Poďakovania

spolu 9493

 
vyhľadaj zdravotnícke zariadenie

28.10.2022 pridal/a Antónia Petrová

 

Dovoľujem si touto cestou vyjadriť’ úprimné poďakovanie všetkým zamestnancom Neurologickej kliniky UNLP - všetkým lekárom, zdravotným sestrám a ošetrovateľom, za diagnostiku, terapiu a celkový manažment počas mojej hospitalizácie na klinike.
Moje osobitné poďakovanie patrí prednostke prof. MUDr. Gdovinovej, zástupkyni prednostky MUDr. Fedičovej, MUDr. Josayovej, ako aj celému lekárskemu kolektívu za ich odborný a profesionálny prístup, ako i láskyplné a povzbudivé slová.
Moje poďakovanie za obetavú prácu, príkladnú a nezištnú starostlivosť’ patrí vrchnej sestre PhDr. Dudičovej, staničnej sestre PhDr. Pípolyovej, zdravotným sestrám: Bc. Bendíkovej, Bc. Rusnákovej, Mgr. Horňákovej, dipl. s. Kandrovej, praktickým sestrám: Cienke, Vargovej, Šťastnej, Ondrejkovičovej a pomocnému personálu: Bocákovej, Kušlitovej.
Zachraňovať ľudské životy je Boží dar, patrí Vám všetka úcta. Dovoľte, aby som Vám v ďalšej práci popriala veľa úspechov, v osobnom živote veľa lásky, zdravia, pohody a Božieho požehnania. ĎAKUJEM. S pozdravom pacientka Mgr. A. Petrová.

28.10.2022 pridal/a Peter Rusňák

oddelenie/zdravotník:

Ortopedické oddelenie

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica AGEL Skalica a.s.

 

VEĽKÉ POĎAKOVANIE
sestričkám na ortopedickom oddelení, ktoré mi aj napriek veľmi nepríjemnému úrazu, dokázali príjemným prístupom, ochotou a úsmevom spríjemniť pobyt na oddelení.
Ešte raz ďakujem! ☺️

28.10.2022 pridal/a p. Kováčik

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Dobrý deň!

Plný obáv som absolvoval vyšetrenia očí na Oftalmologickej JAS vo Vašej Nemocnici s poliklinikou v Považskej Bystrici. Vybrať si po vyšetrení kliniku, na ktorej by mi operovali šedý zákal a voperovali do očí aj potrebné šošovky, nebolo pre mňa až tak ťažké. Priznám sa, že som si predtým „preklepol“ trh. Najmä v Žiline, Martine, Banskej Bystrici, Bratislave a zisťoval som si možnosti zákroku aj v Považskej Bystrici. Na moje prekvapenie mala najlepšie preferencie práve JAS primárky MUDr. Denisy Škrovinovej, o ktorej som doteraz nepočul. Presvedčilo ma, že nemala ani jednu negatívnu odozvu. Zveril som sa do rúk veľkej odborníčky a absolvoval som v priebehu pár dní operácie ľavého i pravého oka. K prekonaniu obáv a strachu mi určite pomohol profesionálny a ľudský prístup lekárok i sestričiek. Dnes mám obe oči už niekoľko týždňov po zákroku a musím vysloviť iba spokojnosť.
Odborná práca a citlivý prístup MUDr. Alexandre Kallovej pred i po operácii, podobne ako u MUDr. Zuzany Pinterovej a najmä samotný zákrok MUDr. Škrovinovej ma presvedčil, že aj považskobystrická nemocnica má špičkových lekárov a personál. Veľmi im ďakujem za zlepšenie môjho zraku a najmä ďalšieho života.
Ďakujem!
M. Kováčik

28.10.2022 pridal/a Ľuboš

 

Úprimne chcem poďakovať aj v mene manželky za starostlivosť a ľudský prístup na oddelení počas synovej operácie a hospitalizacie.
Personál, napriek všetkej odbornosti a profesionálnemu prístupu dokáže navodiť veľmi príjemnú atmosféru a ich empatia s najmenšími pacientmi je ukážková.
Priestory sú ukážkovo čisté a vybavené, ale je to práve personál ktorý robí z tohto miesta to výnimočné. Ďakujeme

27.10.2022 pridal/a Ing. Erik Lukáč

oddelenie/zdravotník:

Chirurgické oddelenie

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica AGEL Skalica a.s.

