Poďakovania

spolu 8634

 
vyhľadaj zdravotnícke zariadenie

13.09.2021

oddelenie/zdravotník:

Alexander Šipoš

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Verejne by som chcela poďakovať personálu vo Fakultnej nemocnici Trnava, môže si povedať kto chce, čo chce, každý máme svoje skúsenosti, či dobre, či zle, ale ja nemôžem povedať ani krivé slovo na celý personál. V prvom rade chcem verejne poďakovať MUDr. Šipošovi a neviem, či správne napíšem MUDr. Natsha, zachránili mne aj malému pri pohotovom zákroku život, zo srdca vám ďakujeme. Celý personál nemocnice od sestričiek na rizikovom, upratovačiek, sanitárok, po šestonedelie tam svetové sestričky, novorodenecké tiež, fakt som prekvapená a chválim. Patrí vám jedno veľké ďakujem od nás.
Mám najlepšie skúsenosti s vami. Ďakujeme vám za životy.

12.09.2021

oddelenie/zdravotník:

Lôžkové oddelenie

 

Ďakujem Vám všetkým za profesionálny prístup. Ste super šikovní a zlatí. Ešte raz Veľké ďakujem.

10.09.2021 pridal/a Vladimir Jaremko

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica AGEL Košice-Šaca a.s.

 

Chcem sa poďakovať Dr. Marošovi Vargovi a kolektívu jeho spolupracovníkov pri mojej operacii za perfektne odvedenú prácu pri artroskopii môjho ramena.

10.09.2021 pridal/a Vladimir Jaremko

oddelenie/zdravotník:

Interná klinika

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica AGEL Košice-Šaca a.s.

 

Chcem sa poďakovať všetkým zamestnancom Internej kliniky za profesionálny a hlavne ľudský prístup pri mojej hospitalizácii po operacii.

09.09.2021 pridal/a Erik Zelník

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Ďakujem krásne za vynikajúci prístup celého kolektívu na chirurgickom oddelení na čele s p. primarom Marettom. Všetko do detailu popísané mne ako človeku čo ide prvý krát ležať do nemocnice, chutná strava, čisté izby, krásne prostredie a zlaté sestričky. Klobúk dole, takto to má vyzerať!

S pozdravom
Váš spokojný pacient

08.09.2021 pridal/a Patrik Molčan

oddelenie/zdravotník:

MUDr. Droppa a sestra Kleschtová

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica s poliklinikou Brezno, n.o.

 

Veľmi milý prístup, ktorý som uz dlho nezažil v nemocnici - palec hore 👍☺️

08.09.2021 pridal/a Marcel Žemla

oddelenie/zdravotník:

ORL oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Chcem sa poďakovať celému ORL oddeleniu za ich profesionálny a veľmi milý prístup. Som rád že mi mandle vyberali práve tu.

08.09.2021 pridal/a Ľudovít Repta

oddelenie/zdravotník:

Neurologické oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Ďakujem za prejavenú starostlivosť a veľmi ľudský prístup pri mojej liečbe. Oproti hospitalizácii pred tromi rokmi zlepšenie vybavenia a stravy. Personál lekári aj sestry na veľmi dobrej úrovni. Ešte raz ďakujem.

07.09.2021 pridal/a Marián Miesky

oddelenie/zdravotník:

Neurologické oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Ďakujem za príjemnú spoločnosť a starostlivosť. Janka H. a Ľubica A. ste srdcom oddelenia, stále vysmiate. Keby bolo takéto všetko, tak tá nálada by bola krajšia. Ešte raz ďakujem za úsmev na tvári aj pri bolestiach, ktoré mám.
PS: Rád si dám caffe s Vami vonku mimo nemocnice. :)

