Poďakovania

spolu 10104

 
vyhľadaj zdravotnícke zariadenie

07.08.2023

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Detská fakultná nemocnica Košice

 

Ďakujeme... Milý a skvelý personál

07.08.2023 pridal/a p. Valičková

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Dobrý deň p. Hanulíková,
rozhodla som sa Vás kontaktovať, nakoľko ste vedúcou sestier/fyzioterapeutov na rehabilitáciách v nemocnici v Považskej Bystrici.
Rada by som sa touto cestou poďakovala a pochválila prácu všetkých fyzioterapeutov, špeciálne p. Briestenskej, za jej prístup, odbornosť a snahu človeku pomôcť.
Po viac ako roku v bolestiach a diagnózach typu: "to máte zo stresu" môžem po 2 týždňoch cvičenia/rehabilitáciách opäť sadnúť na bicykel a športovať!

ĎAKUJEM!

S pozdravom

Valičková T.

07.08.2023 pridal/a Ján Mastrák

oddelenie/zdravotník:

prof.Hatala

 

Ďakujem za ochotu a ľudský prístup s akým mi pán profesor vysvetlil môj problém so srdcom a možné riešenie.
Myslím si, že pokiaľ u nás v zdravotníctve pracujú takíto ľudia nie je to s našim zdravotníctvom až také zlé.

J.Mastrák

06.08.2023 pridal/a Jozef

oddelenie/zdravotník:

Pediatrické oddelenie

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica AGEL Skalica a.s.

 

Obrovské ďakujeme, patrí celému oddeleniu predovšetkým našej sestričke Jarke Jozefovičovej, deti si ihneď získala, vždy milo a profesionálne k nám pristupovala a informovala o ďalších postupoch. Je vidieť, že je pre ňu práca poslaním a robí ju ľudsky.

05.08.2023 pridal/a Alena Milčová

 

Veľmi rada by som sa poďakovala primárke MUDr. Sladkej a MDDr. Vinanskej ktoré ma operovali a v neposlednom rade celému zdravotníckemu personálu ktorý sa o mňa vzorne staral. Som im za všetko veľmi vďačná.
Ďakujem Milčová.

05.08.2023 pridal/a Michal Kmeť

 

Veľká vďaka personálu za profesionálny a ľudský prístup. Nové priestory pôsobia moderne, izba s TV+DVD nám pomohla rýchlejšie stráviť deň pozeraním rozprávok. Zo zariadenia sme odchádzali s dobrým pocitom a vďačnosťou. Vnímal som to celé ako pozitívny zážitok. Kávička od zdravotného personálu bol bonus , ktorý som fakt nečakal a v mojich očiach posunul pobyt na vyššiu úroveň.

04.08.2023 pridal/a Novotná

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Detská fakultná nemocnica Košice

 

Chcela by som sa dodatočne poďakovať celému Oddeleniu neonatologickej intenzívnej medicíny, hlavne pani doktorke Tanečkovej, ktorá bola našim ošetrujúcim lekárom a úžasným sestričkám na NPH, ktoré svojím vľúdnym, priateľským a láskavým prístupom dodávali silu a energiu.

04.08.2023

 

Chcela by som poďakovať za prístup lekárov, predovšetkým pani doktorke Bielikovej, ktorej veľmi pekne ďakujem. Aj všetkým ostatným lekárom, sestrám, asistentkám,... Ďakujem! Úžasný prístup.

02.08.2023 pridal/a Ivan Svrcek

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Univerzitná nemocnica Martin

 

Moja vďaka patrí zdravotníckemu personálu pneumologického oddelenia, zvlášť MUDr. Lukáčovej a MUDr. Potrepčiakovej.
Ďakujem veľmi pekne
I.S.

02.08.2023 pridal/a Daniel Žatko

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Detská fakultná nemocnica Košice

 

ORL oddelenie:
Ústretový a ľudský prístup k hospitalizovanej dcére i k nám, rodičom.
Ďakujeme celému tímu! %)
Žatkovci

01.08.2023 pridal/a Viera

oddelenie/zdravotník:

Celý Personál

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica Poprad, a.s.

