fuskova

oddelenie/zdravotník:

Detské oddelenie

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica Zvolen a.s.

 

Ďakujeme z celého ❤

27.05.2022 pridal/a Zita Takáčová

 

Chcem sa poďakovať celému kožnému oddeleniu...lekárom, ale hlavne sestričkám, sanitárkam, asistentkám ... bola to moja prvá moja hospitalizácia v nemocnici a ostali vo mne veľmi pozitívne dojmy. Ochotný, milý, usmievavý personál, ktorý robí svoju prácu preto lebo chce, a nie preto, že musí. Klobúk dole.

27.05.2022 pridal/a Karol Halas

 

Touto formou sa chcem srdečne poďakovať celému kolektívu oddelenia ústnej, čelustnej a tvárovej chirurgie za starostlivosť počas mojej hospitalizácie.

27.05.2022 pridal/a Škovran Stanislav

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Detská fakultná nemocnica Košice

 

Chcem poďakovať lekárom a personálu na centrálnom príjme Detskej fakultnej nemocnice Košice. Tr.SNP. dňa 27.5.2022 17:00 za veľkú pomoc a vyriešenie problému s chýbajúcim liekom pre dcéru. Veľké Ďakujem.

27.05.2022 pridal/a Alžbeta Lukáčová

oddelenie/zdravotník:

MUDr.Jana Kaiferová PhD

 

Dobrý deň chcela by som sa poďakovať pani doktorke MUDr Jana Kaiferová PhD a celému operačnemu tímu. Ďakujem aj sestričkam
na oddelení p.Alenke,Gabike a Zuzana.

27.05.2022 pridal/a Alojzia Straková

oddelenie/zdravotník:

Neurologické oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Veľké ďakujem celému kolektívu za milý prístup ku každému pacientovi a odbornosť s akou vykonávajú svoju prácu. Kiež by sa takto starali o chorých na každom oddelení či ambulancii. Ešte raz veľká vďaka.

27.05.2022 pridal/a Ivana Gregušová

 

Naše poďakovanie patrí zlatým sestričkám, ktoré boli vždy usmiate. Je to tu veľmi pekné, čisté. A keďže som tu ležala s dcérou, ktorá ako každé dieťa rado pozerá na rozprávky, tak by určite rodičia privítali televízie.

26.05.2022 pridal/a Lucia Adamková

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Detské kardiocentrum - SR Bratislava

 

Úžasní doktori, ktorí robia úžasnú prácu. Klobúk dolu pred nimi. Ďakujeme

26.05.2022 pridal/a Mária Hápová

oddelenie/zdravotník:

MUDr. Ľubomír Gürtler, PhD.

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica sv. Cyrila a Metoda - UNB

 

Veľká vďaka pánovi doktorovi Gürtlerovi za jeho pozornosť, premýšľavosť a výborný prístup!

26.05.2022 pridal/a Mgr. Denisa Katanová

 

Dobrý deň. Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať prof. MUDr. Petrovi Urdzíkovi, PhD., MPH, zato že mi pomohol dostať na svet moju lásku Viktóriu, akútnym cisárskym rezom. Veľke ďakujem patrí aj za jeho ľudsky prístup, ochotu, pomoc a že konal promtne pri mojom zdravotnom stave . Pán profesor je veľký odbor a som vďačná že bol práve on mojim pôrodníkom . Taktiež sa chcem poďakovať aj MUDr. Gabrielovi Lipčeiovi za asistenciu pri pôrode. Je to veľmi šikovný a milý pán doktor. Taktiež nemôžem zabudnúť na úžasného anestéziológie MUDr. Mareka Vargu , lepšieho anestéziológie som si nemohla prestaviť. Ďakujem mu za jeho odbornosť, šikovnosť , láskavosť a pozitívnu energiu ktorú mi dodával na operačnej sale.
Veľké ďakujem patrí aj primárovi MUDr. Petrovi Krchovi, PhD., za jeho odbornosť , láskavosť a starostlivosť o moje bábätko. Bola som šťastná že moje dieťatko bola v starostlivosť pod vedením pána primára na neonatologickom oddelení Tr. SNP 1.
A ešte moje veľké veľké ďakujem patrí pani MUDr. Danielke Borošovej ktorá má prijala na operačnej sale. Je to jedna úžasná , milá, perfektná pani doktorka, so stálym úsmevom na tvári a pozitívnou energiou, vďaka nej mi opadol strach pred zákrokom . Taktiež ďakujem celému personálu na neonatoligickom oddelení Tr. SNP 1 a gynekologicko- pôrodníckej klinike ( šestonedelí ) ❤️ Som šťastná a hrdá že mame v Košiciach na Tr. SNP 1 úžasný tím lekarov, sestrier a iny zdravotnícky personál, pod ktorým sa každá budúca mamička cíti sťastne a v bezpečí , kde je o ňu postarané na vysokej profesionálnej úrovni . Vzdávam hold týmto ľuďom ❤️❤️ Spokojna pacientka
Mgr. Denisa Katanová

