Poďakovania

spolu 9774

 
vyhľadaj zdravotnícke zariadenie

03.03.2023 pridal/a Radovan Krahulec

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 


Úprimne ďakujem celému tímu jednodňovej chirurgie a urologickému oddeleniu / tam som bol pred mesiacom/ za vynikajúcu starostlivosť. Vysoko si cením profesionálny aj ľudský prístup počas celej hospitalizácie a výsledok operačného zákroku, ktorý dopadol výborne.
Ešte raz veľmi pekne ďakujem MUDr. Mlynárikovej, MUDr. Kašubovej, Mgr. Ďuricovej a všetkým úžasným sestričkám, zdravotníkom , ktorí boli súčasťou operačného tímu.
Ostatné nemocnice si môžu brať od Vás príklad.

03.03.2023 pridal/a Gabriela P.

oddelenie/zdravotník:

Molnáriová Kristína

 

Slečna Molnáriová z Kardiologickej kliniky volala môjho otca na hospitalizáciu na zákrok výmeny chlopni. V telefóne pôsobila veľmi milo, komunikácia bola fantastická, zodpovedala nám na všetky otázky. Všetko vysvetlila, oboznámila nás čo ešte musíme absolvovať k hospitalizácii. Výsledky následne s nami konzultovala.
V dnešnej dobe ťažko natrafíte na takých milých a trpezlivých ludí, akými je slečna Molnáriová. Ďakujem.
Prajem veľa zdravia a spokojných pacientov.

03.03.2023 pridal/a Eva

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Ďakujem pracovníkom gastroenterologickej ambulancie a endoskopického oddelenia za váš ľudský prístup a komunikáciu. Napriek veľkým obavám ste mi pomohli zvládnuť kolonoskopiu práve vašim prístupom 🙏🙏🙏

02.03.2023 pridal/a Juraj H

oddelenie/zdravotník:

MUDr. Ružiaková Vlasta

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica s poliklinikou, n.o. Revúca

 

Velmi mila pani doktorka, profesionalna , a starostliva. Od prveho zdvihnutia telefonu az po samotne vysetrenie, vsetko na jednotku.
Dakujem :)

02.03.2023 pridal/a Julia Déči

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Detské kardiocentrum - SR Bratislava

 

Chceli by sme sa podakovat vsetkym zdravotnikom, ktori sa starali o nasho syna a boli s nim do poslednej chvile. Najviac si vazime ochotu a ludskost personalu, profesionalitu a nasadenie, s ktorym su tam kazdy den. Verim, ze ta pomoc, ktoru nam davaju sa im vrati v tej najkrajsej forme. Zelame im pevne zdravie a vela uspechov.

02.03.2023 pridal/a Sabina a Barbara

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Ďakujem za záchranu života našej dcéry, ktorá bola dňa 7.2.2023 prevezena RZPckou z Lv do BB kde nám ju zachránili, krvácanie do brušnej dutiny, dakujem anesteziologickemu oddeleniu, detskej pediatrii (veľké deti) dalej pani doktorke na gastroenterológia za dnesn úžasné a bezbolestne hadickovanie, za jej odbornú pomoc a vďaka patrí všetkým lekárom a sestrickam vďaka ktorým naša dcérka žije a je v poriadku. Dakujeme krásne. Sme vám do smrti vďační. Rodicia Barbarky

28.02.2023 pridal/a Bugaňova Renáta a Danka

oddelenie/zdravotník:

Hematológia

 

Veľmi pekne ďakujeme celému oddeleniu žilinskej hematológie za príkladnú starostlivosť o nášho otca, ktorý každý týždeň absolvuje vyšetrenia na tomto oddelení kôli akútnej leukémii. V súčasnosti je ľudský prístup a ochota skôr raritou, ako samozrejmosťou, a preto si to veľmi vážime. Naše veľké ďakujem patrí predovšetkým pani doktorke Zuberovej a pani doktorke Okonovej, so skvelym teamom milých sestričiek.

