Poďakovania

spolu 9184

 
vyhľadaj zdravotnícke zariadenie

23.05.2022 pridal/a p. Strašíková

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Vazeny pan riaditel,


Dovolte mi vyjadrit obrovske podakovanie pani MUDR. IVANE KUCEJOVEJ, celemu ORL oddeleniu i vsetkym zamestnancom DETSKEHO oddelenia za profesionalny a prijemny pristup ku mojmu synovi.

S pozdravom Strasikova

23.05.2022 pridal/a Ivana Krebesová

 

Poďakovanie patrí všetkým zamestnancom ako aj lekárke za skvelý prístup ku mne ako pacientke, starali sa o mňa, poskytovali mi informácie ako aj plnili priania, ktoré som mala, počas hospitalizácie. Veľmi príjemný personál.
Ďakujem

23.05.2022 pridal/a Miroslava Dadová

 

Ďakujem celému oddeleniu JASky za príkladnú starostlivosť, za milé úsmevy sestričiek a vľúdny prístup. Ďakujem MUDr. Bátorovej (gyn.) za profesionálne vysvetlenie dôvodu môjho pobytu na JAS.
ODD. JASky - pekné, čisté, nové priestory.
Ďakujem!

20.05.2022 pridal/a Martin Kalaš

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Rád by som touto cestou poďakoval personálu Kliniky úrazovej chirurgie a ortopédie. Počas pobytu mojej svokry G. M. sme sa ona a aj my ako rodina stretli s vysoko profesionálnym prístupom počnúc Urgentným príjmom, cez operáciu a pobyt na klinike.
Stav svokry je aj napriek vysokému veku výborný, čo je výsledok skvelého odborného a ľudského prístupu vašich zamestnancov. Ešte raz veľmi pekne ďakujem.

20.05.2022 pridal/a Vanesa Dorotíková

 

Veľmi pekne by som sa chcela poďakovať celému tímu oddelenia za starostlivosť na profesionálnej úrovni a za milý a láskavý prístup. Po celý čas tu vládla dobrá nálada a mimoriadne poďakovanie by som dala za trpezlivý prístup k detičkám.

20.05.2022 pridal/a Petra Supuková

 

Veľmi veľká spokojnosť. Sestričky zlatučké :)

20.05.2022 pridal/a Dominika Chobotová

 

Ďakujem za starostlivosť o nášho syna Filipka. Príjemné sestričky, snažili sa mu ten deň v nemocnici spríjemniť. Oddelenie je čisté, nové zariadenie. Ďakujeme
rodičia Filipka Hanusa

20.05.2022 pridal/a Marek Havlas

oddelenie/zdravotník:

Neurologické oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Ďakujem celému personálu Neurológia oddelenie muži za obetavosť, pomoc, porozumenie a hlavne zlatým sestričkám, ktoré majú stále úsmev na tvári, ktorý nás tu lieči.

19.05.2022 pridal/a Dagmar Vaverčáková

oddelenie/zdravotník:

MUDr. Jozef Salmáš

 

Chcem sa poďakovať lekárovi MUDr. Jozefovi Salmášovi a zároveň dať spätnú väzbu od pacientky (Hospitalizácia v máji 2022 na oddelení arytmií). Ďakujem za spôsob komunikácie pred, počas, aj po zákroku, podanie vyčerpávajúcich a zrozumiteľných informácií, trpezlivé zodpovedanie mojich otázok. Oceňujem celkový prístup, fungovanie a profesionalitu ľudí na tomto oddelení.

19.05.2022 pridal/a Karolína Dikošová

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Ďakujem Vám, za Vašu každodennú neustálu starostlivosť.

19.05.2022 pridal/a Adriana B.

 

Tymto by som chcela podakovat za zachranu zivota na arytmologickej JISke vsetkym lekarom,sestrickam,sanitarom za vybornu starostlivost.Velmi si to vazim a Velke DAKUJEM

19.05.2022 pridal/a Mgr. Eva Čičmancová

 

Ochotné, usmiate sestričky na oddelení, ale aj na operačnej sále, samozrejme aj p. primár Beňo bol profesionálny a príjemný.

18.05.2022 pridal/a Viktória Hižová

oddelenie/zdravotník:

Oddelenie intervenčnej angiológie

 

Chcela by som sa Vám strašne moc poďakovať za vašu ochotu, empatiu a pomoc. Veľmi si to vážim a vždy budem na Vás spomínať v dobrom.