 

Chcem poďakovať za veľmi ľudský a zároveň profesionálny prístup sestričkám Lucii L., Barbore L., Gabike a Aničke. Takisto doktorovi MUDr. Slyvkovi.
Kiež by ste takýchto pracovníkov mali oveľa viac...

27.10.2022 pridal/a Gabriel

oddelenie/zdravotník:

Onkochirurgická ambulancia

 

Chcel by som sa podakovat kolektivu chirurgickej ambulancie,za profesionalny a hlavne LUDSKY pristup pri vybavovani mojej operacie hernie.Jedno velke DAKUJEM

26.10.2022 pridal/a Iveta Gembická

oddelenie/zdravotník:

Chirurgická klinika FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Ďakujem za starostlivosť, ktorá mi bola poskytnutá. Odhalenie problému a jeho riešenie a skvelý a odborný prístup lekára aj sestry :)

25.10.2022 pridal/a Marta Frázová

 

Neviem vysloviť ani napísať také veľké ĎAKUJEM ako si zaslúži celé oddelenie JZS👨‍⚕️👩‍⚕️

Profesionalita, ochota, empatia ❤️❤️❤️

24.10.2022 pridal/a Dušan Svitok

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Detské kardiocentrum - SR Bratislava

 

Chcem sa poďakovať za obetavú, láskavú, odbornú a príkladnú starostlivosť celému kolektívu detského kardiocentra. Za vaše nadľudské výkony, pomoc a ľudský prístup k pacientom. Veľké ĎAKUJEM za vaše veľké srdcia a veľa síl pri pomoci a záchrane malých srdiečok. ❤️

24.10.2022 pridal/a Norbert Tisaj

oddelenie/zdravotník:

Všetci zdravotníci

 

Chcel by som sa poďakovať pracovníkom oddelenia detskej chirurgie za profesionálny i ľudský prístup k mojej dcére. Poďakovanie patrí aj MUDr. Koppalovi za perfektne zvládnutú operáciu a MUDr. Oravcovi za podporu mne ako vystrašenému rodičovi.
Tisaj Norbert

24.10.2022 pridal/a Stanislav Chocholáček

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Chcem sa touto cestou poďakovať oddeleniu akútnej kardiológie - koronárnej starostlivosti za to, že ste včasným zásahom a začatím liečby dňa 4.10.2022 zachránili môj život. Musím sa poďakovať celému oddeleniu za úžasnú starostlivosť - pánovi primárovi MUDr. Petrovi Penzovi, ošetrujúcej lekárke MUDr. Lei Fedákovej, zdravotným sestrám, a sanitárom. Napriek našej predstave o nefungujúcom zdravotníctve toto oddelenie fungovalo ako jeden skvelý tím. Som veľmi rád, že lekár zo záchranky rozhodol o mojom odvoze do tohto zariadenia, ktoré je ozaj špičkové a som hrdý na to, že i u nás na Slovensku sa vedia o človeka postarať kvalitnou zdravotnou starostlivosťou a s ľudským prístupom.

23.10.2022 pridal/a Balejíková

oddelenie/zdravotník:

Liečebňa dlhodobo chorých

 

Ďakujem všetkým sestričkám za ich starostlivosť, láskavosť a dobrotu a budem na Vás dlho spomínať.