06.09.2021 pridal/a Gabriela Kudlová

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Viem, že pacienti sú rôzni, možno sa stretávate častejšie so sťažnosťami, a preto som sa rozhodla, že napíšem aj ja, ale nie sťažnosť. Začiatkom augusta som bola hospitalizovaná na Gynekologickej klinike vo FN v Trnave. Asi ako každá pacientka som išla na operáciu s obavami, ako to dopadne. Všetko dopadlo výborne! Dovoľte mi týmto vysloviť POĎAKOVANIE CELÉMU PERSONÁLU, ktorý sa o mňa, a samozrejme aj o ostatné pacientky, staral. Predoperačná príprava, operácia, pooperačná starostlivosť - bola som milo prekvapená. Nejednalo sa len o profesionálny prístup, ale aj o ľudský prístup.
Nie všetci ľudia si uvedomujú, že práca zdravotníkov nie je iba prácou, ale hlavne poslaním. A ja som mala pocit, že pre nich je práca poslaním.

06.09.2021 pridal/a Tomáš

oddelenie/zdravotník:

Neurologické oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Ďakujem za spríjemnenie liečby a pomoc.

06.09.2021 pridal/a H., J.

oddelenie/zdravotník:

Lôžkové oddelenie

 

Ďakujeme za ľudský prístup k pacientom, ochotu, trpezlivosť, pomoc personálu lôžkového oddelenia: lekárom, sestričkám, fyzioterapeutom. Kladom je aj čistota zariadenia. Celková starostlivosť prispela k zlepšeniu nášho zdravotného stavu, za čo ešte raz ďakujeme.

06.09.2021 pridal/a Mária Švehlová

oddelenie/zdravotník:

Radovan Škuta

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Chcela by som touto cestou vyjadriť veľkú a úprimnú vďaku pánovi primárovi Škutovi. Pred tromi rokmi mi operoval karcinóm hrubého čreva a prednedávnom sa u nás v rodine vyskytlo podobne ochorenie a tiež bol operatér on. Pre mňa je anjel v bielom plášti.
Veľká vďaka mu patrí za to, čo robí a tiež za jeho prístup k pacientom, ktorý je výnimočný, za jeho trpezlivé vysvetľovanie, záujem .
Vážim si prácu všetkých lekárov aj sestier, obdivujem ju.
Pánovi primárovi želám veľa zdravia a ešte veľa úspešných operácií a ešte raz veľké ĎAKUJEM.

03.09.2021 pridal/a Karol Vojtko

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica s poliklinikou Brezno, n.o.

 

Ocenenie kolektívu našej nemocnice a poďakovanie vedenia nemocnice

Vážené kolegyne a vážení kolegovia,

informujeme Vás, že dnešného dňa 03.09.2021 bude našej nemocnici, to znamená všetkým pracovníkom nemocnice, udelené ocenenie mesta Brezna za prácu v prospech pacientov nemocnice. Je to predovšetkým ocenenie Vás – zdravotnícki pracovníci za Vašu namáhavú prácu pri poskytovaní prevencie, diagnostiky a liečby ochorení pacientov. Srdečne všetkým Vám za Vaše námahy v prospech liečby pacientov ďakujeme.

Zvlášť ďakujeme všetkým Vám, ktorí znášate veľmi ťažkú a nepriaznivú personálnu situáciu v slovenskom zdravotníctve, kedy je mnoho pracovísk slovenských nemocníc personálne poddimenzovaných. Potrebná nepretržitá prevádzka viacerých pracovísk je neraz zabezpečovaná na úkor veľkej Vašej vyťaženosti, kedy ste priam z postoja vašej morálnej zodpovednosti a kolegiality nútení brať veľký počet ústavných pohotovostných služieb. Vedenie nemocnice si uvedomuje, akú obetu pri tom neraz musíte prinášať, neraz, resp. skoro vždy aj na úkor času stráveného so svojou rodinou. A práve tento nedostatok zdravotníckeho personálu, najmä lekárov a sestier, považujeme za najväčší problém slovenského zdravotníctva. Nie je to však len nedostatok zdravotníckeho personálu, ale i jeho zlé systémové rozloženie, kedy dochádza k prílišnej koncentrácii najmä lekárov na niektorých pracoviskách veľkých fakultných nemocníc. To vidíme predovšetkým na počte služieb, ktoré spadajú na zdravotníkov väčších fakultných a menších regionálnych nemocníc.