 

V júli 2023 som bola prvýkrát hospitalizovaná na fyziatricko-rehabilitačnom oddelení Nemocnice Poprad . Nevedela som čo očakávať, najmä po nie veľmi pozitívnych predošlých skúsenostiach s inými zdravotníckými zariadeniami. Obavy však boli neopodstatnené.

Vstupné lekárske vyšetrenie prebiehalo v príjemnej atmosfére a na profesionálnej úrovni.

Nemenej má prekvapila ochota a ústretovosť pani primárky, všetkých lekárov,
zdravotných sestier a ostatného personálu, vysoká odbornosť a zodpovedný prístup fyzioterapeutov a masérov. Oddelenie je krásne zrekonštruované, poskytuje moderné prístrojové vybavenie, je udržiavané v čistote.

Prajem celému kolektívu lekárov, fyzioterapeutov a ostatnému zdr. personálu pod odborným vedením primárky MUDr. Aksany Kurbat veľa pracovných úspechov a síl v snahe zvýšiť kvalitu života všetkým pacientom. Úprimné ďakujem.

01.08.2023 pridal/a Adam Zahatlan

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Univerzitná nemocnica Martin

 

❤️❤️❤️Klinika pracovného lekárstva a toxikológie, ambulantná časť. Ďakujem za super, profesionálny prístup. Veĺmi milí ľudia!

01.08.2023 pridal/a Radovan Labuda

oddelenie/zdravotník:

Celý kolektív

zdravotnícke zariadenie:

Univerzitná nemocnica Martin

 

Ďakujem celému kolektívu pracovného lekárstva v Martine. Keby všetci lekári boli takto milí a ústretoví. Ešte raz veľké ĎAKUJEM
Prajem veľa úspechov v osobnom i pracovnom živote.

31.07.2023 pridal/a Vlastislav Bobula

oddelenie/zdravotník:

Neurologické oddelenie a JIS

 

Ďakujem celému zdravotníckemu personálu za ochotu, trpezlivosť, ľudský prístup a úsmev. ĎAKUJEM ZO SRDCA!

31.07.2023 pridal/a rodina Matea Mravčeka

oddelenie/zdravotník:

Detské oddelenie a JIS

 

Zo srdca ďakujeme celému tímu detského oddelenia a najmä všetkým, ktorí sa s láskou a profesionalitou starali o nášho Matea Mravčeka. Nech celé toto oddelenie žehná a pokojom napĺňa nás milosrdný s dobrotivý Ježiš Kristus. Nech Vám všetkým dáva milosť hojného Božieho požehnania a nech Vás napĺňa múdrosťou Ducha Svätého, zdravím, radosťou a silou pri vykonávaní tejto náročnej práce. Ešte raz Pán Boh zaplať.......

29.07.2023 pridal/a Nina Hroššová

 

Z úprimného a z celého môjho srdca sa chcem poďakovať celému oddeleniu aritmii a kardiostimulacie.
Moje prvé poďakovanie patrí všetkým sestričkam ,ktoré sú láskavé, srdečne a vykovanaju si svoju prácu zodpovedne a svedomite.
Druhé moje poďakovanie patrí celému operačnému tímu na sále. Zohratý tím operačných pracovníkov a vybavenia na sále klobúk dolu. Tu patrí poďakovanie aj MUDr. Peter Hanák, ktorý ma operoval a musím povedať že je veľmi láskavý a ľudsky človek.
No a posledné poďakovanie patrí mojej srdcovej záležitosti - MUDr. Tibor Malacký a jeho sestričke Martine Bielčikovej.
Ďakujem ešte raz za všetko a keď prídem na kontrolu prídem vás určite pozrieť. ❤️❤️❤️❤️

28.07.2023 pridal/a Martina Madziová

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Univerzitná nemocnica Martin

 

Chcem sa velmi pekne podakovat plucnemu oddeleniu, kazdy jeden zamestnanec je ochotny,prijemny a mily, ci je to sestricka,sanitar,lekar-velka spokojnost, pan doc. Vyšehradsky je velky odbornik a lekar s velkym srdcom. Velka vdaka za vsetko ❤️

28.07.2023 pridal/a Hana Kollárová

oddelenie/zdravotník:

Detské oddelenie

 

Ďakujeme za starostlivosť na detskom oddelení v Liptovskej nemocnici. S dcérkou sme tam boli hospitalizované len krátko no milý prístup sestričiek a doktorov nás v dobrom prekvapil. Pekné a čisté oddelenie ,pestrá strava.