21.10.2022 pridal/a Jakub Špilák

 

Zdravim

Rád by som sa poďakoval pracovníkom oddelenia OZaT za veľmi dobrú starostlivosť a ústretový prístup

21.10.2022 pridal/a Simona Feketeová

 

Nusch oddelenie OZaT pod vedením pani docentky Gonçalvesovej je úplne úžasné, vynikajúca starostlivosť, skvelý prístup a dobrá nálada.
Pekné čisté priestory a dobré jedlo až do postele sú plus.
Jednoducho : všetko na jedničku !!

Veľké Ďakujem ❤

20.10.2022 pridal/a Sebastián Izrael

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Dobrý deň,
chcel by som týmto príspevkom srdečne poďakovať vo svojom mene Sebastián Izrael všetkým doktorom, sestričkám aj pomocnému personálu na oddelení anestéziológie a intenzívnej medicíny aj oddeleniu zlyhávania a transplantácie srdca za dokonalý prístup a starostlivosť. Obzvlášť by som sa chcel poďakovať operačnému tímu a Mudr. Michalovi Hulmanovi, PhD. prednostovi kardiochirurgickej kliniky LF UK NÚSCH za dokonale odvedenú transplantáciu dňa 24.7.2022 dali ste mi šancu na novy začiatok a štart do života a za to vám úprimne všetkým z celého ❤️ ďakujem robíte neskutočné zázraky 🙏❤️. Bodaj by bolo viac takých sestričiek, doktorov a pomocného personálu ako v tejto nemocnici. Veľká vďaka patrí aj Lukášovi Cseremu zdravotnému asistentovi, ktorý mi pomáhal pri LVAD všetko mi pekne vysvetlil a bol nápomocný pri každom probléme. Ste veľmi dobrý a chápavý človek, ktorý viete poradiť, vysvetliť a pochopiť pacienta. Nesmierna vďaka 🙏❤️

20.10.2022 pridal/a Lukáš Vrbata

 

Prvý krát som sa s oddelením Mudr. Beňa (ORL) stretol na konzultácii kôli potrebe vykonania Tonsillectomie. Od začiatku bol prístup pozitívny , ľudský a ochotný vyhovieť vo všetkých aspektoch či už stanovenia dátumu operácie a samozrejme aj operácie samotnej . Prístup pána Primára spravil z nepríjemnej nutnosti vlastne úsmevný zážitok. Hospitalizácii na oddelení Jednodňovej zdravotnej starostlivosti taktiež není čo vytknúť. Personál pozitívny, milý a starostlivý . Lôžko navštevovali pravidelne , zaujímali sa o stav pacienta a vždy mali spôsob ako pomôcť a zabezpečiť to čo potrebujete . Pobyt v nemocnici nikdy není príjemný , no pokiaľ sa k tomu niekomu podarilo priblížiť ako sa to len v danej situácii dalo , tak je to práve personál Jednodňovej zdravotnej starostlivosti . Týmto by som im chcel ešte raz zo srdca poďakovať , že aj v podmienkach aké náš štát nastavuje Zdravotníctvu , sa v ňom stále nájdu ľudia ktorí svoju prácu robia od srdca .

20.10.2022 pridal/a p.Dudáš

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Dobrý deň.
6.10.2022 absolvoval môj syn operáciu: adenotómiu s otomikroskopiou na oddelení ORL-JAS v NsP Považská Bystrica. Touto cestou by som chcel srdečne poďakovať MUDr. Petrovi Wallenfelsovi za jeho profesionálny a ľudský pristup pred, počas i po chirurgickom zákroku. Kiežby bolo viac takýchto lekárov. Veľké ďakujem patrí aj anesteziológovi MUDr. Minárikovi. A samozrejme nemôžem zabudnúť ani na personál ORL oddelenia a operačnej sály: Milada Fortuníková, Lucia Bubeníková, Ľudmila Janišová, Katarína Bradová, Katarína Ranincová, Norika Kostelanská, Erika Brigantová - Vaša starostlivosť, ochota a trpezlivosť bola úžasná.

