Poďakovania ( spolu 8785 )

 
vyhľadaj zdravotnícke zariadenie

28.10.2021 pridal/a Milan Klement s rodinou

oddelenie/zdravotník:

Andrea Vándorová

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 

Dovoľte mi z celého srdca vyjadriť svoje veľké a úprimné ĎAKUJEM oddeleniu geriatrie pod vedením pani primárky Andrei Vándorovej.

Majú moju obrovskú úctu a obdiv. Po celú dobu, od doby prijatia mojej matky Oľgy Klementovej 01.10.2021, som sa stretol s maximálne ústretovým, ľudským a vysoko profesionálnym prístupom všetkých zamestnancov tohto oddelenia. Zvlášť oceňujem ich náročnú a obetavú prácu, príkladnú lekársku starostlivosť a ľudský prístup k pacientom a ich rodinným príslušníkom. Bolo pre mňa úžasné, že svoju prácu berú ako poslanie. Majú veľmi dôležitú a zároveň ťažkú prácu - liečenie a záchranu ľudských životov.
Pán riaditeľ, môžete byť oprávnene hrdý a pyšný na svojich kolegov - lekárov, sestry a všetkých zamestnancov geriatrického oddelenia. Každodenne dokazovali svoju vysokú profesionalitu, úžasnú starostlivosť, ľudskosť, trpezlivosť, ochotu komunikovať a to najmä v dnešnej dobe sťaženej epidemiologickou situáciou a následných opatreniach.
Napriek maximálne poskytnutej zdravotnej starostlivosti moja matka svoj boj so životom 16.10.2021 prehrala. Ale to mi nebráni ešte raz vyjadriť svoje veľké a úprimné ĎAKUJEM.
Chcem Vás touto cestou požiadať o postúpenie tohto poďakovania celému kolektívu geriatrického oddelenia pod vedením pani primárky MUDr. Andrei Vándorovej.

S pozdravom

Milan Klement s rodinou