27.07.2023 pridal/a Andrej Puvák

oddelenie/zdravotník:

Oddelenie kardiochirurgie

 

Veľmi pekne sa chcem poďakovať všetkým sestričkám, lekárom, personálu kardiochirurgickeho oddelenia 1a 2, za starostlivosť, profesionálny prístup lekárov počas môjho pobytu v NUSCH BRATISLAVA, ďakujem z celého srdca, Andrej Puvák ❤️

27.07.2023 pridal/a Mária

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať pánovi Marekovi z rontgenu z novej nemocnice za jeho úžasný prístup. Prišla som s dcérkou, ktorá sa veľmi bála a nebyť jeho milému správaniu sa k malej, tak by mi asi z vyšetrenia ušla.. nikdy som ešte nezažila taketo empatické správanie a veru s deťmi to naozaj vie. Ešte raz ďakujem.

27.07.2023 pridal/a Ing.Vladimír Matušák

 

Organizacne bez zbytočného cakania, s usmevom na tvari vsetkych pracovnikov oddelenia ortopedie. Prekrasne prostredie, vsemozna prikladna starostlivost o kazdeho pacienta. Kvalitna satrostlivost, co si dnes , za sucasnej doby, moze chory pacient viac zelat.
Velke dakujem, V.M.

27.07.2023 pridal/a Pavel Riecky

oddelenie/zdravotník:

Neurochirurgia

 

Vážený zdravotny a obsluhujuci personal Neurochirurgickeho oddelenia,

Chcem sa Vám veľmi podakovat za váš prístup a starostlivosť počas mojej hospitalizacie na vašom oddeleni, v roku 2022 som mal operaciu hlavy a v 2023 operaciu chrbtice.

Veľmi si vážim pracu Vás všetkých, ďakujem.

26.07.2023 pridal/a Kristián Sitár

 

Dobrý deň! Chcel by som sa poďakovať celému zdravotnému personálu, ktorý slúžil dňa 26.7. 2023 na tomto oddelení. Ich prístup bol profesionálny, no zároveň ľudský a naozaj chápavý.
Takisto treba oceniť krásne priestory, v ktorých sa človek príjemne cíti a pohybuje. Netreba zabudnúť ani na chutnú stravu, ktorá nebýva chválená podľa stereotypov o nemocniciach.
Kiež by boli všetky oddelenia vo všetkých nemocniciach v takomto stave a s takými príjemnými ľuďmi!

26.07.2023 pridal/a Emília Huštatyová

 

Dobrý deň.
Chcela by som sa ešte raz aj touto cestou poďakovať celému gynekologickému oddeleniu rizikovej gravidity na 17 poschodí.

Bola som tam hospitalizovaná 2x a strávila tam dlhší čas. Moje tehotenstvo bolo rizikové a personál, ktorý tam pracuje mi poskytol starostlivosť, s ktorou som bola veľmi spokojná.

Musím vyzdvihnúť sesterský tím. Sestričky boli vždy milé, profesionálne a častokrát ma aj emocionálne podržali. Patrí im moja veľká vďaka.

Taktiež ďakujem všetkým lekárom, zvlášť doktorovi Dudičovi, ktorý ma mal v starostlivosti a pomohol môjmu dievčatku predčasne na svet, bez akýchkoľvek zaváhaní mi odpovedal na otázky a vždy ma ubezpečoval, že všetko bude v poriadku a potiahol moje tehotenstvo kým to bolo možné.

Ďakujem, patrí aj sestričkám na pôrodnej sále, kde som sa ocitla viackrát, vždy mi bola poskytnutá všetká starostlivosť a venovaný úsmev.

Ďakujem patrí taktiež oddeleniu šestonedelia na 17 poschodí, celému sesterskému tímu, ktorý bol opäť milý a profesionálny.

