Poďakovania

spolu 9974

 
vyhľadaj zdravotnícke zariadenie

03.10.2023 pridal/a Roman Pták

oddelenie/zdravotník:

MUDr. Serhii Vitchenko

 

Chcem sa poďakovať pánovi doktorovi Vitchenkovi a celému tímu Centrálnej JIS-ky v Starej Ľubovni za vynikajúcu starostlivosť o moju maminu Moniku Ptákovú. Oceňujem ľudský a profesionálny prístup. Ďakuje Vám celá naša rodina.

02.10.2023 pridal/a Kristína

oddelenie/zdravotník:

Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

 

Dobrý deň. Touto cestou by som sa chcela poďakovať Pani primárke Zuzke Bakovej a doktorovi Moksovi za rýchly a profesionálny prístup v deň môjho pôrodu. Pôrod bol predčasný, kvôli abrubcii placenty..každá sekunda cenná. Vďaka pohotovosti pani primárky, doktora Moksu a taktiež ostatných prítomných doktorov a sestričiek sa nám narodilo 5.9.2023 zdravé,krásne dievčatko. Plánovaný bol cisársky rez v Partizánskom, o mesiac neskôr.. A práve vo vašej nemocnici, mne a dcérke zachránili život, za čo im budem navždy vďačná.

S pozdravom Kristína

01.10.2023 pridal/a Horňák

 

Pán primár Fridrich a pán zástupca primára Gočár majú veľké šťastie, že pod nimi pracuje slečna Kristínka Molnáriová - vedúca vo výkonoch TAVI. Spravila nám perfektnú edukáciu o danom výkone výmeny chorej aortálnej chlopne cez nohu, ktorý mamu čakal a bola nám k dispozícii pred, počas a po hospitalizácii. Vždy milo a s úsmevom odpovedala na naše otázky a pomáhala riešiť problémy. Aj napriek nervozite mamy komunikovala slušne a vtipkovala s ňou. Dodávala nám istotu, že všetko dobre dopadne. Patrí jej veľké ďakujem! Je anjel na oddelení.
Poďakovanie patrí aj lekárom, ktorí mamu operovali.
Som rád, že slovenské zdravotníctvo má ešte takýchto perfektných ľudí vo svojich rádoch. Bodaj by takých ľudí bolo viac.

01.10.2023 pridal/a Oliver Fejczo

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Detská fakultná nemocnica Košice

 

Chcem sa veľmi pekne poďakovať MUDr. Réka Juhász aj jej fantastickým sestričkám za veľmi milé, vľúdne, vysokoprofesionálne správanie pri mojom, dnešnom vyšetrení.

30.09.2023 pridal/a Katka Ižová

oddelenie/zdravotník:

Viktória Štefánikova

zdravotnícke zariadenie:

Detská fakultná nemocnica Košice

 

Ďakujeme za spríjemnenie "pobytu" priateľským slovom, milým úsmevom a samozrejme odborným prístupom. Damián a Katka

30.09.2023

oddelenie/zdravotník:

Urológia

 

Ďakujem za stálu a kvalifikovanú a tiež príjemnú starostlivosť. Prajem veľa pracovných a osobných úspechov.

30.09.2023 pridal/a Michaela

 

Ďakujem za veľmi dobrú starostlivosť pre môjho syna, ktorý bol na vyberaní nosných mandlí.Doktori aj sestričky sú úžasní a milí. Bála som sa ako to syn zvládne, ale vďaka nim to skvelo prebehlo.