26.05.2022 pridal/a Marián Brezina

oddelenie/zdravotník:

Oddelenie kardiochirurgie

 

Chcem sa sa poďakovať všetkým za príkladnú starostlivosť počas mojej hospitalizácie.

26.05.2022 pridal/a Eva Ščevíková

oddelenie/zdravotník:

Infekčná klinika FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Chcem sa zo srdca poďakovať za vašu prejavenú priazeň. Bola som v kúpeľoch v Nimnici a dostala som tam COVID-19, som trikrát očkovaná, ale stalo sa. V noci má previezli na Kliniku infektológie, kde má prijala pani primárka a dostalo sa mi veľkej opatery a starostlivosti na úrovni od všetkých. Sú tam ľudia nie iba profesionálni, ale ľudskí a s veľkým srdiečkom.
Ďakujem.

26.05.2022 pridal/a Anna Žemberová

 

Ďakujem všetkým zamestnancom JZS a ortopédie v nemocnici v Bojniciach. Zvlášť sestričkám.

26.05.2022 pridal/a Helena Sladkayová

 

Vyjadrujem úprimné, veľké poďakovanie všetkým za milý prístup, ochotu a srdečnosť a za maximálnu starostlivosť počas pobytu. Všetci sú vzorom a príkladom pre ostatných pracovníkov v zdravotníctve!
Ďakujem za všetko, prajem im veľa dobrého zdravia a odmenu!
Do budúcna (podľa možností) doplniť televízor.

26.05.2022 pridal/a Marek Gross

 

Ďakujem celému kolektívu oddelenia JZS. Veľmi príjemní ochotní a láskaví. Všetko na 100%. Televízor na izbe ďalší bonus. Ďakujem

25.05.2022 pridal/a G.S.

oddelenie/zdravotník:

Lôžkové oddelenie

 

Ďakujem za veľmi milý prístup a ochotné zodpovedania mojich otázok. Vďaka aj za liečbu, ktorá mi bola ponúknutá. Verím, že na určité obdobie pomôže.

25.05.2022 pridal/a Jana Martincová

 

Ďakujem celému oddeleniu za príjemné a starostlivé chvíle, aj za vtipné chvíle :)

25.05.2022 pridal/a Anka

 

Ďakujem za odbornú starostlivosť na JZS - ortopedickej. Cítila som sa dobre, starostlivosť na 1. Aj celkový prístup - ok.
Vďačná pacientka.

24.05.2022 pridal/a Zdeněk Volný

 

Oceňujem starostlivosť a ústretový prístup všetkých pracovníkov oddelenia počas mojej hospitalizácie. Ďakujem.

24.05.2022 pridal/a Silvia Kobelová

 

Dnes som mala možnosť vyskúšať služby jednodňovej JAS v Bojniciach. Odd. vonia novotou a sestričky sú veľmi ochotné a milé. Ďakujem všetkým za super prístup, rady a pomoc pred i po operačnom zákroku.
MUDr. Baková prišla aj po operácii, informovala ma o priebehu, a čo bude ďalej nasledovať. Je skvelá. Teším sa, že tu máme takýchto lekárov, na kt. sa môžeme plne spoľahnúť. Ďakujem

24.05.2022 pridal/a Škodová Marta

 

Ďakujem za vykonanie bezproblémového zákroku pre moju dcéru. Ďakujem za skvelý zdravotnícky personál vrátane sestričiek, ktoré majú milý, empatický prístup, úsmev a dobrú náladu, ktorá odľahčí bolesť. Ďakujeme, baby z Partizánskeho.