V neposlednom rade ďakujem neonatologickému oddeleniu na 17 poschodí, ktorý sa staral o moju dcéru príkladne, vždy s láskou a bola jej podávaná tá najlepšia opatera. Veľké ďakujem patrí všetkým lekárom oddelenia, zvlášť prim. MUDr. Krchovi a ošetrujúcemu lekárovi mojej dcéry MUDr. Korpa Ondo.
Veľké ďakujem sestričkám neonatologického oddelenia, ktoré sú tak profesionálne, milé, šikovné, ochotné poradiť a vždy povzbudiť, keď vidia, že rodičia predčasniatka majú veľké obavy. Aj s ich pomocou som všetko zvládla, neprepadávala strachu, ale verila všetkému, čo mi povedia. S ich starostlivosťou som bola nadmieru spokojná.

Takisto veľmi pekne ďakujem aj novorodeneckému tímu.

Ste všetci úžasní a som nesmierne rada, že sme boli vo vašich rukách.

Nesmierne si vážim, že som mohla stráviť hospitalizovaná tieto dni s dcérou, pretože to nie je samozrejmosť.

Moje rozhodnutie rodiť v Nemocnici na Tr. Snp neľutujem, pretože sú tu profesionálni lekári a sestričky, ktoré sú na nezaplatenie, a to viem naozaj porovnať.

Ešte raz veľká vďaka
S pozdravom
Emília Huštatyová a dcéra Radka

25.07.2023 pridal/a Pavol Majerčík

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica Poprad, a.s.

 

Chcel by som veľmi pekne poďakovať Pani primárke a celému oddeleniu za vašu pomoc , ste skvelé oddelenie a odporúčam každému..
Ešte raz veľká vďaka
Bolo mi cťou byť vaším pacientom

25.07.2023 pridal/a Spokojny pacient

 

Som nesmierne vdacny sl. Molnariovej, primarovi Fridrichovi a MUDR. Gocarovi za pomoc a zachranu. Su to traja najlaskavejsi ludia a odbornici na slovo vzaty.

25.07.2023 pridal/a Matej

oddelenie/zdravotník:

Novorodenecke, šestonedelie

 

Veľmi veľmi veľmi moc by sme chceli poďakovať v mene všetkých zúčastnených. Staráte sa naozaj bravúrne, zaujímate sa a hlavne pomáhate a prístup váš je vážne perfektný. Chceli by sme sa poďakovať za naše dvojičky Matias a Marko ktoré sú stále na lôžku aj s maminou. Ste perfektní všetci 😘😘😘

23.07.2023 pridal/a Jarmila Zajíčková

oddelenie/zdravotník:

MUDr. Ľubica Zelenková

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica AGEL Skalica a.s.

 

Vyjadrujem veľké poďakovanie MUDr. Zelenkovej, primárke hematologického oddelenia Nemocnice Agel Skalica, a. s. za zabezpečenie a poskytnutie lekárskej starostlivosti pri záchrane môjho manžela. Je onkohematologický pacient a vyžaduje zvýšenú starostlivosť. Aj napriek vysokému pracovnému vyťaženiu urobila maximum pre jeho záchranu.
S vďakou RNDr. Jarmila Zajíčková

22.07.2023 pridal/a Blažena Varhaníková

zdravotnícke zariadenie:

Univerzitná nemocnica Martin

 

Dobrý deň, od 12.7 do 17.7 som bola hospitalizovaná a operovaná po úraze na oddelení stomatológie. Rada by som sa veľmi pekne poďakovala celému personálu za príkladnú starostlivosť, kde okrem profesionality nechýbal ani príjemný ľudský prístup. Na oddelení ma vrúcne prijal MDDr. Rastislav Juríček. Počas týchto dní sa o mňa príklade starala sestrička Erika Škokorová, ktorá určite robí dobré meno celému oddeleniu vďaka jej obetavosti, veľkému srdcu a schopnosti preniesť dobrú náladu a úsmev na tvári aj na pacientov v ťažkých životných situáciach. Nemôžem opomenúť ani sanitárku Martinu Urtiakovú, ktorá sa snaží robiť všetko čo je v jej silách, aby sa pacienti cítili lepšie a príjemnejšie a tým im aspoň trochu spríjemniť pobyt v nemocnici. Ešte raz ďakujem za všetko.
S pozdravom Blažena Varhaníková.