28.02.2023 pridal/a Pavol Kajanek

oddelenie/zdravotník:

Všetci zdravotníci

 

Chcem sa poďakovať rádioterapietickému oddeleniu onkológia II. kde mi pomohli s mojím problémom. Ďakujem.

28.02.2023 pridal/a Lucia Hollá

 

Ďakujem je slabé slovo za to, čo som ja dnes so synom zažila na oddelení jednodňovej zdravotnej starostlivosti. Od prvej sekundy po poslednú a od prvého lekára po poslednú zdravotnú sestru, či pani upratovačku, to bol najpríjemnejší pobyt v nemocnici, aký som zažila. Láskavé slová, profesionálnosť,usmiate tváre a ľudskosť. Jednoznačne by sa mnohí mali učiť od tohto kolektívu. Ďakujeme z celého srdca❤️ Lukasko vás pozdravuje ❤️🙏

27.02.2023 pridal/a Romanova Kubova

oddelenie/zdravotník:

Chirurgické oddelenie

 

Rada by som sa podelila o skusenost s panom doktorom Velickym ktorý mi velmi pomohol, vzdy sa mi snazil pomoct ak som ho o nieco poprosila a bol ku mne mily, velmi si to vážim a dakujem mu za to.

27.02.2023

oddelenie/zdravotník:

Tvrdá

 

Je ochotná a snaží sa pomôcť každému, kto ju o pomoc poprosí

27.02.2023

oddelenie/zdravotník:

Oftalmológia

 

Dobrý deň, chcem sa poďakovať pánovi očnému doktorovi Milanovi Veselovskému. Naozaj veľmi príjemný a ľudský prístup. Veľká ochota a profesionalita. Ďakujem“

27.02.2023 pridal/a František Hliník

 


Chcel by som sa veľmi pekne poďakovať pánovi doktorovi Durmisovi a celému kolektívu gynekológie za skvelý výkon pri pôrode môjho syna Filipka Hliníka. veľké ďakujem. Samozrejme aj kolektívu pediatrov na gynekológii. Viem že to bol náročné. A ešte nesmiem zabudnúť ani jis na 2 poschodí gynekológie a všetky vás čo robíte na gynekológii. Ďakujeme.“ František Hliník

27.02.2023 pridal/a Marcel

oddelenie/zdravotník:

Kožné oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Ďakujem celej dermatovenorologickej ambulancii za milý prístup.

27.02.2023 pridal/a Petra Kaczor Sčensná

oddelenie/zdravotník:

Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

 

Veľmi krásne vám všetkým ďakujem za starostlivosť počas tehotenstva a pôrodu.

27.02.2023 pridal/a Petra Kaczor Sčensná

oddelenie/zdravotník:

Detské oddelenie

 

Veľmi sa chcem poďakovať všetkým pani sestričkám a doktorom, ktorí sa o nás starali.
Sestričky odvádzate neskutočnú prácu do ktorej dávate všetko, hlavne srdce. Ďakujem vam. Avšak mínus je strava, ktorá absolútne nie je vhodná pre kojacu matku.

26.02.2023 pridal/a Katarína Hlavatá

oddelenie/zdravotník:

RZP ZA

 

Ďakujem aj celému teamu RZP za profesionálny a ľudský prístup pri dopravnej nehode dňa 24.2.2023 o 13:15 na Kragujevskej v ZA.

23.02.2023 pridal/a Gabriela Segulova

 

Ďakujem celému personálu a pánovi Dr. Mníchovi za super starostlivosť. Veľká vďaka. 😊


 

Chcem sa veľmi pekne poďakovať personálu na JZS v Bojniciach. S dcérkou sme absolvovali operáciu mandlí a od príchodu boli všetky pani sestričky aj pani sanitárky veľmi milé a starostlivé 🥰 boli vždy nápomocné, pravidelne dcérku kontrolovali a boli ochotné pomôcť s čímkoľvek. Cítili sme sa príjemne a vážime si takúto starostlivosť z celého srdca ďakujeme ❤️

20.02.2023

oddelenie/zdravotník:

Urgentný príjem

 

