Poďakovania ( spolu 7908 )

 
vyhľadaj zdravotnícke zariadenie

22.02.2021 pridal/a PaedDr. Beáta Pácalová

oddelenie/zdravotník:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Dobrý večer, pán riaditeľ, pán JUDr. Vladislav Šrojta!

Dovoľte mi podeliť sa s Vami s mojou dnešnou skúsenosťou vo Vašej FN.

Dnes, 18. 02. 2021 o 9,07 hod., som mala u Vás termín očkovania proti Covidu v časti č.2.
Priznám sa, nebolo mi všetko jedno, pretože ako som počúvala správy televízii, v istej nemocnici, ľudia čakali doslova 3-4 hodiny vonku (bola ešte väčšia zima ako dnes), bez vody, bez toalety. A ja som ešte musela cestovať vyše hodiny k Vám do Trnavy.
A potom prišlo príjemné prekvapenie: žiadne dlhé rady, načasovanie termínov bolo v poriadku, žiadny stres počas celého očkovania.
Hneď vo dverách mladé 3-4 zdravotníčky a mladý pán nás usmerňovali podľa časenky, žiadne predbiehanie!!!, vysvetlili aj dvakrát ako čo treba na tlačive vyplniť, kam sa máme posunúť. Bez stresu a napätia. Samozrejme k dispozícii bola dezinfekcia i pripravené perá, tlačivá s podložkou.
Potom som prešla do Registrácie, kde zdravotníci boli tak isto milí, ochotní, zopakovali čo a ako, a potom som sa posunula k samotnému očkovaniu - čo bolo tiež bez problémov.

Kým som sa spamätala, všetko bolo vybavené, preukaz a potvrdenie odovzdané, poučená a zaočkovaná som vyšla na chodbu a čakala povinných 15 minút. Podotýkam, nikde žiadna tlačenica, dostatok miesta a vzduchu na chodbe aj v ordináciách.

Chcem sa poďakovať nielen za očkovanie, ale za celú organizáciu a chod tejto aktivity zdravotníkov, ktorý bol ukážkový iste nielen pre starších, možno viac netrpezlivých pedagógov.
PaedDr. Beáta Pácalová
Gymnázium L. Dúbravu Dun. Streda

PS:
Mojím heslom je: Zlo sa väčšinou okamžite hlási a prečo sa má šetriť pochvalou?