20.07.2023 pridal/a Janka Redechová

oddelenie/zdravotník:

Dermatologická klinika

zdravotnícke zariadenie:

Univerzitná nemocnica Martin

 

Vážený zdravotný a obsluhujúci personál Dermatologickej kliniky UNM

touto cestou sa chcem veľmi pekne poďakovať a pochváliť za to ako, aký prístup ste mali počas mojej takmer 3-týždňovej hospitalizácie na vašom (kožnom oddelení) ku mne ale aj k ostatným pacientkám (s ktorými som bola na izbe).
Nechýbal milý pozdrav, úsmev, vľúdne slová, povzbudenie... kedykoľvek ste vstúpili do nemocničnej izby.
Veľmi si vážim prácu Vás všetkých: Lekárov, Sestričiek, Sanitáriek a pani Upratovačiek, kde každý z vás má svoju dôležitú funkciu a celý váš tím potom pekne ladí.
Je toho veľa čo prebehlo za celý deň: od raňajšieho upratovania a dezinfekcie, prezliekanie posteľného prádla, ranné odbery, podávanie liekov a ošetrovanie nás všetkých pacientov, následne každodenné lekárske vizity, rôzne vyšetrenia s cieľom upresniť zdravotný stav každého z nás pacientov a nastavenie správnej liečby, cez zabezpečenie pravidelnej, vynikajúcej stravy (obedy boli úžasné, teplé, ani doma sa mi tak nedarí rozmanito variť).
Veľmi srdečne ďakujem všetkým, naozaj všetkým.
Nedá mi spomenúť aj konkrétne mená:
MUDr. Róbert Rosival, môj ošetrujúci lekár, ktorý mi dokázal poskytnúť veľa informácií, aby som sa vedela zorientovať v svojom zdravotnom stave, ako postupovať pre úspešnosť liečby.
Sestrička Monika Lipinská – milá, veselá, vnášala pozitívnu energiu, ošetrovala jedna radosť
Sanitárka Anka Pazderková - milá, veselá, vnášala pozitívnu energiu, bola pre mňa hrejivé slniečko
Aj keď som uviedla len tieto tri mená, ešte raz srdečne ďakujem celému personálu kožného oddelenia, všetci ste skvelí.
S úctou
JR

20.07.2023 pridal/a Filip Štancel

 

Týmto sa chcem poďakovať celému personálu oddelenia Jednodňovej zdravotnej starostlivosti za profesionálny, no zároveň aj ľudský prístup. Ďakujem vám všetkým, boli ste skvelí!

20.07.2023 pridal/a p. Košútová

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Vážený pán riaditeľ,
dovoľte mi pár riadkov...Rada by som sa touto cestou z celého srdca poďakovala personálu INTERNÉHO oddelenia.
Konkrétne moja veľká vďaka patrí pánovi doktorovi MUDr. Petrovi Štefancovi, ktorý ma prijímal na IPE, za profesionálny prístup, oboznámil ma s mojím zdravotným stavom, vľúdnym a milým spôsobom ma informoval, že bude nutná aj hospitalizácia. Rovnako ďakujem dievčatám, ktoré mali na IPE 15.7. nočnú službu, za milé a vľúdne slová. Ďalej moje veľké ďakujem patri personálu INTERNÉHO oddelenia, ŽENY...od staničnej sestry p. Kľúčikovej, po všetky sestričky, praktické sestričky, pomocný zdr. personál... skrátka všetci boli úplne úžasní!!!
Pracujú tam skutočne hotoví anjeli, aj napriek skutočne nepredstaviteľnej vyťaženosti, mala každá z dievčat na tvári krásny úsmev, a milé slovo pre každého pacienta.
Napriek môjmu ochoreniu, budem mat pekné spomienky...

S pozdravom vďačná pacientka,
Z. K.

20.07.2023 pridal/a Z. Koricinová

oddelenie/zdravotník:

Neurologické oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Úprimné poďakovanie všetkým sestrám aj bratom neurologického stacionára za ich ochotu, ústretovosť, príjemné vystupovanie k pacientom, aj za vzťahy, ktoré prejavujú voči sebe navzájom.
Prajem im do ďalšej práce všetko najlepšie - zdravie, pokoj, radosť a božie požehnanie.

20.07.2023 pridal/a T.C.E.

oddelenie/zdravotník:

Bc. Martin Zrubec

 

Chcela by som poďakovať p. fyzioterapeutovi Zrubcovi za skvelý prístup, ochotu, trpezlivosť (cvičenie na diastázu).

