Poďakovania ( spolu 8785 )

 
vyhľadaj zdravotnícke zariadenie

23.10.2021 pridal/a Michal Sopóci

oddelenie/zdravotník:

Interná klinika FN Trnava

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Chcel by som sa Vám veľmi pekne poďakovať za veľkú spokojnosť vo Vašej nemocnici FN Trnava a hlavne s vyšetrením, prístupom tímu a komunikáciou pána MUDr. Husťáka na oddelení gastroenteorológie . Vyšetrenie mi bolo robené v narkóze na cholangioskope. Bolo to pre mňa omnoho menej stresujúce ako predošlé vyšetrenie ERCP v BA, ktoré mi bolo vykonané pod náladovou injekciou, čo som veľmi zle znášal. Pre mňa ako pacienta je veľmi veľkou výhodou zobudiť sa nič necítiť a mať vyšetrenie za sebou. Pokiaľ sa to vykonáva pri vedomí je pre to mňa veľmi nepríjemné a myslím si, že aj iní pacienti toto vyšetrenie veľmi zle znášajú.
Chcem sa poďakovať p. MUDr. Husťákovi za jeho komunikáciu vysvetlenie mojej diagnózy a ľudský prístup. Rovnako sa chcem poďakovať p. MUDr. Ušákovi, ktorý mi zákrok vykonával ako aj celému kolektívu, ktorý sa podieľal na mojom vyšetrení a nemocničnému personálu na Vašom internom oddelení v Trnave - stará budova. Pred nástupom do nemocnice ma pán MUDr. Husťák kontaktoval a dopodrobna mi vysvetlil ako bude prebiehať moje vyšetrenie . Som človek, ktorý má obavy, veľa sa pýta a pán doktor mi vždy veľmi milo odpovedal na všetky otázky . Pred nástupom do nemocnice som potreboval od MUDr. Husťáka potvrdenie na PCR test a veľmi rýchlo mi odmailoval. Potreboval som ho, aby mi tento test bol uhradený poisťovňou.
Po obdržaní výsledkov ma pán MUDr. Husťák kontaktoval a oboznámil s mojim výsledkom histologického vyšetrenia, ktoré dopadlo dobre. Lekársku správu s výsledkami odoslal mojej obvodnej lekárke, do Nemocnice sv. Michala a aj mne.
Vašu prácu si veľmi vážim a viem, že v tejto zložitej dobe to máte všetko oveľa ťažšie. Patrí Vám za Vašu starostlivosť o mňa moja úprimná vďaka a Vaše pracovisko gastroenterológie môžem iba odporučiť.