Celému kolektívu ešte raz ďakujem a prajem mnoho úspechov do budúcna.

S pozdravom
V. Dudáš

20.10.2022 pridal/a p. Piačková

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Dobrý deň,
radi by sme veľmi pekne poďakovali za vynikajúcu starostlivosť o našu mamu, pani Margitu Priščákovú, ktorá bola vo vážnom stave plne odkázaná na starostlivosť oddelenia ODCH.
Poďakovanie patrí celému kolektívu pod vedením p. primárky MUDr. Lahdovej, ako za zdravotnú profesionalitu, tak za veľmi ľudský prístup.
Dcéry R. Piačková a E. Priščáková

20.10.2022 pridal/a Michaela Fábriyová

 

Obrovské ďakujem!!!
Aj touto cestou by som sa chcela poďakovať NsP Bojnice a jej personálu za príjemný pobyt na oddelení JAS, Aj keď sa to týkalo operačného zákroku. Málokedy a málokde je po kope tak veľa usmievavých, sympatických, milých sestričiek. Patrí im obrovská vďaka. Bez nich by toto oddelenie bolo ako každé iné. Prajem a želám si, aby takého moderné, krásne prostredie bolo v celej nemocnici. Ďakujem za vašu starostlivosť!!!

20.10.2022 pridal/a Bula Miroslav

 

Za profesionálny a ľudský prístup

19.10.2022 pridal/a Marta Kytková

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Dnes večer som bola so skoro 2ročným synčekom na urgentnom príjme, nakoľko sme mali podozrenie na otras mozgu. Po príchode a zaregistrovaní vyšiel do čakárne priamo k nám dr, opýtal sa základné veci, o chvíľu nás zavolali do ambulancie. Syn spustil krik len čo zbadal celý tím ľudí a všetci sa snažili ho zaujať aby sa upokojil a mohli ho vyšetriť. Naozaj mali obrovskú trpezlivosť a ľudský prístup. Boli sme odoslaní na RTG, kde sme však museli dlhšie čakať ,keďže pred nami bol Covid pacient a bola nutná rozsiahlejšia dezinfekcia. Po opätovnom príchode na príjem sme síce museli čakať asi ďalšiu polhodinu ale vyšetrenie bolo znova na výbornej úrovni. Čo hodnotím pozitívne tak to bol slušný a milý prístup každého na príjme, ich trpezlivosť a snaha, (napr sestrička mi ochotne pomohla s taškou s vecami pre syna, to sa mi ešte nestalo) Veľa ľudí sa sťažuje na dĺžku čakania na pohotovosti, my sme tam boli 2 hodiny, ale naozaj som videla ako sa dr, sestry aj sanitári snažili, aby pacienti nečakali zbytočne dlho a dostali najlepšiu možnú starostlivosť. Ja Vám všetkým ĎAKUJEM za vyšetrenie syna lebo menovite to neviem keďže sa Vás tam vystriedalo viac a meno na správe je len jedno.

19.10.2022 pridal/a Ján

oddelenie/zdravotník:

Katetrizačné oddelenie

 

Pred mesiacom som bol hospitalizovaný v NÚSCH a.s..
Medzi rôznymi vyšetreniami som mal naplánovanú aj katetrizáciu srdca. Úprimne poviem, že som mal stres z toho zákroku. Preto by som chcel pochváliť a poďakovať slečne Kristínke z katetrizačného oddelenia, ktorá s úsmevom na perách odpovedala na moje nervózne zvedavé otázky. Pri nej som sa zabudol stresovať z čakajúceho zákroku. Je to chodiace slniečko. Ďakujem!
Katetrizáciu vykonal MUDr. Gočár. Milý doktor, ktorý ma dopredu informoval čo ide práve urobiť. Tiež mu patrí pochvala a poďakovanie za profesionálny a ľudský prístup. Ďakujem!
Počas celej hospitalizácie som sa cítil v NÚSCH a.s. veľmi dobre.
Ďakujem!
Ján

18.10.2022 pridal/a Pavol katrencik

oddelenie/zdravotník:

Chirurgické oddelenie

 

Ďakujem veľmi pekne sestričkám za ich láskavý prístup na chirurgickom oddelení.