Tiež osobitne ďakujeme všetkým Vám, ktorí pristupujete k pacientom empaticky. Práve ľudskosť a milé slovo, a to aj napriek vyťaženosti a únave, je neraz rozhodujúcim kritériom pre pacienta, ako ohodnotí poskytovanú zdravotnú starostlivosť. Každý zdravotník, ktorý má empaticky prístup, si zároveň buduje svoje dobré meno. Dôležitosť empatie vidíme aj na počte poďakovaní, ktorých z roka na rok pribúda. Neraz sa v nich opakujú tie isté mená a sme radi, že ich nie je málo.

Ďalej ďakujeme všetkým Vám, ktorí znášate hrubosť, urážky a nevďak niektorých pacientov. Takéto správanie nemá nič spoločné s oprávnenou kritikou, ktorej poskytnutie každý vyzretý človek víta, nakoľko mu najviac pomáha robiť veci lepšie. Vieme, je ťažké, ba možno aj nemožné, usmievať sa na pacienta, keď Vám pacient pred ním vynadal. Vďaka Vám aj za starostlivosť o bezdomovcov, o opitých ľudí, o zdrogovaných ľudí a psychiatricky choré osoby. Uvedomujeme si, neraz len umyť napr. bezdomovca, ktorý je opitý, má svrab, vši, je pomočený, alebo od vlastnej stolice, smrdí a pod. je práca, ktorú by mnohí ľudia nerobili. Všetkým tým, čo ju z Vás robia, ďakujeme a ďakujeme, že i k týmto osobám pristupujete s náležitou dôstojnosťou v zmysle Senecovho výroku „Človek má byť svätou vecou človeku.“

Úcta Vám tiež patrí za to, že ste ostali pevní, hoci dennodenne vidíte popri uzdraveniach, nádeji, a možno i zázrakoch, beznádej, umieranie a smrť. Pri poslednej vlne koronavírusu bol tej smrti na niektorých pracoviskách skutočne priveľa. Ďakujeme Vám i za to, že neraz práve Vy pacientov aj odprevádzate z tohto sveta a liekmi, slovom, službou, či blízkosťou zmierňujete im s tým spojené utrpenia.

A práve pre všetko vyššie uvedené, a aj to neuvedené, ktorého je ešte oveľa viac, si myslíme, že práca zdravotníkov a všetkého ďalšieho obslužného personálu v nemocnici (upratovačky, robotníci a administratíva) nie je len obyčajnou prácou, ale i poslaním, pri výkone ktorého môžeme konštatovať, že hoc aj napriek mnohým problémom v spoločnosti, a najmä rastúcej neúcte medzi ľuďmi, dobro, ľudskosť, služba a obeta z našej spoločnosti nevymizli.

Ešte raz Vám srdečne ďakujeme a prajeme Vám, aby sme sa spoločne dočkali lepších časov slovenského zdravotníctva, aby ste boli a zostali zdraví, radostní a spokojní, a aby všetok čas, ktorí ste venovali pacientom nad rozsah svojho pracovného času, bol Vám nahradený na všetkých iných veciach, po ktorých túžite a sú na Váš prospech.

S úctou vedenie Nemocnice s poliklinikou Brezno, n.o.

02.09.2021 pridal/a Martina Tisová

oddelenie/zdravotník:

MUDr.Miroslav Mako

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Našla si ma.
1.8.2021.
ACMP.
Ako sestru ,čo pomáha ľuďom v nemocnici v Piešťanoch.Bola som zrazu pacient.Pocit bezmocnosti."Budem tu ešte zajtra?"
Boli ste všetci úžasní.
CP- Dr.Mako / to vaše 333 /,cerebrálna jednotka,neurológia ženy.
Ďakujem aj posádke RZP pri prevoze z PN.
Nezabudnem !
O chvíľu dúfam,že aj JA tu budem zas pre ľudí.
Sestrička Tina.