18.05.2022 pridal/a David Valchář

 

Ďakujem za ľudský prístup a ochotu vždy pomôcť. Pri mojej prvej celkovej anestéze som sa vďaka Vám cítil pokojne.
A TOP bola káva :)

18.05.2022 pridal/a Ing. Michal Dovaly

 

Musím sa poďakovať celému Vášmu kolektívu za profesionálny prístup. Nemám naozaj čo vytknúť. Len tak ďalej!
Budem odporúčať.

18.05.2022 pridal/a MUDr. Rudolf Čirč

 

Chcel by som veľmi pekne poďakovať za príkladnú starostlivosť personálu JAS o pacientov JAS v chirurgických odboroch.

17.05.2022 pridal/a Tomáš Tóth

oddelenie/zdravotník:

Otorinolaryngologická klinika

 

Dnes sme so štvorročnou dcérkou Viki absolvovali vyberanie nosnej mandle. Cely personál bol skvely. Pokial dokážem posúdit profesionálny aj napriek stazenim podmienkam (rekonstrukcia na 13. posch., unava..). Zákrok bol úspešny, odchádzame z nemocnice a dcérka je veselá a cíti sa dobre.

Dakujem!

17.05.2022 pridal/a Mgr. et Mgr. Jana Púčeková

oddelenie/zdravotník:

Detské oddelenie

 

Ďakujem celému Detskému oddeleniu Liptovskej nemocnice s poliklinikou v Liptovskom Mikuláši, za vysokú profesionalitu, príkladnú starostlivosť, ľudský prístup a ochotu pri ošetrovaní a starostlivosti o našu dcérku Vanesku Katolickú a za to, že aj v tejto neľahkej dobe dokážu urobiť často nemožné.
S úctou Mgr. et Mgr. Jana Púčeková, matka

17.05.2022 pridal/a Mária Plavá

 

Veľmi pekne ďakujem za starostlivosť.

17.05.2022 pridal/a Eduard Guniš

oddelenie/zdravotník:

Neurologické oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Na tomto oddelení som prijal infúziu od bolesti svalov a kĺbov. Chorý, temer nepohyblivý človek sa cíti veľmi zraniteľný a potrebuje citlivý prístup, ktorého sa mi tu v plnej miere dostalo. Veľmi oceňujem optimálne skĺbenie profesionality a ľudskosti zdravotných sestier a úprimne im ďakujem.

16.05.2022 pridal/a Dita Rolinec

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica Poprad, a.s.

 

Dobry den, dakujem velmi za pomoc a opateru mojej mamy, 2x po sebe pocas hospitalizacii a operaciach od 27.3.2022 a od 9.5. 2022
Doktorom, sestrickam, a celemu personalu a dakujem za opateru na jiske. A velmi dakujem studentkam 3. rocnika zdravotnej skoly :) boli mile a ludske a aj ich pani profesorka.

16.05.2022 pridal/a Kánová Dominika

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Chcela by som sa podakovat za ludsky a ustretovy pristup vsetkych, s ktorymi som sa na oddeleni stretla. Dakujem za pomoc a dakujem za to, ze napriek vsetkym svojim povinnostiam, dokazu byt tak mili a starostlivi.

16.05.2022 pridal/a Peter Irša

oddelenie/zdravotník:

Chirurgické oddelenie

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica AGEL Skalica a.s.

 

Ďakujem celému personálu za prístup a pomoc prajem všetkým nech sa darí a držím palce v ďalšej práci Peter irsa

16.05.2022 pridal/a Katarína Jakubcová

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica AGEL Skalica a.s.

 

Bola som veľmi milo prekvapená z pristupu personalu. Nočná sestra jej meno netuším bola starostlivá, milá a ochotná. Vrchná sestra Katarína Dermekova veľmi milá s ľudským prístupom....tak si vrchnú sestru predstavujem. Pan primár Skladan je veľký džentlmen a nehovoriac o prístupe a odbornosti. Som rada, že som sa zverila do jeho rúk.
Vďaka takýmto ľuďom je i pobyt v nemocnici znesiteľný.
Prajem vám nech sa darí a verím, že váš zamestnávateľ vie, aké má šťastie že má dobrých a pozitívne ladených zamestnancov. Prajem veľa úspechov.

