Poďakovania ( spolu 10104 )

 
vyhľadaj zdravotnícke zariadenie

14.09.2023 pridal/a Anonym

 

Dobrý deň. 8.9.2023 som na svet priviedla svoje bábätko, v UNLP v Košiciach , Pasteurova 43.
Žiaľ, pár hodín pred tým ,ako som porodila, som v nemocnici dostala úzkosť a panicky atak. V kombinácii s pôrodnými bolesťami to teda nebola žiadna sranda . Chcem sa preto velmi pekne poďakovať MUDr Priam ,ktorej som sa zdôverila ,so svojím problémom a velmi ľudsky,milo a hlavne urgentne riešila môj problém. Za pár minút ma navštívila pani doktorka z psychiatrie, venovala mi pár minút svojho času a porozprávali sme sa . Už po rozhovore s ňou ,nakoľko rozumela, čím si prechádzam mi bolo lepšie, ukľudnila a povzbudila ma a moja hlava sa už pozerala na všetko pozitívnejšie. Ďalej sa chcem poďakovať, pánovi doktorovi Linkeschovi ,ktorý sa stále zastavil a a s úsmevom na tvári mi pripomenenul,že som silná a všetko zvládnem. Ani nevie, ako veľmi mi jeho slová pomohli .
Poďakovanie patrí aj MUDr. Varga a MUDr. Bargerova ,ktorí si tiež všimli ,že sa niečo deje a snažili sa ako vedeli,odľahčiť atmosféru.
V neposlednom rade, veľká vďaka aj MUDr. Sedliak ml. ktorý priviedol moju dcéru na svet :)
Pôrod bol v konečnom dôsledku krásny, rýchly a všetko dopadlo najlepšie ako mohlo.
Vďaka patrí aj všetkým sestričkam zo 4. a 5. poschodia, pred ktorými klobúk dole . Ich povolenie je krásne ale tiež veľmi náročné .
Týmto chcem ešte raz poďakovať za možnosť 2. krát rodiť v tejto nemocnici, kde sa mi potvrdilo ,že tu pracujú skvelí lekári a odborníci vo svojom povolaní.