Dobrý deň, týmto by sme sa chceli veľmi pekne poďakovať zdravotnému personálu na urgentnom príjme, pani primárke a sestričke z detského oddelenia, ktorí dňa 7.11.2021 v obedňajších hodinách veľmi profesionálne a rýchlo poskytli urgentnú pomoc nášmu synovi. Zvlášť si veľmi vážime a ďakujeme za veľmi príjemný ľudský prístup, ústretovosť a podporu v tejto pre nás veľmi náročnej situácii.
Špeciálne poďakovanie patrí pracovníčke za prijímacím pultom (na urgentnom príjme) za úprimný záujem a nezištnú pomoc nad rámec svojich pracovných povinností.
Ešte raz vám všetkým srdečne ďakujeme a prajeme veľa síl a energie na poskytovanie takej špičkovej urgentnej pomoci akú ste poskytli nám.
Laura H

20.02.2023

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Ďakujeme za skvelý prístup počas dní, ktoré sme tu strávili. Prvotné obavy zo zdravotného stavu Ely vystriedal dobrý pocit z personálu. Ďakujeme za vaše úsmevy, ochotu, čistotu a vytrvalosť v nie najlepších časoch. Ela + mama

20.02.2023

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Veľká vďaka patrí pánovi primárovi MUDr. Martinovi Sudekovi a tímu gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia a pani primárke MUDr. Kataríne Jackuliakovej a tímu novorodeneckého oddelenia FNsP Žilina za úžasný prístup, odborný ako aj ľudský, počas pôrodu a následnej starostlivosti o mňa a moje bábätko až po prepustenie.
Keď pôrod je zážitok…

20.02.2023 pridal/a p.Staňová

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Vyjadrujem poďakovanie neurologickému oddeleniu v Nemocnici s poliklinikou v Považskej Bystrici za poskytnutú profesionálnu zdravotnú starostlivosť počas uplynulého týždňa. Moje poďakovanie patrí celému personálu oddelenia, lekárom, sestričkám, sanitárkam, upratovačkám. Ďakujem všetkým, za ich každodennú prácu pre nás pacientov. Ich práca je tá najdôležitejšia zo všetkých prác, zachraňuje totiž ľudské životy. Je veľmi náročná, zaslúži si úctu a pokoru nás všetkých a odpovedajúce ohodnotenie. S úctou M. Staňová

20.02.2023 pridal/a p. Papánková

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Dobrý deň,

Chceli by sme sa poďakovať celému kožnénu oddeleniu za skvelú opateru a odbornú starostlivosť počas hospitalizácie našej mamy E. Papánkovej. Mama bola prijatá 24.1. 2023 v zlom stave, po niekoľkomesačnej neúspešnej liečbe iných lekárov (nie vo vašej nemocnici). Mame nastavili liečbu, ktorá jej stav veľmi výrazne zlepšila a po 3 týždňoch sa nám vrátil domov úplne iný človek. Ďakujeme za odborný a zároveň ľudský prístup. Toto oddelenie je plné odborníkov so srdcom na pravom mieste.
Všetkým patrí jedno obrovské ĎAKUJEME.

S vďakou a srdečným pozdravom
r. Papánková

18.02.2023 pridal/a Anna Hricová

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica s poliklinikou, n.o. Revúca

 

Ďakujem za odborný a ĺudský prístup. Ďakujem p.doktorka milé žienky moja šikovná masérka jej zlaté ruky že ste ma dali dokopy v januári 2023.

