Poďakovania ( spolu 7772 )

 
vyhľadaj zdravotnícke zariadenie

21.12.2020 pridal/a Alexandra Lukáčová

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Dobrý deň,
Prvá časť sa týka pôrodu vo Vašej nemocnici - aj keď samotný pôrod a následný strach o našu dcéru neprebehol presne podľa mojich predstáv. To, že som sa rozhodla pre pôrod práve v trnavskej nemocnici patrí medzi najlepšie rozhodnutie, ktoré som mohla spraviť. Starostlivosť, či už na rizikovom oddelení, pôrodom boxe, sále, jiske, novorodeneckom oddelení a oddelení šestonedelia bola pre mňa a pre moju dcérku tá najlepšia akú sme mohli dostať. Napriek tomu, že pôrod skončil akútnou sekciou, v závere som nemala vôbec strach, aj vďaka doktorovi Bučkovi, ktorý nám všetko v pokoji a bez stresu vysvetlil a príkladne sa o nás postaral (aj po samotnom pôrode). Veľmi rada by som aj menovite poďakovala každej sestričke, ktorá sa o nás starala, ale žiaľ toľko mien som si nezapamätala. Naozaj som sa u Vás cítila dobre - už počas prípravy na pôrod a samotného pôrodu ku mne sestričky a pôrodné asistentky pristupovali s dôstojnosťou, vysokou profesionalitou a pozitívnou náladou. Veľká vďaka z mojej strany určite patrí vedúcej pôrodnej asistentke Soni Muzikovej a jej tímu za ich príkladnú starostlivosť počas celého dňa pôrodu a vedúcej sestre Ivete Rýzkovej a jej tímu, ktorí sa starali o našu dcérku - ani na sekundu som nepochybovala, že naša malinká je v tých najlepších rukách a dostáva len tú najlepšiu starostlivosť. Vďaka Vám sme s manželom odchádzali z pôrodnice so zdravým dievčatkom a myslím, že v tých chvíľach pre rodiča nič dôležitejšie neexistuje.

S tým, že budem pokračovať aj touto druhou časťou som nepočítala a teda dúfam, že je to naša prvá a posledná skúsenosť, ale zase sa mi potvrdilo, že trnavská nemocnica bola najlepšia voľba. Dcérka bola nečakane hospitalizovaná na pediatrickej klinike. Budem sa opakovať, ale zase sme sa stretli s obrovskou profesionalitou, empatiou a pozitívnym naladením. Veľmi by som sa chcela poďakovať pani doktorkám Zvolenskej, Polákovej a Vadovičovej za ich profesionalitu, ľudskosť a milý prístup k našej dcérke. Ani na chvíľu som nepochybovala, že naša dcérka je v tých najlepších rukách a dostáva tú najlepšiu starostlivosť. Zároveň by som sa chcela poďakovať tímu vedúcej sestry Nadeždy Rendekovej - pri malinkej sa vystriedalo viacero skvelých sestričiek, z ktorých bol cítiť iba záujem čo najrýchlejšie malinkej pomôcť, aby sa jej zdravie vrátilo.
Na záver by som možno chcela byť trochu osobnejšia - aj keď verím, že toto je nadlho dopredu naša posledná skúsenosť s hospitalizáciou v nemocnici a keby nebola situácia s korona vírusom taká aká je, najradšej by som každej sestričke na pediatrickej klinike, ktorá sa o malinkú starala, osobne poďakovala a poriadne ich vyobíjmala. Vďaka Vám všetkým si znova odnášame domov zdravé dieťa a ani po 5 mesiacoch od pôrodu pre nás ako rodičov nie je nič dôležitejšie.

Ďakujeme Vám.

Alexandra Petrík