15.05.2022 pridal/a Simona Feketeová

oddelenie/zdravotník:

ORL

 

Úprimne zo srdca ďakujem personálu (celému !!) z kliniky ORL, krčnej jisky a oddeleniu za dokonalú starostlivosť od príjmu až po odvoz domov. Všetko super, najviac ďakujem za úsmev na tvári ktorý trvá chvíľku ale ak je v správny čas spomienka naň zostane večná.
Takže Ďakujem ❤

15.05.2022 pridal/a Ing. Peter Dobrotka

oddelenie/zdravotník:

Chirurgická klinika FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Vďaka za starostlivosť a trpezlivosť s pacientom ako som ja. Som prekvapený rýchlosťou akou boli prevedené všetky vyšetrenia potrebné pre diagnostiku mojich problémov. Personál erudovaný a hlavne veľmi milý. Pri dnešnej situácii "klobúk dolu"!

13.05.2022 pridal/a Jana Molnárová

oddelenie/zdravotník:

Všetci zdravotníci

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica AGEL Skalica a.s.

 

Dňa 11.5.2022 bola sanitkou ZZS Agel o 20:30 hod. privezená na urgentný príjem do FN Agel Skalica, a.s., moja matka Jana Janíčková a touto cestou chcem zo srdca POĎAKOVAŤ a zároveň vyzdvihnúť absolútnu PROFESIONALITU a HLBOKO ĽUDSKÝ PRÍSTUP MUDr. Miroslava Červeňa a zdravotnej sestry, ktorá s ním v tom čase vykonávala v ambulancii službu, MUDr. Petra Vrbu, ktorý mojej matke robil CT vyšetrenie a zamestnankyne FN, ktorá jej robila RTG vyšetrenie pľúc. S takým prístupom, aký mali všetci štyria menovaní, som sa ešte nestretla v žiadnej inej nemocnici. Touto cestou im z celého srdca veľmi pekne ďakujem.
Jana Molnárová

13.05.2022 pridal/a Mária Ivanková

 

Bola som veľmi spokojná.

13.05.2022 pridal/a Mezovský Ján

 

Ďakujem oddeleniu JZS a ORL za veľmi ľudský a profesionálny prístup. S prácou a starostlivosťou o pacienta som bol veľmi spokojný a ešte raz ďakujem celému službukonajúcemu personálu.

13.05.2022 pridal/a E.H.

oddelenie/zdravotník:

Lôžkové oddelenie

 

Poďakovanie patrí pre zdrav. personál, obsluhujúci personál pre príjemný a ľudský prístup, ochotu a pomoc. Rada sa sem vrátim i v budúcnosti.

12.05.2022 pridal/a Krausová

oddelenie/zdravotník:

Všetci zdravotníci

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Chcem poďakovať celému kolektívu Denného stacionára na neurológii. Obdivujem ich prácu a profesionalitu s akou k nej pristupujú, ako aj ľudskosť k nám pacientom.
Ďakujem

12.05.2022 pridal/a Beata Hidegová

 

Ďakujem za starostlivosť na oddelení, veľmi odborní, milí.
Výborná starostlivosť.

12.05.2022 pridal/a Hana Pánisová

 

Ďakujem celému personálu oddelenia JZS za jeho profesionalitu a ľudský prístup počas môjho pobytu. Bolo vidieť, ale aj cítiť, že pacient je na prvom mieste. Ešte raz veľká vďaka a do ďalšej práce im želám veľa síl a zdravia.

10.05.2022 pridal/a Onofrej Tomáš

 

Chcem poďakovať celému tímu a hlavne MUDr. Bernatovy, Svetlošakovy za profesionálny prístup a perfektne odvedeny ablačny zákrok,v neposlednej rade aj ošetrovateľom a sestrám,za tých pár dní čo som tam strávil som sa cítil komfortne.. Prajem v nových priestoroch veľa úspešných operácii a zákrokov

10.05.2022 pridal/a Edita Urbanova

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica AGEL Košice-Šaca a.s.

 

Veľke DAKUJEM posielam pánu primarovi R. TOTKOVICOVI. To sa nedá ani opísať, aký má prístup k pacientovi. Na všetky otázky a rady odpovie, či už telefonicky, alebo mailom, alebo poverí personál. Veľmi veľa, by sa dalo písať a boli by len pochvaly, ale aspoň touto cestou mu veľmi pekne dakujem, čo pre mňa spravíl.Aj keď som len na začiatku liečby, ale verím, že budem bezbolestne chodiť a moje bolesti, ktoré trvali 12 rokov, budu minulostou.
DAKUJEM PAN PRIMAR
EDITA

10.05.2022 pridal/a Miriam Koprivňanská

 

Príchodom na oddelenie sme boli veľmi milo prekvapení. Všetko krásne, nové, v prvom rade milý, ochotný a hlavne usmiaty personál. Všetko ohľaduplne vysvetlené a pooperačná starostlivosť na úrovni. Dôležité je pripomenúť, že veľká výhoda je predoperačné vyšetrenie v jeden deň + na jednom mieste deň vopred.
Ďakujeme, max. spokojnosť
Samko + mamina

09.05.2022 pridal/a Milan Belko

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Dobrý deň prajem,

rád by som poďakoval za veľmi príjemné vyšetrenie môjho syna na urgentnom oddelení dňa 5/5/22.