02.09.2021 pridal/a Renata

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica s poliklinikou, n.o. Revúca

 

Nikdy by som nebola povedala, ze sa mi nebude chciet z nejakej nemocnice domov. Ale z Revucej som mala tak prijemny zazitok, ze som odchadzala s nostalgiou ako po dobrom wellness pobyte.
Mily, ochotny a ustretovy personal
Cistota
Nepretržitá starostlivost
Prijemne prostredie

Samostatne by sme radi podakovali pani Pelleovej za uzasny pristup, velku pomoc a profesionalitu, s ktorou nam vzdy bez zavahania poradila.

02.09.2021 pridal/a Renata

oddelenie/zdravotník:

Gynekologicko pôrodnícke oddelenie

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica s poliklinikou, n.o. Revúca

 

Nikdy by som nebola povedala, ze sa mi nebude chciet z nejakej nemocnice domov. Ale z Revucej som mala tak prijemny zazitok, ze som odchadzala s nostalgiou ako po dobrom wellness pobyte.
Mily, ochotny a ustretovy personal
Cistota
Nepretržitá starostlivost
Prijemne prostredie
Pokoj a sukromie na nadstandardnej izbe
A najlepsi primar ever

02.09.2021 pridal/a Michaela Šišková

oddelenie/zdravotník:

Chirurgická klinika FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Dňa 10. 08. 2021 som vo Vašej nemocnici absolvovala operáciu, pričom som bola hospitalizovaná na Chirurgickej klinike B. Týmto by som sa chcela poďakovať každému jednému zamestnancovi nemocnice za príkladnú starostlivosť a prístup.

02.09.2021 pridal/a Daniel Baroš

oddelenie/zdravotník:

Neurologické oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Veľká vďaka všetkým zdravotným sestrám za výborný prístup k pacientom a doktorom za ich prácu. Ďakujem z celého srdca.

01.09.2021 pridal/a Alena Oborilová

oddelenie/zdravotník:

Doc. Mudr. Marek Čambal PhD.

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica Staré Mesto - UNB

 

Ďakujem p. Dr. Doc. Čambalovi PhD. za jeho mimoriadne láskavý, trpezlivý a vysoko profesionálny prístup pri úspešnom liečení mojej sestry.

31.08.2021 pridal/a Mirka

oddelenie/zdravotník:

Novorodenecké oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Moja vďaka patrí lekarom a sestram na jis a jirs pre novorodencov, kde sa s veľkou laskou a oddanostou staraju o deticky, ktoré bojujú o svoj život. Som vďačná za starostlivosť a zachranu mojej dcerky, za profesionalny pristup. Ich praca nie je len zamestnanim ale poslanim a tak ju aj vykonávaju. Ďakujem za to, že moja dcérka je tu s nami.

31.08.2021 pridal/a Majka Nejezchlebova

oddelenie/zdravotník:

Jana Štefániková

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Veľká vďaka za krásny, prirodzený pôrod patrí určite MUDr. Janke Štefanikovej, úžasná osoba ❤️.
Od starostlivosti počas tehotenstva až po pôrod jej a celému oddeleniu gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia patri jedno veľké ĎAKUJEM 😊❤️

31.08.2021 pridal/a Martina

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Veľké Ďakujem lekárom,sestričkám za ľudský prístup a ochotu pomáhať a liečiť ľudí. Martina

31.08.2021 pridal/a Silvia Priadková

oddelenie/zdravotník:

Interné odd. - muži

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica s poliklinikou Brezno, n.o.

 

Chcem touto cestou poďakovať pani doktorke Emílii Zlevskej za ochotu, prístup, veľmi milá pani doktorka a personálu interného oddelenia muži, tiež veľká ochota a prístup, nie všade v dnešnej dobe sa nájdu takíto ľudia, akých som na tomto oddelení stretla, ďakujem za otca, on tam ležal 5 dní. Ešte raz ďakujem

31.08.2021 pridal/a Ladislava Kočišova

 

Chcem sa veľmi pekne poďakovať,za trpezlivosť somnou na IV.Cpo príjmová ambulancia uzastnym sestričkam Gabika,Aďka,Evička a pánu doktorovi čo sa má ujal a vyšetroval tak ľudský dr.Kačala.Dakujem z celého❤️..