29.09.2023 pridal/a Samuela Belejová

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Univerzitná nemocnica Martin

 

Chcela by som sa poďakovať celému tímu zdravotníkov kožnej kliniky. Veľmi milo ma prekvapil prístup všetkých sestričiek, doktorov, sanitárok a celého personálu kliniky, ktorí sa o mňa starali vždy usmiatí, láskaví a ochotní. ĎAKUJEM :)

29.09.2023

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Univerzitná nemocnica Martin

 

OCCH - ďakujem za staroslivosť celému personálu. Všetci bez výnimky boli milí, ochotní, ústretoví a veľmi ľudskí ♥️

28.09.2023 pridal/a Jan Valko

oddelenie/zdravotník:

Chirurgické oddelenie

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica s poliklinikou, n.o. Revúca

 

Ďakujem všetkým ako sa starajú o moju mamu Ďakujem

28.09.2023 pridal/a Lucia Lušťoňová

oddelenie/zdravotník:

Karin Molnárová

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Ďakujem veľmi pekne pani doktorke MUDr. Karin Molnárovej za profesionálne, ľudské a naozaj rýchle riešenie môjho problému. Pani doktorka je veľmi milá, zdvorilá, trpezlivá a empatická. Veľká vďaka! Odporúčam ju všetkým!

27.09.2023 pridal/a P.Elworthy

oddelenie/zdravotník:

Interné oddelenie

 

Pochvala a poďakovanie patrí personálu v NsP Bojnice, Interné oddelenie, 1. poschodie.

Chcela som poďakovať všetkým sestričkám a lekárom za ich čas, námahu, solídnu prácu, profesionalitu a skvelú starostlivosť, ktorú venovali môjmu otcovi (Pan Hrnciar) počas jeho hospitalizácie na Vašom oddelení.

Osobitné poďakovanie patrí pánovi primárovi Mudr. Pavlovi Majdákovi a všetkým lekárom, sestrám a sanitárom vykonávajúcim službu (5.5.-13.5.2023).

Špeciálne uznanie a veľké poďakovanie za jej náročnú prácu, láskavosť a súcit patrí sanitárke pre interné oddelenie pani "Zuzane Kelebercovej Halaškovej"

Všetkým prajeme veľa zdravia, úspechov, nadšenia a spokojných pacientov.

S veľkou vďakou :)

Rodina pána Hrnciara

27.09.2023 pridal/a Miroslava Gubricka

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať celému personálu oddelenia traumatológie . Syn mal ťažký úraz hlavy , a od prvého dňa až po posledný deň mu bola poskytnutá maximálna starostlivosť, ústretovosť a empatia. Prístupom ste nám *zlepšili * pobyt v nemocnici , bolo to menej stresujúce a za to Vám všetkým patrí veľké ďakujem . Lekári , sestričky , sanitári , naozaj veľká vďaka !

26.09.2023 pridal/a Marián Hanko

oddelenie/zdravotník:

Oddelenie úrazovej chirurgie a JIS

 

Nikdy by som si nepomyslel, že sa ocitnem na tomto oddelení, ale ako sa hovorí: "Keď chceš Boha rozosmiať, povedz mu o svojich plánoch. Aj mňa zavial na toto odelenie, ale nie vietor, ale zlomeniny rebier. Možno to tak malo byť. Tak som mohol spoznať množstvo úžasných lekárov a sestier, ktorí sa o mňa postarali.
P. S. Budúce stretnutia už dúfam len v cukrárni, nie na oddelení.
VEĽKÁ VĎAKA!

26.09.2023 pridal/a Vojtěch Špaček

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Univerzitná nemocnica Martin

 

Obrovské poděkování Kožnímu oddělení, kde jsem byl více jak týden hospitalizovaný. Péče byla nadstandardní, naprosto úžasná paní doktorka, která mě o všem pravidelně informovala a personál lůžkového oddělení kožní kliniky byl prostě fantastický! 1*!! Skvěle se postarali a ještě jsme měli legraci, takže i díky tomu jsem se uzdravil daleko rychleji. Jsem samozřejmě rád, že už jdu dnes domů, ale pomalu bych i řekl, že jsem si pobyt zde užil :-) Velmi pěkně děkuji za všechno

26.09.2023 pridal/a Monika Tóthová

oddelenie/zdravotník:

Detské oddelenie

 

Chcela by som sa poďakovať detskému oddeleniu ako sa prikladne starali o synčeka aj napriek tomu že je autista boli milí, ústretoví, profesionálni. Ďakujeme ešte raz všetkým

22.09.2023 pridal/a Jana

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Univerzitná nemocnica Martin

 

Chcem sa poďakovať hlavne kožné lôžkove oddelenie.
Ďakujem 😉 zdravotným sestrám, bratovi, celému personálu,pani primárke, pani doktorke ( Tánička sa volá 🙂
- ochotní, milí, a hlavne vždy usmiati.