Vďaka

S pozdravom

09.05.2022 pridal/a Ľudmila Ondrovičová

oddelenie/zdravotník:

Chirurgická klinika FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Chcela by som sa touto cestou poďakovať všetkým lekárom a sestrám na Chirurgickej klinike vašej nemocnice. Počas mojej hospitalizácie od 3. 5. 2022 som sa stretla s veľmi profesionálnym a ľudským prístupom k pacientovi. Želám vám veľa ďalších úspechov vo vašej obetavej a náročnej práci. Ďakujem. S prianím všetkého dobrého.

09.05.2022 pridal/a Miroslav Bolibruch

oddelenie/zdravotník:

Neurologické oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Najväčšie ďakujem, aké som v živote vyslovil patrí tomuto oddeleniu, za starostlivosť o moju milovanú manželku, matku, babičku Helenku Bolibruchovú. Celá rodina zo srdca ďakujeme.

09.05.2022 pridal/a Lýdia Justová

oddelenie/zdravotník:

Chirurgická klinika FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Ďakujem všetkým lekárom, sestričkám za obetavú prácu, krásny prístup a porozumenie.

08.05.2022 pridal/a B.O.

oddelenie/zdravotník:

Lôžkové oddelenie

 

Jednoducho ĎAKUJEM všetkým lekárom, sestričkám a ostatným pracovníčkam na oddelení za ich ochotu, príjemné vystupovanie, trpezlivosť - naozaj zohratý kolektív ľudí, ktorí pracujú s láskou. Ďakujem aj za kvalitnú a chutnú vegetariánsku stravu.

06.05.2022 pridal/a Vladislav Zvrteľ

oddelenie/zdravotník:

Neurologické oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Veľmi pekne ďakujem sestričkám a doktorom i celému kolektívu za ich namáhavú prácu počas ranných a nočných služieb. Prajem im veľa veselých zážitkov v práce. Ďakujem.

06.05.2022 pridal/a Peter Matlák

oddelenie/zdravotník:

Neurologické oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Ďakujem za starostlivosť v mene celého kolektívu pacientov (muži) z neurologického oddelenia.

06.05.2022 pridal/a Milan K.

oddelenie/zdravotník:

Neurologické oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Super personál, ďakujem vám za všetko.

06.05.2022 pridal/a Ivan H.

oddelenie/zdravotník:

Neurologické oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Super personál aj strava. Ďakujem vám.

06.05.2022 pridal/a Peter Holkovič

oddelenie/zdravotník:

Neurologické oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Ďakujem za ústretovosť a za milý personál. Je to dobré oddelenie, preto ďakujem za všetko lekárom aj sestričkám.
ĎAKUJEM.

06.05.2022 pridal/a František Grus

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Traumatologické oddelenie a celá traumatológia od vyšetrovacej a prijímacej ambulancie úplne super, sestričky príjemné, úžasné, ochotné a s citlivým a ľudským prístupom a starostlivosťou o pacientov, lekári s vysoko profesionálnym ľudským prístupom a starostlivosťou, všetko pod vedením pána primára a pána prednostu. V porovnaní, keď človek mal možnosť porovnať s ostatnými nemocniciami a oddeleniami, úplná špička profesionality a starostlivosti je traumatológia vo Fakultnej nemocnici Trnava, A. Žarnova v Trnave. Ďakujem za všetko, čo ste pre mňa urobili zo srdca.

05.05.2022 pridal/a Stanislav Kuruc

oddelenie/zdravotník:

Neurologické oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Ďakujem za vzornú starostlivosť.

05.05.2022 pridal/a Peter Svíčka

oddelenie/zdravotník:

Neurologické oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Ďakujem za starostlivosť počas hospitalizácie.

05.05.2022 pridal/a Jozef Drabant

oddelenie/zdravotník:

Peter Juriga

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Chcel by som sa poďakovať kolektívu lekárov, obzvlášť MUDr. Petrovi Jurigovi za dobre odvedenú prácu pri operácii môjho bedrového kĺbu. Takisto veľké ďakujem patrí sestričkám aj celému kolektívu traumatológie 1 za ich obetavý a skvelý prístup k pacientom. ĎAKUJEM.