18.10.2022 pridal/a p.Seková

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Vážený pán riaditeľ,
touto cestou by som sa chcela veľmi pekne poďakovať celému personálu gynekologicko-porodnického oddelenia za úžasnú starostlivosť, ochotu a ľudský prístup počas mojej hospitalizácie od 3. do 9.10. 2022.
Klobúk dole pred ich obetavou prácou aj napriek prebiehajúcej rekonštrukcii všetko bolo zvládnuté na 100%.
Vďaka milému a ľudskému prístupu sestričiek, pôrodných asistentiek a lekárov som sa počas hospitalizácie cítila veľmi dobre a spokojne.
Špeciálne by som sa chcela poďakovať sestričke z novorodeneckého oddelenia pani Kudlovej ( žiaľ, neviem celé meno). Úžasný trpezlivý človek, ktorý mi s dcérkou neustále pomáhal.
V dnešnej dobe je to veľká vzácnosť.

S úctou P. Seková.

14.10.2022 pridal/a Miroslav

 

Ďakujeme všetkým za ochotu, starostlivosť a milý prístup.

14.10.2022 pridal/a Terézia Lukáčová

 

Veľké ďakujem v mene dcéry Lucky, ktorá sa už dlhšie trápi s opakovanými zápalmi nosných dutín a mandlí. Veríme, že tento zákrok jej skvalitní ďalší život. Vďaka Vášmu láskavému profesionálnemu prístupu to zvládla, teší sa domov a do školy. Vaše zariadenie vrelo odporúčam Všetkým, ktorí sa potrebujú podrobiť drobnému zákroku.

13.10.2022 pridal/a Jarmila Filipková

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Dobrý deň, rada by som poďakovala personálu na Urgentnom príjme v DFNsP Banská Bystrica. Večer 12.10.2022 som prišla so synom na urgentný príjem s rozbitou hlávkou. Vďaka všetkým pracovníkom, doktorom aj sestričkám, za veľmi profesionálny, zároveň aj milý a usmievavý prístup.

12.10.2022 pridal/a Andrea

 

Jedno obrovské ďakujem, od personálu až po lekárov a pána primára. Ďakujem za starostlivosť o môjho syna a aj o mňa, milí, ochotní, s veľmi ľudským prístupom. Vďaka vám sme lepšie zvládli operáciu. Izba pekná, priestranná, s tv a vlastným wc a sprchou.
Ďakujeme veľmi pekne

12.10.2022 pridal/a Ivan Bohovič

 

Perfektná zdravotná starostlivosť , výborný personál , výborné vybavenie takto má vyzerať dobre fungujúce zdravotníctvo v 21. storočí veľká vďaka za všetko .

12.10.2022 pridal/a Natália Lazarovská

 

Ďakujeme celému oddeleniu za prácu ktorú robia s láskou a za všetky detičky ktoré kvôli nim možu byť doma so svojími rodinami, rodičia si môžu byť istí že detičky su v dobrých rukách, sú to neskutoční profesionáli.