20.09.2023 pridal/a Pavel Tamaši JUDr.

oddelenie/zdravotník:

Liečebňa dlhodobo chorých

 

Na oddelenie LDCH 2.B som bol preložený z Interného oddelenia. Môj zdravotný stav v čase preloženia nebol na takej úrovni, aby som mohol povedať, že som vyliečený. Po preložení sa postupne začal zlepšovať vďaka starostlivosti a úsiliu personálu na tomto oddelení. Mal som možnosť stretnúťtu veľmi ochotný a profesionálne pracujúci personál na čele s pani primárkou, ošetrujúcimi lekármi, zdravotnými sestrami na čele s pani vrchnou a staničnou sestrou, ako aj ostatným zdravotníckym personálom. Vďaka všetkým dnes možno povedať, že majú rozhodujúcu zásluhu na mojom výraznom zlepšení zdravotného stavu.

20.09.2023 pridal/a Jaroslav Mikuláš

oddelenie/zdravotník:

Liečebňa dlhodobo chorých

 

Za všestrannú starostlivosť sestričkám a personálu. Príjemné ubytovanie a čistota, to si vážim.Ďakujem!

20.09.2023 pridal/a Zajacová

oddelenie/zdravotník:

Klinická a radiačná onkológia

 

Srdečne ďakujem za starostlivosť všetkým zdravotným sestrám, ošetrovateľkám, lekárom, pani primárke, zástupcovi za veľmi dobrú starostlivosť o všetkých pacientov. Veľká vďaka

20.09.2023 pridal/a Alena Pajtášová

oddelenie/zdravotník:

Klinická a radiačná onkológia

 

Moja veľká vďaka patrí všetkým zamestnancom onko-oddelenia 3, najmä ošetrujúcej lekárke MUDr. Bičanovej, za profesionálny, ale aj ľudský prístup, zdravotníkovi Jakubovi Hanuliakovi, ktorý mi podával prvú chemoterapiu a všetko mi podrobne vysvetľoval... EŠTE RAZ ĎAKUJEM!

20.09.2023 pridal/a Alena Miklašová

oddelenie/zdravotník:

Jana Kubíncová

 

Pracujem ako sestra na očnej ambulancii a chcela by som sa touto cestou veľmi pekne a z celého srdca poďakovať za starostlivosť o mňa ako onkologickú pacientku MUDr. Thomkovej a sestričke Janke Kubincovej. Aj vďaka ich opatere môžem už 6. rok žiť plnohodnotný rodinný aj pracovný život. Prajem im veľa zdravia a sily, spokojnosti.

19.09.2023 pridal/a Andrea Szente

oddelenie/zdravotník:

Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

 