16.02.2023 pridal/a Darina Kováčová

oddelenie/zdravotník:

Vnútorné lekárstvo

 

Dobrý deň,
žijeme v dobe anonymov, hejterov, ľudia sú na seba zlí. A práve preto som sa rozhodla, že je správne, aby som ako pacient (Darina Kováčová, hospitalizovaná na Internom oddelení B- 2C) z celého srdca poďakovala všetkým, ktorí sa pričinili o to, že som z nemocnice odišla na vlastných nohách.
Ďakujem lekárom za ich vedomosti, skúsenosti, správny úsudok, iba vďaka ich rýchlemu a správnemu zásahu majú moje deti mamu opäť doma, čo je viac?
Ďakujem komplet personálu daného oddelenia, funguje to tam ako mravenisko, každý dopĺňa a zastupuje každého, veľmi veľa práce, extrémne náročné, ale systém z môjho pohľadu nejakým zázrakom funguje. Veľmi si vážim, že stále sú medzi nami zdravotníci a ľudia, ktorí sú ochotní sa postarať o nás, o cudzích!
Ďakujem krásne za všetko, síce zatiaľ stále nie som zdravá, ale dostala som nádej a šancu na reštart! A to má pre mňa obrovskú hodnotu.
Všetkým, s ktorými som prišla do kontaktu prajem, aby boli zdraví, spokojní, šťastní, aby mali každý deň dôvod na úsmev.
Dúfam, že som zvolila vhodný email, aby sa poďakovanie dostalo do správnych rúk.
S pozdravom

Kováčová

16.02.2023 pridal/a JUDR. Karel Rusz

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Príjemný a starostlivý personál, kvalitná opatera - večný úsmev na tvárach. Veľmi dobrá a pestrá strava. Keby to nebola nemocnica, by som rozmýšľal, že tu ostanem celú starobu.

16.02.2023 pridal/a Jana Maršalová

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Veľká vďaka za super starostlivosť a krásny prístup k pacientom. Som veľmi vďačná za všetko, čo ste pre mňa s láskou urobili, čo si neskutočne vážim.

16.02.2023 pridal/a Augustín Palko

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Ďakujem za príkladnú starostlivosť celému kolektívu

16.02.2023 pridal/a Radoslav

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Ďakujem celému tímu neur. oddelenia za príkladnú starostlivosť a obetavú prácu, ktorá nás pohladí nielen na tele, ale aj na srdiečku. Želám vám veľa usmiatych okamihov s nami pacientami a ďakujeme, že ste tu pre nás, pre tých, ktorí to potrebujú a želám si, ak by to bolo možné, aby som vám mohol tú vašu lásku ku nám pacientom niekedy oplatiť. Ešte raz vám pekne ďakujem.

16.02.2023 pridal/a Katarína Schutzová

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Po privezení RZP mi bola nasadená liečba, ktorá sa v krátkom čase ukázala ako účinná. Dôležitou súčasťou liečby je práca zdravotných sestier - "odborníčok na slovo vzatých", ktoré roznášajú aj psychickú pohodu medzi pacientami. Lekári, zdravotné sestry, fyzioterapeuti sú ústretoví, svedomití a zodpovední. Sestričky sú vždy ochotné pomôcť v ťažších momentoch, čo sú aj zdanlivo jednoduché činnosti (osobná hygiena, príprava jedla). Ďakujem tiež p. upratovačkám a údržbárom, ktorí udržiavajú oddelenie v dobrom stave. Ďakujem aj kuchárom nemocničnej kuchyne za prípravu chutného jedla.

16.02.2023 pridal/a Alojz Martinický

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Ďakujem za kvalitnú starostlivosť celému personálu oddelenia.

16.02.2023 pridal/a Ján

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Ďakujem za starostlivosť a ľudský prístup celému oddeleniu na neurologii vo FNsP ZA.

16.02.2023 pridal/a Karol Kubička

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Ďakujem celému personálu oddelenia za kvalitnú starostlivosť. Ešte raz ďakujem!

16.02.2023 pridal/a Jozef Sobola

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Ďakujem za príjemné a pokojné strávenie liečby.

16.02.2023

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Zariadenie - kúpeľňa, WC super a veľké poďakovanie pre celý personál. Starostlivosť - som veľmi spokojná, veľmi pekne vám ďakujem.