Ďakujem v mene celej rodiny a hlavne ďakuje maličký pacient Maximko Karaffa

12.10.2022 pridal/a Eva Brazdova

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Detské kardiocentrum - SR Bratislava

 

Dovoľte mi poďakovať sa aj na tejto stránke fantastickemu personálu v DKC. Syna operovali ešte v roku 2019, odvtedy sme v pravidelnej starostlivosti a syn je sledovaný. Sestričky, doktori, pani primárka Illikova, pan profesor Hattala, sú ľudia na svojom mieste. Od telefonátu sestričky, ktorá nás objednáva na ďalšie vyšetrenie/kontrolu, až po rozlúčku medzi dverami mame pocit, že nie sme na Slovensku. Prajem vám veľa zdravia a čo najmenej pacientov. Nás čaká posledná kontrola o 2 roky a syn sa rozlúči s týmto úžasným tímom. Ďakujem a nezabudneme, že ste nám syna vyliečili. Eva

12.10.2022 pridal/a L.A.

oddelenie/zdravotník:

Aneta Mitliková

 

Veľmi by som sa chcela poďakovať zdr. sestre Anetke Mitlikovej za profesionálny a milý prístup počas mojej hospitalizácie spolu so synom vozíčkárom. Sestrička bola milá, citlivá, vždy ochotná. S mojím ZŤP synom mala vždy pekný a veselý rozhovor. Vždy pri podaní infúzie sa prišla niekoľkokrát ubezpečiť či je všetko v poriadku a či niečo nepotrebujeme. Proste sestra na pravom mieste.

10.10.2022 pridal/a Kocáková

oddelenie/zdravotník:

Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica AGEL Skalica a.s.

 

Dobrý deň , chcela by som sa poďakovať všetkým zdravotníckym pracovníkom pôrodníckeho oddelenia a novorodeneckeho oddelenia , aké majú sestričky vždy usmiate , ochotné a starostlivé .
Pánovi primárovi Budinskému , za skvelý prístup a vedenie oddelenia je vidieť že tu prácu miluje
A za úžasný pôrod pani doktorke Sandre Rusákovej , je vidieť že svoju prácu robí srdcom ❤️
Ďakujem
S pozdravom Kocáková

09.10.2022 pridal/a Denisa Krajčikova

oddelenie/zdravotník:

Neurologické oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Dakujem celemu zdravotnemu tymu -STACIONAR neurologie ,kvalitnu pracu ,dobru naladu vzdy sa tam dobre citim dakujem vsetkym - M.J , A.S, E.B janko dakujem vsetkym

09.10.2022 pridal/a Miroslav Szabol

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Ďakujem

09.10.2022 pridal/a Erika Tavalyova

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Touto cestou by som sa chcela poďakovať všetkých zdravotným sestrám gynekologického oddelenia za ich prístup a profesionalitu v každodennej náročnej práci, ktorú vykonávajú s úsmevom a ľudským prístupom. Zároveň ďakujem Mudr. Alexandrovi Šipošovi za vykonanú operáciu a profesionálny prístup.

08.10.2022 pridal/a Denisa

 

Napriek ťažkému štartu s malým Adamkom mám veľmi pekné spomienky na augustový predĺžený pobyt po pôrode. Chcela by som poďakovať nájmä pani doktorke T.Mackovej za jej skvelý prístup, šikovnosť a odbornosť. Rovnako však všetkým sestričkám a ostatnému personálu nie len z oddelenia gynekológie, šestonedelia, ale i novorodeneckého. Napriek návalu hormónov a komplikáciám som bola v kľude a cítila okolo seba skvelú starostlivosť, ale hlavne empatiu a povzbudenie ❤️ ďakujem!

07.10.2022 pridal/a p. Dudrová

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Vážený pán riaditeľ,
touto cestou by som chcela vyjadriť úprimné a srdečné ĎAKUJEM pánovi primárovi gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia MUDR.Martinovi Krištofíkovi za jeho odborný a ĺudský prístup počas mojej hospitalizácie.
Úprimné poďakovanie však patrí aj lekárom a celému personálu na tomto oddelení, hlavne však veľmi starostlivým, ochotným a stále sa usmievajúcim sestričkám.
Aj vďaka ich podpore a neustálej pomoci moja rekonvalescencia po operácii prebehla rýchlo a bez problémov a môžem už užívať pohodlie domova.