Vážený pán riaditeľ, vážené vedenie Nemocnice s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach. Dovoľte, aby sme sa spolu s manželom touto cestou čo najsrdečnejšie poďakovali za starostlivosť a perfektne odvedený pôrod vo vašej nemocnici.
Naša vďaka patrí pani primárke Bakovej za jej úžasný ľudský a citlivý prístup v každej situácii, za ústretovosť, odbornosť a profesionalitu, ktorými disponuje. Pani primárka zodpovedne zvažuje všetky riziká, koná rozhodne a dáva tak mamičke aj dieťaťu pocit istoty a spokojnosti. Ďakujeme rovnako aj celému jej šikovnému tímu na pôrodnej sále, za usmievavý a milý personál v ambulancii a aj na oddeleniach. V tomto tíme sa nachádza množstvo zanietených zamestnancov, ktorých práca skutočne baví a napĺňa. Vďaka za nich!
V bojnickej nemocnici sme zažili obrovský benefit v podobe bondingu po pôrode vedenom sekciou, kedy mi bábätko bolo priložené ku tvári a mohla som tak aj napriek cisárskemu rezu zažiť neopakovateľný pocit začiatku materstva. Ďalej bolo bábätko priložené na hruď kontaktom koža na kožu aj môjmu manželovi, čo zanechalo v ňom veľmi silné dojmy. Z celého pôrodu si odnášame jeden krásny a neopakovateľný zážitok. Na pôrodnej sále vládla uvoľnená a priateľská atmosféra, zároveň však zodpovedný a bezchybný prístup. Veľmi príjemne na mňa pôsobila osôbka, ktorá ma celým pôrodom sprevádzala, hladkala po ruke, trpezlivo vysvetľovala postup, čo sa bude diať a držala ma, keď mi bola podávaná anestézia. Ďalší obrovský benefit vnímam v práci laktačnej poradkyne Paťky na oddelení šestonedelia, ktorá je mamičke oporou v ťažkých začiatkoch dojčenia a prispieva k jej sebavedomiu pri zrode matky ako takej. S laktačnou poradkyňou je možné sa stretávať aj po prepustení z nemocnice a sprevádza tak ďalej mamičku na jej ceste úvodom materstva. Ďakujem taktiež za predpôrodnú prípravu v podobe cvičení, ktoré s elánom v nemocnici vedie pani Nováková a za cenné rady v starostlivosti o bábätko pani Kasalovej. O modernizácii oddelení svedčia aj výhody v podobe elektrickej polohovateľnej postele, ktorú som ako mamička po sekcii veľmi využila pri vstávaní z postele, výhodou sú aj polohovateľné postieľky pre bábätká, monitory dychu a moderne prerobené priestory na oddelení šestonedelia.
Ešte raz jedno veľké Ďakujeme celému tímu, ktorý sa o nás staral. Výber bojnickej nemocnice bol tou správnou voľbou.
S úctou a vďakou,
Andrea a Michal Szente s dcérou Nadine

19.09.2023 pridal/a Zlatka

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Chcela by som poďakovať celému personálu Gynekologicko-pôrodníckej kliniky v DNsP v Dolnom Kubíne za skvelý prístup ako po profesionálnej , tak aj ľudskej stránke počas mojej hospitalizácie .Ďakujem a želám veľa úspechov . Zlatka

19.09.2023 pridal/a Lucia Juhaniaková

oddelenie/zdravotník:

Hematologická ambulancia

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica s poliklinikou Brezno, n.o.

 

Ďakujem pani doktorke Latinákovej a sestričke Sidónii Šándorovej za profesionálny, príjemný a ľudský prístup.

19.09.2023 pridal/a Oľga Kravčáková

oddelenie/zdravotník:

Liečebňa dlhodobo chorých

 

Ďakujem všetkým zdravotníkom LDCH 2.B oddelenia za obetavý, trpezlivý a humorom ladený prístup ku nám "manierovým" pacientom.
P.S. Prebalujete zadky, ale voniate láskou!

19.09.2023 pridal/a Mária Chobotová

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Strašne by som sa chcela poďakovať za dobrú starostlivosť o môj zdravotný stav. Veď ani som nevedela, kedy som sa ocitla na oddelení. Veľmi dobrý kolektív, len málo ľudí vie o tom, akých máme skutočne dobrých lekárov a sestričiek. Za to im patrí poďakovanie.

19.09.2023 pridal/a Petra Pávová

oddelenie/zdravotník:

Liečebňa dlhodobo chorých

 

Veľmi pekne ďakujem za príkladnú starostlivosť. Odd. LDCH sa pre pacientov stáva druhým domovom, ľudia sú odkázaní častokrát na pomoc. Úsmev, milé slovo, či drobná pomoc pacientom im tento pobyt vždy spríjemní. Môj otec túto "radosť" dostával a ťažkú prácu personálu oceňuje a veľmi si ju váži. Ďakujeme vám všetkým!

19.09.2023 pridal/a Darina Pastorková

 

Ďakujem p. primárke, lekárom, lekárkam, všetkým sestričkám, sanitárkam, upratovačkám za ich starostlivosť, opateru, trpezlivosť počas môjho pobytu. Veľká vďaka patrí aj všetkým fyzioterapeutom za ich pomoc, rozhýbať a dať do poriadku svalstvo, za ich rady, ako sa mám snažiť cvičiť aj po návrate domov.