15.07.2023 pridal/a Furman Peter

oddelenie/zdravotník:

Očné oddelenie

 

Srdečné poďakovanie kolektívu očného oddelenia kde od prvého prijatia v ambulancii až po prevedenie operácie katarakty za ich svedomitý a srdečný profesionálny prístup. Veľká vďaka

14.07.2023 pridal/a Eva Weissova

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Detská fakultná nemocnica Košice

 

Dakujem celemu oddeleniu detskej ORL za vyborny pristup, k detom su vsetci velmi mili, trpezlivi a laskavi. Pan doktor Koman je jeden profesional, ako jediny prisiel na to co synovi je (pol roka sme sa predtym trapili) aj to hned vyriesil. Dakujem, dakujem, ste skveli!

12.07.2023 pridal/a Vladimír Polťák

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Univerzitná nemocnica Martin

 

Dobrá starostlivosť,personál na jednotku ,aj jedlo bolo dobre,ale sprcha,na nemocnicu katastrofa.ďakujem

12.07.2023 pridal/a Zuzana

oddelenie/zdravotník:

Andrej Koman

zdravotnícke zariadenie:

Detská fakultná nemocnica Košice

 

Veľmi pekne chcem poďakovať pánovi primárovi Andrejovi, ako sa postaral o syna pred operáciou, počas a hlavne po!!!tu slová nestačia, ani sa vyjadriť nedá ako som mu vďačná.ĎAKUJEM ZA VŠETKO

12.07.2023 pridal/a Zuzana Geletičová

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Ďakujem za ochotu, pomoc a ľudskosť prístupu na oddelení Sono a Urológia.

12.07.2023 pridal/a Kubovičová Jarmila

oddelenie/zdravotník:

Očné oddelenie

 

Ďakujem personálu očného odd. za obetavé výkony a empatické správanie voči pacientom. Zároveň vyzdvihuje maximálne úsilie sestier. ďakujem

11.07.2023 pridal/a Marek Zloseliť

oddelenie/zdravotník:

Mud. Barbora Lukáčová

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Ďakujem za opakovaný vyborný pristup celého kolektívu pri liečbe mojej dcérky Natálii Valovej.
Ešte raz ďakujem.
Marek Zloseliť

11.07.2023 pridal/a Radovan Lupták

oddelenie/zdravotník:

MUDr. Pavel Janek

 

Ďakujeme MUDr. Pavlovi Janekovi a jeho kolegom a zdravotnej sestre v Detskej fakultnej nemocnici s poliklinikou Banská Bystrica v ortopedickej ambulancii za profesionálny, individuálny a zároveň ľudský prístup pri ortopedickej kontrole nášho mesačného dieťaťa. Zaúradoval technický škriatok a v objednávkovom systéme sme neboli uvedení. Ďakujeme.

11.07.2023 pridal/a Ivana

 

Chcem sa poďakovať pani doktorke MUDr Romzovej Barbore za skvelý prístup a za starostlivosť pri odstránení znamienok. Tak isto aj personálu ktorý asistoval boli veľmi milí ústretoví mali by byť všade. A samozrejme poďakovanie patrí aj sestričke na amb.kartoteka Ľudka Sliacka .

11.07.2023 pridal/a Zuzana Cibulová

oddelenie/zdravotník:

Janka Kurucová sestra

 

Ďakujem sestričke Janke za ľudskosť,empatiu a neskutočný prístup k pacientom.Robí to, čo robí ľudí ľuďmi.Má veľké srdce pre všetkých, ktorým dennodenne číta z očí strach pred chorobou..
Ďakujem,že ste..

10.07.2023 pridal/a Mgr. Jolana Divékyová

oddelenie/zdravotník:

Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

 