Držím im palce pri ich, hlavne často psychicky náročnej práci.

S pozdravom
p. Dudrová

07.10.2022 pridal/a Michaela Zaťovičová

 

Nové oddelenie JZS je veľmi pekné, kiežby sa mohli postupne do takéhoto obrazu prebudovať aj iné odd. nemocnice, no pre nás pacientov je aj tak najdôležitejší ľudský faktor. Chcem poďakovať lekárom, prišli pred výkonom aj po ňom, všetko dobre objasnili a prácu odviedli skvele. Ďakujeme personálu odd. za ich ľudskosť, boli veľmi milí a cítiť z nich naozaj lásku a ochotu pomáhať. To je to naj. Ešte raz veľká vďaka!!!

07.10.2022 pridal/a Rusová Zlata

 

Ďakujem, za skvelú opateru, milý a príjemný vzťah ku mne. Sú usmievaví, kľudní a veselí. Nech im to zostane poriadne dlho. Ďakujem

07.10.2022 pridal/a Š.J.

oddelenie/zdravotník:

Edita Štefániková

 

Chcem sa veľmi poďakovať pani Štefánikovej za milý prístup a obsažnú inštruktáž k starostlivosti o kýpeť amputovanej nohy.
Jej prívetivosť a snaha ma všetko naučiť je veľmi príkladná. Ďakujem za všetko.

06.10.2022 pridal/a Mária Horváthová

mesto/obec:

Košice

 

Dakujem krasne milym damam v starej nemocnici za prijemne ockovanie plne dobrej nalady a lasky ❤️❤️❤️

05.10.2022 pridal/a Daniela Simkova

oddelenie/zdravotník:

Klinika cievnej chirurgie

 

Ďakujem za veľmi milé a ochotne sestry, celému personálu

05.10.2022 pridal/a Martin

oddelenie/zdravotník:

Neurologické oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Ďakujem Vám za úroveň poskytovaných služieb a starostlivosti.

05.10.2022 pridal/a Vladimír Horváth

oddelenie/zdravotník:

Neurologické oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Ďakujem sestrám za ich ochotu a lásku. Veľa úspechov v práci, ešte raz ďakujem.

05.10.2022 pridal/a Igor

oddelenie/zdravotník:

Neurologické oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Ďakujem Vám i celému personálu za služby a starostlivosť.

04.10.2022 pridal/a T.K.

oddelenie/zdravotník:

Lôžkové oddelenie

 

Veľké poďakovanie a obdiv pre sestričky a pre ich zlaté ručičky. Nebola som v nemocnici 37 rokov, naposledy keď som porodila dcéru, tak som mala skreslenú predstavu o tom aké sú. Sú milé, ochotné, či je ráno 5:00 či je večer 22:00 hod.

04.10.2022 pridal/a T.K.

oddelenie/zdravotník:

Rehabilitačné oddelenie

 

Veľmi pekne ďakujem personálu odd. za ich starostlivosť a ochotu pomôcť, poradiť , konkrétne pani Evičke a 2 chlapcom čo so mnou na izbe cvičili. Ďakujem celému odd.

04.10.2022 pridal/a T.K.

oddelenie/zdravotník:

Lôžkové oddelenie

 

Dámy od jedla - veľmi ochotné podať, odniesť, aj na izbu. Tu by som osobne vyzdvihla pani Ivetku Mezeiovú, jej prirodzená ochota je úžasná.

04.10.2022 pridal/a T.K.

oddelenie/zdravotník:

MUDr. Lenka Tran Xuanová

 

Veľmi pekne ďakujem p. doktorke Lenke Tran Xuanovej za láskavé prijatie, že ma neodradila obvyklými slovami, ktorými zvyknú odbiť iní doktori - "však schudnite a bude dobre". Stanovila liečbu, ktorá pomohla. Za to jej veľmi pekne ďakujem.