19.09.2023 pridal/a Richard Nemeček, Ing.

oddelenie/zdravotník:

Chirurgia

 

Ďakujem za príkladnú starostlivosť, ľudský prístup a úsmev.

19.09.2023

oddelenie/zdravotník:

Liečebňa dlhodobo chorých

 

Bol som spokojný s hospitalizáciou. Ďakujem celému kolektívu za príkladnú starostlivosť.

19.09.2023 pridal/a Peter Martikán

oddelenie/zdravotník:

Úrazová chirurgia

 

Veľmi som bol spokojný so starostlivosťou, prístupom lekárov, sestier a ostatného personálu. Prístup na oddelení, kde som ležal po operácii, bol na vysokej úrovni.. Takisto aj pri kontrolách v ambulancii.

19.09.2023 pridal/a Jozef Šutara

oddelenie/zdravotník:

Klinická a radiačná onkológia

 

Touto cestou by som chcel poďakovať primárke onkologického oddelenia p. MUDr. Dagmar Sudekovej za jej profesionálny prístup a liečbu mojej manželky Anny Šutarovej a sestričkám z prízemia a 1. poschodia onkológie za ich prístup a ochotu a prácu, ktorú vykonávajú, aj starostlivosť o pacientov.

19.09.2023 pridal/a Emília Gazdíková

oddelenie/zdravotník:

Neurológia

 

Ďakujem za záchranu života.
Ďakujem za milý a prívetivý prístup.
S veľkou úctou Ďakujem!

19.09.2023 pridal/a Margita Mehešová

oddelenie/zdravotník:

Liečebňa dlhodobo chorých

 

Na vašom oddelení som strávila dva týždne. Absolvovala som výmenu bedrového kĺbu na ortopedickom oddelení, následne pobyt na rehabilitačnom oddelení. Na doliečenie svojich problémov som prešla k vám. Tu som sa stretla s vľúdnym prijatím a od prvej chvíle s profesionálno - priateľským prostredím. Všetky zložky starostlivosti o pacientov sa vzájomne dopĺňali. Vaši pracovníci od lekárov, hlavnej sestry, sestričiek, fyzioterapeutov, sanitárky i upratovačky pôsobili na mňa ucelene a samozrejme priateľsky povzbudzujúco. Cítila som tu "človečinu" v prístupe, oslovení, ochote vyhovieť pacientovi.
Prajem Vám, aby Vám slúžilo zdravie v tomto ťažkom a tak potrebnom povolaní. Prijmite moje slová vďaky pre vás ako povzbudenie do mnohých ďalších dní! Ďakujem

18.09.2023 pridal/a Zlatka Mišudíková

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať celému tímu Gynekologicko-pôrodnického oddelenia, za neskutočne ľudský prístup, profesionalitu. Tiež by som sa chcela poďakovať zdravotným sestrám za ich láskavé a milé zaobchádzanie so mnou. Veľmi pekne ďakujem ❤️

18.09.2023 pridal/a Barbora Hajašová

 

Dobrý podvečer , dnes som strávila celý deň oddelení JZS, Ďakujem.
Krásne nové čistučké oddelenie s milým ochotnými usmiatym personálom.
Chvíľami som mala pocit že nie som na Slovensku.

18.09.2023 pridal/a Barbora Hajašová

oddelenie/zdravotník:

Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

 

Rada by som z celého srdca poďakovala kolektívu Gyn oddelenia, najmä p primárke MUDr Bakovej za profesionalitu , ľudskosť a v neposlednom rade komunikáciu.
Bola som vopred o všetkom informovaná , p primárka mala čas zodpovedať moje otázky.
Ďakujem ešte raz veľmi pekne , som šťastná že v Bojnickej nemocnici máme šikovných ľudí, ktorých baví práca. Hajašová B

18.09.2023 pridal/a K.L.

