Poďakovania ( spolu 8785 )

 
vyhľadaj zdravotnícke zariadenie

13.10.2021 pridal/a Petra Grežová

oddelenie/zdravotník:

Marek Bučko

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Chcela by som sa podeliť o moju skúsenosť, ktorú som mohla zažiť minulý týždeň v nemocnici na Gynekologicko - pôrodníckom oddelení.
Do nemocnice som prichádzala trochu s obavami aké to bude a ako to všetko zvládneme. Bolo neskoro v noci a aj napriek tomu na príjme som stretla milí personál, ktorí ma s úsmevom previedol a vysvetlil čo bude nasledovať.
Pôrod bol miestami náročný ale predovšetkým úžasný. Pôrodné asistentky si zaslúžia veľkú pochvalu. Ich profesionalita, ľudskosť i milé slová mi pomohli prejsť tie najťažšie chvíle pôrodu a aj vďaka nim som to zvládla.
Za samotný pôrod bez komlikácii som vďačná pánovi doktorovi MUDr. Bučkovi, vďaka ktorému bol pôrod nezabudnuteľným a krásnym zážitkom. Jeho profesionalita, príjemná komunikácia a ľudský prístup je neoceniteľný, človek sa s tým nestretáva každý deň. Pri pôrode mi všetko vysvetlil čo a ako mám rodiť, čo nasleduje a aj podporil. Celý pôrod bol vďaka tomu rýchly a všetko nechal plynúť prirodzenou cestou. Pri ďalšom pôrode nebudeme váhať pri výbere lekára.
Veľká vďaka a pochvala patrí aj sestričkám a lekárom na novorodeneckom oddelení i na oddelení šestonedelia.
Všetci boli veľmi milí, ústretoví, empatickí a hlavne nápomocní vo všetkom čo sme potrebovali pri zotavovaní. Vždy s radosťou zodpovedali moje otázky ohľadom starostlivosti o bábätko. Veľmi oceňujem, že sa naozaj zaujímali o môj i našej malinkej zdravotný stav a pomohli vyriešiť menšie komplikácie.
Čo sa týka nemocnie ako takej, priestory boli vždy čisté, často sa upratovalo. Izby sú priestranné a komfortné. Veľkým pozitívom bolo, že na izbe sú len dve mamičky. Jediné take malé negatívum vnímam to, že na izbách sme mali dosť teplo, už sa kúrilo ale vďaka vetraniu sa to dalo vydržať. Jedlo bolo v rámci možnosti celkom dobré, mne chutilo. Veľké plus za pitný režim. Minerálna voda bola neustále dostupná.
Celkovo môj pobyt v nemocnici hodnotím na výbornú. Rozhodnutie rodiť práve trnavskej nemocnici bolo to najlepšie. Dúfam, že takýto štandard sa udrží a bude sa len zlepšovať.
Ešte raz všetkým lekárom a sestričkám ĎAKUJEM.