31.08.2021 pridal/a Kozová Eva

oddelenie/zdravotník:

MUDr. Wágner Erik

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica s poliklinikou Brezno, n.o.

 

Dňa 24.6.2021 som bola tretí krát operovaná. Jednalo sa o resekciu rectosigmy a IC anastomózu pre divertikulitídu. Neviem, či som to ako laik napísala správne. Operoval ma pán primár MUDr. Wágner na doporučenie pána MUDr. Yanecsku. Chcela by som sa prostredníctvom vás poďakovať obidvom pánom za ich profesionálny ako aj ľudský prístup s akým som sa ešte nestretla. Zároveň ďakujem zdravotnému personálu chirurgického oddelenia, ktorý sa za veľmi náročných podmienok staral svedomite o pacientov. Myslím si však, že toto všetko je vďaka primárovi oddelenia. Ešte raz veľké ĎAKUJEM.

30.08.2021

oddelenie/zdravotník:

Neurologické oddelenie FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Veľmi pekne ďakujem lekárom a sestričkám aj celému kolektívu za veľmi dobrú starostlivosť.

30.08.2021 pridal/a Veronika Fojcikova

oddelenie/zdravotník:

MUDr. Georgi Krastev, PhD.

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Bola som hospitalizovaná vo FN Trnava na oddelení neurológie. Chcem sa zo srdca poďakovať primárovi MUDr. Krastevovi, lekárom a v neposlednom rade všetkým sestričkám za vysokú profesionalitu, empatiu a prístup k pacientovi, vďaka za všetko, postavili ste ma na nohy. Nech Vám to ostane a ešte raz veľké ďakujem.

30.08.2021 pridal/a Diana Buchanec

oddelenie/zdravotník:

Miriam Jančovičová

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Ak by si to mohli prečítať lekári a všetci zdravotníci z KAIM, bola by som veľmi vďačná. Ak nie, tak aspoň chcem napísať poďakovanie. Človek má toľko toho na srdci a zrazu zistí, že aj nič. V marci som v 6. mesiaci tehotenstva skončila iba s “obyčajnou chrípkou”, ako mnohí covid nazývajú, na KAIM. Spolu s dcérkou (vtedy ešte v brušku) sme pozerali, bohužiaľ, smrti do očí. Avšak práve tu nám zachránili život. I keď lekári nemali a myslím, že stále nemajú toľko skúseností s liečbou tohto vírusu, obzvlášť u tehotných, keďže každý jeden prípad je iný, dnes som tu len vďaka nim. Predovšetkým ďakujem MUDr. Miriam Jančovičovej, ktorá má právo svoj titul nosiť s hrdosťou. Je to lekárka s veľkým “L” a človek so srdcom na správnom mieste. Bola mi oporou a vtedy druhou mamou pri všetkých bolestivých zákrokoch. Držala ma za ruku, keď som cítila beznádej a slzy mi stekali po lícach. Keby človek napísal knihu, tak aj tak nikto neuverí, koľkou bolesťou som si prešla.
Neviem, či si ma budú pamätať, ale bol to pre nich výnimočný prípad, keď tehotná žena pri vedomí ležala na ich oddelení.
Na záver len napíšem, že 22. 6. 2021 sa mi vďaka ďalšiemu úžasnému lekárovi MUDr. Marekovi Bučkovi narodila úplne zdravá dcérka Aylin napriek tomu, čím sme si prešli. I keď sa človek stretne s negatívnymi recenziami na našu nemocnicu, srdce mi nedovolí, aby som nenapísala pozitívnu a vyjadrila tak aspoň malú vďaku tým, ktorí si to zaslúžia. Keď som videla, čo všetko musia zdravotníci na tomto oddelení robiť, koľko behajú len okolo jedného pacienta, dlhé hodiny sú v službe, pacienti sú po zobudení z umelého spánku agresívni a nespolupracujú. Je to jednoducho nedocenená práca. Ešte raz ďakujem.
Dnes si dcérku zdravaú a živaú držím v rukách vďaka Vám.