16.02.2023 pridal/a Milan Hartel

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Spokojnosť nadovšetko 1***

16.02.2023 pridal/a Lucia Červená

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Chcem poďakovať všetkým sestričkám za ich ochotu a ľudský prístup k nám pacientom. Vďaka patrí tiež pani upratovačkám, sanitárkam a super kuchyni - vždy som sa dobre najedla. Organizácia na oddelení je výborná a páni doktori a doktorky vždy ochotne všetko vysvetlia. Ďakujem veľmi pekne, že ste mi pomohli

16.02.2023 pridal/a Anna Kasmanová

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Hneď pri príchode na neurologické oddelenie som bola milo prekvapená krásnym prístupom p. doktorky. Na oddelení výborný prístup všetkých lekárov, sestier, sanitárok, upratovačiek. Ak som na niekoho zabudla, sa ospravedlňujem. Nie je čo vytknúť. Ďakujem, že sa mi zistila diagnóza. Najhoršia je neznalosť, keď máte bolesti a neviete z čoho. Ďakujem, ďakujem všetkým! Veľa šťastia vám prajeme!

16.02.2023

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Sestry majú zlaté ruky

16.02.2023 pridal/a Mária Klačková

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Na oddelení je výborný prístup lekárov, sestier, sanitárok aj upratovačiek, celková starostlivosť o pacientov, Ďakujem!

16.02.2023

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Ďakujem za starostlivosť celému personálu.

15.02.2023

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Zas a znova sa chcem veľmi pekne poďakovať za rýchle vybavenie a príjemný prístup na pohotovosti s mojím malým synom v noci o 1 ráno z piatka na sobotu a taktiež za dneska (nedeľa) o 9 ráno na pohotovosti pre dospelých ὄc“ Dušan Danišek

15.02.2023 pridal/a Danka Michalcova

oddelenie/zdravotník:

Neurochirurgia

 

Ďakujem celému oddeleniu a jiske na neurochirurgickom oddelení lekárom sestričkam za opateru môjho syna Ivana Michalca s pozdravom jeho mama“ Danka Michalcova

15.02.2023 pridal/a Rene Kuder

oddelenie/zdravotník:

Urológia

 

„Dobrý deň prajem . Chcem touto cestou ešte raz poďakovať celému oddeleniu Urológie , prístup , ľudskosť , komunikatívnosť , trpezlivosť tak sestričiek ako aj sanitárky , doktorom ktorí operovali a starali sa o nepočujuceho pacienta , pre mňa nová skúsenosť ako tlmočníka do posunkového jazyka a zvlášť náročné to musí byť keď pacienti sú negatívni . Samozrejme do budúcna by som rád privítal viac komunikácie s asistentmi a tlmočníkmi do posunkoveho jazyka pretože je to veľká zodpovednosť aj pre mňa pre nás s doktormi ktorí chcú alebo budú operovať nepočujúcich pacientov . Tak isto aby vopred oznámili čo pacient podpisuje aby som vedel včas pretlmočiť vtomto sa môžete zlepšiť . Tak isto dakujem za rešpektovanie pacientovho práva odmietnuť druh liečby a vybrať si taký spôsob ktorý mu bude prijateľný s čistým svedomím .
S pozdravom Rene Kuder ❤️❤️❤️❤️“

15.02.2023 pridal/a Milada Daubravová

oddelenie/zdravotník:

Urgentný príjem

 

Veľké ďakujem p. doktorovi a personálu. Príjemný doktor, ešte som sa s takým prístupom, ochotou, vysvetlením a radami nestretla. VEĽKÉ ĎAKUJEM

15.02.2023 pridal/a Dagmar Remencová

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Ďakujem celému personálu za ochotu starostlivosť a ústretovosť sestričiek a pani doktorky. Strava bola dobrá.

15.02.2023

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Ďakujem sestričkám za ich prístup k pacientom. Zároveň ďakujem p. doktorovi za jeho ochotu a prístup k pacientom.

15.02.2023 pridal/a Ján Chocholáček

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Chcem poďakovať za príjemné prostredie a milý prístup sestier a ich starostlivosť a ochotu v ktorejkoľvek dobe cez deň či cez noc. ĎAKUJEM

15.02.2023 pridal/a Miroslav Jantek

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Ďakujem za opateru celému kolektívu vášho oddelenia, za príkladnú starostlivosť.