Poďakovanie MUDr. Zuzane Bakovej - primárke gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia Nemocnice s poliklinikou v Bojniciach
Dobrý deň, chcela by som sa poďakovať pani primárke Zuzke Bakovej z gynekologického oddelenia. Na doporučenie môjho gynekológa som sa objednala k Vám, pani primárka, na plánovanú gynekologickú operáciu, ktorú som absolvovala dňa 4. júla 2023 a 7. júla som bola vo veľmi dobrom stave prepustená do domáceho liečenia. Vy, ako môj operatér, máte obrovskú zásluhu na tom, že som ani tesne po operácii a ani počas celej doby hospitalizácie nemala po tak náročnej operácii žiadne bolesti. Sestričky mi od prvého momentu po operácii ponúkali lieky proti bolesti, ale ja som ich neustále odmietala s tým, že ja predsa žiadne bolesti nemám a cítim sa skvele. Všetci vôkol mňa sa čudovali, ako je to možné. Sestričky, ošetrujúci lekár MUDr. Mokso Tamás a ďalší zdravotnícky personál. A ja viem, pani primárka, že to máte Vy najväčšiu zásluhu na tom. Patrí Vám obrovská vďaka a úcta za vysoko profesionálny výkon, perfektnú realizáciu mojej operácie a následnú starostlivosť.
K bezproblémovému priebehu mojej operácie veľkou mierou prispeli aj ďalší členovia operačného tímu, ktorým patrí môj obdiv a vďaka. Vďaka patrí aj môjmu ošetrujúcemu lekárovi MUDr. Mokso Tamásovi a super sestričkám, ktorým nikdy nechýbal úsmev na tvári, pohladenie, či milé slovo.
Pani primárka Zuzka, vybudovali ste na Vašom oddelení jeden super tím, tím ľudí, pre ktorých sú samozrejmosťou také vlastnosti ako empatia, obetavosť, ľudskosť, profesionálny prístup, milé slovo, pekný úsmev či pohľad. Môžte byť na tento kolektív právom hrdá.
Milá pani primárka, zostaňte tou milou, vľúdnou, empatívnou, vždy usmievavou pani doktorkou. Ste odborníčka na správnom mieste. Zo srdca prajem Vám osobne i Vášmu kolektívu, aby vám všetkým prinášala práca potešenie a radosť na srdci,nech máte len veľa spokojných pacientov.
To všetko Vám zo srdca želá vďačná pacientka Mgr. Jolana D.

10.07.2023 pridal/a Peter Balna

oddelenie/zdravotník:

Očné oddelenie

 

Vyslovujem poďakovane všetkým pracovníkom za príkladnú starostlivosť.

10.07.2023 pridal/a Matej Šťevák

oddelenie/zdravotník:

Očné oddelenie

 

Vyslovujem poďakovanie všetkým pracovníkom za ich príkladnú starostlivosť.

07.07.2023 pridal/a Ing.Dagmar Perďochová

oddelenie/zdravotník:

Urgentný príjem

 

Chcela by som vyzdvihnut velmi profesionalny a rychly pristup pracovnikov urgentu ako aj zdravotnikov v sanitke,ktorí dňa 29.6.2023 priviezli mojho manzela,ktory mal uraz na bicykli.Ste skvelí a velmi pekne Vam ďakujem.

07.07.2023 pridal/a Katarína Kovalčíková

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Detská fakultná nemocnica Košice

 

Touto cestou by som sa chcela poďakovať ORL oddeleniu DFN Košice za empatický a priateľský prístup počas hospitalizácie môjho syna. Aj keď sa jednalo o pomerne bežný operačný zákrok, boli nám zrozumiteľným spôsobom poskytnuté všetky informácie. Napriek vysokému pracovnému nasedeniu bola atmosféra na oddelení príjemná a zohľadňujúca potreby detského pacienta, čo nepochybne spoločne s kvalitne poskytnutou zdravotnou starostlivosťou prispelo ku skorému zotaveniu nášho malého pacienta. Ešte raz veľká vďaka :)

04.07.2023 pridal/a Pavol Majerčík

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Chcel by som sa poďakovať celému personálu NEUROLOGICKÉHO ODDELENIA za Vašu ochotu , trpezlivosť a empatiu.
Bol som ležiacim pacientom na oddelení a klobúk dole pred Vami, chcem sa týmto poďakovať pani primárke ,vrchnej sestre , mojej ošetrujúcej lekárke pani doktorke Šimovej , pani doktorke Lucii Majerníčkovej , pani sanitárkam Márii Repkovej, Márii Frankovskej, sestričkam - Márii Simoníkovej, Zuzke Bačíkovej, NAJMILŠEJ sestričke Simonke Reľovskej, Simonke Dudovej a všetkým ostatným .
EŠTE RAZ VÁM PATRÍ VEĽKÁ VĎAKA