29.08.2021 pridal/a Ján Moravčík

oddelenie/zdravotník:

Chirurgické oddelenie

 

V mene mojej maminy by som chcel poďakovať všetkým lekárom a sestrám na chirurgickom oddelení. Mamina bola hospitalizovaná a následne operovaná na prasknuté slepé črevo v termíne od 18.-23. augusta 2021. Samostatné poďakovanie by chcela odkázať sestre na JIS oddelení, kde strávila noc po zákroku. Po tejto pozitívnej skúsenosti môžeme byť všetci pokojní, pretože zdravie pacientov v našej nemocnici je v tých najlepších odborných, ale aj morálnych rukách. Vďaka všetkým za ich obetavosť, ľudský prístup a úsmev na tvári.

28.08.2021 pridal/a Karolína Hrdá

oddelenie/zdravotník:

OUCH s JIS

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica Poprad, a.s.

 

Chtěla bych poděkovat všem sestřičkám a lékařům z JIS úrazové chirurgie nemocnice v Popradu, kde jsem strávila s natrženou slezinou pár prázdninových dní po úrazu na Solisku ve Vysokých Tatrách . Všichni na mě byli hodní a dobře se o mě starali. Už je mi dobře, prvního září můžu jít do školy. Ještě jednou děkuji já i rodiče Kája Hrdá.

28.08.2021 pridal/a Jakub Kiaba

mesto/obec:

Prievidza

 

Ďakujem za rýchle vybavenie a pomoc s papiermi.

27.08.2021 pridal/a Miriam Baluchova s rodinou

 

Chceme poďakovať za perfektnú zdravotnú starostlivosť
o mojeho manžela Petra B.

26.08.2021 pridal/a Ivana Čukanová

oddelenie/zdravotník:

Urologické oddelenie

 

Ďakujeme pánovi primárovi MUDr. Petrovi Čechovi za ústretivosť, nekonečnú trpezlivosť, odbornosť a flexibilitu. Veľmi si vážim jeho ľudský prístup a ochotu pomáhať a liečiť ľudí. Nekonečná vďaka.
Boris Beránek s mamou.

24.08.2021 pridal/a Patrícia Chudinová

 

Rada by som sa podelila o moju skúsenosť na gynekologicko-pôrodníckom oddelení v nemocnici Čadca. Som nesmierne rada, že som sa dobre rozhodla a išla rodiť práve sem. Od samotného príjmu na gynekologickej príjmovej ambulancii, cez oddelenie až po pôrodnú sálu pracujú profesionáli zdravotníci s veľkým srdcom, ochotou, ľudským a milým prístupom a nesmiernou trpezlivosťou. Týmto smerom by som sa chcela poďakovať všetkým sestričkám, pôrodným asistentkám, lekárkam a lekárom a aj nezdravotníckemu personálu za perfektnú starostlivosť o mňa a nášho čerstvo narodeného syna, celkový prístup, profesionalitu, ľudskosť, ochotu a milé a príjemné vystupovanie. Človek, by ani nepovedal, že pobyt v nemocnici môže byť taký príjemný. Ešte raz VÁM všetkým z celého srdca Ďakujem. :)

24.08.2021 pridal/a Anita Fördősová

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Milí zdravotnícki pracovníci a nezdravotnícky personál nemocnice,
chcela by som Vám poďakovať za Vašu obetu, výdrž a disciplinovanosť v ťažkých časoch ktoré boli aj pred Covidom-19 ale aj počas neho aj po ňom. Zachránili ste mnoho životov ktoré môžu teraz slobodne dýchať len vďaka Vám. Sama som študentka na strednej škole zdravotníckej a dúfam že pôjdem vo Vašich šľapajach a budem zachraňovať životy šľachetne a bez váhania.
Ešte raz ďakujem.

S pozdravom,
Anita Fördősová.