 

Touto cestou by som sa chcela veľmi pekne poďakovať celému oddeleniu OAKS a OP salám , hlavne MUDr. Margitfalvimu za príkladnú starostlivosť počas môjho pobytu v nemocnici.

18.09.2023 pridal/a Eva

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Dobrý deň

Týmto by som sa veľmi rada poďakovala personálu urgentneho prijímu v Bojniciach od pána na recepcii cez triediacu ambulanciu az po pani doktorku v ambulancii traumatológie kde dnes ochotne ošetrili môjho malého syna po úraze.
Napriek veľkému náporu pacientov sme sa stretli s ochotou, porozumením a ľudskosťou.

Veľmi si to vážime.

S pozdravom

Eva Rečlová

18.09.2023 pridal/a Michalisková

oddelenie/zdravotník:

Interné oddelenie I. a JIS

 

POĎAKOVANIE.
Touto cestou sa chceme poďakovať kolektívu lekárov interného oddelenia 1.B pod vedením p. primára Vladimíra Lariša, vedúcej sestre pani Strýčkovej, ošetrujúcim lekárom MUDr. Kapľavkovej a MUDr. Kubištelovi, celému kolektívu zdravotných sestier, sanitárok, pomocnému zdravotníckemu personálu.
Veľká vďaka za profesionálny a ľudský prístup, za všetku starostlivosť o manžela, otca a dedka Jána.
Vďačná rod. Michaliskova

18.09.2023 pridal/a Susie Caorle

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

 

Chcem sa veľmi pekne poďakovať MUDr. Mgr. Galgánkovej MBA, MUDr. Galgánkovi MBA, celému neurologickému oddeleniu pod vedením MUDr. Bobeka, všetkým lekárom, lekárkam, sestrám na JIS aj na oddelení i bratovi Filipovi a rehabilitačnej sestre Janke za starostlivosť počas hospitalizácie môjho manžela.

17.09.2023 pridal/a Ing.Rudolf LIsý

oddelenie/zdravotník:

Chirurgické oddelenie

 

Bol som hospitalizovaný v nemocnici Bojnice na oddeleni chirurgie E. Chcem aj touto cestou poďakovať kolektívu chirurgie pod vedením prímara MUDr. Velicky a zástupca prímara MUDr. Tuchyňa a sestričky a celý personál, prímarke OAIM MUDr. Šramková za ich obetavú prácu sľudským prístupom k nám pacientom. Srdečne Vám všetkým ďakujem. S pozdravom Ing. Rudolf Lisý - Váš pacient.

17.09.2023 pridal/a Jašurková Zuzana

 

Dobrý deň, chcela by som sa zo srdca poďakovať za starostlivosť počas hospitalizácie v tehotenstve a potom počas plánovaného pôrodu. Ďakujem MUDr. Kováčovi, MUDr. Bielikovej, vedúcej sestre, ale tiež všetkým sestrám a lekárom gyneologocko-pôrodníckeho oddelenia pod vedením pána primára. Stretla som sa s odbornosťou, profesionalitou a zároveň empatickým prístupom. Vrátila som sa na toto oddelenie po 10tich rokoch a môžem len konštatovať, že úroveň stúpla vo všetkých smeroch. Ďakujem Vám za všetko!
Zuzana Jašurková

15.09.2023 pridal/a Zdenka

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Univerzitná nemocnica Martin

 

Z celého srdca by som chcela poďakovať celému personálu Gynekologicko-pôrodníckemu oddeleniu 6/3 v Univerzitnej nemocnici Martin, všetkým lekárom /lekárkam , všetkým sestričkam a osetrovatelkam za nesmierne milý prístup , starostlivosť , profesionalitu a veľkú ochotu pomôcť . Naozaj ukážkové oddelenie ako sa dá chovať k pacientom.Veľké ďakujem všetkým .Želám všetko dobre . Zdenka

15.09.2023 pridal/a Anna Ilenčíková

oddelenie/zdravotník:

Oddelenie dlhodobo chorých

 

Srdečné poďakovanie pani primárke a celému ošetrujúcemu personálu Oddelenia dlhodobo chorých za skvelú starostlivosť o našu mamu. Vďaka úzkej spolupráci a promptnému reagovaniu na všetky naše požiadavky sa nám ju v krátkom čase podarilo umiestniť do špecializovaného zariadenia. Navyše, vďaka aj za zabezpečenie prevozu, veľmi nám to uľahčilo celú situáciu.