24.08.2021

oddelenie/zdravotník:

Jana Štefániková

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Rada by som sa podelila o moju skúsenosť na gynekologicko-pôrodníckej klinike v Trnave. Som veľmi rada, že som sa nakoniec rozhodla práve pre Trnavu. Rodila som tento rok v marci 2021 celkovo sa jednalo o môj prvý pôrod a bol to jeden krásny zážitok aj vďaka lekárom, sestričkám, personálu a celému tímu zdravotníkov cítila som sa ako na dovolenke . Aj počas pobytu na lôžku sa ku mne správali naozaj vysoko profesionálne, boli naozaj moc milí aj napriek tomu, že som mladá, čo sa mi často teda nestáva. Obzvlášť by som chcela poďakovať pani MUDr. Janke Štefánikovej takmer za bezbolestný pôrod bez poranenia a veľmi príjemné správanie ešte raz veľká vďaka.

23.08.2021 pridal/a Zuzana

oddelenie/zdravotník:

Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica s poliklinikou Brezno, n.o.

 

Z celeho srdca by som sa chcela podakovat panovi doktorovi Ivanovi Dubinymu za jeho starostlivost pocas celej doby mojho tehotenstva a tiez za poporodnu starostlivost, tak isto jeho zlatej a strasne sikovnej sestricke Renatke Kovacikovej, a velke Dakujem patri pani doktorke Laryse Sotoliuk ktora mi bola pri porode a odviedla naozaj super pracu. Uzastny personal a hlavne ludsky pristup doktorov a sestriciek. Dakujem.

23.08.2021

oddelenie/zdravotník:

Urgentný príjem FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Veľká vďaka posádke sanitky záchrannej zdravotnej služby, lekárovi a sestričke na traumatológii, ich kolegyni zabezpečujúcej prevoz na CT a röntgen, laborantom na CT a röntgene a lekárke a sestričke na očnom oddelení, ktorí mali popoludní a v noci zo 06. 08 na 07. 08. 2021 službu. Vyšetrenia a následne aj nejednoduché ošetrenie si vyžiadali niekoľkohodinový maratón, odchádzali sme však s pocitom, že pre našu maminu (ktorá je už vo vysokom veku), urobili všetko, čo bolo potrebné a poskytli nám zrozumiteľné informácie o tom, ako máme ďalej pri jej doliečovaní postupovať. Ďakujeme za profesionálny, trpezlivý a hlboko ľudský prístup.

20.08.2021 pridal/a Katarína Nováková

oddelenie/zdravotník:

Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica s poliklinikou Brezno, n.o.

 

Veľké poďakovanie patrí celému oddeleniu .rodila som som dva krát 2019 a 2020 dve krásne zdravé detičky .Chcem sa poďakovať pôrodnikom MUDr.Silvii Svinčiakovej za veľmi veľmi ludský prístup pred pôrodom aj počas pôrodu .Pôrodnym asistentkam za obetavosť ľudskosť a starostlivosť pred aj po pôrode aj počas hospitalizácie sestričkam za starostlivosť a tiež novorodeneckému oddeleniu za starostlivosť o detičky počas hospitalizácie . Ešte raz veľká veľká vďaka za všetko ❤️❤️❤️❤️
Radosť porodiť ❤️

18.08.2021 pridal/a Cynthia P.

oddelenie/zdravotník:

Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica s poliklinikou Brezno, n.o.

 

Ďakujem celému personálu na gynekológii počas hospitalizácie v tehotenstve a neskôr aj na pôrodnici. Všetkým sestričkam , hlavne najšikovnejšej pôrodnej sestričke. Ďalej pani primárke Mudr. Becovej,Mudr. Sotoljuk a pani doktorke Svinciakovej.

Radosť tam bola porodiť obe deti a ležať na oddeleniach🙏🏻

18.08.2021 pridal/a Ivana Šelestová

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica s poliklinikou Brezno, n.o.

 

Ďakujem celému kolektívu zamestnancov na oddelení za predpôrodnú starostlivosť, pôrodným asistentkám za profesionálny a ľudský prístup v čakacej miestnosti aj počas pôrodu a tiez popôrodnú prácu sestričkám a vrchnej sestre p. Uhrínovej za cenné rady. Za úspešne zvládnutý pôrod MUDr. I. Dubínymu a celkovú pred a popôrodnú starostlivosť, prístup a záujem MUDr. Silvii Svinčiakovej.

18.08.2021 pridal/a Adamusová

oddelenie/zdravotník:

Urgentný príjem 1. typu

 

Napriek množstvu prípadov, personál mimoriadne trpezlivý a milý.
Ďakujeme.
Pokračujte vo svojej práci pre nás ako doteraz.

18.08.2021 pridal/a Emília Vojtková

oddelenie/zdravotník:

Urgentný príjem

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica s poliklinikou Brezno, n.o.

 

Ďakujem MUDr. Oceĺovi Vladimírovi, ktorý mi 16.6.2021 naprával trieštivú zlomeninu pravej ruky, tiež všetkým zdravotníkom za citlivý a ĺudský prístup. Podarilo sa to a bez operácie dobre zrástlo. Ďakujem za Vašu pomoc a prajem mnoho úspechov v osobnom i pracovnom živote. S úctou a vďakou spokojná pacientka Emilia Vojtková

18.08.2021 pridal/a Márian Krajčík

oddelenie/zdravotník:

Neonatologická klinika

 

Veľmi príjemný kolektív, ako lekárov tak aj sestričiek. Ďakujeme za vašu prácu.

17.08.2021 pridal/a Denisa L.

oddelenie/zdravotník:

Všetci zdravotníci

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica s poliklinikou Brezno, n.o.

 

Aj ja sa pripájam k poďakovaniu celému personálu počas hospitalizácie a pôrodu ,prídem aj nabudúce .Super personál ,nerada to píšem ,ale radosť ležať tam !

16.08.2021

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Ďakujem za Vašu starostlivosť. Ste veľmi jemná, vnímavá a povzbudzujúca osoba. Taký anjel. Nech Vám to vydrží. Aj kvôli Vám je toto miesto také super. ĎAKUJEM.

16.08.2021 pridal/a Žilková

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Ďakujem celému personálu Oddelenia šestonedelia a prajem ešte veľa spokojných pacientok. Vidno, že Vás práca baví.

16.08.2021 pridal/a S.Motlová

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Dobrý deň,
chcela by som poslať veľkú pochvalu a obrovské ĎAKUJEM celému tímu doktorov a sestričiek na detskom odd. v Pov. Bystrici za ukážkovú starostlivosť o nášho 12-mesačného syna Martina.
Veľmi si cením predovšetkým ľudský prístup, ochotu podrobne vysvetliť rodičovi - laikovi detailné informácie o zdravotnom stave dieťaťa a o postupoch jeho liečby, taktiež empatiu, trpezlivosť a odbornosť.
Obzvlášť ďakujem pani doktorke Mirke Chudáčikovej a p. sestričke Lenke Vallovej, ktoré si s nami "užili" najviac... Majú "železné" nervy a super prístup!👍🌻
Môj veľký obdiv má aj pani sestrička ZDENA ŠARADINOVÁ, ktorá sa o detských pacientov stará naozaj NADŠTANDARDNE milo a ochotne, a vidieť, že svoju prácu berie skôr ako poslanie. Ste úžasný človek na správnom mieste! 👏🌷
Ešte raz veľmi pekne ďakujeme VŠETKÝM a prajeme Vám pevné zdravie, veľa energie, optimizmu a síl pri Vašej práci.
S priateľským pozdravom
S. Motlová a syn Martinko

16.08.2021

oddelenie/zdravotník:

Božena Drinková

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Ďakujem veľmi pekne ako ste sa o mňa postarali. Ste profesionálna a mne ste pripomenuli moju p. v. zo ZŠ, učila ma výtvarnú výchovu. Ste super aj Váš prístup. ĎAKUJEM a prajem Vám všetko najlepšie.