15.09.2023 pridal/a Ľubomíra Horváthová

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Detská fakultná nemocnica Košice

 

Moja vďaka patrí zdravotníkom z oddelenia detskej chirurgie, sestričkám, ktoré sa stále usmievali, ktoré nerobili rozdiel medzi Rómom a Nerómom, ktoré by som nazvala Anjelmi.
Ešte raz veľká vďaka.

Samozrejme Primár oddelenia , veľmi ľudský prístup, odľahčoval situáciu humorom.
A v neposlednej rade MUDr. Popovič, tento lekár operoval mojej dcérke obojstrannú herniu. Milý, usmievavý lekár a Samozrejme veľký odborník.

14.09.2023 pridal/a Anonym

 

Dobrý deň. 8.9.2023 som na svet priviedla svoje bábätko, v UNLP v Košiciach , Pasteurova 43.
Žiaľ, pár hodín pred tým ,ako som porodila, som v nemocnici dostala úzkosť a panicky atak. V kombinácii s pôrodnými bolesťami to teda nebola žiadna sranda . Chcem sa preto velmi pekne poďakovať MUDr Priam ,ktorej som sa zdôverila ,so svojím problémom a velmi ľudsky,milo a hlavne urgentne riešila môj problém. Za pár minút ma navštívila pani doktorka z psychiatrie, venovala mi pár minút svojho času a porozprávali sme sa . Už po rozhovore s ňou ,nakoľko rozumela, čím si prechádzam mi bolo lepšie, ukľudnila a povzbudila ma a moja hlava sa už pozerala na všetko pozitívnejšie. Ďalej sa chcem poďakovať, pánovi doktorovi Linkeschovi ,ktorý sa stále zastavil a a s úsmevom na tvári mi pripomenenul,že som silná a všetko zvládnem. Ani nevie, ako veľmi mi jeho slová pomohli .
Poďakovanie patrí aj MUDr. Varga a MUDr. Bargerova ,ktorí si tiež všimli ,že sa niečo deje a snažili sa ako vedeli,odľahčiť atmosféru.
V neposlednom rade, veľká vďaka aj MUDr. Sedliak ml. ktorý priviedol moju dcéru na svet :)
Pôrod bol v konečnom dôsledku krásny, rýchly a všetko dopadlo najlepšie ako mohlo.
Vďaka patrí aj všetkým sestričkam zo 4. a 5. poschodia, pred ktorými klobúk dole . Ich povolenie je krásne ale tiež veľmi náročné .
Týmto chcem ešte raz poďakovať za možnosť 2. krát rodiť v tejto nemocnici, kde sa mi potvrdilo ,že tu pracujú skvelí lekári a odborníci vo svojom povolaní.

14.09.2023 pridal/a Milan Bulla

oddelenie/zdravotník:

Hematologické oddelenie

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica s poliklinikou Brezno, n.o.

 

Ďakujem za rýchle, profesionálne vyšetrenie MUDr. Maruškovou, ako aj úžasný prístup sestričky!
Veľká vďaka!

11.09.2023 pridal/a Marián Tužinský

oddelenie/zdravotník:

Oddelenie kardiochirurgie

 

Chcem sa veľmi pekne poďakovať oddeleniu kardiochirurgie 1 za starostlivosť počas mojej hospitalizácie. Všetci zdravotníci sú vždy milí, ochotní a pomáhajú pacientom skrátiť dlhé chvíle počas hospitalizácie. Zároveň ďakujem môjmu ošetrujúcemu lekárovi MUDr. Frindtovi a taktiež ošetrujúcemu kardiochirurgovi MUDr. Domonkosovi za profesionálny, individuálny a ľudský prístup. Ste super ! 👍